5 būdai, kaip naudoti užblokuotus „Torrent“ klientus jūsų šalyje

„Torrentai“ tapo viena prieštaringiausiai vertinamų temų internete, ypač po to, kai daugelis autorių teisių savininkų tvirtina, kad torrentai buvo naudojami platinti autorių teisių saugomą ir nelegalų turinį. Nepaisant įvairių vyriausybės bandymų blokuoti torrent tinklalapius, šios svetainės egzistuoja iki šių dienų, o torrent vartotojų taip pat nemažėja..


Kadangi kankinimai pastaruosius kelerius metus buvo siejami su neteisėtu failų dalijimusi, yra šalių, kuriose galioja griežtos kovos su kankinimu taisyklės. Kai kurios šalys neleidžia savo piliečiams patekti į jokias „kankinančias“ svetaines, o tos šalys taip pat gali užkirsti kelią „torrent“ klientų, tokių kaip „BitTorrent“ ir „uTorrent“, naudojimui, todėl piliečiams gali būti sunku dalintis failais per „torrent“ tinklą. Jei jūsų šalis priklauso šalių, kurios blokuoja „torrent“ klientų naudojimą, sąrašui, Štai 5 būdai, kaip naudoti užblokuotus „torrent“ klientus jūsų šalyje:

1. Naudokite VPN paslaugą, palaikančią „torrenting“

Jei vyriausybė blokuoja jūsų mėgstamą „torrent“ klientą, kad negalėtumėte jo naudoti failams perduoti naudodamiesi P2P failų bendrinimo tinklu, galite atblokuoti tokį apribojimą naudodamiesi „torrent“ palaikančia VPN paslauga. Atminkite, kad ne visos VPN paslaugos leis jums naudoti P2P failų mainų tinklą, todėl būtinai pasirinkite tą, kuris leidžia tai padaryti. Kai užsiprenumeruojate VPN paslaugą, leidžiančią torrent, turite įdiegti VPN programą savo staliniame kompiuteryje, kad ji galėtų padaryti jūsų visą tinklo ryšį privatų. Tokiu būdu be problemų galite naudoti visas užblokuotas programas ar programinę įrangą, įskaitant užblokuotą „torrent“ klientą.

2. Naudokite „Torrent“ kliento mobiliąją versiją su VPN

Tam, kad galėtumėte naudotis kankinančiu klientu be jokių problemų, taip pat galite naudoti mobiliąją torrent kliento versiją kartu su mobiliąja VPN paslauga. Šis metodas yra labai paprastas ir lengvai laikomasi. Tiesiog įdiekite jūsų naudojamos torrent programinės įrangos mobiliąją programą, tada įdiekite VPN programą į savo mobilųjį įrenginį. Prieš naudodamiesi „torrent“ programa, pirmiausia turėtumėte suaktyvinti VPN programą, kad užšifruotumėte ryšį savo mobiliajame įrenginyje. Tokiu būdu galite atsisiųsti ir įkelti failus naudodamiesi P2P failų dalijimusi mobiliajame įrenginyje be jokių apribojimų.

3. Naudokite 80 prievadą naudodamiesi įprastu ryšiu

Jei vis tiek norite naudoti įprastą interneto ryšį, neįdiegę jokios VPN programinės įrangos, vis tiek yra kitas būdas pasiekti blokuotą „torrent“ klientą. „Torrent“ kliento nuostatose galite pakeisti prievado numerį į 80, tai yra prievado numerį, naudojamą reguliariai perduodant HTTP duomenis, ir jis yra lėtesnis nei įprastas prievadas, kurį naudoja jūsų IPT. Kol jūsų IPT neužblokuoja jūsų torrent kliento prievadų peradresavimo funkcijos, galite naudoti šį prievadą apeiti IPT apribojimus naudoti torrent klientą.

4. Naudokite žiniatinklio tarpinį serverį, palaikantį „torrenting“

Jei jūsų vyriausybė išjungia „torrent“ klientus, vis tiek galite atsisiųsti torrentus naudodami interneto tarpinį serverį, kuris palaiko „torrent“ atsisiuntimą. Nors vis dar yra daug interneto tarpinių serverių, turinčių labai ribotas funkcijas ir paprastai žemos kokybės paslaugas, yra keletas interneto tarpinių serverių, palaikančių torrentų atsisiuntimą ir spartų vaizdo įrašų srautinį perdavimą. Kai naudojate šio tipo interneto tarpinį serverį, galite pasinaudoti jo siūlomomis nemokamomis paslaugomis, taip pat jos turimomis kankinančiomis funkcijomis..

5. Pakeiskite savo DNS naudodami intelektualųjį DNS

Išmanusis DNS yra dar viena galimybė, kurią galite turėti, kai patiriate kokių nors problemų, susijusių su prieiga prie „torrenting“ tinklo per „torrent“ klientą. Paprasčiausiai pakeisdami savo DNS adresą naudodami intelektualiojo DNS adresą, galėsite lengvai apeiti vyriausybės nustatytus apribojimus ir tai leis jums įprastai naudotis „torrent“ klientu. Tai yra paprastas ir greitas žingsnis, kurį galite padaryti pakeisdami įprastą DNS į privatų DNS, kuriam nėra su tuo susijusių apribojimų.

Tai yra būdai, kaip panaudoti blokuotus kankinančius klientus jūsų šalyje. Nors kankinimas gali būti susijęs su piratavimu, ne visi failai, kurie bendrinami per P2P tinklą, yra piratiniai arba nelegalūs. Pavyzdžiui, daugelis mokyklų ir įmonių vis dar naudoja „P2P“ tinklą, kad galėtų dalytis failais su savo mokiniais ir darbuotojais. Taigi, kai jūsų šalyje užblokuojami „torrent“ klientai, šie metodai gali padėti jums susigrąžinti prieigą prie P2P failų bendro naudojimo tinklo..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map