5 zalet Opera VPN i dlaczego jest to najlepszy darmowy VPN do użycia

Opera jest jedną z niewielu przeglądarek, których można używać do anonimowego dostępu do Internetu. Wynika to z faktu, że wśród wielu popularnych przeglądarek Opera zapewnia użytkownikom bezpłatny dostęp do ich wirtualnej prywatnej usługi sieciowej o nazwie Opera VPN, którą użytkownicy mogą aktywować za pomocą menu Ustawienia. Ta zintegrowana funkcja prywatnego połączenia jest możliwa po tym, jak firma stojąca za przeglądarką Opera kilka lat wcześniej nabyła dość znaną firmę VPN. Co najlepsze, Opera zapewnia swoim użytkownikom dostęp do wirtualnej sieci prywatnej za darmo bez żadnych ograniczeń.


Dzięki setkom, a nawet tysiącom bezpłatnych usług VPN, które są dostępne na całym świecie, Opera VPN wyróżnia się z tłumu, oferując bezpłatną usługę wirtualnego prywatnego połączenia, która jest łatwa w użyciu i dostępna dla wszystkich. Nie ma żadnych ograniczeń w zakresie przepustowości, z których użytkownicy mogą korzystać w ramach usługi, a także inne korzyści, które mogą uzyskać. Jeśli nie chcesz płacić za usługę VPN, zdecydowanie powinieneś z niej skorzystać. Oto 5 zalet Opera VPN i dlaczego jest to najlepszy darmowy VPN do użycia:

1. Jest zintegrowany z przeglądarką

Jeśli korzystasz z przeglądarki Opera i używasz tej przeglądarki jako głównej przeglądarki, aby uzyskać dostęp do Internetu, nie musisz instalować żadnego dodatku, aby móc korzystać z dołączonej do niego usługi VPN. Po prostu aktywujesz prywatne połączenie w ustawieniach prywatności w przeglądarce i dobrze jest to zrobić. Wirtualna sieć prywatna jest już osadzona w przeglądarce i można ją łatwo skonfigurować z poziomu interfejsu przeglądarki. Tak więc, w przeciwieństwie do innych bezpłatnych usług, które wymagają zainstalowania dodatkowego oprogramowania lub dodatku, możesz po prostu użyć Opera VPN od razu po wyjęciu z pudełka.

2. Pochodzi z renomowanej firmy

Opera to renomowana firma, która od ponad dekady jest jednym z najlepszych twórców przeglądarek z dobrym doświadczeniem. W rzeczywistości jest to jedna z głównych przeglądarek, która zawsze chroni prywatność użytkownika jako jeden z jej głównych celów. Integracja połączenia VPN z przeglądarką odbywa się zgodnie z ich polityką prywatności oraz celami usługi. Naprawdę chcą, aby Internet był bezpieczniejszym miejscem dla użytkowników do eksploracji i poprawy ochrony prywatności w Internecie za pośrednictwem połączenia VPN.

3. W ogóle nie ma limitu przepustowości

Większość darmowych usług VPN oferuje prywatne połączenie z ograniczoną przepustowością, które przydzielają użytkownikom co miesiąc. Po wykorzystaniu całej przydzielonej przepustowości dla danego miesiąca musisz poczekać kolejny miesiąc, aby uzyskać kolejny limit darmowej przepustowości dla połączenia prywatnego. Lub, jeśli nie chcesz czekać na następny miesiąc, możesz kupić oferowany przez nich abonament premium. Tak nie jest w przypadku Opera VPN. To wirtualne prywatne połączenie oparte na przeglądarce oferuje swoim użytkownikom nieograniczone prywatne połączenie, z którego mogą korzystać bez żadnych ograniczeń i ograniczeń.

4. Usługa jest w większości stabilna i niezawodna

Ponownie, ponieważ funkcja VPN zintegrowana z przeglądarką pochodzi z dość znanej i renomowanej usługi VPN, która została nabyta przez Operę kilka lat wcześniej, oznacza to, że usługa jest w większości stabilna i niezawodna w użyciu. W przeciwieństwie do innych bezpłatnych usług VPN, które można obecnie znaleźć na rynku, rzadko występują problemy z połączeniem z usługą Opera VPN. Mimo że możesz napotkać problem z połączeniem, po prostu musisz ponownie uruchomić przeglądarkę, a problem zwykle jest natychmiast rozwiązywany.

5. Nie sprzedaje twoich prywatnych danych

Opera VPN dokłada wszelkich starań, aby bezpieczeństwo i prywatność użytkowników były najważniejsze, ponieważ wierzą w bezpieczny, bezpłatny i otwarty internet. Podobnie jak inne przeglądarki non-profit, które zapewniają swoim przeglądarkom sposób na uzyskanie przez użytkowników całkowitej prywatności i bezpieczeństwa w Internecie, to właśnie Opera próbuje od lat. W związku z tym nie używają funkcji VPN do sprzedaży prywatnych danych swoich użytkowników, a w rzeczywistości są one wykorzystywane do jeszcze większej ochrony danych ich użytkowników. To kolejna zaleta, która sprawia, że ​​Opera VPN jest jedną z najlepszych bezpłatnych usług, z których możesz korzystać. Jeśli więc chcesz mieć całkowite bezpieczeństwo i prywatność podczas przeglądania w Operze, nie zapomnij aktywować tej małej funkcji w ustawieniach Prywatności.

Oto zalety Opery VPN i dlaczego jest to najlepszy darmowy VPN do użycia. Możesz znaleźć wiele bezpłatnych prywatnych usług połączeń, ale na tym możesz naprawdę polegać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map