Svarbūs dalykai, kuriuos reikia padaryti prieš priimant sprendimą dėl VPN prenumeratos visam gyvenimui

Pirkdami naują VPN paslaugą, susipažinsite su kai kuriomis paslaugomis, siūlančiomis įvairių rūšių prenumeratos planus jų privačiam ryšiui. Kai kurios paslaugos pasiūlys mėnesinius ir metinius planus, kurie yra labiausiai paplitę, o kitos paslaugos taip pat gali pasiūlyti 2 metų planą ir net gyvenimo planą. Žinoma, kuo ilgesnis prenumeratos laikas, tuo pigesnė bus bendra VPN paslaugos kaina. Kuo trumpesnis prenumeratos laikotarpis, tuo brangesnė kaina, kurią turite sumokėti.


Kalbant apie visą VPN prenumeratą, daugelis paslaugų teikėjų siūlo tokio tipo prenumeratos laikotarpius, kad galėtų pasiūlyti savo asmeninio ryšio paslaugą kaip vienkartinį pirkinį. Tai panašu į naujos programinės įrangos pirkimą. Jūs ką tik nusipirkote ją licencijai gauti, o programinę įrangą galite naudoti amžinai. Pasirinkę visą VPN prenumeratą, jums nebereikės mokėti jokių mėnesinių ar metinių mokesčių, nes įsigiję šį prenumeratos planą galite amžinai naudotis privačiu ryšiu. Bet ar verta?? Čia yra svarbūs dalykai, kuriuos reikia padaryti prieš priimant sprendimą dėl VPN prenumeratos visam gyvenimui:

1. Įsitikinkite, kad privataus ryšio paslauga yra patikima

Nenorite užsisakyti gyvenimo plano ir po kelerių metų sužinosite, kad privataus ryšio paslauga nebenaudojama. Norite tai padaryti tik su paslaugų teikėju, kuris versle dirba daugiau nei 5 metus, kad galėtumėte užtikrinti paties verslo reputaciją. Kitu atveju švaistote didelius pinigus už prenumeratos planą, kuris nesuteikia jokios naudos visą gyvenimą. Be to, VPN paslaugų teikėjas retkarčiais turi turėti geresnę privataus ryšio kokybę.

2. Įsitikinkite, kad ryšys yra stabilus ir patikimas

Nereikia pirkti visą gyvenimą prenumeruojamos paslaugos, kuria negalite pasikliauti. Kai VPN ryšys yra labai nestabilus su daug ryšio problemų ir lėtu greičiu daugumoje serverių, gyvenimo trukmės planas jums nėra gera investicija. Taigi nesigundykite pažadu nemokėti mėnesio ar metinio mokesčio, jei negalite būti tikri, kad paslauga jums gali suteikti stabilų ir patikimą privatų ryšį.

3. Darykite tai tik tada, kai jums tikrai patinka paslauga

Kitaip tariant, neįsitraukite į gyvenimo trukmės prenumeratos planą, jei tikrai nežinote apie šią paslaugą. Turėtumėte naudoti paslaugą mažiausiai 6 mėnesius, kad galėtumėte įvertinti bendrą jos kokybę. Norėdami pereiti nuo įprastos prenumeratos prie nuolatinės prenumeratos, jums reikia didelių įsipareigojimų, todėl turite tai padaryti, kai tikrai žinote pačios paslaugos kokybę. Jei jums tikrai patinka paslauga ir šaknys dėl jos, galite tiesiog ja naudotis amžinai ir tuo džiaugtis.

4. Jei įmanoma, sumokėkite už gyvenimo planą su nuolaida

Daugeliui VPN paslaugų teikėjų, siūlančių neribotą prenumeratos planą, jums nėra pigu mokėti už tokio tipo prenumeratą. Tai dažnai kainuoja šimtus dolerių vienkartiniu mokėjimu ir suteiks jums priėjimą prie privataus ryšio neribotą laiką. Kaina bus žymiai brangesnė nei įprasta mėnesio ar metų kaina, todėl atminkite, kad galbūt nešvaistysite pinigų, jei nesate atsargūs dėl šios investicijos. Taigi, jums reikia ieškoti geriausio pasiūlymo už pasirinktą VPT paslaugą, einant į gyvenimo planą, kai ji yra stipriai diskontuojama..

5. Paslauga turi būti visiškai įsipareigota dėl vartotojo privatumo

Nenorite gaišti savo pinigų ir laiko naudodamiesi paslauga, kuria vėliau negalite pasitikėti. Pagrindinė VPN prielaida yra ta, kad tai padės apsaugoti vartotojo privatumą vykdant internetinę veiklą, leisdama jiems laisvai tyrinėti internuotus be jokių apribojimų. Įsitikinkite, kad jūsų VPN paslaugų teikėjas yra įsipareigojęs dabar ir ateityje apsaugoti vartotojo privatumą. Jūs turite žinoti, kad įmonė yra stabili įmonė, kuri nesiduos savo vartotojams pasidalindama savo asmeniniais ar asmeniniais duomenimis trečiosioms šalims jų neinformuodama. Tik naudodamiesi tokia paslauga galite visą gyvenimą atsiduoti.

Tai yra svarbūs dalykai, kuriuos reikia padaryti prieš priimant sprendimą dėl VPN prenumeratos visam gyvenimui. Kitą kartą iš kai kurių VPN paslaugų bus viliojančių pasiūlymų, turite įvertinti, ar tai gera jūsų investicija, ar ne. Priešingu atveju jūs eikvojate milžinišką pinigų sumą už paslaugą, kurios negalėsite patikimai naudoti net keletą metų ateityje.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map