Recenzja Shellfire Box VPN

Plusy

Zapewnia prywatne połączenie dla wszystkich urządzeń bez konieczności wcześniejszego konfigurowania oprogramowania VPN. System Plug and Play, który umożliwia natychmiastowe użycie połączenia prywatnego. Wysyłka na całym świecie.


Cons

Sprzęt routera VPN może zamówić tylko klienci z określonych krajów. Samodzielna usługa VPN jest dostępna z ograniczoną prędkością, z wyjątkiem najdroższego planu.

Ogólnie

Zapewnia łatwy w użyciu sprzęt routera VPN, który umożliwia natychmiastowe połączenie z siecią prywatną. Sprzęt jest objęty roczną subskrypcją usługi Shellfire VPN.

Shellfire Box to router VPN oferowany przez Shellfire, firmę hostingową założoną w 2002 roku z siedzibą w Bad Vilbel w Niemczech. Oprócz dostarczania sprzętu routera, firma ta zapewnia również autonomiczną usługę wirtualnej sieci prywatnej, która obejmuje bezpłatny plan. Firma ma wizję, że każdy ma prawo do bezpłatnego i bezpiecznego dostępu do Internetu, a celem firmy jest zapewnienie bezpiecznej i prywatnej sieci internetowej dla wszystkich.

Połączenie prywatne Plug and Play bez żadnych problemów

Shellfire Box VPN oferuje urządzenie routerowe, które jest już wyposażone w subskrypcję VPN, co oznacza, że ​​nie musisz zajmować się problemami z instalowaniem oprogramowania VPN i aplikacji dla każdego posiadanego urządzenia. W tym polu VPN wystarczy podłączyć go do routera, aby połączenie routera zostało przekierowane na prywatne połączenie z tego urządzenia. Następnie połączenie routera można natychmiast zmienić w połączenie prywatne. Wszystkie urządzenia podłączone do tego routera mogą teraz korzystać z nieograniczonego dostępu do Internetu z prywatnością online i bez monitorowania przez osoby trzecie.

Wszystkie urządzenia mogą być podłączone do sieci prywatnej

Podczas korzystania z innych zwykłych usług VPN może być konieczne ręczne zainstalowanie oprogramowania VPN na każdym urządzeniu. Ale nie jest tak, gdy masz to pole VPN. Za pomocą tego routera możesz łatwo podłączyć wszystkie posiadane urządzenia do jednego połączenia prywatnego bez konieczności instalowania oprogramowania prywatnego na swoich urządzeniach. Oznacza to, że obsługiwane są Twoje laptopy, inteligentne telewizory, urządzenia mobilne, komputery stacjonarne, konsole do gier i wiele innych urządzeń. Nie musisz już być sfrustrowany, ponieważ na przykład nie ma dostępnego oprogramowania VPN ani aplikacji do konsoli do gier lub komputera z systemem Linux.

Roczna subskrypcja jest dołączana do każdego zakupu routera

Dobrą wiadomością o posiadaniu Shellfire Box VPN jest to, że roczna subskrypcja Shellfire VPN jest dołączana do każdego zakupu sprzętu. Nie musisz więc płacić więcej, aby subskrybować usługę wirtualnej sieci prywatnej. W rzeczywistości koszt sprzętu wraz z subskrypcją jest znacznie tańszy niż koszt rocznej subskrypcji wielu regularnych dostawców usług VPN. Możesz wybrać sprzęt obejmujący roczną subskrypcję lub dwuletnią subskrypcję Shellfire VPN. To dobry stosunek jakości do ceny.

Omiń całą cenzurę internetową i ochronę regionu

Po podłączeniu urządzeń do tego routera możesz z łatwością ustawić prywatne połączenie, a tym samym ominąć całą cenzurę, ograniczenia i ochronę regionu w swojej działalności internetowej. Jest więcej rzeczy, które możesz zrobić w Internecie, gdy masz ten router na pokładzie. Ponadto nie musisz się martwić, że zostaniesz szpiegowany przez rząd, dostawcę usług internetowych, hakerów lub inne podmioty zewnętrzne, które próbują monitorować Twoją aktywność online. Możesz odwiedzić wszystkie witryny w Internecie i uzyskać pełne wrażenia z każdej odwiedzanej witryny.

Nieograniczona przepustowość dzięki 35 serwerom na całym świecie

Podczas gdy Shellfire VPN oferuje tańsze plany z nieograniczoną przepustowością i ograniczoną prędkością połączenia, nie jest tak w przypadku zakupu routera Shellfire Box VPN. W zestawie znajduje się plan Premium Plus, który oferuje nieograniczoną prędkość i nieograniczoną przepustowość, aby zapewnić, że Twoja aktywność w Internecie będzie przyjemna, pozostając prywatnym. Oferuje również 35 lokalizacji serwerów, więcej niż liczba serwerów dostępnych w tańszych planach, które oferują tylko 20 serwerów lub mniej. Dzięki temu routerowi możesz w pełni wykorzystać wirtualną prywatną usługę sieciową bez konieczności wydawania większych pieniędzy na subskrypcję Premium Plus. Masz już przy zakupie.

Wniosek

Router Shellfire Box VPN to router typu plug-and-play, który jest wyposażony w prywatne połączenie, które zapewnia Shellfire. Sprzęt jest wystarczająco mały i łatwy do przenoszenia, a obsługa jest prosta i łatwa. Wystarczy podłączyć go do routera, a wszystkie urządzenia mogą mieć prywatne połączenie, aby uzyskać dostęp do Internetu. Ten router oferuje znacznie więcej niż to, co można uzyskać ze zwykłej subskrypcji VPN, ponieważ jest kompatybilny z dowolnym urządzeniem i dowolnym systemem operacyjnym. Podsumowując, zakup tego routera jest jedną z najlepszych inwestycji, jakie możesz mieć na bezpieczeństwo i prywatność w Internecie, i to naprawdę dobry stosunek jakości do ceny.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map