Przewodnik krok po kroku dotyczący korzystania z VPN do oglądania filmów z ograniczeniami geograficznymi

Istnieje ogromna liczba użytkowników VPN, którzy używają swojego prywatnego połączenia głównie do oglądania filmów z ograniczeniami geograficznymi. Jeśli nie jesteś jednym z nich i chcesz zacząć oglądać filmy, które nie są dostępne w twoim kraju ze względu na ograniczenia regionalne, warto zacząć od subskrypcji usługi VPN premium. Subskrybując usługę VPN premium, będziesz w stanie ominąć wszelkie ograniczenia regionalne w swoim kraju i bez problemu możesz zacząć oglądać filmy z innego regionu.


Jednak zanim zaczniesz to robić, musisz upewnić się, że Twój dostawca usług VPN ma funkcję automatycznego blokowania przepustowości ISP, a także oferuje maksymalną prędkość połączenia i nieograniczoną przepustowość. Musisz także subskrybować dostawcę usług internetowych o przyzwoitej szybkości połączenia, która pozwoli na strumieniowe przesyłanie filmów w rozdzielczości co najmniej 720p bez żadnych zakłóceń. Gdy wszystko będzie gotowe, oto przewodnik krok po kroku, jak korzystać z VPN do oglądania filmów z ograniczeniami geograficznymi:

1. Włącz VPN i sprawdź, czy połączenie prywatne jest aktywne

Pierwszym krokiem, który musisz zrobić, jest uruchomienie oprogramowania VPN i aktywacja prywatnego połączenia z interfejsu oprogramowania. Po aktywowaniu połączenia sprawdź, czy masz już połączenie z siecią prywatną. Aby to zrobić, możesz sprawdzić swój adres IP i sprawdzić, czy twoje połączenie ma prywatny adres IP, czy nadal używa zwykłego adresu IP. Następnym krokiem jest wykonanie szybkiego testu szybkości połączenia, aby określić szybkość połączenia, upewniając się, że prędkość połączenia prywatnego jest wystarczająca do przesyłania strumieniowego wideo.

2. Przejdź do serwera, który pasuje do regionu docelowego

Pomyśl teraz o filmach, które chcesz obejrzeć. Czy te filmy są dostępne tylko dla określonego regionu? Na przykład, jeśli chcesz oglądać program telewizyjny w USA, który jest zwykle dostępny tylko w regionie USA lub Ameryki Północnej, należy przełączyć prywatny serwer, aby dopasować go do tego regionu. Jeśli na przykład film jest dostępny tylko w Niemczech, w oprogramowaniu VPN należy użyć niemieckiego serwera. W ten sposób będziesz mieć dostęp do treści tak, jakbyś mieszkał w kraju wyznaczonym do dystrybucji filmów.

3. Wejdź na stronę Streaming i subskrybuj ich usługi, jeśli to konieczne

Gdy już zdecydujesz, który film obejrzeć, i przełączysz serwer na ten sam region, co film, nadszedł czas, aby odwiedzić witrynę przesyłania strumieniowego filmów. Zazwyczaj można odwiedzić dwa rodzaje witryn do przesyłania strumieniowego. Po pierwsze, strona bezpłatnego przesyłania strumieniowego, a po drugie płatna strona przesyłania strumieniowego. Na przykład Hulu jest głównie dostępne w Stanach Zjednoczonych i oferuje zarówno bezpłatne, jak i płatne filmy do strumieniowego przesyłania. Możesz więc odwiedzić witrynę przesyłania strumieniowego filmu, korzystając z prywatnego połączenia, i możesz natychmiast rozpocząć strumieniowanie filmu. Jeśli wymaga to subskrypcji, musisz najpierw zasubskrybować witrynę przesyłania strumieniowego.

4. Ukończ rejestrację i proces płatności za usługę

Zwykle wiele witryn z transmisją strumieniową zablokowanych regionów zezwala na przesyłanie strumieniowe ich treści, chyba że użytkownicy zalogują się na swojej platformie lub subskrybują usługę. W takim przypadku musisz ukończyć proces rejestracji w witrynie internetowej i w razie potrzeby zweryfikować swój adres e-mail. Jeśli usługa wymaga opłacenia subskrypcji, możesz kontynuować proces płatności, korzystając z adresu w USA w informacjach rozliczeniowych. Po zakończeniu transakcji będziesz mógł natychmiast rozpocząć korzystanie z usługi przesyłania strumieniowego filmów.

5. Wybierz film, który chcesz i rozpocznij transmisję strumieniową

Teraz pozostaje Ci rozpocząć strumieniowanie dowolnego filmu, który chcesz. Sprawdź tytuł filmu i rozpocznij transmisję od razu. Jeśli w przeglądarce musi być zainstalowana jakaś wtyczka, aby umożliwić proces przesyłania strumieniowego, zainstaluj tę wtyczkę zgodnie z instrukcją. Jeśli usługa przesyłania strumieniowego umożliwia strumieniowe przesyłanie filmów za pośrednictwem urządzeń mobilnych, możesz zainstalować ich aplikacje i przesyłać strumieniowo filmy z dowolnego miejsca. Musisz jednak aktywować aplikację VPN na swoje urządzenie mobilne i użyć serwera, który pasuje do regionu docelowego, zanim będziesz mógł przesyłać strumieniowo filmy w podróży.

Są to szczegółowe instrukcje korzystania z VPN do oglądania filmów z ograniczeniami geograficznymi. Dzięki VPN możesz ominąć ograniczenia blokady regionu, co pozwala oglądać filmy z innych regionów. Ponadto, gdy korzystasz z połączenia prywatnego, oznacza to, że twoje połączenie jest zawsze szyfrowane i chronione przez cały czas.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map