VPN Sınırsız İnceleme

profesyonel

Resmi VPNUnlimited Logosu


 • VPN Unlimited, verilerinizi İnternet üzerinden daha az algılanabilir hale getiren KeepSolid Wise gizlilik teknolojisini geliştirdi ve şifreli trafik yerine standart trafiğe benziyor.
 • Çoğu VPN sağlayıcısı için mevcut olmayan ömür boyu abonelik sağlarlar. Bu, kullanıcının bir kez ödeme yapmasını ve aboneliği belirtilen her dönemden sonra yenilemeden hizmeti deneyimlemesini sağlar.
 • Planı cihaz sayısına göre seçmekte özgürsünüz. Aynı anda tek bir cihaz, beş cihaz ve on cihaz seçme seçeneği sunarlar. Ancak, haftada yalnızca bir cihazı silebilirsiniz.
 • Streaming, BBC ve Netflix için ayrı sunucular, eğlencenizi engelleyen yasağı öldürmek için kuruldu.

Eksileri

 • Bağlantıdaki pürüzsüzlük eksik bir öğeydi ve sunucuyu değiştirmeye çalıştığımızda birkaç kez Internet’e bağlanmayı durdurdu. Uygulamayı kapattıktan sonra bile, ağ yapılandırmasında manuel olarak değişiklik yapana kadar İnternet sonsuza kadar yok olacaktı.
 • İlk dolandırıcı bizi bir başkasına götürdü; BBC iplayer için bir sunucu iyi çalışmıyor. Bir dahaki sefere, bağlantıyı kestiğimizde, İnternet bile onunla birlikte gitmişti. Ağ yapılandırmalarımızla uğraştığını görüyoruz ve gözden geçirmek, hayatı ölümden çıkarmak için bir görevdi..
 • Kullanıcıların uygulamada ve kullanımında değişiklik yapmalarına izin verebilecek pek çok seçeneği yoktur..
 • KeepSolid Inc. ABD’nin yargı yetkisine tabidir ve ABD’nin “Beş Göz” arasında yer aldığı çok iyi bilinmektedir, bu nedenle orada karargah kurmak iyi bir fikir değildir.

İnternet sitesi: Siteyi ziyaret et

genel bakış

Hızlı Genel Bakış
Web sitesini ziyaret edin
ProtokollerOpenVPN, IKEv2,
PlatformlarWindows, Mac, iOS, Android, Linux, Windows Phone, Apple TV, Tarayıcılar
yargıAmerika Birleşik Devletleri
KerestecilikGünlük Yok
ŞifrelemeAES 256
Bağlantılar10 Cihaza kadar
Mekanlar70+ Konum
Sunucular400+
Netflix / P2PP2P Kullanılabilir
Ödeme seçenekleriPayPal, Bitcoin, Amazon, Kredi Kartları, Hediye kartları, Uygulama Mağazaları
Destek SeçenekleriCanlı sohbet
Başlangıç ​​Fiyatı 4,17 $ / ay 3 Yıl Faturalandırıldı
Garanti7 gün
Ücretsiz denemeEvet

KeepSolid VPN Unlimited, gizlilikle ilgili ürünlerin sahibi olan KeepSolid Inc. tarafından sağlanan VPN hizmetidir. “Kayıt Yok” politikasıyla ilgili hak iddia ediyorlar, ancak bunun ne ölçüde doğru olduğunu bu incelemede keşfedelim. Ayrıca, “en yüksek hız” ve “Veri limiti yok” ile hizmet verdiklerini iddia ediyorlar.

Farklı politikalarının özüne intik ve VPN Unlimited istemcilerini her açıdan araştırdık. Yüzeyde görünmeyen bazı gizli gerçekler bulduk ve bu gerçekler kesinlikle VPN Unlimited’ı önerip önermediğimize karar verecek.

VPN Sınırsız Ana Ekran

Bununla birlikte, fiyatı ömür boyu abonelik sağladığı için çekici bir faktör olabilir ve bu nedenle satın almak istiyorsanız, devam edin. Ancak, diğer faktörler sizin için önemliyse, uygulamalarının işlevselliği ve verimliliği hakkında konuşan incelemeye devam edin.

Sunucular

VPN Sınırsız Hizmet Konumları Haritası

Sanal özel ağa bağlanmaktan bahsedersek, sunucular gerçek verimlilik oyununu elinde tutarlar. İyi bir sunucu ağı, kullanıcının dünyanın herhangi bir köşesinden hızlı ve verimli bir bağlantı kurmasını sağlar.

