Jak podaż VoIP stała się wiodącym dostawcą rozwiązań VoIP w Ameryce Północnej

Podsumowanie: VoIP Supply to firma, która zapewnia wszystkie rodzaje produktów związanych z VoIP, w tym telefony VoIP, zestawy słuchawkowe, systemy telefoniczne, usługi w chmurze, sprzęt PBX i tak dalej. Jest to jeden z najpopularniejszych dostawców rozwiązań VoIP w Ameryce, oferujący 125 000 klientów i ponad 5000 produktów. Na oficjalnej stronie internetowej możesz zamówić wszystkie produkty związane z VoIP z różnymi ofertami i rabatami, aby uzyskać najlepszą wartość zakupu.


Dlaczego ludzie wolą korzystać z oprogramowania takiego jak Skype, aby rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną, zamiast używać zwykłych telefonów? Głównie dlatego, że VoIP oferuje tańsze stawki niż zwykła firma telefoniczna. Za pomocą oprogramowania takiego jak Skype możesz bezpłatnie rozmawiać z innymi użytkownikami Skype, a także kontaktować się z numerami stacjonarnymi i komórkowymi, korzystając ze stawek znacznie tańszych niż zwykłe stawki telefoniczne. Co więcej, przy dzisiejszej technologii internetowej korzystanie z VoIP jest bardziej preferowane, szczególnie dlatego, że oferuje wiele funkcji, takich jak krystalicznie czysty dźwięk, dłuższy czas połączenia, różne rodzaje opcji sprzętowych i inne funkcje, które nie są dostępne lub przynajmniej nie są zapewnione w lepszy sposób, gdy korzystasz ze zwykłego telefonu stacjonarnego.

Właśnie dlatego podaż VoIP zyskuje na popularności w Ameryce Północnej. Po prostu dlatego, że coraz więcej osób musi korzystać z Internetu nie tylko do przeglądania i korzystania z rozrywki, ale także do komunikowania się z przyjaciółmi i rodziną. To prowadzi do tego, że więcej producentów tworzy więcej sprzętu i usług wokół VoIP w nadziei, że mogą zaspokoić tłumy, które wolą ten sposób komunikacji online niż tradycyjny. Na szczęście VoIP Supply zapewnia prawie wszystkie rodzaje sprzętu i usług różnych producentów, których można użyć w celu dalszego usprawnienia komunikacji online.

Od nudy do budowania fortuny z dostawą VoIP

Historia tej firmy zaczyna się od założyciela, Benjamina P. Sayersa, który nudzi się po sprzedaży swojej poprzedniej firmy, IVR Inc. W 2002 r. Założył nową firmę o nazwie B2 Technologies, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania platformy obrotu giełdowego. Z zaledwie sześcioma osobami, które z nim współpracowały, w 2003 r. Zanotował 2,4 miliona dolarów sprzedaży swojego oprogramowania, co sprawiło, że firma odniosła sukces. Jednak pasja Bena nie była związana z rynkiem handlowym. W 2004 r., Po zaobserwowaniu różnych transakcji giełdowych za pomocą swojego udanego oprogramowania transakcyjnego, zaczął zauważać, że zapasy firm sprzedających produkty VoIP znajdują się na szczycie wymagań klientów. W tym czasie wprowadził VoIP Supply jako nowy produkt od B2 Technologies.

Po roku wprowadzenia VoIP Supply firma dodała pracowników do 14 osób i odniosła ogromny sukces dzięki swojej działalności, odnotowując 7,1 miliona sprzedaży. W 2005 r. Firma zaczęła koncentrować się wyłącznie na dostawie VoIP, ponieważ okazuje się, że ta firma, która sprzedaje różne produkty VoIP, odnosi większe sukcesy niż poprzednie przedsięwzięcie. Do dziś w 2018 roku firma konsekwentnie sprzedaje coraz więcej produktów VoIP, zdobywając ponad 125 000 klientów i stając się wiodącym dostawcą VoIP w Ameryce Północnej. Firma ma powierzchnię 20 000 stóp kwadratowych dla swojej siedziby głównej, która jest potrzebna do przechowywania wszystkich produktów VoIP, które sprzedają na ich oficjalnej stronie internetowej. Firma zdobyła także wiele nagród jako firma, co oznacza, że ​​ludzie ufają tej firmie ze względu na jej jakość i stałą obsługę.

5000 produktów 60 różnych producentów z 125 000 klientów na całym świecie

Można powiedzieć, że VoIP Supply jest jak platforma e-commerce, która koncentruje się wyłącznie na produktach związanych z VoIP, a także sama sprzedaje wszystkie produkty. Tak, istnieje 60 różnych producentów dostarczających różne odpowiednie urządzenia i usługi, ale proces sprzedaży jest realizowany przez dostawę VoIP. Dzięki klientom z całego świata firma rośnie w siłę. Oferowane przez nich produkty są zawsze dodawane regularnie, a ich różnorodność również wzrasta. W 2018 roku firma ma na swojej oficjalnej stronie internetowej ponad 5000 produktów, które klienci mogą zamówić online. W tym momencie firma staje się silniejsza niż kiedykolwiek.

Różne linie produktów do zaoferowania dla całej komunikacji opartej na protokole IP

To, co czyni tę firmę wiodącą firmą w dziedzinie komunikacji VoIP, polega na tym, że oferuje ona nie tylko sprzęt, taki jak telefony lub PBX do komunikacji online, ale oferuje znacznie więcej. Ma wiele linii produktów, które wykraczają poza podstawową komunikację IP. Oprócz oferowania sprzętu oferuje także różne usługi związane z VoIP. Właśnie dlatego ta firma zyskała największą popularność w Ameryce Północnej. Po prostu oferuje więcej opcji dla klientów. Oferuje nawet produkty bezpieczeństwa IP, takie jak kamery IP i sprzęt sieciowy. Istnieją również różne pakiety rozwiązań VoIP, z których mogą korzystać użytkownicy domowi lub firmy.

Usługa chmury VoIP odróżnia tę firmę od zwykłego sprzedawcy produktów

Jednym z najlepiej sprzedających się produktów, które firma oferuje na oficjalnej stronie internetowej, jest usługa w chmurze. Podczas gdy inne podobne firmy mogą oferować tylko sprzęt do komunikacji online, firma ta wykroczyła daleko poza samą sprzedaż produktów różnych producentów. Usługa w chmurze pozwala klientom doświadczyć najlepszego systemu VoIP, jaki mogą mieć. Pomaga klientom znaleźć najlepsze rozwiązanie VoIP, które może pracować w ich domu lub firmie, dając im różne rekomendacje, którymi mogą być zainteresowani.

Istnieją dwa rodzaje usług w chmurze VoIP, które firma oferuje, a mianowicie usługa hostowana i system telefoniczny na miejscu. Hostowana usługa pozwala klientom zarządzać własną komunikacją IP z dowolnego miejsca bez potrzeby udziału personelu IT, bez kosztów uruchomienia. System telefoniczny na miejscu pozwala klientom dostosować wybór sprzętu, z niskimi miesięcznymi stawkami i wyborem między połączeniem mierzonym i nie mierzonym. Podsumowując, VoIP Supply ułatwia klientom wybór własnego systemu komunikacji IP i zaspokojenie potrzeb w zakresie tej technologii komunikacyjnej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map