Ülkeniz Desteklenmiyorsa Amazon Prime Videosına Nasıl Erişebilirsiniz

Amazon, dünyanın en büyük çevrimiçi perakendecisidir ve dünyanın dört bir yanındaki çeşitli satıcılardan çeşitli ürünler sunmaktadır. Ancak, genellikle yalnızca ABD, İngiltere, Hindistan, Japonya ve diğer birkaç ülke gibi belirli ülkelerde çalışır. Elbette, bu belirli ülkelerin dışında yaşıyorsanız, yine de Amazon’dan bazı ürünler satın alıp kendi ülkenize gönderebilirsiniz, ancak tüm ürünler ülkenize gönderilemez. Bazı ülkeler Amazon tarafından bile desteklenmemektedir, bu yüzden ürünlerini kesinlikle bu desteklenmeyen ülkelere gönderemezler.


Amazon, kullanıcılara ücretsiz gönderim ve diğer ek özellikler gibi çeşitli avantajlar sağlayan Amazon Prime adlı bir üyelik özelliğine sahiptir. Bir Prime üyesi olarak alacağınız özelliklerden biri, yalnızca bu platform için yayınlanan videoları izleyebilmenizdir. Netflix ve Hulu gibi işlev görür ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunan diğer çeşitli akış hizmetleriyle doğrudan rekabet ettiği için ABD’de oldukça popülerdir. Ancak, yine, yalnızca belirli ülkeler desteklenmektedir.

Ülkeniz desteklenmiyorsa Amazon Prime’dan bazı videolar izlemek isterseniz ne olacak? Cevap, VPN kullanarak yapabileceğinizdir.. Ülkeniz desteklenmiyorsa Amazon Prime Video’ya nasıl erişebileceğiniz aşağıda açıklanmıştır:

1. Amazon Prime Video’yu Destekleyen Bir VPN Hizmetine Abone Olun

Her şeyden önce, tüm VPN hizmetleri özellikle Amazon Video’yu sorunsuz bir şekilde yayınlamanıza izin veren özelliği sağlamaz. Aslında, çoğu VPN hizmeti, Netflix, Hulu veya Amazon Video’ya gerçekten erişebileceğinizi garanti etmeden kullanabilmeniz için yalnızca özel IP adresleri sunar. Bunun nedeni, bu akış hizmetlerinin sanal özel bağlantıları kara listeye aldığı ve yalnızca desteklenen ülkelerden gelen meşru IP adreslerini kabul ettiği bilinmektedir..

Bu nedenle, Prime Video ve diğer akış hizmetlerini akış için özel sunucular sağlayan VPN hizmetini seçtiğinizden emin olun. İyi ve saygın bir sanal özel ağ, abonelik planlarına bu özelliği dahil edecektir.

2. Sanal ABD Adresi Alın

Amazon Video’ya yalnızca ABD vatandaşları ve desteklenen diğer sınırlı ülkeler tarafından erişilebildiğinden, bu hizmete abone olmak için her zaman sanal bir ABD adresi almak iyidir. Ücretsiz veya küçük bir ücret karşılığında size sanal ABD adresini verebilecek bazı iyi sanal ABD adres sağlayıcıları vardır. Genellikle, bu sanal ABD adresleri yalnızca ABD’deki çeşitli çevrimiçi perakendecilerden alışveriş yapmanıza ve ardından gönderiyi gerçek adresinize yönlendirmenize yardımcı olmak için kullanılır.

Yalnızca Prime Video hizmetini kullanmak amacıyla Amazon hesabınıza sanal bir ABD adresi almak önemlidir.

3. Üyeliğinizi kapsayacak Amazon Hediye Kartları satın alın

Kredi kartınızın Prime üyeliğinizin ödeme sürecinde reddedilmesini önlemek için, aboneliğiniz için ödeme yapmak üzere Amazon hediye kartlarını kullanmak daha iyidir. Ödeme işlemi kolay ve basittir ve hediye kartlarını Amazon’dan veya diğer üçüncü taraf satıcılardan satın alabilirsiniz. Amazon hediye kartlarını kullanarak Prime üyelik planına sadece birkaç adımda abone olabilirsiniz.

4. Sanal ABD Adresinizi Kullanarak Bir Asıl Üye Olun

Prime aboneliği için işlemi gerçekleştirmeden önce, Prime aboneliğiniz için farklı bir hesap ayarlamanız gerekir. Normal bir Amazon müşterisiyseniz, sadece Prime Video’dan zevk almak için başka bir e-posta adresiyle başka bir hesap oluşturmak daha iyidir. Amazon’un size ücretsiz gönderim ve diğer avantajları içeren tam üyelik yerine yalnızca Prime Video hizmetine abone olma seçeneği sunduğunu unutmayın. Ve ayrıca, ilk 30 gün ücretsizdir, böylece hiçbir şey ödemek zorunda kalmadan ilk videoda Prime Video’nun keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz.

Artık yeni Amazon hesabınız ve ABD adresiniz hazır ve Amazon hediye kartlarını kullanarak hesabınıza bir miktar bakiye yüklediğinize göre, Prime Video hizmetine hemen abone olmaya başlayabilirsiniz.

5. Prime Video’nun Keyfini Çıkarmak için VPN’yi ABD Özel Sunucusuyla Etkinleştirin

Yapmanız gereken bir sonraki şey, VPN’inizi etkinleştirmek ve Prime Video üyeliğinizi kullanarak binlerce film ve TV şovunun keyfini çıkarmanız. VPN hizmetinizin yönergelerine göre Prime Video akışına ayrılmış sunucuyu kullanmayı unutmayın. ABD tabanlı sunucuyu yalnızca Amazon Video hizmetinden film ve TV şovları yayınlarken kullanın, çünkü bu yayın hizmeti tarafından desteklenen ülke ve ABD sanal adresinizle eşleşecek.

Prime Video, başka hiçbir yerde bulunmayan özel şovlar sunar, bu nedenle bu hizmete abone olduğunuz sürece bu şovların keyfini çıkarabilirsiniz..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map