5 būdai, kaip naudoti asmeninį ryšį išmaniajame televizoriuje

Išmaniojo televizoriaus turėjimas yra vienas dalykas, palengvinantis įvairius dalykus televizoriuje, taip pat, kaip tai darote savo išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Galite žaisti žaidimus, žiūrėti filmus, klausytis muzikos, naršyti internete ir atlikti daugybę kitų internetinių veiklų tiesiog prisijungę savo intelektualųjį televizorių prie interneto. Kadangi šio tipo televizoriai turi panašias galimybes kaip išmanieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, naudodami savo išmanųjį televizorių taip pat galite apeiti įvairius interneto apribojimus naudodami privatų ryšį..


Jei to nepadarėte, turite suprasti, kad galite naudoti VPN išmaniajame televizoriuje ir mėgautis laisve internete neatskleisdami savo tikrosios tapatybės. Tačiau nėra daug vadovų, kaip nustatyti ar naudoti asmeninį ryšį išmaniuosiuose televizoriuose, nes vis dar yra keletas žmonių, kurie iš tikrųjų turi ar naudoja tokio tipo televizorius, ypač besivystančiose šalyse.. Štai 5 būdai, kaip naudoti asmeninį ryšį išmaniajame televizoriuje:

1. Įdiekite VPN tiesiogiai iš „App Store“

Geras dalykas, susijęs su išmaniaisiais televizoriais, yra tas, kad kai kurie iš jų yra pagrįsti „Android“, kuri yra viena populiariausių mobiliųjų platformų. Taigi programų parduotuvę galite pasiekti iš savo išmaniojo televizoriaus, lygiai taip pat, kaip tai darote naudodami savo išmanųjį telefoną. Taigi, pirmas žingsnis norint prisijungti prie privataus ryšio per televizorių, reikia įdiegti VPN programą tiesiai iš programų parduotuvės. Tiesiog eikite į programų parduotuvę ir raskite VPN programą, kurią norite įdiegti. Norėdami užtikrinti geriausią saugumą, privatumą ir našumą, turėtumėte naudoti patikimą VPN paslaugą, užtikrinančią geriausią jūsų ryšio privatumą ir apsaugą. Įdiegę tiesiog vykdykite instrukcijas, kad galėtumėte prisijungti prie privataus tinklo.

2. Įdiekite VPN maršrutizatoriuje

Jei išmaniajame televizoriuje nėra įdiegtos programų parduotuvės arba neįmanoma į jį įtraukti daugiau programų, galite tiesiog įdiegti VPN į savo maršrutizatorių. Naudodami maršrutizatorių, kurį palaiko VPN paslaugų teikėjas, galite tiesiog sekti instrukcijas, kad pritaikytumėte privatų ryšį savo maršrutizatoriui. Žinoma, norėdami tai padaryti, turite atitikti dvi būtinas sąlygas. Pirma sąlyga – jūsų VPN paslauga turi leisti įdiegti maršrutizatorių. Antra sąlyga – jūsų maršrutizatoriaus modelį turi palaikyti VPN tarnyba. Tokiu būdu galėsite prijungti televizorių prie maršrutizatoriaus ir iškart mėgautis privačiu ryšiu.

3. Naudokite maršrutizatoriaus dėžutę, kurioje įdiegtas VPN

Yra keletas VPN kompanijų, kurios parduoda VPN maršrutizatorių dėžutėje, tai reiškia, kad jie iš esmės parduoda maršrutizatoriaus įrenginį su iš anksto įdiegta jo VPN paslauga. Tai puikus būdas jums naudoti jį su savo išmaniąja televizija. VPN maršrutizatoriaus dėžutė leis jums sukurti privatų „plug and play“ ryšį visiems įrenginiams, be to, jo nereikia nustatyti. Nėra programinės įrangos atsisiųsti. Tiesiog jį įjunkite ir prijunkite televizorių prie įrenginio, ir jis automatiškai turės privatų tinklą. Geras šio metodo pranašumas yra tas, kad įsigiję maršrutizatorių galėsite bent metus užsiprenumeruoti gerą VPN paslaugą..

4. Pasidalinkite savo asmeninio nešiojamojo kompiuterio ryšiu su savo išmaniąja televizija

Jei jūsų VPN paslauga neleidžia jūsų maršrutizatoriuje įdiegti jų privataus ryšio programos, yra dar vienas būdas prijungti privatų tinklą prie savo televizoriaus. Pirmiausia sukurkite privatų ryšį nešiojamajame ar staliniame įrenginyje su bent „Windows“ ar „Mac“ operacine sistema, o tada naudokite viešosios interneto prieigos taško bendrinimo programą, kad pasidalytumėte asmeniniu ryšiu su savo televizoriumi. Tai gali būti šiek tiek nuobodus žingsnis, tačiau kai jis bus nustatytas, jums tereikia prijungti savo televizorių prie nešiojamojo kompiuterio ir bus gerai.

5. Naudokite intelektualųjį DNS metodą

Išmanusis DNS vis dar gali būti laikomas privačiu ryšiu vien todėl, kad jis padeda apeiti interneto apribojimus naudojant kitą serverį. Nors intelektualusis DNS nepateikia daugybės privatumo apsaugos funkcijų, jis gali padėti jums apeiti bet kokią regiono apsaugą ir leisti patekti į svetaines ar programas, kurios yra užblokuotos pagal šį apribojimą. Jį taip pat lengva nustatyti, nes jums reikia pakeisti savo DNS adresą tik jūsų išmaniojo televizoriaus „Nustatymų“ meniu, ir galėsite naudoti savo ryšį taip pat kaip ir privatųjį ryšį, nes naudodamiesi įvairiomis užsienio programomis ir internetinėmis paslaugomis galite pasiekti intelektualusis DNS adresas.

Tai yra būdai, kaip naudoti asmeninį ryšį išmaniajame televizoriuje. Jei vis dar turite „tylų“ televizorių namuose ir norite suteikti galimybę tiesiogiai transliuoti „Netflix“ ar „Hulu“ iš savo televizoriaus, tuomet galite tiesiog naudoti „Android TV“ arba „Apple TV“ dėžutes, kad tai įvyktų. Tai pavers jūsų „nemandagų“ televizorių intelektualiu televizoriumi, be to, galėsite pasinaudoti ir šiais patarimais.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map