5 žingsniai norint išvengti „IPv6“ nutekėjimo iš jūsų VPN ryšio

IPv6 yra nauja interneto protokolo technologija, leidžianti vartotojams įgyti daugiau pranašumų prieš senąją IPv4 technologiją. Tačiau vienas didelis šios technologijos trūkumas yra tas, kad jos pritaikymas yra labai lėtas. Šiais laikais daugumai vartotojų prireiks daug metų, kad perjungtumėte į „IPv6“ iš senosios „IPv4“ technologijos. Taigi vis dar internete yra daug paslaugų, kurios naudoja „IPv4“ technologiją, o ne naujesnę „IPv6“. Vis dėlto kaip VPN vartotojui tai gali sukelti problemų, jei pasirinksite naudoti naujesnį interneto protokolą.


Kodėl gali kilti problemų VPN vartotojams? Taip yra todėl, kad jei jūsų įrenginys prisijungimui prie interneto naudoja 6 interneto protokolo versiją, o jūsų VPN programinė įranga vis dar naudoja interneto protokolo 4 versijos technologiją, naudodamiesi privačiu ryšiu, jūsų IP gali nutekėti visuomenei. Taip yra dėl to, kad skiriasi jūsų naudojami interneto protokolai, todėl kyla konfliktų, kaip VPT apsaugo jūsų IP adresą. Norėdami išvengti IPv6 nutekėjimo per jūsų VPN ryšį, atlikite 5 veiksmus:

1. Įsitikinkite, kad viskas sukonfigūruota tinkamai

Naujojo „IPv6“ protokolo dalykas yra tas, kad norint, kad jis veiktų nepriekaištingai, reikia viską sukonfigūruoti tuo pačiu būdu. Tai reiškia, kad jūs turite turėti įrenginį, kuris palaiko šį naują protokolą, ir sukonfigūruokite savo OS, kad jis naudotų šį naujesnį protokolą, o ne senesnį. Tuomet turite įsitikinti, kad jūsų VPN konfigūracija sukonfigūruota naudoti ir 6 interneto protokolo versiją. Kai viskas bus sukonfigūruota tokiu pačiu būdu, naudodamiesi šiuo naujuoju protokolu, turėtumėte sugebėti išvengti bet kokio nutekėjimo.

Net jei konfigūracijoje yra tik vienas neatitikimas, VPN ryšys gali naudoti numatytąjį IPv4 protokolą ir sukelti nutekėjimą naujesnei IP technologijai. Taigi, saugokitės.

2. Jei nesate tikri, naudokite senąją IPv4 konfigūraciją

Jums nereikės patirti jokių problemų dėl savo „IPv6“ protokolo, jei vietoj to tiesiog laikysitės senesnio IPv4 protokolo. Tai ypač aktualu, jei nežinote apie tai, kaip sukonfigūruoti įrenginį ir VPN, kad jie veiktų sinchroniškai, naudojant naujesnį protokolą. Senesnio protokolo naudojimas vis dar yra geras dalykas, ir šiaip dauguma ten esančių vartotojų vis dar naudoja senąją IPv4 konfigūraciją.

Taigi, norint vėliau jus išgelbėti nuo rizikingo IPv6 nutekėjimo, jums tiesiog reikia naudoti senesnį protokolą, kol galėsite tinkamai sukonfigūruoti viską.

3. Viską atnaujinkite

Kadangi „IPv6“ naudojama naujausia apsaugos sistema ir naujausios technologijos interneto protokolų sistemoje, prieš pradėdami naudoti šį protokolą kaip pagrindinį IP adresą turite įsitikinti, kad viskas atnaujinta. Visų pirma, jūs turite turėti modernią aparatūrą, kad galėtumėte pritaikyti naują technologiją. Tada taip pat turite atnaujinti savo operacinę sistemą. Galiausiai jūsų VPN programinė įranga turi būti atnaujinta į naujausią versiją, palaikančią šį protokolą.

Atminkite, kad vis dar yra daug VPN programinės įrangos, kuri nenaudoja naujesnio protokolo kaip numatytojo IP adreso, todėl įsitikinkite, kad jūsų VPT palaiko jį.

4. Patikrinkite, ar yra galimybė užkirsti kelią „IPv6“ nutekėjimui

Jei naudojate gerą aukščiausios kokybės VPN paslaugą, gali būti, kad jie jau siūlo „IPv6“ apsaugos nuo nuotėkio sistemą „Nustatymų“ skiltyje. Jums tiesiog reikia patikrinti, ar galite apsaugoti savo IP adresą nuo IPv6 nuotėkio naudodami savo VPN programinę įrangą, ar ne. Meniu „Nustatymai“ turėtų būti galimybė įjungti „IPv6“ apsaugą nuo nutekėjimo, ir ji paprastai paliekama išjungta pagal numatytuosius nustatymus. Jei norite naudoti naujesnį IP adresą, turite įjungti šią parinktį, kad pasinaudotumėte nuotėkio prevencija.

Jei nesate tikri, visada galite paklausti techninio palaikymo iš savo VPN tarnybos, ar yra tokia galimybė. Tačiau atminkite, kad paprastai tai netaikoma, jei naudojate nemokamą VPN ryšį.

5. Naudokite VPN, kuris palaiko IPv6 ir turi modernią apsaugos apsaugą

Jei jūsų VPN programinė įranga nepalaiko „IPv6“ naudojimo, o tai vis dar daro daugelis VPN paslaugų, galbūt gali būti laikas pradėti ieškoti kitos VPN paslaugos, palaikančios „IPv6“ saugos ir privatumo apsaugos sistemą. Ji taip pat turi turėti modernią apsaugos apsaugos sistemą, kuri būtų nuolat atnaujinama. Turite įsitikinti, kad naudojatės jums geriausia paslauga, kad apsaugotumėte savo saugumą ir privatumą.

Tai yra žingsniai, skirti užkirsti kelią IPv6 nutekėjimui jūsų VPN ryšyje. Atminkite, kad prieš prisijungdami prie asmeninio ryšio turite žinoti, kokį IP adresą naudojate, ir jei nesate tikri, turite reguliariai tikrinti savo IP adresą, kad sužinotumėte, ar tikrai esate apsaugoti nuo privataus IP adreso iš savo VPN. arba ne.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map