5 “Opera VPN” trūkumai ir kodėl vietoj to turėtumėte naudoti specialųjį VPN

„Opera“ yra viena iš įprastų naršyklių, kurias žmonės naudoja ir savo darbalaukiui, ir mobiliesiems įrenginiams. Svarbus dalykas šioje naršyklėje yra tas, kad jame yra integruota VPN paslauga, kuria vartotojai gali naudotis nemokamai be jokių apribojimų. Naudojant šią VPN paslaugą, vadinamą „Opera VPN“, nėra pralaidumo apribojimų, o vartotojai gali lengvai užšifruoti srautą, kuris vyksta per šią naršyklę, tiesiog įjungdami VPN funkciją..


Kai pirmą kartą įdiegiate „Opera“, ši funkcija pagal nutylėjimą yra išjungta. Tik įjungę jį iš naršyklės privatumo nustatymų galėsite pradėti naudotis VPN paslauga. Ženklas, kad „Opera“ veikia aktyvus privatus ryšys, yra tai, kad adreso juostoje pamatysite mažą mėlyną langelį su VPN žodžiu. Tačiau, kad ir kaip gerai atrodytų, šios naršyklės VPN paslauga turi įvairių trūkumų, ir palyginę ją su specialiomis privataus ryšio paslaugomis pamatysite, kad jos paslaugų kokybė yra prastesnė.. Čia yra 5 „Opera VPN“ trūkumai ir kodėl turėtumėte naudoti tam skirtą VPN:

1. Tai galima tik naršyklėje

Nors ši naršyklė vartotojams siūlo nemokamą privataus tinklo paslaugą, ji negali būti naudojama kaip ir visos kitos privataus tinklo paslaugos. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad jis prieinamas tik naršyklėje, o jei norite mėgautis privačiu ryšiu, tam reikia naudoti „Opera“. Be to, jis galimas tik staliniame „Opera“ versijoje, o jūs negalite jo naudoti programoje „Opera Mobile“. Tačiau iš „App Store“ galite atsisiųsti „Opera VPN“ programą, kad galėtumėte naudotis tomis pačiomis privačiomis paslaugomis, kuriomis galite naudotis „Opera“ darbalaukio naršyklėje.

2. Dažnai privataus ryšio greitis yra nestabilus

Nors tai neriboja privačiojo ryšio pralaidumo, kaip ir bet kurių kitų nemokamų VPN paslaugų, greičio problema. Nors pralaidumas neribotas, privataus ryšio sukuriamas interneto greitis nėra toks greitas kaip bet kurių kitų privačių tinklų. Greitis tinkamas lengvam naršymui, tačiau norint perduoti sunkius duomenis, geriau nepasikliauti šiuo privačiu ryšiu. Tikriausiai taip yra todėl, kad milijonai vartotojų tuo pačiu metu naudojasi privačiais serveriais, o serverio ištekliai yra riboti, nes tai nemokama paslauga.

3. Tai nesiūlo jų serverių pagal šalies vietą

Anksčiau „Opera VPN“ vartotojams buvo siūloma kaip nemokama VPN paslauga, kuria naudodamiesi vartotojai gali pasirinkti iš įvairių serverių vietų, pagrįstų kiekviena šalimi, tačiau dabar ši paslauga tapo labai ribota privataus ryšio paslauga. Taip yra todėl, kad serverio vietos yra ne pagal šalį, o pagal žemyną. Naudodamiesi asmeniniu ryšiu, vartotojai gali pasirinkti serverius Azijoje, Europoje ir Amerikoje. Tai reiškia, kad nėra gerai apeiti regione užfiksuotą turinį internete.

4. Tai nėra gerai transliuojant filmus ar vaizdo įrašus

Jei naudojate „Opera“ darbalaukio naršyklę ir suaktyvinote šį nemokamą VPN, neturėtumėte daug tikėtis, jei bandysite transliuoti bet kurį filmą ar vaizdo įrašą iš savo mėgstamų svetainių. Taip yra todėl, kad greitis tiesiog nėra tinkamas srautui. Jis yra optimizuotas tik lengvam naršymui ir akivaizdu, kad negalite jo naudoti „Netflix“ ar kitoms jūsų šalyje užblokuotoms internetinio srautinio perdavimo paslaugoms transliuoti. Visada geriau naudoti tam skirtą VPN, jei norite tai padaryti.

5. Failų parsisiuntimas dažnai nutrūksta naudojantis privačiu ryšiu

Vėlgi, kadangi ši privataus ryšio paslauga nėra optimizuota sunkių duomenų perdavimui, visada geriau nenaudoti privataus ryšio, jei norite atsisiųsti failus internete, ypač didelius failus. Taip yra todėl, kad atsisiuntimo eiga dažnai nutrūksta naudojant privatų ryšį, tuo tarpu jei išjungsite VPN funkciją, visus failus atsisiųsite puikiai. Šią klaidą žinojo vartotojai, tačiau atrodo, kad kūrėjai jos neišsprendė. Be to, atsisiuntimo greitis yra labai lėtas, todėl jums geriau naudoti specialią VPN paslaugą.

Tai yra „Opera“ VPN trūkumai ir kodėl turėtumėte naudoti tam skirtą VPN. Naudodamiesi specialia privataus ryšio paslauga, galėsite gauti visus privalumus, kuriuos jums gali pasiūlyti VPN paslauga, įskaitant greitą atsisiuntimo ir įkėlimo greitį, apeiti regiono užblokuotą turinį, vaizdo ar filmo srautą, sustiprintą privatumo apsaugą, pagerintą saugumą. , anonimiškumas ir daugelis kitų.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map