Ważne rzeczy do zrobienia przed podjęciem decyzji o dożywotniej subskrypcji VPN

Kupując nową usługę VPN, zapoznasz się z niektórymi usługami oferującymi różne rodzaje abonamentów na ich prywatne połączenia. Niektóre usługi oferują plany miesięczne i roczne, które są najczęstsze, podczas gdy inne usługi mogą również oferować plan dwuletni, a nawet plan na całe życie. Oczywiście im dłuższy czas subskrypcji wybierzesz, tym niższa będzie ogólna cena usługi VPN. Im krótszy okres subskrypcji, tym droższa cena, którą musisz zapłacić.


Jeśli chodzi o dożywotnią subskrypcję VPN, wielu dostawców usług oferuje ten rodzaj okresu subskrypcji, aby oferować swoją prywatną usługę połączenia jako zakup jednorazowy. To jest jak zakup nowego oprogramowania. Kup go tylko raz, aby uzyskać licencję i możesz korzystać z oprogramowania na zawsze. Dzięki dożywotniej subskrypcji VPN nie musisz już płacić żadnych opłat miesięcznych ani rocznych, ponieważ możesz korzystać z połączenia prywatnego na zawsze po zakupie tego abonamentu. Ale czy warto?? Oto ważne rzeczy do zrobienia przed podjęciem decyzji o dożywotniej subskrypcji VPN:

1. Upewnij się, że usługa prywatnego połączenia jest renomowana

Nie chcesz subskrybować dożywotniego abonamentu, a następnie dowiedzieć się, że prywatna usługa połączeń przestała działać kilka lat później. Chcesz to zrobić tylko z usługodawcą, który działa na rynku od ponad 5 lat, aby zapewnić sobie reputację samej firmy. W przeciwnym razie marnujesz duże pieniądze na abonament, który nie daje żadnych korzyści na całe życie. Ponadto dostawca usług VPN musi od czasu do czasu mieć lepszą jakość połączenia prywatnego.

2. Upewnij się, że połączenie jest stabilne i niezawodne

Nie musisz kupować dożywotniej subskrypcji usługi, na której nie możesz polegać. Kiedy połączenie VPN jest bardzo niestabilne z wieloma problemami z połączeniem i niską prędkością dla większości serwerów, plan okresu użytkowania nie jest dobrą inwestycją. Nie kusi cię obietnica, że ​​nie będziesz musiał płacić miesięcznej lub rocznej opłaty, jeśli nie masz pewności, że usługa może zapewnić stabilne i niezawodne prywatne połączenie dla Ciebie.

3. Rób to tylko wtedy, gdy naprawdę kochasz tę usługę

Innymi słowy, nie angażuj się w dożywotni abonament, jeśli tak naprawdę nie wiesz o usłudze. Z usługi należy korzystać przez co najmniej 6 miesięcy, aby ocenić jej ogólną jakość. Przejście z subskrypcji zwykłej na subskrypcję dożywotnią wymaga dużego zaangażowania z Twojej strony i dlatego musisz to zrobić, gdy naprawdę znasz jakość samej usługi. Jeśli naprawdę podoba ci się usługa i jej rootowanie, możesz po prostu korzystać z niej wiecznie i być z niej zadowolonym.

4. Jeśli to możliwe, zapłać za dożywotni abonament, kiedy jest zniżka

W przypadku większości dostawców usług VPN, którzy oferują nieograniczony abonament, opłacenie tego typu subskrypcji nie jest tanie. Często kosztuje setki dolarów jednorazowej płatności i daje ci dostęp do prywatnego połączenia na czas nieokreślony. Cena będzie znacznie wyższa niż zwykła cena miesięczna lub roczna, więc pamiętaj, że możesz potencjalnie zmarnować swoje pieniądze, jeśli nie będziesz ostrożny z tą inwestycją. Dlatego konieczne jest, aby poszukać najlepszej oferty na usługę VPN, którą wybierzesz, wchodząc w plan dożywotni, gdy jest on mocno dyskontowany.

5. Usługa musi być w pełni zaangażowana w ochronę prywatności użytkownika

Nie chcesz marnować pieniędzy i czasu dzięki usłudze, której nie możesz później zaufać. Głównym założeniem VPN jest to, że pomoże chronić prywatność użytkownika podczas jego działań online, umożliwiając mu swobodne odkrywanie internowanych bez żadnych ograniczeń. Upewnij się, że Twój dostawca usług VPN jest zaangażowany w ochronę prywatności użytkownika teraz i w przyszłości. Musisz wiedzieć, że firma jest stabilną firmą, która nie zdradzi swoich użytkowników, udostępniając swoje dane osobowe lub prywatne stronom trzecim bez informowania ich. Tylko z tego rodzaju usługami możesz w pełni zaangażować się w to przez całe życie.

Są to ważne rzeczy do zrobienia przed podjęciem decyzji o dożywotniej subskrypcji VPN. Następnym razem, gdy pojawią się kuszące oferty niektórych usług VPN, musisz ocenić, czy jest to dobra inwestycja z twojej strony, czy nie. W przeciwnym razie marnujesz ogromną ilość pieniędzy na usługę, z której nie możesz korzystać niezawodnie nawet przez kilka lat w przyszłości.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map