Netflix Nasıl Engellenir – Şimdi Netflix Filmleri Akışına Başlamak İçin 5 İpucu

Netflix, hizmetlerini ABD dışındaki ülkelere genişletmeye devam eden bir film akışı hizmetidir. Giderek daha fazla ülke Netflix tarafından sağlanan dijital akış hizmetinin keyfini çıkarabilir ve böylece TV dizilerini veya filmlerini istedikleri zaman izleyebilirler. Bunun nedeni, yalnızca TV’niz veya masaüstü bilgisayarınız için bir uygulama olarak sunulmasının yanı sıra oyun konsolları ve mobil cihazlar gibi çeşitli diğer platformlarda da sunulmasıdır. Bu şekilde, aboneliğinizi her zaman Netflix’ten en son TV dizilerini veya filmleri izlemek ve yalnızca bu akış hizmeti tarafından yayınlanan orijinal dizileri izlemek için kullanabilirsiniz..


Netflix ile ilgili sorun, bu yayın hizmetini kullanamayan bazı ülkelerin hala mevcut olması, çünkü bu ülkelerde henüz mevcut olmamasıdır. Ayrıca, ülkenizde bu hizmet sunulsa bile, bazı internet servis sağlayıcılarınız çeşitli nedenlerle engelleyebilir. Veya mevcut abonelik maliyetinizin üstünde daha fazla ödeme yapmanızı isteyebilirler. Netflix’in engellemesini kaldırmak ve şimdi Netflix filmlerini yayınlamaya başlamak için 5 ipucu:

1. ISS Kısıtlamaya İzin Vermeyen Premium VPN Aboneliği Kullanın

Netflix bir dijital akış hizmeti olduğundan, akış işlemini gerçekleştirebilecek bir internet bağlantınızın olması gerekir. Yayınlamak istediğiniz video kalitesine ve abonelik seçiminize bağlı olarak muhtemelen yaklaşık 3MB / sn veya daha fazla bağlantıya ihtiyacınız vardır. Bu amaçla, ISS azaltmaya izin vermeyen ve akışınız için sınırsız bant genişliği sunan premium bir VPN hizmeti seçmelisiniz. Bu tür bir VPN hizmetini seçerek, akış işleminin ortasında bir hız yavaşlamasıyla uğraşmanıza gerek kalmayacak ve bant genişliği sınırı olmadığı için filmlerinizi veya TV dizilerinizi istediğiniz kadar akış gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz bir VPN aboneliğinin, düşük bir bağlantı hızı sunacağından ve ayrıca genellikle ayda bir bant genişliği sınırına sahip olacağından yeterli olmayacağını unutmayın..

2. ABD Tabanlı VPN Sunucusunu Seçin

Seçtiğiniz premium bir VPN hizmetine abone olduktan sonra, VPN bağlantınız için hangi sunucuyu kullanacağınızı seçebilirsiniz. Daha fazla içerik akışı elde etmek için ABD Netflix hizmetine erişmek istediğiniz için ABD tabanlı sunucuyu kullanmanız önerilir. Evet, ülkeniz bir Netflix aboneliği sunabilirken, ülkeniz için sunulan içerik ABD Netflix hizmeti tarafından sunulan içerik kadar eksiksiz olmayabilir. Tam bir Netflix deneyimi istiyorsanız, ABD tabanlı VPN sunucusuna gidin ve ABD bölgesi Netflix hizmetine abone olun.

3. ABD Adresi Kullanarak Netflix’e Abone Olun

ABD bölgesinden bir Netflix hizmetine abone olmak için fatura adresiniz olarak bir ABD adresinizin olması gerekir. İnternette bu adresleri bularak veya sanal bir ABD adres hizmetine abone olarak çok sayıda ABD adresi alabilirsiniz. Bundan sonra, ABD sunucusunu kullanarak VPN’nizi etkinleştirerek ve ardından ABD adresini kullanarak ödeme prosedürünü yerine getirerek ABD bölgesi için Netflix’e abone olabilirsiniz. Bu amaçla çevrimiçi olarak kolayca bulabileceğiniz ABD merkezli bir banka kartına veya ABD sanal kredi kartına da ihtiyacınız olabilir..

4. ABD VPN’ini Tüm Cihazlarınıza Kurun

ABD Netflix hizmetine abone olduktan sonra, hizmete sahip olduğunuz herhangi bir cihazdan erişebilirsiniz. Bununla birlikte, ABD VPN adresine her zaman bağlı olmanız gerekir, çünkü dijital akış içeriğine yalnızca ABD IP adresine bağlıyken erişebilirsiniz. Bu nedenle, VPN yazılımını tüm cihazlarınıza yüklemeniz önemlidir. Ayrıca, WiFi bağlantınızın ABD IP adresiyle şifrelenmesine yardımcı olacak VPN’yi yönlendiricinize de yüklemeniz gerekebilir..

5. Parmaklarınızın Ucunda Sınırsız Eğlencenin Keyfini Çıkarın

Netflix ABD, parmaklarınızın ucunda erişebileceğiniz çok sayıda dijital akış içeriğinin keyfini çıkarmanızı sağlar. Ülkenizde veya diğer ülkelerde sunulan hizmetle karşılaştırıldığında, Netflix’in ABD bölgesi size çok daha fazla içerik verebilir, çünkü bu, çeşitli stüdyolardan ve şirketlerden lisansları olan birincil Netflix hizmetidir. Ayrıca, çoğu yeni Netflix’e özel dizi veya film, genellikle diğer bölgelerde kullanıma sunulmadan önce ABD bölgesinde kullanılabilir olacak.

Bunlar Netflix’in engellemesini nasıl kaldıracağınız ve en iyi dijital içeriği yayınlamaya nasıl başlayacağınıza dair 5 ipucu. En sevdiğiniz filmleri veya TV dizilerini izlemek isteyin, Netflix, seçtiğiniz herhangi bir platformda eğlencenin çoğuna hazırdır. Akış uygulamasına oyun konsollarınızdan, akıllı TV’lerden, masaüstü bilgisayarlardan, dizüstü bilgisayarlardan ve mobil cihazlardan erişebilirsiniz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map