7 pagrindiniai asmeninio ir verslo VPN skirtumai

Turėtumėte žinoti dviejų rūšių VPT paslaugas, tai yra asmeninis ir verslo VPT. Abu turi savo funkcijas. Asmeninė VPN paslauga yra privataus tinklo paslauga, kuria naudojasi asmenys, o verslo VPN paslauga yra privataus tinklo paslauga, kuria naudojasi įmonės ar korporacijos. Taigi įsitikinkite, kad pasirenkate savo virtualiojo tinklo paslaugą pagal savo poreikius.


Pažvelgus į asmeninį ir verslo VPT, yra keletas skirtumų, dėl kurių jie išsiskiria vienas nuo kito. Čia yra 7 pagrindiniai asmeninio ir verslo VPN skirtumai:

1. Vienas vartotojas vs. Keli vartotojai

Žinoma, vienas akivaizdžiausių skirtumų yra tas, kad asmeninė paslauga yra skirta vienam vartotojui, o verslo paslauga skirta keliems vartotojams. Paprastai verslo tarnyba turi vieną globalią sąskaitą, kuria gali naudotis keli vartotojai, kurie paprastai yra darbuotojai. Kiekvienam darbuotojui suteikiamas virtualiojo privataus tinklo ryšio vartotojo vardas ir slaptažodis, ir kiekvienas prisijungs prie pasirinktų serverių. Asmeninėje VPN tarnyboje vartotojas gali visiškai valdyti savo sąskaitą, o verslo tarnyboje – paskyros valdytojas yra tas, kuris visiškai kontroliuoja verslo sąskaitą..

2. Sąskaitos tvarkymo funkcija

Asmeninėje VPN tarnyboje galite visiškai kontroliuoti naudojamą virtualų privatų tinklą. Taip pat galite valdyti kiekvieną įrenginį, jungiamą prie privataus serverio, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Verslo tarnyboje yra vienas paskyros valdytojas, kuris turi kontroliuoti visus vartotojus arba darbuotojus, kurie naudojasi VPN ryšiu. Sąskaitų tvarkytojas gali pridėti arba pašalinti pavienius vartotojus, kaip jiems atrodo tinkama, taip pat jie gali pakeisti visuotinius VPN tinklo parametrus ir pritaikyti naujus nustatymus visos įmonės mastu..

3. Įprasti serveriai Verslo serveriai

Asmeninė VPN sąskaita prisijungs prie serverių, kurie reguliariai prieinami visiems virtualiojo privataus tinklo vartotojams. Jūs dalijatės kiekvieno serverio naudojimu su kitais vartotojais, todėl kyla serverio perkrovos rizika, jei tuo pačiu serveriu tuo pačiu metu naudojasi per daug vartotojų. Naudodamiesi verslo paslauga, paprastai VPT teikėjai turi savo serverius, specialiai sukurtus verslo vartotojams. Taigi, verslo vartotojai gali prisijungti prie verslo serverių, turinčių geresnį našumą ir kokybę, palyginti su įprastais serveriais.

4. Dedicated IP Address with Dedicated Server

Asmeninei VPN paslaugai naudojamas IP adresas, kurį gaunate prisijungdami prie privataus serverio – tai reiškia, kad vieną IP adresą vienu metu gali naudoti keli vartotojai. Be to, jūsų IP adresas reguliariai keičiamas, net jei kiekvieną dieną prisijungiate prie to paties serverio. Verslo tarnyboje pateiktas IP adresas yra skirtas IP adresas, tai reiškia, kad tik jūsų įmonė naudoja tą konkretų IP adresą viename serveryje. Taigi, jis nėra bendrinamas su kitais verslo vartotojais. Tačiau kiekvienas darbuotojas, kuris naudojasi privačiu tinklu, bendrins jūsų įmonės IP adresą.

5. Programinės įrangos diegimas

Paprastai VPN tiekėjas suteikia skirtingą programinę įrangą asmeniniams ir verslo vartotojams. Asmeniniams vartotojams naudojama ta pati programinė įranga, kurią naudoja kiti vartotojai, ta pati diegimo procedūra ir kelios programinės įrangos versijos, atsižvelgiant į platformas. Verslo vartotojams programinė įranga paprastai yra pritaikoma atsižvelgiant į verslo poreikius, o diegimą paprastai atlieka VPN teikėjo saugos ekspertai..

6. Asmeniniam naudojimui Naudojimas verslui

Asmeninė VPN paslauga paprastai naudojama asmeniniams tikslams, pavyzdžiui, norint patekti į užblokuotas svetaines, žiūrėti filmus iš kito regiono, užsisakyti paslaugų iš kitų šalių ir pan. Asmeninės paslaugos taip pat suteikia apsaugą ir privatumą asmenims, vykdantiems internetinę veiklą, pavyzdžiui, internetinę bankininkystę ir apsipirkimą. Verslo VPN paslauga, kita vertus, paprastai naudojama internetinei verslo veiklai, verslo saugumui ir duomenų apsaugai, saugiam verslo ryšiui palaikyti ir kitiems su verslu susijusiems tikslams..

7. Individualus privatumas vs. Viso verslo privatumas

Asmeninė VPN paslauga skirta apsaugoti asmens privatumą ir išlaikyti asmens anonimiškumą vykdant internetinę veiklą. Tai taip pat apsaugo neskelbtiną ir privačią asmens informaciją, kad trečiosios šalys negalėtų stebėti jų veiklos. Verslo VPT jis yra skirtas apsaugoti viso verslo, įskaitant visus jo darbuotojus, privatumą. Darbuotojai gali saugoti savo privatumą internete, kai vykdo savo verslo veiklą, o visas verslas gali apsaugoti savo svarbų turtą ir duomenis internete.

Tai yra 7 pagrindiniai asmeninio ir verslo VPN skirtumai. Kadangi verslo VPT yra nepalyginamai sudėtingesnis nei asmeninio VPT paslauga, ypač diegimo ir priežiūros proceso metu, verslo klientui paprastai reikia pasitarti su VPT paslaugų teikėjo ekspertais, kad jie galėtų naudotis savo VPN paslauga..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map