Kodėl nebegalima naudoti „WhatsApp“ be VPN ir ką su tuo daryti

Kokia šiandien yra populiariausia momentinių pranešimų programa mobiliuosiuose įrenginiuose? Taip, tai yra „WhatsApp“. Ši programa, priklausanti „Facebook“, pasiekė milijardą vartotojų, o vartotojų bazė šiandien auga. Galima sakyti, kad tai yra pagrindinė momentinių pranešimų programa, kurią šiais laikais žmonės naudoja bendrauti su savo šeima ir draugais. Be to, galimybė kurti grupes, balso ir vaizdo skambučius tapo būtinąja programa, kurią bet kas turi įdiegti savo mobiliuosiuose įrenginiuose..


„WhatsApp“ naudoja šifravimo sistemą, kuri vartotojams leidžia siųsti ir gauti momentinius pranešimus, paveikslėlius ir vaizdo įrašus, nesijaudinant dėl ​​privatumo. Tai visiškai privatus, o šios programos teikiamas šifravimas gali apsaugoti bet kokią informaciją, kurią vartotojai siunčia ir gauna. Be to, ją galima naudoti ir kaip žiniatinklio programą, tai reiškia, kad naudodamiesi „WhatsApp“ žiniatinkliu galite naudotis šia tiesioginių pranešimų paslauga iš bet kurio darbalaukio įrenginio. Tačiau turėtumėte suprasti, kad nerekomenduojama naudoti „WhatsApp“ be VPN. Štai šios priežastys:

1. Vyriausybė gali nutraukti „WhatsApp“ šifravimą

Jei norite apsaugoti savo komunikacijos duomenis nuo vyriausybės, to negalite padaryti, jei savo mobiliuosiuose įrenginiuose nenaudojate jokio VPN. Kodėl? Taip yra todėl, kad vyriausybė gali lengvai sulaužyti „WhatsApp“ šifravimo sistemą nuo galo iki galo, ir, jei nori, jie gali lengvai pamatyti jūsų komunikacijos duomenis. Tyrimo tikslais vyriausybė galės išsiaiškinti jūsų paskyros duomenis „WhatsApp“ ir pamatyti jūsų komunikacijos žurnalus..

Tai skiriasi, jei, naudodamiesi „WhatsApp“, visada naudojatės privačiais tinklais. Naudodamiesi tokiomis paslaugomis turėsite papildomą šifravimo sistemą iš savo privataus ryšio, kuri apsaugo bet kokius jūsų komunikacijos duomenis šioje programoje nuo trečiųjų šalių, bandančių šnipinėti jūsų internetinius pokalbius..

2. Jį valdo „Facebook“, taigi jūsų duomenims gresia pavojus

„WhatsApp“ priklauso „Facebook“ nuo tada, kai ši socialinės žiniasklaidos įmonė nusipirko programą iš pradinių įkūrėjų prieš kelerius metus. Negarantuojama, kad „Facebook“ su visomis jų stebėjimo ir stebėjimo sistemomis elgiasi ne su „WhatsApp“ vartotojais, kaip jie elgiasi su „Facebook“ vartotojais. Taigi, galima sakyti, kad visus jūsų „WhatsApp“ komunikacijos duomenis „Facebook“ užregistruos, todėl vėliau tam tikru metu jie bus pasidalyti tretiesiems asmenims..

Kai naudojate VPN, jums bent jau nereikia bendrauti su „Facebook“, bandant stebėti visą jūsų bendravimo rutiną. Jums taip pat nereikės spręsti rūpesčių, kad trečiosios šalys gali stebėti ar net klausytis jūsų internetinių pokalbių su šia programa.

3. Vien tik programos šifravimo sistemos nepakanka

Kaip jums jau buvo pranešta, ši momentinių pranešimų programa turi savo „end-to-end“ šifravimo sistemą, kuri veikia jūsų ryšių duomenis apsaugoti nuo nesąžiningų trečiųjų šalių, bandančių ją užgrobti. Šifravimo sistema „nuo galo iki galo“ reiškia, kad jūsų duomenys bus siunčiami ir gaunami tik tarp jūsų ir gavėjo, todėl jie nebus atskleisti jokiems kitiems žmonėms. Tačiau tai tik pagrindinė šifravimo sistema, kurią paprastai turės bet kuri mobiliojo ryšio programa. Tai negali garantuoti jūsų privatumo apsaugos internete.

Naudodami VPN, galėsite pridėti vieną ar daugiau papildomų šifravimo programų savo mobiliajam ryšiui. Taigi, kol jūs naudojate „WhatsApp“, žinote, kad jokie kiti žmonės negali įsitraukti į jūsų vykdomą komunikaciją, įskaitant vyriausybę. Tai suteikia garantijų ir garantijų, kad bus apsaugotas jūsų internetinis privatumas.

4. Svarbu apsaugoti bendrą duomenų perdavimą

Tai, kad siunčiami ir gauti duomenys „WhatsApp“ yra privatūs, nėra tik jūsų ir jūsų kontaktų reikalas. Visai ne. Visa jūsų komunikacija turi būti saugi ir privati, nerizikuojant, kad trečiosios šalys klausys ar stebės jūsų internetinius pokalbius. Taigi, nors „WhatsApp“ naudoja visišką šifravimą, kad užtikrintų jų vartotojams reikalingą saugumą ir privatumą, to nepakanka, nes tai tik apsaugos jūsų asmeninius šios programos pranešimus..

Naudodami VPN jūs peržengsite tai. Šifravimas, kurį teikia privatus ryšys, leis apsaugoti visus duomenų perdavimus, ne tik „WhatsApp“ pokalbius. Taigi, jūs visą laiką saugosite duomenis, kuriuos siunčiate ir gaunate iš savo mobiliųjų įrenginių.

5. Piratai nukreipia šią programą

„WhatsApp“, turintys daugiau nei milijardą vartotojų, buvo nukreipti įsilaužėlių, nes ši programa išsaugotų daug asmeninės informacijos iš jų vartotojų. Įsilaužėliams tai reiškia daugybę galimų taikinių, į kuriuos jiems reikia įsilaužti. Nors yra ir šios programos saugumo priemonių, užtikrinančių, kad vartotojai neprarastų prieigos prie savo „WhatsApp“ ryšio, įsilaužėliai vis tiek galėtų pasižvalgyti po pokalbius, jei nėra papildomo VPN ryšio..

Dėl šių priežasčių „WhatsApp“ naudojimas be VPN nebebus saugus ir kaip tai padaryti. Esmė ta, kad VPN reikalingas, kai naudojate šią momentinių pranešimų programą, kad jūsų internetiniams ryšiams būtų galima pridėti kelis šifravimo sluoksnius, o tai svarbu, jei norite išlaikyti savo asmeninę informaciją saugią ir saugią..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map