Paaiškinti 5 veiksniai, turintys įtakos jūsų VPN veikimui

Kaip ir bet kurios rūšies programinė įranga ar paslauga, VPT nėra tobulas. Kai naudojate privataus tinklo ryšį, gali kilti problemų, susijusių su retkarčiais, ir tikriausiai pati varginanti yra jūsų ryšio efektyvumo problema. Kartais jūsų privatus ryšys gali sulėtėti, o kitu atveju gali nepavykti prisijungti prie tam tikrų serverių privačiame tinkle. Kartais, nepaisant prisijungimo prie savo VPN, vis tiek galite atskleisti savo tikrąjį IP adresą.


Šios problemos iškyla daugelyje VPN paslaugų ir priklausomai nuo pačios paslaugos kokybės tam tikrą laiką gali būti neištaisytos, arba paslaugų teikėjas jas gali nedelsdamas išspręsti. Kaip tokios paslaugos vartotojas, turėtumėte žinoti, kad yra tam tikrų veiksnių, kurie gali sukelti VPN veikimo problemų. Štai 5 veiksniai, turintys įtakos jūsų VPN našumui:

1. Serverio perkrova

Tai yra dažniausia privataus tinklo ryšio našumo sumažėjimo priežastis. Kai tuo pačiu serveriu tuo pačiu metu naudojasi per daug žmonių, yra didelė tikimybė, kad serveris buvo perkrautas per daug vartotojų užklausų, todėl jam kilo blogo našumo problema. Paprastai tai atsitinka naudojant nemokamas VPN paslaugas, kai per daug vartotojų tuo pačiu metu naudojasi ribotu serverių skaičiumi. Štai kodėl nerekomenduojama naudotis nemokama VPN paslauga, jei norite, kad jūsų privatus tinklas veiktų patikimai. Be to, būdas išspręsti šią problemą paprastai yra perjungti į skirtingus serverius ir naudoti tą, kuriame joje yra mažiau vartotojų.

2. Jūsų interneto ryšio trikdžiai

Įprastas interneto ryšys taip pat gali sukelti problemų privačiame tinkle. Pvz., Kai jūsų interneto signalą nutraukė kai kurie netoliese esantys įrenginiai, kurie perduoda tą patį belaidį signalą, tai gali sukelti interneto ryšio problemų. Jei laikysitės tokiu būdu, bus nutrauktas ir jūsų VPN ryšys. Norint išspręsti šią problemą, reikia patikrinti savo interneto ryšio greitį neįjungus VPN ir išsiaiškinti, ar spartumas ir našumas sulėtėjo. Tuomet galite iš naujo paleisti maršrutizatorių ar belaidį įrenginį, jei pastebėsite įprastinio interneto ryšio sulėtėjimą.

3. Žemos kokybės serveriai

Žemos kokybės serveriai yra serveriai, kuriems nėra tinkamos techninės įrangos specifikacijos, ir šie serveriai nėra skirti gerai veikti esant didelėms vartotojų užklausoms. Daugelyje nemokamų VPN paslaugų yra žemos kokybės serveriai, siekiant sumažinti jų eksploatavimo sąnaudas, be to, šie serveriai paprastai yra nuomojami iš užsienio. Kai kurios pigios VPN paslaugos taip pat naudoja žemos kokybės serverius, kad sumažintų savo išlaidas, kad galėtų siūlyti savo paslaugas pigiau. Jei jūsų paslaugų teikėjas naudoja žemos kokybės serverius, tada vienintelis būdas išspręsti našumo problemą yra perjungti į kitą VPN tiekėją, kuris siūlo geresnį serverio patikimumą ir našumą..

4. Nesuderinama programinė įranga ar programos

Jūsų antivirusinė programinė įranga gali trikdyti VPN programinės įrangos darbą, jei abiem reikia naudoti tuos pačius jūsų įrenginio išteklius. Pvz., Jei antivirusinei programinei įrangai reikia atlikti kasdienį nuskaitymą ir priežiūrą, kuriai reikalingas nuolatinis interneto ryšys ir gana dideli sistemos ištekliai, tai gali sukelti VPN laikiną sulėtėjimą. Jei norite sklandžiai naudotis savo VPN ryšiu, visada geriau laikinai išjungti programinę įrangą ar programas, kurios gali prieštarauti jūsų VPN programai..

5. Jūsų VPN naudojimo apribojimai

Nors dauguma gerbiamų VPN paslaugų teikėjų netaps jokių jūsų VPN naudojimo apribojimų, tokių kaip greičio ir pralaidumo apribojimai, kai kurie paslaugų teikėjai gali jums suteikti šiuos apribojimus. Tai ypač pasakytina apie VPN teikėjus, kurie savo vartotojams siūlo nemokamus bandymus. Kai naudojate nemokamą bandomąją programinės įrangos versiją, jūsų privataus ryšio greitis paprastai yra ribotas, o duomenų, kuriuos galite perduoti, kiekis taip pat paprastai yra ribotas. Taigi nenustebkite, jei naudodamiesi tokia paslauga patirsite daug sulėtėjimo. Šios problemos sprendimo būdas yra naudoti tik tą VPN teikėją, kuris neriboja jūsų naudojamo VPN greičio ir duomenų perdavimo apribojimų..

Tai yra 5 veiksniai, turintys įtakos jūsų VPN veikimui. Svarbu suprasti šiuos veiksnius, kad galėtumėte rasti geriausią savo VPN problemų sprendimą, kai tik tai atsitiks. Atminkite, kad jums visada rekomenduojama naudoti tik aukštos kokybės ir patikimą VPN paslaugą ir venkite bet kokios nemokamos VPN programinės įrangos, jei norite pasiekti geriausius privataus tinklo ryšio parametrus..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map