Ką reikia daryti, kai jūsų tinklo ryšys yra pažeistas

Naudoti tinklo ryšį yra sudėtinga. Jei jums nerūpi jūsų interneto saugumas, tada galbūt nežinote, kada kiti žmonės bando įsilaužti į jūsų tinklą ir pavogti jūsų duomenis. Tačiau internetas, kaip mes jį žinome, šiandien yra labai svarbus kiekvienam. Taigi, visiems tampa būtina bent jau žinoti apie savo tinklo saugumą, kad jie galėtų tinkamai apsaugoti savo duomenis ir internetinį ryšį. Tačiau realybė yra tokia, kad daugybė žmonių kiekvieną dieną patiria įvairius kenkėjiškų trečiųjų šalių interneto išpuolius, norinčius pavogti jiems svarbius duomenis. Tai kažkas, ką jūs, kaip interneto vartotojas, turite žinoti.


Paprastai šie kenksmingi žmonės veikia taip, kad jie sugadins jūsų tinklo ryšį ir sutrikdys jūsų interneto ryšį. Jie taip pat užgrobs jūsų naršyklę ir bandys pavogti svarbius slaptažodžius, kad galėtų prie jo prieiti. Jei jaučiate bet kurį iš šių trikdžių, turite imtis reikiamų priemonių, kad jį pašalintumėte. Štai keli dalykai, kuriuos turite atlikti, kai kyla pavojus tinklo ryšiui:

1. Nedelsdami atjunkite savo tinklą

Tuo metu, kai pastebite keistą elgesį tinklo ryšyje, pvz., Padidėjusį pralaidumą, didelę tinklo veiklą neveikimo metu, keistas programas, reikalaujančias nuolatinio duomenų perdavimo ir pan., Turite nedelsdami atsijungti nuo tinklo. Tai yra pirmas dalykas, kurį turite padaryti. Šie kenksmingi žmonės nieko negalės padaryti, jei neprisijungsite prie interneto. Tada turėtumėte išnagrinėti problemas, patikrinę užduočių tvarkytuvę, ar jūsų sistemoje vyksta teisėti atnaujinimai, ar yra nežinomų programų, reikalaujančių daugiau duomenų iš jūsų ryšio. Radę šias nežinomas programas, nedelsdami sustabdykite jų procesą ir pašalinkite programinę įrangą iš savo įrenginio.

2. Pakeiskite maršrutizatoriaus nustatymus ir slaptažodžius

Eikite į maršrutizatoriaus nustatymus ir nedelsdami pakeiskite nustatymus ir slaptažodžius. Jei turite kelis įrenginius, kurie tuo pačiu metu yra prijungti prie maršrutizatoriaus, įsitikinkite, kad atpažįstate visus įrenginius. Piratai gali bandyti naudoti jūsų maršrutizatoriaus ryšį, kad būtų sutrikdytas jūsų internetinis ryšys, todėl jūs turite patikrinti, ar nėra nežinomų įrenginių, jungiančių prie jūsų maršrutizatoriaus. Jei juos rasite, nedelsdami pašalinkite juos iš savo tinklo. Pakeiskite maršrutizatoriaus slaptažodį į saugesnį slaptažodį, naudodami didžiąsias raides, mažąsias raides, skaičius ir ženklus.

3. Pabandykite vėl prisijungti ir pažiūrėkite, ar problemos išlieka

Dabar, kai atsikratėte pagrindinių problemų, dėl kurių gali nutrūkti tinklo ryšys, galite saugiai vėl prijungti įrenginį prie tinklo. Stebėkite savo įrenginį keletą minučių ir pažiūrėkite, ar problemos išlieka. Jei ta pati programinė įranga vėl pradeda naudoti jūsų duomenų ryšį be jūsų sutikimo, nors jūs jį ištrynėte, yra didelė tikimybė, kad jūsų sistema buvo užkrėsta. Labai sunku pašalinti kenkėjišką programinę įrangą iš savo sistemos, kai ji yra užkrėsta. Jei antivirusinė programinė įranga net neatpažįsta kenkėjiškų programų, tai reiškia, kad turite įdiegti geresnę savo sistemos apsaugą.

4. Įdiekite gerą ugniasienę ir VPN programinę įrangą

Pabandykite sistemoje įdiegti gerą ugniasienės programinę įrangą, kad apsaugotumėte sistemą nuo bet kokių internetinių atakų, kurias įsilaužėliai daro iš atokios vietos. Įdiegę programinę įrangą, ji nuskaitys procesą ir patikrins, ar jūsų sistemoje nėra įsiskverbę į nežinomas grėsmes. Jei taip, programinė įranga išvalys kenksmingas programas ir užtikrins gerą jūsų sistemos saugumą. Tada turėtumėte įdiegti VPN programinę įrangą, kad būtų užšifruotas visas jūsų interneto srautas. Tai skirta papildomai apsaugoti jūsų sistemą ir užtikrinti, kad visi duomenų perdavimai būtų užšifruoti. Taigi, nors šios kenksmingos programos perkelia jūsų svarbius duomenis į išorinius serverius, įsilaužėliai negali atidaryti duomenų, nes jie yra užšifruoti..

5. Kruopščiai nuskaitykite savo sistemą naudodami antivirusinę programinę įrangą

Galiausiai, norėdami kruopščiai nuskaityti savo sistemą, galite naudoti gerą antivirusinę programinę įrangą. Taip yra tik tuo atveju, jei į savo sistemą įdėjote keletą virusų, apie tai nežinodami. Virusai gali būti iš daugelio vietų, pavyzdžiui, iš jūsų lankomų svetainių, iš gaunamų failų, įdiegtos programinės įrangos ir pan. Antivirusinė programinė įranga padės nustatyti grėsmes, kurios buvo įdiegtos jūsų sistemoje, ir pašalins grėsmes arba jas karantinuos. Ji taip pat rekomenduos veiksmus, kuriuos turėtumėte atlikti pašalindami grėsmes iš savo sistemos.

Tai yra dalykas, kurį turite atlikti, kai kyla pavojus tinklo ryšiui. Nekreipkite dėmesio į šią saugumo problemą. Net kai kas nors bando nulaužti jūsų „WiFi“ slaptažodį, kad gautumėte nemokamą interneto pralaidumą, nekreipkite dėmesio į šį reikalą. Jūsų sistemai gali kilti pavojus, ir jūs turite atlikti reikiamus veiksmus, kad užtikrintumėte, jog grėsmės išnyks visam laikui.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map