VPN Unlimited, dünyanın dört bir yanındaki 70’ten fazla konumda 400’den fazla yüksek hızlı (iddia ettikleri gibi) sunucularla nispeten iyi bir ağa sahiptir. Yani, bu yüksek hız sağlıyor olmalı, değil mi? Peki, bulunduğunuz yere de bağlıdır; siz ve sunucu arasındaki mesafe, bazen hava koşulları ve diğer birçok faktör de hızı etkileyebilir.

VPN Unlimited’ın durumunda, durumu ideal hale getirsek bile, yüksek hız yaşanmadı. Şimdi, sunucuların filtrelenmesi hakkında konuşursak, bunlar dört farklı kategoriye dağıtılır:

VPN Sınırsız Sunucu Kategorisi

 • Tüm sunucular
 • Önerilen
 • Favoriler
 • Yayın Akışı

Bu kategoriler, kullanıcıların gereksinimlere göre sunucuları seçmelerine yardımcı olduğundan bize verimli görünüyor. “Tüm Sunucular” kategorisinden, içeriğini ziyaret etmek istediğiniz ülkeden sunucuyu seçebilirsiniz. Ancak, sunuculara verimli bir şekilde bağlanmaz ve birkaç sunucuya bağlanmak çok zaman alır. Belki, bu sunucular bakım ve umut için çağrı yapıyorlar, bu sorunun gelecekte çözüleceği.

“Tavsiye Edilen Sunucular” ın hangi temelde seçildiği bilinmemektedir, ancak müşterinin otomatik olarak bağlandığı en iyi sunucu, bulunduğumuz ülkede kurulur. Önerilen diğer sunucular Avrupa’daydı ve benzer bir bağlantı sorunuyla karşılaştık. Uygun bir sunucuya hızlı bir şekilde bağlanabilmeniz için favori listesinde düzgün çalışan sunucuları kaydetmenizi öneririz.

Akış için akış olarak adlandırılan dört özel sunucu vardır:

VPN Sınırsız Akış Sunucusu Kategorisi

 • Yayın Akışı
 • BBC iplayer
 • Hulu
 • Netflix

Bu akış sunucuları, hizmet ettikleri amaca göre adlandırılır. Ancak, tüm akış sunucuları ilgili görevlerini verimli bir şekilde yerine getirmez. Tüm inceleme sırasında bir sürü “Hata! Bir şeyler yanlış gitti” gördük. Neyse ki, sonunda, sunuculara birden çok kez bağlandıktan, bağlantısını kestikten ve yeniden bağlandıktan sonra en sevdiğimiz şovların tadını çıkarabildik.

Günlük İlkesi

“Kayıt Politikası Yok”

Bu, VPN sağlayıcınızı seçeceğiniz en güvenilir faktör gibi görünüyor. VPN Sınırsız, her plan için kayıt tutmayacağını iddia ediyor. Ancak, web sitesinin Ana Sayfasında belirtilmemiştir. İndirme bölümüne her gittiğinizde, fiyatlandırmanın altında belirtilen bu hak talebini okuyabilirsiniz.

VPNSınırsız ZeroLog Politikası

Ancak, canlı sohbet yoluyla, uygulamanın iyileştirilmesi için ihtiyaç duyduklarını söyledikleri bazı günlükleri tuttuğunu keşfettik. Bize bu bilgilerin hiç zararlı olmadığını açıkça ifade ettiler. Ancak, her oturum için toplam web trafiği miktarının kaydedildiği bir istisna vardır. Bağlı cihazların sayısı ile ilgili bilgiler de kaydedilir, bu da kesinlikle endişe vermez.

VPNSınırsız ZeroLog Politikası Canlı

Başlangıçta bile bunun alakasız olduğunu düşündük, VPN sağlayıcının gizlilik politikası hakkında daha fazla araştırma yapılması gerekiyordu ve bizi kullanıcının gizliliğinden emin olmayan birkaç nokta bulduk. Bir VPN sağlayıcısının merkezi varsa Beş Gözden herhangi birinde bulunuyorsa bu sınırlamadır.

VPNUnlimited ZeroLog Politikası Gizlilik Politikası

Uygulamayı satın almadan önce bilmeniz gereken daha fazla bilgi var. Gizlilik politikasının tamamını okuyun ve bu uygulamanın sizin için uygun olup olmadığını öğreneceksiniz. Uygulama kişisel günlükleri kaydedebilir veya kaydetmeyebilir, ancak verilerin elde edilmesi ve kullanılması anonim kalmak istiyorsanız endişe yaratabilecek çeşitli şekillerde yapılır. Ayrıca, mahkeme sağlayıcıya sorarsa, çevrimiçi etkinliğinizi izlemek zorundadır.

