Як VoIP-постачання стало провідним постачальником послуг VoIP у Північній Америці

Підсумок: VoIP Supply – це компанія, яка надає всі типи продуктів, пов’язаних з VoIP, включаючи телефони VoIP, гарнітури, телефонні системи, хмарні послуги, апаратне забезпечення АТС тощо. Це один з найпопулярніших постачальників рішень VoIP в Америці, що пропонує 125 000 клієнтів і більше 5000 продуктів. На офіційному веб-сайті ви можете замовити будь-які продукти, пов’язані з VoIP, з різними пропозиціями та знижками на найкращу вартість для вашої покупки.


Чому люди вважають за краще використовувати програмне забезпечення на зразок Skype для розмови зі своїми друзями та родиною, а не звичайними телефонами? Головним чином, це тому, що VoIP пропонує дешевші тарифи, ніж звичайні телефонні компанії. Завдяки такому програмному забезпеченню, як Skype, ви можете безкоштовно спілкуватися з іншими користувачами Skype, а також можете зв’язатися із стаціонарними та мобільними телефонами із тарифами, значно дешевшими від звичайної телефонної тарифи. Більше того, з сучасними технологіями Інтернету використання VoIP є більш кращим, тим більше, що воно пропонує безліч функцій, таких як кришталево чистий звук, довший час виклику, різні типи опцій для обладнання та інші функції, які недоступні або принаймні не надаються краще, коли ви користуєтеся звичайним стаціонарним телефоном.

Ось чому VoIP Supply зростає в Північній Америці. Просто тому, що все більше людей мають потребу в Інтернеті використовувати не тільки для перегляду та насолоджуючись деякими розвагами, а й для спілкування зі своїми друзями та родиною. Саме це призводить до того, що більше виробників створюють більше апаратного забезпечення та сервісів навколо VoIP, сподіваючись, що вони зможуть задовольнити натовп, який віддає перевагу цьому способу інтернет-спілкування над традиційним способом. На щастя, VoIP Supply пропонує майже всі типи обладнання та послуг від різних виробників, які ви можете використовувати для подальшого вдосконалення свого онлайн-спілкування.

Від нудьги до створення статки з постачанням VoIP

Історія цієї компанії починається з засновника Бенджаміна П. Сайерса, якому стало нудно після того, як він продав свою попередню компанію IVR Inc. У 2002 році він створив нову компанію під назвою B2 Technologies, яка є програмною компанією, яка зосереджується на створенні. фондової торгової платформи. Тільки шість людей, які працювали з ним, він зафіксував продажі свого програмного забезпечення на суму 2,4 мільйона доларів у 2003 році, що зробило цю компанію успішною. Однак пристрасть Бена була не з торговим ринком. У 2004 році, спостерігаючи за різними біржовими торгами за його успішним торговим програмним забезпеченням, він почав помічати, що акції компаній, що продають VoIP-продукти, знаходяться на вершині потреб клієнтів. У той час він запустив VoIP Supply як новий продукт від B2 Technologies.

Після року запуску VoIP Supply компанія додала штатних працівників до 14 осіб і здобула величезний успіх у своєму бізнесі, зафіксувавши 7,1 мільйона продажів. У 2005 році компанія почала орієнтуватися лише на постачання VoIP, оскільки цей бізнес, який продає різні продукти VoIP, виявився більш успішним, ніж попереднє починання. До сьогодні в 2018 році ця компанія постійно продає все більше і більше VoIP-продуктів, завойовуючи понад 125 000 клієнтів і ставши провідним постачальником VoIP у Північній Америці. Компанія має площу 20 000 квадратних футів для штаб-квартири свого офісу, яка потрібна для зберігання всіх продуктів VoIP, які вони продають на офіційному веб-сайті. Також він виграв різні нагороди як бізнес, а це означає, що люди довіряють цій компанії за її якісне та стабільне обслуговування.

5000 товарів від 60 різних виробників із 125 000 клієнтів у всьому світі

Можна сказати, що VoIP Supply – це як платформа електронної комерції, яка зосереджена виключно на продуктах, пов’язаних з VoIP, а також компанія продає всю продукцію самостійно. Так, існує 60 різних виробників, які постачають різні відповідні апаратура та послуги, але процес продажу здійснюється VoIP Supply. З клієнтами, які поширюються на країни у всьому світі, компанія росте сильніше, ніж це було. Продукти, які вони пропонують, завжди додаються на регулярній основі, а також варіації продуктів також збільшуються. У 2018 році компанія має більше 5000 товарів, пропонованих на своєму офіційному веб-сайті, які клієнти можуть замовити в Інтернеті. У цей момент компанія йде сильніше, ніж будь-коли.

Для всіх ваших IP-комунікацій пропонуються різні лінійки продуктів

Що робить цю компанію провідною компанією у галузі VoIP-комунікацій, це те, що вона пропонує не тільки обладнання, наприклад телефони або АТС для вашого інтернет-зв’язку, але й пропонує набагато більше, ніж це. Він має різноманітні лінійки продуктів, які виходять за рамки основних IP-комунікацій. Крім пропонування апаратних засобів, він також пропонує різні послуги, пов’язані з VoIP. Саме це змушує цю компанію здобути найбільшу популярність у Північній Америці. Він просто пропонує більше варіантів для клієнтів. Він навіть пропонує продукти безпеки IP, такі як IP камери та мережеве обладнання. Існують також різні пакети VoIP-рішень, які можуть бути використані домашніми користувачами чи компаніями.

Хмарний сервіс VoIP відрізняє цю компанію від продавця простого продукту

Один з найпопулярніших продуктів, які компанія пропонує на офіційному веб-сайті, – хмарний сервіс. Хоча інші подібні компанії можуть пропонувати лише обладнання для здійснення інтернет-комунікацій, ця компанія вийшла за рамки просто продажу продукції різних виробників. Хмарний сервіс дозволяє клієнтам випробувати найкращу систему VoIP, яку вони можуть мати. Він керує клієнтами, щоб знайти найкраще рішення VoIP, яке може працювати для їхнього будинку чи бізнесу, даючи їм різні рекомендації, які вони можуть зацікавити.

Існує два типи хмарного сервісу VoIP, який компанія пропонує, – це розміщена послуга та телефонна система на місці. Розміщена послуга дозволяє клієнтам керувати власними IP-комунікаціями з будь-якого місця без необхідності будь-якого персоналу ІТ, без витрат на запуск. Система телефонного зв’язку на місці дозволяє клієнтам налаштувати свій апаратний вибір із низькими щомісячними тарифами та вибором між дозованим та неметеріальним з’єднанням. Загалом, VoIP Supply дозволяє клієнтам легко вибрати власну систему зв’язку IP та забезпечити їх потреби в цій комунікаційній технології.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map