5 taisyklės, kaip naudoti torrentus turinčias VPN šalyse, kuriose draudžiama naudoti „BitTorrent“

„BitTorrent“ yra technologija, leidžianti bendrinti failus lygiaverčiais ryšiais internete, tai reiškia, kad gauti failai bus perduoti tiesiai iš vartotojo įrenginių. Niekas nepriima šių failų tam skirtame serveryje, tačiau galėsite gauti failus tiesiogiai paprašę vartotojų, kurie failus saugo savo įrenginiuose. Šie vartotojai vadinami sėjamaisiais.


Pati „BitTorrent“ technologija nėra neteisėta, tačiau ji dažnai naudojama neteisėtai dalintis autorių teisėmis saugoma medžiaga, kuri ir yra šios problemos priežastis. Kadangi „torrenting“ arba „BitTorrent“ technologija buvo naudojama dalintis įvairiomis medžiagomis, kurios yra neteisėto pobūdžio, daugelis šalių uždraudė savo piliečiams naudoti torrentus ar „BitTorrent“ technologijas. Taip siekiama užkirsti kelią piratavimui ir neteisėtam parsisiuntimui, todėl negalėsite patekti į jokias kankinančias svetaines, jei gyvenate vienoje iš šių šalių.

Tačiau visada galite apeiti šį apribojimą naudodami VPN. Čia yra 5 taisyklės, kaip naudoti VPN torrentams šalyse, draudžiančiose naudoti „BitTorrent“:

1. Sužinokite, ar „Torrenting“ gali jus varginti dėl įstatymų

Nors dauguma pasaulio šalių neleidžia kankintis, jos užkirs kelią savo piliečiams patekti į kankinančias svetaines. Jiems praktiškai nerūpi, ar jų piliečiai gali apeiti jų blokavimą, todėl iš esmės VPN naudojimas tokiose šalyse nesukels jokių problemų.

Tačiau kai kuriose specialiose šalyse jie neleidžia kankintis ir vykdys įstatymus savo piliečiams, jei jiems pavyks apeiti vyriausybės blokavimą. Jei jūs gyvenate tokio tipo šalyse, tada naudoti torrentus gali būti labai pavojinga ir varginanti. Patariama įsitikinti, kad jūsų šalis nepersekioja jūsų tik dėl to, kad naudojatės „BitTorrent“ ir pasiekiate „torrent“ svetaines..

2. Naudokite tik VPN, turinčius specialius serverius

Kai būsite tikri, kad galite saugiai naudoti VPN ir nereikia susidurti su vyriausybės ar valdžios institucijų grėsmėmis, laikas jums rasti VPN paslaugą, kuri galėtų tinkamai atlikti darbą. Daugelis VPN paslaugų leis jums šiek tiek kankintis. Net nemokamos VPN paslaugos leis jums pasiekti „torrent“ svetaines ir atsisiųsti bei įkelti failus iš tų svetainių naudojant „BitTorrent“.

Tačiau tai suteiks jums geriausią patirtį naudojant virtualų privatų ryšį, kuris siūlo specializuotus serverius torrentams. Paprastai šie serveriai yra tokie optimizuoti torrentui, kad užtikrins stabiliausią ir greičiausią torrent atsisiuntimo ir įkėlimo greitį. Triukas yra tas, kad pirmiausia turite persijungti į torrenting serverį, kad galėtumėte naudoti savo „BitTorrent“ klientą, kad pradėtumėte tam tikrą failų bendrinimo veiklą.

3. Išmintingai naudokite „BitTorrent“ technologiją

Vėlgi, tai, kas daro kankinimą nelegaliu kai kuriose šalyse, yra duomenys, kuriais jais dalijamasi. Jei naudojate torrentus teisėtai dalintis failais, pvz., Dalintis teisėta programine įranga (dažniausiai atvirojo kodo programine įranga), viešo naudojimo knygomis, nemokama muzika (indie muzika), nemokamais filmais ir viskuo, kas nepažeidžia jokios įmonės ar asmens autorių teisių, tada jūs galite visiškai laisvai naudotis „BitTorrent“ tiek, kiek norite. Nepaisant to, kad jūs nuspręsite atsisiųsti autorių teisių saugomą medžiagą naudodamiesi torrentais, vis tiek tai yra jūsų pasirinkimas ir jūsų pačių atsakomybė.

Tai, ką turite padaryti, yra užtikrinti, kad protingai naudojatės „BitTorrent“ technologija. Žinokite apie savo šalies įstatymus ir tai, kaip paprastai jūsų bendruomenės žmonės naudoja šią technologiją. Venkite jo naudoti neteisėtai failų bendrinimo veiklai, jei žinote, kad valdžios institucijos vykdys įstatymus ir jus persekios iškart..

4. Įsitikinkite, kad užšifruota visa sistema, ne tik naršyklė

Kai naudojate VPN kankinimui, netaikykite VPN sistemos tik savo naršyklėje. Kai kurios VPN paslaugos teikia naršyklės plėtinius, leidžiančius suaktyvinti jų privatų ryšį tik naršyklėje. Tačiau visada naudinga šifruoti tinklą visoje sistemoje.

Visada geriau įdiegti VPN programinę įrangą savo kompiuteryje, kad visa kompiuteryje naudojama programinė įranga siųstų ir perduotų duomenis tik per VPN ryšį. Tai naudinga siekiant užtikrinti maksimalų saugumą ir privatumą, kai naudojatės kankinančiomis svetainėmis, taip pat, kai paprastai naršote internete.

5. Reguliariai tikrinkite, ar nėra IP nuotėkio

Galiausiai, IP nutekėjimas gali įvykti bet kuriuo metu ir tai gali atskleisti jūsų tapatybę vyriausybei ar visuomenei kankinančios veiklos metu. Turite reguliariai tikrinti IP nutekėjimą, kad išvengtumėte nepageidaujamo IP pakeitimo jūsų sistemoje, tai yra pakeitimas iš privataus IP adreso į viešą IP adresą.

Atminkite, kad dėl IP nuotėkio gali nutekėti jūsų asmeninė informacija, todėl turite reguliariai tikrinti, ar nėra IP nutekėjimo. Arba, jei jūsų VPN tarnyboje yra nužudymo perjungimo funkcija, turite ją įjungti. Tai yra funkcija, kuri, kaip žinoma, apsaugo nuo bet kokio galimo IP nutekėjimo jūsų privačiame ryšyje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map