VoIP Arzı Kuzey Amerika’nın En İyi VoIP Çözümleri Sağlayıcısı Oldu

özet: VoIP Supply, VoIP telefonları, kulaklıklar, telefon sistemleri, bulut hizmetleri, PBX donanımı vb.Dahil olmak üzere VoIP ile ilgili her türlü ürünü sağlayan bir şirkettir. 125.000 müşterisi ve 5.000’den fazla ürünü ile Amerika’nın en popüler VoIP çözüm sağlayıcılarından biridir. Resmi web sitesinden, satın alma işleminiz için en iyi değer için çeşitli teklifler ve indirimlerle VoIP ile ilgili ürünleri sipariş edebilirsiniz.


İnsanlar neden normal telefonlarını kullanmak yerine arkadaşlarıyla ve aileleriyle konuşmak için Skype gibi bir yazılım kullanmayı tercih ederler? Temel olarak, VoIP normal telefon şirketinden daha ucuz fiyatlar sunuyor. Skype gibi yazılımla, diğer Skype kullanıcılarıyla ücretsiz olarak konuşabilir ve normal telefon ücretinden çok daha ucuz tarifelerle sabit hatlara ve cep telefonu numaralarına da başvurabilirsiniz. Dahası, günümüzün internet teknolojisi ile VoIP kullanmak özellikle tercih edilir, çünkü özellikle kristal netliğinde ses, daha uzun çağrı süresi, donanım için çeşitli tipte seçenekler ve mevcut olmayan veya en azından sağlanmayan diğer özellikler daha iyi bir şekilde, normal sabit telefonu kullandığınızda.

Bu yüzden Kuzey Amerika’da VoIP Supply popülerlik kazanıyor. Çünkü giderek daha fazla insan interneti sadece bazı eğlencelere göz atmak ve eğlenmek için değil, aynı zamanda arkadaşlarıyla ve aileleriyle iletişim kurmak için de kullanmaya ihtiyaç duyuyor. Bu, daha fazla üreticinin, geleneksel yolla bu çevrimiçi iletişim yöntemini tercih eden kalabalığa hitap edebilecekleri umuduyla VoIP çevresinde daha fazla donanım ve hizmet yaratmasına neden oluyor. Neyse ki, VoIP Supply, çevrimiçi iletişiminizi daha da geliştirmek için kullanabileceğiniz çeşitli üreticilerin neredeyse her türlü donanım ve hizmetini sunmaktadır..

Can sıkıntısından VoIP Supply ile bir servet inşa etmeye

Bu şirketin hikayesi, önceki şirketi IVR Inc’i sattıktan sonra sıkılan kurucu Benjamin P. Sayers ile başlar. 2002 yılında, yaratılmaya odaklanan bir yazılım şirketi olan B2 Technologies adlı yeni bir şirket kurdu. hisse senedi platformu. Onunla birlikte çalışan sadece altı kişiyle, 2003 yılında yazılımı için 2.4 milyon dolar satış kaydetti ve bu da bu şirketi başarılı kıldı. Ancak Ben’in tutkusu ticaret piyasasında değildi. 2004 yılında, başarılı ticaret yazılımı ile çeşitli hisse senedi işlemlerini gözlemledikten sonra, VoIP ürünleri satan şirketlerden gelen hisse senetlerinin müşterilerin taleplerinin üstünde olduğunu fark etmeye başladı. O zaman, B2 Technologies’den yeni bir ürün olarak VoIP Supply’i piyasaya sürdü.