Ek hizmetler

VPNSınırsız Ek Hizmetler

Ek özellikler arasında kişisel IP, kişisel sunucu bulunur ve VPN ile bağlanmak istediğiniz yuva veya cihaz sayısını da artırabilirsiniz. Ek özellikler olmadan, IP’niz ve sunucunuz diğer kullanıcılar tarafından da paylaşılır. Burada “paylaşım umursuyor” işe yaramaz ve sonuç birden fazla kullanıcı nedeniyle yavaş bir bağlantı olur.

Tek bir IP adresi satın alırsanız, başka hiç kimse bu IP’yi kullanamaz ve yavaş bir ağla karşılaşma olasılığından kaçınabilirsiniz. Bu bile başarısız olursa, kişisel bir sunucu satın alabilirsiniz ve yalnızca verileriniz bundan yalnızca.

VPN’nin avantajlarını büyük bir ekiple paylaşmanız gerekiyorsa, onu yönlendiriciye yükleyebilirsiniz veya bu mümkün değilse, cihaz sayısını beşten (standart) on’a kadar arttırma seçeneğiniz vardır. buna göre fiyat ödeme. Bu özellik sayesinde, bir VPN istemcisi satın almak isteyen birini tanıyorsanız, hesabı paylaşabilir ve daha uygun maliyetli hale getirebilirsiniz..

Netflix

Netflix’e erişmek, insanların VPN kullanmasının başlıca nedenlerinden biridir. Ancak, Netflix’e erişmek istediğiniz ülkeye de bağlıdır. VPN Unlimited’ı kullanarak, Amerika Birleşik Devletleri’nin Netflix içeriğine erişebilirsiniz, ancak diğer ülkelerin erişemezsiniz. Netflix sunucusunu tıkladığınızda, IP’niz değişecek ve konumunuzu Kaliforniya olarak gösterecektir.

Amerika Birleşik Devletleri örneğinde, başarılı bir şekilde çalıştı, ancak diğer ülkelerin Netflix’i ne olacak? Maalesef, VPN Unlimited kullanarak bunlara erişemezsiniz. Her üç Kanada sunucusuna, Hollanda’nın sunucusuna ve her iki İngiltere sunucusuna bağlanmaya çalıştık. Sonuçlar hayal kırıklığı yarattı ve ekranımızda görünen tek şey “Hata .. bir şeyler ters gitti”. Şimdi, akış sunucuları altında “Akış” ve “Hulu” olarak adlandırılan iki sunucu vardı, her ikisi de ABD’nin Konumuna sahipti, bu nedenle Netflix bu sunucularda çalışıyor olsa bile, işe yaramazdı, çünkü ABD için, zaten özel bir Netflix sunucusu var.

VPN sağlayıcılarının çoğunda eksik olan bir özellik var ve bu BBC iplayer’ın akış sunucusu. İki İngiltere sunucusundan biri BBC iplayer akışına ayrılmıştır. Bununla bağlantı kurabilir ve kısıtlamaları kolayca atlayabilirsiniz. Ancak, bu sunucuyu kullanarak İngiltere Netflix’e bağlanmaya çalıştığınızda bu çalışmaz.

Bağlantı Süresi Analizi

Bağlantı için geçen ortalama süre

Bazen en kolay görevler en zor olanıdır ve bağlantı süresi analizi yaparken karşılaştığımız şey budur. Çok kararlı görünüyor değil mi? Ortalama 18.94 ile bu kabul edilebilir ve diğer birçok VPN sağlayıcısı bundan daha fazla zaman alır. Bir kez, bağlantıyı kurarken, bağlantı zaman aşımına uğradı. Ancak, sorun değil; Yani bazen olabilir.

Kabul edilemez olan şey, BAŞKA BİR SUNUCUYA ANAHTAR ETTİĞİMDE VEYA VPN HİZMETİ İLE BAĞLANTISI KESİLDİĞİNDE İNTERNET BAĞLANTISINI KAPATMAK. Bu, KeepSolid Inc.’in sunduğu etkin güvenliği ve inanılmaz fiyatlandırmayı bozan önemli bir konudur..

VPN ile bağlandık ve kurbağalar hakkında gezindik. Bundan sonra BBC iplayer’ın içeriğine erişmeyi düşündük, ancak maalesef o sırada Birleşik Krallık’ta değildik. Böylece BBC iplayer sunucusuna geçtik ve sihir gerçekleşti. Sadece BBC iplayer oynamadı, aynı zamanda diğer sunuculara bağlandıktan sonra veya VPN sağlayıcısını kapatarak bile bağlanamadığım İnternet bağlantımı engelledi.

