5 dalykai, kuriuos galite padaryti, kai atblokuosite svetaines ir apeisite interneto apribojimus

Vis dar yra daug šalių, kurios savo piliečiams taiko griežtus interneto įstatymus, taikydamos filtrus, kurie blokuoja tam tikras svetaines, kuriomis negali naudotis visuomenė. Labai nedaug šalių taip pat gali imtis kraštutinių priemonių blokuoti bet kokio tipo svetaines, kurios nenaudojamos vyriausybės tikslams. Kai kuriose šalyse žmonėms taip pat bus sunku atblokuoti vyriausybės užblokuotas svetaines. Pavyzdžiui, kai kuriose šalyse VPN naudojimas gali būti ir neteisėtas.


Nesvarbu, kur gyvenate, jei susidursite su tokiomis problemomis kaip interneto apribojimai ir internetinės veiklos stebėjimas, jūs galite peržengti tokius apribojimus. Atminkite, kad kai kurios šalys taiko kai kuriuos interneto apribojimus savo piliečiams, tačiau nemažai šalių tokio tipo apribojimų netaiko. Šalių, kurios gerbia interneto laisvę, skaičius yra didesnis nei šalių, kurios apribojo interneto įstatymus, kurie nepaiso asmens internetinio privatumo ir saugumo. Pavyzdžiui, JAV, Kanada, Japonija, JK ir daugelis kitų pasaulio šalių gerbia savo piliečių privatumą ir saugumą internete. Taigi, jei norite patirti interneto laisvę, VPN yra geriausias būdas pradėti. Štai 5 dalykai, kuriuos galite padaryti atblokavę svetaines ir apeidami interneto apribojimus:

1. Galite naršyti internete kaip niekad anksčiau

Kai jums taikomi ribojantys interneto įstatymai, dažniausiai galite naršyti vietinėse svetainėse, kurias jums leis pasiekti vyriausybė. Tinklalapių, kuriuose galite apsilankyti, pasirinkimas yra ribotas, ir galbūt net negalėsite apsilankyti socialinės žiniasklaidos svetainėse, kurios prieinamos žmonėms iš kitų šalių. Informacijos, kurią galite gauti iš interneto, kiekis taip pat labai ribotas, nes ją kontroliuoja vyriausybė. Tačiau, apeidami tokius interneto apribojimus, galėsite naršyti internete taip, kaip niekada anksčiau to nepadarėte. Galite išplėsti savo požiūrį į pasaulį, nes yra daugybė pasirinkimų, kuriuos galite turėti, ir daug naujų dalykų, kurių galite išmokti.

2. Jūs esate saugus nuo bet kokio tipo vyriausybės ir IPT priežiūros

Dauguma interneto apribojimų įstatymų yra sudaryti siekiant kontroliuoti interneto vartotojus vykdant savo veiklą internete ir stebėti jų elgesį internete. Jei esate valdomos vyriausybės, negalėsite išreikšti savo nuomonės internete. Valdžia ir jūsų IPT stebės visas jūsų lankomas svetaines. Visada bus stebimi visi jūsų įvesti komentarai, taip pat ir jūsų pokalbiai. Tai neįvyks, kai atsikratysite interneto apribojimų. Kai būsite laisvas, galėsite visą laiką apsisaugoti nuo bet kokio tipo valdžios ir IPT priežiūros.

3. Galite naršyti tinkle anonimiškai ir privačiai

Be VPN ar virtualaus privataus tinklo apsaugos negalima naršyti internete neatskleidžiant savo tapatybės. Naršydami tinkle visada atskleidžiate savo tikrąją tapatybę, parodydami tikrąjį IP adresą jūsų lankomose svetainėse. Remdamiesi jūsų IP adresu, daugelis trečiųjų šalių galės atsekti jūsų tikrąją tapatybę, tikrąją buvimo vietą ir visą kitą jūsų turimą informaciją. Tai, be abejo, nėra saugu, ypač jei už kampo tyčiojasi daugybė įsilaužėlių, bandančių pavogti jūsų duomenis. Aplenkdami interneto apribojimus, galėsite naršyti tinkle anonimiškai ir privačiai, neatskleisdami savo tikrojo IP adreso, taigi ir jūsų tikrosios tapatybės internete.

4. Galite aplankyti visas svetaines

Tinklalapių atblokavimas reiškia, kad galite pasiekti visas internetines svetaines. Svetainės, kurias vyriausybė paprastai blokuoja ar cenzūruoja, bus jums visiškai prieinamos. Tai reiškia, kad lankantis bet kurioje interneto svetainėje nebus jokios cenzūros ar panašaus dalyko. Tai suteikia jums visišką laisvę ir visišką kontrolę internete, nes jūs tik leisite sau nuspręsti, kurias svetaines galite aplankyti, ir kurias svetaines, kurių nenorite aplankyti. Galėdami apsilankyti visose svetainėse, galėsite išmokti daug kitų dalykų iš kitų šalių ir kitų kultūrų, taigi galėsite lengvai išplėsti savo akiratį..

5. Galite apeiti bet kokio tipo geografinės vietovės apribojimus

Pavyzdžiui, jei norite žiūrėti tam tikrą filmą, kuris pasiekiamas tik kitoje šalyje, galite tai padaryti apeidami interneto apribojimus ir atblokuodami svetaines. Bet koks regiono saugomas turinys taps prieinamas jums, ir jūs galite transliuoti ar atsisiųsti norimus filmus. Jūs netgi galite užsisakyti paslaugas, kurios prieinamos tik kitose šalyse. Tai gali suteikti jums visą patirtį mėgaujantis internetu ir suteikti galimybę mėgautis bet kokiu interneto siūlomu turiniu.

Tai yra 5 dalykai, kuriuos galite padaryti atblokavę svetaines ir apeidami interneto apribojimus. Jei jums kyla klausimas, kaip tai padaryti, galite pradėti užsiprenumeruodami aukščiausios kokybės VPN paslaugą. VPT arba virtualus privatus tinklas yra paslaugų rūšis, leidžianti apeiti interneto apribojimus ir suteikti jums internetinę laisvę. Tai taip pat padės apsaugoti jūsų saugumą ir privatumą vykdant veiklą internete.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map