VoIP Supply’in piyasaya sürülmesinden bir yıl sonra, şirket personeli 14 kişiye ekledi ve işleriyle büyük başarı kazandı ve 7.1 milyon satış elde etti. 2005 yılında, şirket çeşitli VoIP ürünleri satan bu işin önceki çabadan daha başarılı olduğu kanıtlandığı için sadece VoIP Tedarikine odaklanmaya başladı. 2018’e kadar, bu şirket sürekli olarak daha fazla VoIP ürünü satmakta, 125.000’den fazla müşteri kazanmakta ve Kuzey Amerika’daki en iyi VoIP sağlayıcısı haline gelmektedir. Şirket, genel merkezi için sattıkları tüm VoIP ürünlerini resmi web sitelerinde saklamak için gereken 20.000 feet kare alana sahiptir. Aynı zamanda bir işletme olarak çeşitli ödüller kazandı, bu da insanların bu şirkete kalitesi ve istikrarlı hizmeti için güvendiği anlamına geliyor..

125.000 Dünya Çapında Müşteri ile 60 Farklı Üreticiden 5.000 Ürün

VoIP Supply’nin sadece VoIP ile ilgili ürünlere odaklanan bir e-ticaret platformu gibi olduğu ve şirketin tüm ürünleri kendi başına sattığı söylenebilir. Evet, ilgili çeşitli donanım ve hizmetleri sağlayan 60 farklı üretici var, ancak satış süreci VoIP Supply tarafından yapılmaktadır. Dünyanın dört bir yanındaki ülkelere yayılan müşterileriyle şirket eskisinden daha da güçleniyor. Sundukları ürünler her zaman düzenli olarak eklenir ve ürünlerin varyasyonları da artar. 2018 yılında şirketin resmi internet sitesinde müşterilerin çevrimiçi sipariş verebileceği 5.000’den fazla ürün var. Bu noktada, şirket her zamankinden daha güçlü gidiyor.

Tüm IP Tabanlı İletişimleriniz İçin Çeşitli Ürün Grupları

Bu şirketi VoIP iletişiminde lider bir şirket yapan şey, çevrimiçi iletişimleriniz için sadece telefonlar veya PBX gibi donanımları değil, bundan daha fazlasını da sunmasıdır. Temel IP iletişiminin ötesine uzanan çeşitli ürün hatlarına sahiptir. Donanım sunmanın yanı sıra VoIP ile ilgili çeşitli hizmetler de sunmaktadır. Bu şirketi Kuzey Amerika’da en popüler hale getiren şey budur. Müşteriler için daha fazla seçenek sunar. IP kameralar ve ağ ekipmanı gibi IP güvenlik ürünleri bile sunmaktadır. Ev kullanıcıları veya işletmeler tarafından kullanılabilecek çeşitli VoIP çözüm paketleri de vardır.

VoIP Bulut Hizmeti Bu Şirketi Sadece Ürün Satıcısından Ayırıyor

Şirketin resmi web sitesinde sunduğu en çok satan ürünlerden biri bulut hizmetidir. Diğer benzer şirketler sadece çevrimiçi iletişimi yapmak için donanım sunabilirken, bu şirket sadece çeşitli üreticilerin ürünlerini satmanın ötesine geçti. Bulut tabanlı hizmet, müşterilerin sahip olabilecekleri en iyi VoIP sistemini deneyimlemelerini sağlar. Müşterilere, ilgilendikleri çeşitli öneriler vererek evlerinde veya işyerlerinde çalışabilecek en iyi VoIP çözümünü bulmalarını sağlar..

Barındırılan hizmet ve yerinde telefon sistemi olan, şirketin sunduğu iki tür VoIP bulut hizmeti vardır. Barındırılan hizmet, müşterilerin kendi IP iletişimini herhangi bir BT personeline ihtiyaç duymadan herhangi bir yerden, başlangıç ​​maliyeti olmadan yönetebilmelerini sağlar. Yerinde telefon sistemi, müşterilerin donanım seçeneklerini düşük aylık ücretlerle ve ölçülü ve ölçülmemiş bağlantı arasında seçim yaparak özelleştirmelerine olanak tanır. Sonuç olarak, VoIP Supply müşterilerin kendi IP iletişim sistemlerini seçmelerini ve bu iletişim teknolojisi taleplerini karşılamalarını kolaylaştırır.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map