5 būdai, kaip padaryti jūsų VPN ryšį paslėptą iš jūsų vyriausybės DPI sistemos

Kai jūs gyvenate ar gyvenate ribojančioje šalyje, kurioje asmeninės teisės paprastai išparduodamos, greičiausiai turėsite problemų bandydami patekti į tam tikras interneto svetaines. Dažniausiai ribojančios šalys vykdo savo interneto įstatymus savo piliečiams, priversdamos juos laikytis vyriausybės nustatytų gairių. Vyriausybė visiškai kontroliuos žmonių elgesį internete naudodama technologiją, kuri neleis jiems naudotis savo privatumo teisėmis ar asmenine laisve internete. Vienas iš metodų, kuriuos ribojanti vyriausybė naudoja jūsų internetiniam srautui blokuoti, yra sistemos, vadinamos DPI, arba „Deep Packet Inspection“, naudojimas..


DPI sistema daro tai, kad ji analizuos interneto srautą, gaunamą per jūsų IPT. Tai nustatys jūsų srauto tipą ir leis srautui pasiekti internetą arba jį užblokuos. Jei naudojate įprastą IPT srautą, sistema leis jums prisijungti prie interneto, o jei naudojate VPN srautą, sistema gali jį atpažinti ir užkirsti kelią jūsų ryšiui pasiekti internetą. Tai yra pažangi eismo stebėjimo sistema, kurią įdiegė ribojanti vyriausybė, siekdama užkirsti kelią žmonėms naudotis privačiais ryšiais ir priversti juos laikytis vyriausybės interneto taisyklių. Štai 5 būdai, kaip padaryti jūsų VPN ryšį paslėptą nuo jūsų vyriausybės DPI sistemos:

1. Naudokitės VPN paslauga, leidžiančia apeiti DPI sistemą

Privačiojo ryšio technologija, reikalinga apeiti DPI sistemą, yra gana pažengusi, ir ne visos VPN paslaugos jums pasiūlys šią technologiją. Taip, visos VPN paslaugos leis jums apeiti daugumos pasaulio šalių vyriausybės apribojimus, leisdamos jų vartotojams patekti į vyriausybės užblokuotas svetaines, taip pat tas svetaines, kurios paprastai nėra prieinamos jų šalyse. Tačiau, kaip ir DPI sistemos atveju, vyriausybė naudoja labai patogią šifravimo sistemą, dėl kurios įprastiniam VPN ryšiui beveik neįmanoma apeiti apribojimų. Štai kodėl jums reikia naudoti privačią ryšio paslaugą, leidžiančią apeiti DPI sistemą naudojant jų pačių patentuotą šifravimo metodą..

2. Naudokite „Obfsproxy“ su „OpenVPN“

Jei privatus ryšys naudoja įprastą PPTP arba L2TP protokolą, kad patektų į užblokuotą svetainę, jis negalės apeiti gilaus paketo tikrinimo, kurį įdiegė ribojančios šalies vyriausybė. Šis privataus srauto tipas bus pripažintas privačiu srautu, kurį blokuos vyriausybė. Kita vertus, „OpenVPN“ šiuo metu yra stipriausias ir labiausiai pritaikomas VPN protokolas, kurį kiekvienas gali naudoti norėdamas sukurti privatų ryšį, kurio negali aptikti DPI sistema. Tai galite padaryti naudodami „Obfsproxy“ savo „OpenVPN“ sąrankoje. Tai yra tarpinio serverio tipas, kuris užgožia jūsų interneto srautą, todėl vyriausybė gali jus nepastebėti.

3. Naudokite „Tor“ naršyklę

„Tor“ naršyklė buvo žinoma kaip geriausia privatumo naršyklė, kuria tikriausiai daugiau nei dešimtmetį gali naudotis visi. Kai naudositės šia naršykle, galėsite visiškai paslėpti srautą nuo vyriausybės stebėjimo sistemos. Tiesą sakant, anksčiau paminėta „Obfsproxy“ buvo „Tor“ projekto dalis, kurios pagrindinis tikslas buvo apeiti tokią ribojančią sistemą kaip DPI, suteikiant galimybę jums be jokių problemų pasiekti blokuojamas svetaines. Paprasčiausiai naudodamiesi „Tor“ naršykle, galite lengvai naršyti internete iš ribojančios šalies anonimiškai, neleidžiant vyriausybei aptikti ar stebėti jūsų srauto.

4. Naudokite „OpenVPN over SSL Connection“

Kai reikia pasiekti interneto laisvę ribojančiose šalyse, „OpenVPN“ yra geriausias šifravimo protokolas, kurį galite naudoti. Be to, jis turi savo skirtą programinę įrangą ar programą, kurią galite naudoti ir pritaikyti patys. Kitaip tariant, jums nereikia užsiprenumeruoti jokios VPN paslaugos, jei norite naudoti „OpenVPN“ protokolą. Kol žinote, kaip su ja užmegzti privatų ryšį ir turėti prieigą prie privačių serverių, galite naudoti šį protokolą savarankiškai. Triukas apeiti DPI sistemą yra naudoti OpenVPN per SSL ryšį. Nors šis metodas gali padėti jums apeiti DPI apsaugą, jis gali būti naudojamas tik perduodant TCP duomenis, o tai reiškia, kad jis gali būti lėtas.

5. Naudokite Patched OpenVPN jungtį

Taip pat galite pataisyti „OpenVPN“ protokolą, kad galėtumėte sukurti tinkintą privatų ryšį, kuris gali apeiti DPI patikrinimą iš vyriausybės. Tai darydami galėsite pasiekti visas užblokuotas svetaines, net jei jas saugo DPI sistema. Galite pataisyti savo „OpenVPN“ konfigūraciją naudodami pataisą, vadinamą „xorpatch“, kuri suteikia VPN prieigą prie ribotų vietų, tokių kaip Izraelis ir Prancūzija. Tai gana sudėtingas žingsnis, tačiau sėkmingai pataisę „OpenVPN“ protokolą, galite lengvai apeiti DPI sistemą iš savo vyriausybės prisijungę prie privačių serverių, esančių palaikomose šalyse..

Tai yra būdai, kaip padaryti jūsų VPN ryšį paslėptą nuo jūsų vyriausybės DPI sistemos. Jei gyvenate šalyje, kurioje vyriausybė labai riboja, kurias svetaines galite pasiekti, ir kurias svetaines, kurių negalite pasiekti, geriau naudoti vieną iš šių gudrybių, kad apeitumėte savo vyriausybės DPI sistemą ir mėgaukitės savo internetine privatuma. ir laisvė tai darant.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map