Kodėl vyriausybė stebi jūsų internetinę veiklą ir kaip VPT gali padėti jos išvengti

Paprastiems piliečiams jie atrodo, kad vyriausybė yra kažkas, kas juos gins visą laiką, ir net jei jie žinos, kad vyriausybė stebi jų veiklą, jiems viskas bus gerai, kol jie nepadarys nieko blogo. Taigi, jie bus geri piliečiai ir laikysis kiekvienos vyriausybės taisyklių, nors kartais tai nelogiška. Pavyzdžiui, kai kurios vyriausybės ten riboja vartotojų galimybes naudotis internetu, bijodamos, kad vartotojai gali gauti informacijos, kuri gali prieštarauti vyriausybės propagandai.


Šiais laikais daugelis vyriausybių bando gauti kuo daugiau informacijos apie kiekvieną pilietį, stebėdami savo veiklą internete, naršymo įpročius, paieškos terminus, kuriuos įveda paieškos variklyje, kaip jie bendrauja socialinėje žiniasklaidoje ir pan. Yra daugybė priežasčių, kodėl vyriausybė riboja jų piliečių veiklą internete, ir svarbu, kad jūs apie tai žinotumėte. Taip pat svarbu, kad pagrindinė VPN funkcija būtų suteikti suverenitetą savo vartotojams, atkuriant pagrindines internetinio saugumo ir privatumo teises. Štai keletas priežasčių, kodėl vyriausybė stebi jūsų veiklą internete ir kaip VPN gali padėti jos išvengti:

1. Išsaugoti savo nacionalinio saugumo stabilumą

Didžiąją laiko dalį vyriausybei reikės įgyvendinti metodą, leidžiantį jiems stebėti savo piliečius, kad būtų išlaikytas jų nacionalinio saugumo stabilumas. Nacionalinis saugumas yra svarbiausias aspektas, užtikrinantis, kad jų šalis veikia kuo geriau. Tačiau siekiant šio tikslo kyla daug problemų, nes jie retkarčiais turi įsibrauti į vartotojų privatumą internete, o tai sutinka ne visi žmonės.

Naudodamiesi VPN, visada galite susigrąžinti savo privatumą ir saugumą internete. Šifruodama jūsų interneto srautą vyriausybė negalės stebėti, ką darote, nes kiekvienas duomenų perdavimas yra užšifruotas keliais šifravimo sluoksniais, kuriuos sunku sugriauti..

2. Nustatyti galimas grėsmes jų nacionaliniam saugumui

Vis dar kalbant apie nacionalinį saugumą, vyriausybė stengsis stebėti savo piliečius, kad nustatytų galimas grėsmes, kurios gali sukelti jų nacionalinio saugumo nestabilumą. Nors šis tikslas atrodo kilnus, jis visiems piliečiams kelia tą pačią vietą ir vertina kiekvieną iš jų kaip galimą grėsmę jų šaliai. Galbūt gerai, jei vyriausybė stebi tik blogų žmonių veiklą internete, tačiau iš tikrųjų visi piliečiai yra laikomi potencialiai pavojingais kaip blogi žmonės.

Štai kodėl VPT paslaugos bando atkurti interneto laisvę ir grąžinti vartotojams pagrindines teises internete. Slėpdami savo IP adresą ir naršydami anonimiškai, vartotojai gali mėgautis nevaržomu internetu ir laisvai tyrinėti internetą.

3. Nepažeisti jų valdžios

Kai kurios šalys turi griežtą vyriausybę, reikalaujančią iš savo piliečių laikytis visų jų taisyklių. Tas, kuris bando maištauti ir pareikšti nesutikimą, bus nedelsiant sugautas ir sulaikytas. Šioms vyriausybėms labai svarbu visiškai kontroliuoti interneto srautą jų šalyje, kad jų autoritetas išliktų nepažeistas. Nesinaudodami ribojančiomis taisyklėmis, jie bijo, kad piliečiai nepaisys savo vyriausybės, taigi ir savo šalies.

VPN ryšys gali apeiti visus šiuos apribojimus, priskirdamas jums naujus IP adresus, priklausančius šalims, kuriose visiškai nėra interneto apribojimų taisyklių. Tokiu būdu nereikia bijoti, kad vyriausybė stebės jūsų veiklą internete, nes naršote internete su IP adresu, kuris priklauso kitoms šalims.

4. Užkirsti kelią įvairioms neteisėtoms internetinėms veikloms

Pavyzdžiui, neteisėtas dalijimasis failais yra viena iš daugelio neteisėtos veiklos, kuriai vyriausybė bandys užkirsti kelią jų šalyje. Dėl interneto pobūdžio, be jo ribų ir neriboto potencialo, neteisėtas dalijimasis failais tapo populiarus, ir net paprasti žmonės daro tokią nelegalią veiklą savo internetinių sesijų metu. Štai kodėl vyriausybė nori stebėti kiekvieną pilietį, kad jie galėtų užkirsti kelią tam.

Kita vertus, VPT neskatina nelegalios veiklos internete, tačiau vartotojams suteikiamos jų teisės tyrinėti įvairius interneto siūlomus dalykus. Tokiu būdu vartotojai gali žiūrėti laidas, kurios pasiekiamos tik kitose šalyse, nesinaudojant, pavyzdžiui, piratavimu. Jie taip pat gali susimokėti už prenumeratos paslaugas, kurios siūlomos tik kitose šalyse ir jose nereikia gyventi. VPN ryšys gali tai padaryti, apeinant regiono apribojimus internete.

5. Geriau žinoti apie kiekvieną pilietį

Geriau žinant apie kiekvieną pilietį, tai reiškia, kad vyriausybė nori kuo geriau sužinoti išsamią informaciją apie jų temas. Jie nori žinoti savo naršymo įpročius, tai, ką jie šiandien veikia internete, savo buvimo vietą šiandien, kaip bendrauja su kitais, kokius produktus perka šiandien ir pan. Kaip geras pilietis, nėra problema, jei jūsų vyriausybė reikalauja iš jūsų svarbių duomenų. Bet jei jie iš jūsų prašo neskelbtinų duomenų be jūsų leidimo arba naudojasi internetiniu stebėjimo metodu, kuris pažeidžia jūsų pagrindines privatumo teises, jums tampa nelogiška leisti tai daryti..

Štai kodėl VPT yra svarbus, nes jis gali išlaikyti jūsų naršymo veiklą privačią, nesvarbu, kokius įrenginius naudojate. Tai užkoduoja visą jūsų interneto srautą ir slepia duomenų perdavimą nuo jūsų vyriausybės ir interneto paslaugų teikėjo.

Dėl šių priežasčių vyriausybė stebi jūsų veiklą internete ir kaip VPT gali padėti jos išvengti. Jei vyriausybė bando iš jūsų išgauti svarbius duomenis be jūsų leidimo ir pažeisdama jūsų pagrindines interneto saugumo ir privatumo teises, tuomet jūs turite teises užkirsti kelią tai daryti. Štai kodėl VPT reikalingas tam, kad apsaugotumėte jus nuo neteisėto įvairių trečiųjų šalių, įskaitant vyriausybę, stebėjimo.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map