VPN Sınırsız BBCiplayer Hatası

Tahriş edici kısım henüz gelmedi!

VPN Unlimited’ı kapattıktan sonra, onu Görev Yöneticisi’nden kaldırdık ve tekrar İnternet’e bağlanmaya çalıştık. Yardımcı olmadı. VPN Unlimited ile bağlanmaya çalıştık ve internet bağlantımızın açık olduğundan emin olmamızı istiyordu. Bu nedenle, VPN sağlayıcısına bağlanmak için İnternet’e ihtiyacımız vardı ve İnternet’e bağlanmak için VPN sağlayıcısına bağlanmamız gerekiyor ve paradoksları ele alma konusunda gerçekten iyi değiliz.

Şimdi, sistemi başka bir Wi-Fi kullanarak bağladık ve VPN istemcisine erişmemize ve Ethernet oluşturmamıza yardımcı oldu. Aynı sorunla karşılaşırsanız bundan adımları izlemeniz gerekir:

 • Başka bir ağa bağlandıktan sonra, VPN sağlayıcısını kullanarak bir VPN bağlantısı kurmanız yeterlidir.
 • VPN sağlayıcı sunucuya bağlanır bağlanmaz, sisteminizi önceki ağa geçirin.
 • Ağ ve Paylaşım Merkezi’ne gidin > Ethernet’i “etkin ağlarınızı görüntüleyin” den devre dışı bırakın > “Ağ bağdaştırıcısı ayarları” na gidin > Tekrar etkinleştir.

Bu sorun tekrar tekrar görünebilir ve kalıcı bir çözüm mevcut değildir ve bu nedenle sorun devam ederse bunu kullanmanızı önermiyoruz. VPN Unlimited, bu hatayı mümkün olan en kısa sürede çözmesi gereken bir geliştirici ekibine sahip olmalıdır.

Hız testi

VPN Sınırsız Hız Testi

Hız söz konusu olduğunda hiç de hayal kırıklığı yaratmaz (En azından sağladığı diğer özelliklerle karşılaştırıldığında). Özellikle Netflix için kontrol ettik ve Netflix sunucusunun önerilen sunucudan daha hızlı İnternet hızı sağladığını fark ettik. Bu garip bir şekilde ifade edilebilir veya VPN Unlimited’ın sunucular için doğru önerileri sağlamadığı sonucuna varılabilir. VPN Unlimited kullanıyorsanız, manuel olarak farklı sunucular seçmeyi deneyin ve belki de önerilen sunucu hızından daha iyi bir hız yaşayacaksınız.

Güvenlik

Günümüzde her VPN sağlayıcısı, ABD istihbarat teşkilatları tarafından kullanılan ve kırılması neredeyse imkansız olan en iyi “Elmas Duvar” olarak önerilen askeri sınıf şifreleme olan AES-256 kullanıyor. Şimdi, VPN Unlimited’da farklı olan nedir? Bu güçlü şifrelemeyi sağladıktan sonra bile, KeepSolid Wise Stealth VPN Teknolojisi ekleyerek bir güvenlik katmanı daha eklediler. Bu nedenle, verileriniz masumca dönüştürülmüş bilgiler gibi görünür ve hiç kimse şifreli olduğunu bulamaz. VPN bağlantınızın görünmez olmasına yardımcı olmak için İnternet trafiği ile karışır. Çin ve Rusya gibi VPN’nin aktif olarak engellenmesinin gerçekleştiği ülkelerde yararlıdır. VPN kullanımı bu ülkelerde yasadışı olarak kabul edilir ve birisi suçlu bulunursa, aleyhinde dava açılabilir. Bu nedenle, kendinizi hükümetten korumak yararlıdır.

Bu teknoloji ile birkaç nedenden dolayı işe yaramaz olarak sonuçlanabilir:

Bu VPN sağlayıcısı aracılığıyla veri ihlali oluşmadı: Doğru. ✅
Verilerimizi üçüncü taraflarla paylaşmıyorlar: Yanlış. ❌
Üçüncü taraf verilerimizin sızmasına neden olabilir: Belki. ❓

DNS’leri yok ve bir sızıntı kaynağı olabilecek Google DNS kullanıyorlar. Veri aktarım tünelindeki çok fazla dökülme nedeniyle, tamamen güvenilir olduğunu söyleyemeyiz.

