[Redaktoriaus pasirinkimas] „Maxthon“ naršyklė ir 5 būdai, kaip naudoti VPN ryšį jį naudojant!

Santrauka: „Maxthon“ yra viena iš mažiau žinomų naršyklių, kuri bėgant metams pamažu populiarėja, atsirandant tokioms įprastoms naršyklėms kaip „Chrome“, „Firefox“, „Microsoft Edge“ ir „Opera“. Nors jis egzistuoja nuo 2004 m., Vis dar kyla problemų norint įgyti pakankamai didelę vartotojų bazę, kad galėtų konkuruoti su „Chrome“ ir „Firefox“, todėl šios naršyklės plėtinių palaikymas vis dar yra šiek tiek ribotas. Pavyzdžiui, šiuo metu nėra šios naršyklės VPN plėtinio.


Įkurta: 2003 m

Vartotojų skaičius: 67 milijonai

Pagrindinės savybės: Sinchronizavimas debesyje, skelbimų blokavimas, inkognito režimas, išteklių šnifas, naudingi įrankiai, stebuklingas užpildymas

Mobilus: „iOS“ & „Android“

Pirmą kartą naršyklė buvo išleista 2003 m., Jos pavadinimas buvo „MyIE2“, o 2004 m. Ji buvo pakeista į „Maxthon“. Kūrimo komanda yra įsikūrusi San Fransiske, Kalifornijoje, JAV. Nuo pat pradžių, kai buvo sukurtas „Maxthon“, buvo siūlomos įvairios funkcijos, kurios laikomos novatoriškais, pavyzdžiui, debesų pagrindu atliekamas sinchronizavimas ir žymėjimas, smėlio dėžės skirtukai, skelbimų blokavimas, išteklių šnipinėjimas ir kita. Dėl šios priežasties ji laimėjo įvairių apdovanojimų iš įvairių kompanijų ir organizacijų.

Tačiau daugelis žinomų VPN kompanijų vis dar sutelkia dėmesį į plėtinių plėtrą tik žinomoms naršyklėms, tokioms kaip „Chrome“ ir „Firefox“, o tiems, kurie naudoja skirtingas naršykles, jie vis tiek gali naudotis VPN paslauga naudodami įvairias kitas priemones.. Štai 5 būdai, kaip naudoti VPN ryšį naudojant „Maxthon“ naršyklę:

1. Šiuo metu negalimas vietinis VPN plėtinys ar funkcija

Jei norėsite įdiegti „Maxthon“ VPN plėtinį, ieškodami plėtinių centro, greičiausiai jo nerasite. Greičiausiai todėl, kad dauguma VPN įmonių sutelktų dėmesį į programų plėtinių kūrimą tik įprastoms naršyklėms, kad būtų užtikrinta gera jų paslaugų vartotojų bazė. Taigi, jei norite naudoti šią naršyklę prieigai prie interneto, galbūt norėsite rasti kitų variantų, kaip tai išspręsti. Vis dar yra įvairių būdų, kaip naudoti virtualų privatų ryšį naudojantis šia naršykle.

Nuo šiol „Maxthon“ neturi jokios vietinės VPN funkcijos, kurią galite įjungti ir išjungti iš nustatymų meniu, ir tai daro dauguma žymių naršyklių. Taigi negalėsite privačiai naršyti žiniatinklyje, nesinaudodami įprastu inkognito režimu arba neįdiegę VPN programos savo operacinėje sistemoje.

2. Maršrutizatoriaus sukonfigūravimas naudoti VPN ryšį

Vienas iš paprasčiausių būdų naudoti privatų ryšį kartu su „Maxthon“ naršykle yra sukonfigūruoti maršrutizatorių taip, kad jis galėtų prisijungti prie privataus tinklo. Pagal numatytuosius nustatymus maršrutizatorius bus prijungtas prie interneto paslaugų teikėjo tinklo, tačiau kai jūs einate į maršrutizatoriaus nustatymus, iš tikrųjų maršrutizatoriuje galite pritaikyti VPN ryšį. Daugelis maršrutizatorių tai palaiko, todėl turėtumėte patikrinti, ar palaikomas ir jūsų maršrutizatorius.

