Kaip patobulinti savo VPN ryšio greitį ir pašalinti buferį srautinio perdavimo procese

Pagrindinė priežastis, kodėl daugelis žmonių naudojasi VPN, ypač šalyse, kuriose taikomi griežti interneto įstatymai, iš tikrųjų yra ne dėl privatumo ar papildomo jų ryšio saugumo, o siekiant apeiti jų vyriausybės apribojimus. Jie naudojasi VPN, nes nori pasiekti svetaines ar trečiųjų šalių turinį, kurio paprastai negali pasiekti naudodamiesi įprastu interneto ryšiu. Štai kodėl jie naudojasi privačiu ryšiu, kad apeitų tokius vyriausybės apribojimus ar cenzūrą, kad galėtų pasiekti bet kurią norimą svetainę.


Didelė dalis žmonių taip pat naudoja VPN, norėdami transliuoti vaizdo įrašus, kuriems taikomi regionai. Tai reiškia, kad vaizdo įrašai galimi tik tam tikrose šalyse ir jų negalima žiūrėti ar transliuoti naudojant įprastą ryšį iš šalių, kurioms neleidžiama jo matyti. Populiariai naudojant tokį VPN, daugelis žmonių reikalauja geriausio privačiojo tinklo ryšio greičio, nes srauto transliacija yra labai svarbi jų patogumui. Jei jūsų VPN ryšys nėra per greitas srautui perduoti jūsų turiniui, čia yra keletas patarimų, kaip pagerinti jūsų VPN greitį ir pašalinti buferį srautinio perdavimo procese:

1. Pabandykite pakeisti serverį, kurį naudojate

Dauguma VPN ryšio greičio problemų kyla dėl jūsų naudojamo serverio. Paprastai, jei serveris yra perkrautas per daug vartotojų, kurie tuo pačiu metu naudojasi serveriu, tai gali lengvai sukelti veikimo problemų, įskaitant lėtą greitį, nesugebėjimą atidaryti tam tikrų svetainių ir pan. Taigi, pirmas žingsnis, kurį turėtumėte padaryti, yra pakeisti naudojamą serverį. Tarkime, kad jūs dabar naudojate JAV serverį. Pabandykite pakeisti serverį į Kanados serverį, Vokietijos serverį ar bet kurią kitą serverio vietą. Taip pat verta pakeisti serverį, esantį arčiausiai jūsų vietos. Tai suteiks jums nemažą greitį, kurio jums reikia.

2. Pasirinkite laidinio tinklo jungtį

Belaidžio tinklo ryšio problema ta, kad dažniausiai tai priklauso nuo signalo stiprumo. Priklausomai nuo jūsų vietos, jūsų „WiFi“ ryšio signalo stiprumui įtakos turės įvairūs dalykai, tokie kaip oro sąlygos, belaidis trikdis, atstumas nuo artimiausio bokšto ir pan. Štai kodėl jums geriau naudoti interneto ryšį, kuriame naudojamas laidinio tinklo ryšys, pavyzdžiui, optinio pluošto. Naudodamiesi laidiniu ryšiu, jūs gaunate stabilesnį ryšį, todėl galite užkirsti kelią VPN ryšio sulėtėjimui. Kuo mažiau trukdysite tinklo ryšiui, tuo stabilesnis bus jūsų privataus tinklo greitis.

3. Naudokite VPN paslaugą, kuri nesumažina jūsų ryšio greičio

Yra daug VPN paslaugų, kurios nesuteikia viso efektyvumo, ir jūs turite žinoti, kad naudojate tas paslaugas. Kai kurios VPN paslaugos sumažins jūsų ryšio greitį, jei pasieksite tam tikras ribas arba naudosite per daug pralaidumo. Štai kodėl jums svarbu naudoti VPN paslaugą, kuri neriboja jūsų pralaidumo, o taip pat suteikia jums visą ryšio greitį visą laiką. Paprastai šios VPN paslaugos reklamuoja šias funkcijas savo oficialiame puslapyje, kad vartotojams būtų pranešta, kad jie teikia visą savo privataus tinklo greitį. Jei jūsų dabartinis VPN paslaugų teikėjas ir toliau teiks jums greitą greitį, tada tikriausiai geriau jums pereiti prie kitos paslaugos.

4. Iš naujo paleiskite maršrutizatorių arba „WiFi“ tinklą

Kartais lėtą VPN greitį galite lengvai nustatyti iš naujo paleisdami maršrutizatorių ar „WiFi“ tinklą. Tai ypač pasakytina apie tai, jei ilgą laiką neatsinaujinote savo įrenginio. Patartina retkarčiais iš naujo paleisti maršrutizatorių ar interneto tinklą, kad užtikrintumėte ryšio stabilumą. Jūsų maršrutizatorius arba „WiFi“ tinklas bandys atnaujinti jų gaunamą ryšį, kai iš naujo paleisite įrenginį, užtikrindami geresnį signalo priėmimą ir geresnį interneto veikimą. Tai atlikę, taip pat turėtumėte iš naujo paleisti VPN programinę įrangą, kad pasiektumėte geriausią rezultatą.

5. Įsitikinkite, kad antivirusinė programinė įranga neprieštarauja jūsų VPN

Kaip apsaugos programinė įranga, antivirusinė priemonė turi savo būdą, kaip apsaugoti jūsų įrenginį nuo įvairių internetinių grėsmių. VPN programinė įranga, nors ir turi panašų tikslą apsaugoti savo įrenginio saugumą ir privatumą, kartais prieštarauja antivirusinei programinei įrangai. Šis konfliktas paprastai turės įtakos jūsų įrenginio VPN ryšio veikimui. Pabandykite naudoti VPN ryšį kitame įrenginyje, kuriame nėra antivirusinės programinės įrangos, ir pažiūrėkite, ar jo greitis didesnis. Jei taip, tuomet naudinga laikinai išjungti antivirusinę programinę įrangą, kai naudojate savo VPN programinę įrangą.

Tai yra keletas patarimų, kaip pagerinti jūsų VPN ryšio greitį ir pašalinti srautinio kaupimo procesą. Vykdydami šiuos patarimus, galite sumažinti buferio procesą savo turinyje ar žiniasklaidoje, naudodami VPN, o tai savo ruožtu pagerins jūsų patirtį naudojantis paslauga.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map