VPN Sınırsız Veri Paylaşımı

Platformlar

Sahip olduğunuz herhangi bir cihaz, çoğu platform için VPN istemcisi sağlar. Chrome ve Firefox için uzantıları da indirebilirsiniz. Ayrıca yönlendirici yapılandırması da sunarlar, ancak VPN sağlayıcısıyla uyumlu olup olmadığını yalnızca yönlendiriciye bağlıdır..

Burada önermek istediğimiz bir şey, herhangi bir İşletim Sisteminin eski bir sürümünü kullanıyorsanız istemciyi doğrudan web sitesinden indirmeyen şeydir. Bu karşıdan yüklemeler yalnızca en son sürüm için uygundur ve bu nedenle bağlantı hatası sorunu oluşmuş olabilir. En son sürüm yalnızca YALNIZCA işletim sisteminin en son sürümüne yüklenmelidir. En son sürüm işletim sisteminin eski sürümüne yüklenirse ağın arızalanmasına ve arızalanmasına neden olabilir..

Onlarla doğrudan canlı sohbet veya e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz ve size işletim sisteminize uygun istemci bağlantısını sağlarlar.

Bir hesap için en fazla 10 cihaz kullanabilirsiniz ve bu teklif VPN sağlayıcılarının çoğu tarafından sunulmaz. Kullanıcının bağlantı sayısı konusunda endişelenmeden birden çok yerde birden çok platforma kurmasına yardımcı olur. Bununla birlikte, bir hesaptan veri kullanımında bir sınır vardır. Bir ay içinde bir hesapta 900 GB’den fazla veri kullanamazsınız; bu nedenle, on farklı kişi VPN Unlimited kullanıyorsa, 90 GB herkesin paylaşımına gelir.

Kullanıcı arayüzü ve Kullanıcı Deneyimi

Kullanıcı arayüzü asla bu uygulama için bir sorun değildir. İstemciler o kadar basit ve kullanımı kolaydır ki VPN teknolojisinde yeni olan biri bile onu kolayca keşfedebilir. Her birkaç özellik ve yapılandırmayla, ağını optimize etme konusunda fazla düşünmeye gerek yoktur.

Düz harita ve net özniteliklere sahip birden çok sekme, bir VPN’yi daha çekici hale getirmek için gereken bir şeydir. Ancak, iyi bir kullanıcı arabiriminin kullanıcı deneyimine yol açtığı her seferinde gerçekleşmez. Karşılaştığımız bağlantı sorunu nedeniyle gerçekten kötü bir kullanıcı deneyimi yaşadık. CyberGhost ve NordVPN’in zaten yapmış olduğu bölünmüş tünel ve Reklam engelleyici gibi bazı özellikler ekleyerek kullanıcı deneyimi de geliştirilebilir.

Müşteri desteği

Müşteri desteği, müşteri memnuniyetini sağlama zorunluluğu olan iki farklı şekilde sunulur: “Bilet Üretimi” ve “Canlı Sohbet” seçeneği. Her ikisi de oldukça verimlidir ve gizlilik politikasını, DNS bilgilerini ve hata ile ilgili sorunları keşfetmemize gerçekten yardımcı oldular..

Ancak, web sitelerine yerleştirilen yanlış indirme seçeneği hakkında şikayet koyduğumda, öneriyi bana e-posta ile yönlendirdiler. Bilet Üretimi hakkında konuşursam, VPN sağlayıcılarının çoğu müşteri desteğinden daha hızlıdır. Size doğru çözüm ve sorgunun bağlantıları ile yanıt vermeleri yirmi dakikadan fazla sürmez.

VPN Sınırsız Bilet Üretimi

Sonuç

İyi bir hız sağladıktan ve KeepSolid Wise’ın kullanılabilirliğiyle bile, bu VPN ürününü satın alacaksanız temiz bir çağrı yapmamız mümkün olmazdı. VPN’yi kullanırken ve hatta sildikten sonra karşılaştığımız bağlantı sorunları nedeniyle. Sadece bu değil, günlük kaydı politikası bizim için net görünmüyor ve bu güvenilir değil. Ayrıca veri depolama için üçüncü tarafları da içerir ve Google DNS’yi kullanır.

Tüm bu sorunlar çözülebiliyorsa, ürünü tekrar olumlu bir yönüyle incelemekten memnuniyet duyarız, ancak şimdilik VPN Unlimited hayal kırıklığı yaratıyor ve diğer VPN sağlayıcılarından daha ucuz olsa bile tavsiye etmiyor.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map