5 skirtingi būdai paslėpti savo IP naršant ir išlaikyti anoniminę interneto veiklą

Didėjant kibernetinio saugumo atakoms ir grėsmei internete šiais laikais, vidutiniams interneto vartotojams tampa vis svarbiau išlaikyti saugią ir privačią veiklą internete. Vienas geriausių būdų tai padaryti yra naršant paslėpti savo IP adresą. Naudodamiesi įvairių tipų paslaugomis, galite tai padaryti gana lengvai. Kai jūsų IP adresas bus užmaskuotas arba paslėptas, galėsite naršyti internete anonimiškai, o jūsų naršymo veikla bus saugi ir apsaugota..


Jei atskleisite tikrąjį IP adresą, kils tam tikra rizika jūsų internetiniam privatumui ir saugumui. Atskleisdami tikrąjį IP adresą, jūsų vyriausybė galės sekti jūsų naršymo veiklą. Tas pats yra su jūsų IPT ir jūsų lankomomis svetainėmis. Piratai gali lengvai nustatyti jūsų buvimo vietą, jei naršydami internete neslėpiate savo IP adreso. Taigi, norint paslėpti jūsų naršymo veiksmus, svarbu paslėpti savo IP adresą.

Atminkite, kad naršydami inkognito arba privačiame režime naršyklėje jūsų IP adresas nėra paslėptas. Čia yra 5 skirtingi būdai, kaip paslėpti savo IP naršant ir išlaikyti anoniminę veiklą internete:

1. Tarpinio serverio pritaikymas naršyklei

Kiekvienoje naršyklėje visada yra galimybė prisijungti prie interneto per tarpinius serverius. Tai reikia padaryti suradę atvirus tarpinius serverius, kuriuos galite naudoti savo naršyklei, ir tiesiog įdėdami serverio IP adresą į savo naršyklę. Tada galite nustatyti naršyklę prisijungti prie jai priskirtų tarpinių serverių. Kai tai padarysite, galėsite užmaskuoti savo IP adresą naudodamiesi tarpinių serverių IP adresais. Taigi, kai jūs lankotės svetainėje, IP adresas, kuris bus įrašytas, yra įgaliotojo serverio adresas, o ne jūsų tikrasis IP adresas.

Saugumo lygis: MAŽAI

2. Asmeninės naršyklės naudojimas

Privati ​​naršyklė, tokia kaip „Tor“ naršyklė, gali padėti užtikrinti jūsų interneto saugumą ir privatumą. Kai naudojate šią naršyklę, jums nereikia nustatyti papildomų naršyklės nustatymų. Paprasčiausiai įdiegiate naršyklę ir iškart galite pradėti naršyti anonimiškai. Kadangi privatus ryšys galimas tik per šią naršyklę, savo IP adresą galite paslėpti tik naršydami internete naudodamiesi šia naršykle. Kai pereisite prie įprastų naršyklių, bus rodomas jūsų tikrasis IP adresas. Taip pat žinoma, kad tokia privati ​​naršyklė kaip „Tor“ turi labai lėtą ryšio greitį, taip pat yra daugybė kenkėjiškų svetainių, kurios naudoja tą patį privatų tinklą kaip „Tor“. Taigi, žinokite apie šią riziką.

Saugumo lygis: VIDUTINĖ

3. Virtualiojo privataus tinklo (VPN) ryšio naudojimas

Virtualus privatus tinklas (VPN) yra vienas iš geriausių įrankių jūsų IP adresams paslėpti, nes jis siūlo jums visą sistemą, kad jūsų naršymas būtų privatus. Tai ne tik paslėps jūsų IP adresą, bet ir apsaugos jūsų naršymo veiklą nuo įsilaužėlių ir kitų internetinių grėsmių. Kai kurie VPN ryšiai taip pat siūlo apsaugą nuo kenkėjiškų programų, kad apsaugotų jus nuo kenksmingų svetainių. Be to, VPN ryšys gali padėti apsaugoti jūsų bankininkystę ir kitus svarbius duomenis nuo įsilaužėlių. Taip pat galite paslėpti savo IP adresą visoje sistemoje, ne tik tam tikroje naršyklėje, taip pat galite naudoti ir kituose įrenginiuose.

Saugumo lygis: AUKŠTAS

4. Internetinio tarpinio serverio naudojimas

Kitas paprastas būdas užmaskuoti IP adresą yra naudojant internetinį tarpinį serverį. Jūs tiesiog apsilankote svetainėje, kurioje siūlomos tokios paslaugos, ir naršykite bet kurią svetainę, kurią norite pasiekti, naudodamiesi šia svetaine. Taigi, jūs naršysite svetaines rėmeliais, naršydami nurodydami svetainės IP adresą kaip savo IP adresą. Tai yra mažiausiai saugus būdas paslėpti savo IP ir jis turėtų būti naudojamas tik lengvam naršymui, nes šios rūšies paslaugai būdingi tam tikri apribojimai, tokie kaip pralaidumo apribojimas, ryšio greitis ir pan..

Saugumo lygis: MAŽAI

5. Viešojo interneto (WiFi) tinklo naudojimas

Jūsų IP adresas yra jūsų įrenginio adresas, kurį nurodo jūsų interneto paslaugų teikėjas (IPT). Taigi, jei pakeisite savo tinklą, pasikeis ir jūsų IP adresas. Štai kodėl verta paslėpti savo IP adresą, jei norite, kad būtų naudojamas viešasis interneto (WiFi) tinklas, nes jūsų įrenginiui rodomas IP adresas bus susietas su jūsų naudojamu „WiFi“ tinklu. Tačiau jei nesate atsargūs, įsilaužėliai gali stebėti jūsų veiklą internete, jei naudojate viešą „WiFi“ tinklą, ypač jei viešasis tinklas nėra saugus.

Saugumo lygis: MAŽAI

Tai yra 5 skirtingi būdai, kaip paslėpti savo IP naršant ir išlaikyti anoniminę veiklą internete. Atminkite, kad visada geriau visiškai apsaugoti savo ryšį naudojant gerą VPN ryšį, nes tai nėra tik jūsų IP adreso slėpimas. Apskritai būkite budrūs prisijungę ir visada imkitės reikiamų priemonių, kad jūsų interneto ryšys visą laiką būtų saugus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map