Kitas žingsnis – eikite į jūsų naudojamą VPN paslaugos svetainę ir ieškokite vadovo, kaip naudoti VPN paslaugą maršrutizatoriuje. Paprastai jums reikės įvesti asmeninį IP adresą ir pakeisti kai kurias kitas maršrutizatoriaus nustatymų konfigūracijas. Tai pavers jūsų maršrutizatoriaus ryšį privačiu visų prijungtų įrenginių tinklu.

3. VPN programos diegimas operacinėje sistemoje

Kitas paprastas būdas naudoti VPN ryšį su „Maxthon“ yra tiesiog įdiegti VPN programą į savo operacinę sistemą. Taigi, užuot ieškoję VPN paslaugos naršyklės plėtinio, įdėję programą tiesiai į operacinę sistemą, visa OS gali veikti virtualiu privačiu ryšiu. Tokiu būdu įjungę privatųjį ryšį programoje galėsite privačiai naršyti naudodami „Maxthon“ naršyklę.

Paprastai dauguma virtualių privataus ryšio paslaugų palaikys įvairias operacines sistemas, įskaitant „Windows“, „MacOS“, „Linux“, „Android“ ir „iOS“. Taigi, nesvarbu, kokį įrenginį naudosite, galėsite be problemų įdiegti VPN programą savo operacinėje sistemoje.

4. Žiniatinklio privačiojo tarpinio serverio paslaugos naudojimas

Tai gali būti paprasčiausias būdas prisijungti prie privataus tinklo nieko neįdiegus. Jums tiesiog reikia apsilankyti įvairiose internetinėse privačiose proxy svetainėse ir pradėti naršyti iš ten. Tačiau šis metodas paprastai turės savų trūkumų, tokių kaip visiškai apribotas naršymas, ribotas pralaidumas, skelbimai ir nepatikimi serveriai. Bet jei norite tik šiek tiek naršyti, neprisijungdami prie savo internetinių paskyrų, tai gali būti geras būdas privačiai prisijungti prie interneto naudojant „Maxthon“ naršyklę..

Be to, kai kurios nemokamos tarpinio serverio paslaugos siūlo papildomus planus, suteikiančius daugiau funkcijų, be skelbimų ir patobulintą naršymą. Paprastai tai yra pigesnė nei įprasta VPT prenumerata, kuri gali būti jums gera kaina, atsižvelgiant į jūsų poreikius.

5. „OpenVPN“ naudojimas įrenginyje

„OpenVPN“ yra programa, kurią galite naudoti prisijungdami prie bet kurio privataus serverio, prie kurio turite prieigą. Tai galima kaip programa, kurią galite įdiegti ir darbalaukyje, ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Pati „OpenVPN“ programa gali laisvai naudotis, o tai yra atvirojo kodo programinė įranga, leidžianti patikrinti ir modifikuoti šaltinio kodą, kaip jums patinka..

Jei nuspręsite naudoti „OpenVPN“ savo įrenginyje, turite rasti privačius serverius, kuriuos galite pasiekti. Galite patikrinti, ar jūsų dabartinis VPT teikėjas palaiko „OpenVPN“, ir jei taip, jie pateiks informaciją apie privataus serverio adresus, kuriuos galite naudoti su „OpenVPN“. Arba galite atlikti paiešką internete, norėdami sužinoti, ar kai kurios organizacijos teikia privačius IP adresus, kuriais galite nemokamai naudotis naudodami „OpenVPN“ programinę įrangą. Kai „OpenVPN“ bus prijungtas prie privataus tinklo, galėsite pradėti naršyti privačiai naudodami „Maxthon“ naršyklę.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map