Geriausi VPN ir privatumo plėtiniai, kuriuos galite įdiegti „Chrome“ naršyklėje

Šiandien „Chrome“ yra populiariausia naršyklė pasaulyje tiek staliniams, tiek mobiliesiems įrenginiams. Tai yra naršyklė, kuria dauguma žmonių kasdien naudojosi naršydami internete. Po šios naršyklės išleidimo ir augančio „Android OS“ populiarumo, „Chrome“ augimas sparčiai didėjo. Reguliariai pridedama daugybė funkcijų, o naršyklė tampa vis stabilesnė ir greitesnė. Į naršyklę įtrauktos kelios labai svarbios privatumo apsaugos funkcijos, tokios kaip apsauga nuo kenkėjiškų programų, kenkėjiškų svetainių apsauga ir pan.


Tačiau naršyklės naudojimas be jokių papildomų VPN ir privatumo plėtinių nesuteiks jums visiškos jūsų internetinio privatumo ir saugumo apsaugos. Laimei, yra daugybė VPN ir privatumo plėtinių, kuriuos galite rasti „Chrome“ internetinėje parduotuvėje. Jums tiesiog reikia pasirinkti geriausius, kuriuos galėtumėte naudoti savo įrenginyje. Čia pateikiami keli geriausi VPN ir privatumo plėtiniai, kuriuos šiuo metu galite įdiegti „Chrome“ naršyklėje:

1. Aprašymas

Tarp daugelio nemokamų VPN paslaugų, teikiančių nemokamą VPN ryšį, „Windscribe“ siūlo didžiausią pralaidumą per mėnesį. Be to, nemokama paslauga yra tokios pačios kokybės kaip ir aukščiausios kokybės paslauga, skiriasi tik pralaidumo riba ir serverio parinktys. Aukščiausio lygio neribota, o nemokama – 10 GB per mėnesį.

Aukščiausio lygio yra jo VPN ryšio spartos ir stabilumo kokybė. Todėl jums rekomenduojama įdiegti šį plėtinį „Chrome“ naršyklėje, kad galėtumėte lengvai perjungti naršymą į privatų naršymą. Geriau galite užsiprenumeruoti „premium“ planą, kad gautumėte visas internetinio privatumo pranašumus naudodami šį „Chrome“ plėtinį.

2. „uBlock“ kilmė

„uBlock Origin“ yra skelbimų blokavimo plėtinys, apėmęs pasaulį audros metu, ir populiarėjant vis daugiau žmonių, diegiančių šį plėtinį savo naršyklėje. Tiesą sakant, vyksta poslinkis, kalbant apie pageidaujamą skelbimų blokavimo plėtinį.

Anksčiau „AdBlock Plus“ buvo populiarus, tačiau šis plėtinys pakuoja daugiau funkcijų ir suteikia vartotojams visišką apsaugą nuo kenksmingos reklamos internete. Be to, ją lengva naudoti ir konfigūruoti, nes tai yra didžiausia skelbimų, kuriuos norite rodyti, arba svetainių, kurias norite filtruoti, kontrolė. Tai tikrai būtina „Chrome“ naršyklės plėtinys, jei norite saugiai ir privačiai naršyti internete.

3. Privatumo ženkliukas

Erzina žinia, kad dauguma svetainių, kuriose šiandien lankotės, šnipinėja jus. Jie nori surinkti kuo daugiau duomenų iš savo lankytojų, kad galėtų dar labiau išplėsti savo darbotvarkę. Paprastai jie tai daro siekdami uždirbti daugiau pinigų iš savo reklamų.

Tačiau kai kurios ten esančios blogos svetainės gali peržengti dar daugiau. Jie gali norėti rinkti jūsų duomenis norėdami juos parduoti trečiosioms šalims. Šios svetainės pažeidžia vartotojo privatumą, vartotojams apie tai nežinant. „Privacy Badger“ yra plėtinys, galintis padėti išjungti kenkėjišką reklamą ir išjungti šnipinėjimą iš jūsų lankomų svetainių. Naudodamiesi šiuo plėtiniu, jūsų lankomos svetainės negali stebėti jūsų elgesio internete savo naudai.

4. Internetinė svetainė

Atminkite, kad ne visos jūsų lankomos svetainės yra naudingos jūsų internetiniam saugumui. Yra tūkstančiai svetainių, kurios yra kenkėjiškos, ir šios svetainės yra gana populiarios. Taigi, jus gali suklaidinti jų populiarumas galvojant, kad šias svetaines galima saugiai lankyti. Tačiau iš tikrųjų šiose vietose nėra saugu lankytis. Šių svetainių pavyzdžiai yra svetainės, siūlančios nelegalų atsisiuntimą, neleistiną srautinį perdavimą, neteisėtą failų bendrinimą, nepadorią medžiagą, nemokamą programinę įrangą ir pan. Daugelis svetainių, sukurtų naudojant populiarios internetinės platformos, pvz., „Blogger“ ir „WordPress“, subdomenus, taip pat gali būti pavojingos jums. Dažnai jie verčia jus įdiegti blogą programinę įrangą, kuri gali sugadinti jūsų sistemą, arba joje įdiegti virusus ir kenkėjiškas programas.

Internetinė žinia yra „Chrome“ plėtinys, kurį galite naudoti norėdami patikrinti bet kurios jūsų lankomos svetainės reputaciją. Taigi, prieš įvesdami ten savo asmeninę informaciją, naudodamiesi šiuo plėtiniu galite tiesiog patikrinti, ar svetainėje yra reputacija, ir žinosite, ar tai daryti saugu..

5. „LastPass“

Jums svarbu sekti savo slaptažodžius, ypač jei reguliariai naudojatės įvairiomis internetinėmis paslaugomis. Dar svarbiau yra saugoti slaptažodžius saugioje vietoje tuo atveju, jei toms internetinėms paslaugoms naudojate skirtingus sudėtingus slaptažodžius. Tokiu būdu jūs visada galite būti tikri, kad be problemų galite sekti visus savo slaptažodžius.

„LastPass“ yra slaptažodžių tvarkyklės programinė įranga, pasiekiama kaip „Chrome“ plėtinys, leidžianti saugoti ir tvarkyti slaptažodžius vienoje saugioje ir privačioje vietoje. Tai taip pat padeda automatiškai užpildyti įvairių internetinių paslaugų slaptažodžius, kartu užtikrinant, kad tos paslaugos būtų teisėtos ir saugios. Rekomenduojama įdiegti „Chrome“, kad naršydami internete būtumėte apsaugoti nuo sukčiavimo svetainių ar įsilaužėlių (slaptažodžių vagysčių)..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map