Recenzja PureVPN

Plusy:


 • PureVPN ma jedną z najlepszych sieci serwerów, która nie tylko działa wydajnie dla użytkowników europejskich i amerykańskich, ale jest również idealną opcją dla użytkowników z Azji i Oceanii.
 • Zapewniają wiele funkcji, takich jak Split Tunneling, Gravity i hotspot VPN, które składają się razem, zapewniając łatwą, płynną i przyjazną dla użytkownika obsługę.
 • Opcja przekierowania portów umożliwia zdalny dostęp do systemu za pośrednictwem sieci VPN. Jeśli ta opcja nie byłaby dostępna, do zdalnego dostępu wymagana byłaby aplikacja innej firmy.
 • PureVPN nie polega na żadnym zewnętrznym serwerze serwerów DNS, ponieważ ma własne pierwotne i wtórne serwery DNS.
 • Zapewniają różne tryby sieci, które są podobne do filtrowania serwerów zgodnie z wymaganiami. Odbywa się to sprawnie i spełnia wszystkie wymagania.
 • Dział obsługi klienta korzysta z aplikacji podglądu zespołu w celu szybkiego rozwiązania problemów w krótszym czasie, w którym użytkownik może usiąść i zobaczyć, jak pokonują problemy.
 • Dostawcy VPN z siedzibą w Five Eyes i Fourteen Eyes są monitorowani przez rząd, a nawet agencje wywiadowcze mają nad nimi pewną kontrolę. Na szczęście PureVPN ma siedzibę w Hongkongu, dlatego nie muszą przechowywać żadnych danych i mogą działać niezależnie.

Cons:

 • PureVPN oferuje rozszerzenia przeglądarki tylko dla Chrome i Firefox, a nie dla innych przeglądarek, takich jak Safari i Opera Mini.
 • Zapewniają specjalne serwery do przesyłania strumieniowego różnych popularnych kanałów. Jednak do tej pory, w przypadku Netflix, dostępne są tylko Netflix USA i Netflix US.
 • Funkcja ozonu jest dostępna dla pełnej ochrony, ale jest dostępna tylko dla opcji Bezpieczeństwo / Prywatność i ograniczonej liczby serwerów. Jednak szef obsługi klienta powiedział nam, że zespół programistów pracuje nad dodaniem go również do innych trybów.
 • Wystąpiła drobna usterka polegająca na tym, że lista serwerów zniknęła, gdy uruchomiliśmy aplikację. Jest na to proste rozwiązanie, wylogowuje się i loguje ponownie. Zapytaliśmy wsparcie o częstotliwość, a oni odpowiedzieli, że „nie spotkasz się z tym ponownie. występuje tylko wtedy, gdy pobrałeś aktualizację. ”

Strona internetowa: odwiedź oficjalną stronę

Przegląd:

szybki przegląd
WebsiteVisit Website
ProtokołyPPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, OpenVPN, Stealth Protocol
PlatformyWindows, Android, Mac, iOS, Linux, Smart TV, usługi przesyłania strumieniowego, Chrome, Firefox, routery, konsole
JurysdykcjaHongkong
LogowanieNiektóre logi
SzyfrowanieAES 256
Znajomości5 połączeń
LokalizacjePonad 180 lokalizacji
Serwery2000+
Netflix / P2POchrona P2P
Opcje płatnościKarta kredytowa, PayPal, płatności monet, PaymentWall, karty upominkowe
Opcje pomocy technicznejCzat na żywo, bilety pomocy technicznej
Ceny od3,33 USD / mies. Rozliczane rocznie
Gwarancja31 dzień
Bezpłatna wersja próbnaNie

Hongkong! Czy możemy uznać to za najlepszą lokalizację dla siedziby dostawcy VPN? Z dala od Pięciu Oczu i Czternastu Oczu sam w sobie jest oznaką ulgi. Nie tylko to, ale PureVPN należący do GZ Systems Limited z siedzibą w Hongkongu opracował również dobrą sieć serwerów dla użytkowników amerykańskich, europejskich i azjatyckich.

Ich lokalizacja zapewnia im dominację nad Azją, co pomaga budować lepszą bazę użytkowników na całym świecie.

Główny ekran PureVPN

Firma została założona z dwoma serwerami w 2007 roku, a teraz posiada ponad 2000 serwerów na całym świecie. W ciągu tych dziesięciu lat dodano wiele niesamowitych funkcji, które znacznie się poprawiają dzięki kreatywnym dodatkom. Jednak nie zawsze jest możliwe zapewnienie doskonałości i nadal istnieją problemy, które PureVPN wymagają usunięcia.

Ich filtrowanie serwerów jest dobrze zdefiniowane, ale nie jest jasne, czy jego użycie zostanie omówione w tej recenzji. Omówimy także różne funkcje, ich wydajność i wymagania.

Lista serwerów PureVPN

Mamy również opinie na temat obsługi klienta, które opracujemy na podstawie różnych doświadczeń, decydując, czy powinniśmy nazwać je „najlepszą”, czy „przeciętną” obsługą klienta.

Różne serwery do wyboru trybu

Po otwarciu klienta pojawia się pięć różnych ikon. Ekran umożliwia wybranie jednego z nich w zależności od wymagań. Różne serwery są podzielone na kategorie, wykonując różne zadania pod nazwą „Tryby”.

 • Strumień
 • Wolność Internetu
 • Ochrona i prywatność
 • Udostępnianie plików
 • Dedykowane IP

PureVPN Wybierz tryb serwera

Porozmawiajmy o możliwościach każdego trybu!

Streaming aplikacje to najtrudniejsze platformy, na których dostawcy VPN stają przed prawdziwymi wyzwaniami. Ominięcie „czegoś poszło nie tak” nie jest łatwe, a te strony z transmisją strumieniową nieustannie starają się wykryć i zablokować dostęp za pomocą wirtualnej sieci prywatnej. W związku z tym. To jak ciągła wojna tocząca się między aplikacją Streaming a dostawcą VPN. Jednak PureVPN zapewnia dostęp do wielu kanałów, które są dostępne tylko w niektórych lokalizacjach.

Jest to coś, co oferuje również NordVPN, więc w jaki sposób tryb przesyłania strumieniowego PureVPN ma więcej możliwości? Cóż, w NordVPN nie można połączyć się bezpośrednio z określonym kanałem, ale w PureVPN wystarczy kliknąć nazwę kanału. Musisz ręcznie wybrać serwer przesyłania strumieniowego z tego kraju i zobaczyć, który spośród wszystkich serwerów łączy się z danym kanałem przesyłania strumieniowego w przypadku NordVPN. Jeśli chodzi o PureVPN, na przykład, jeśli chcesz połączyć się z Hulu, możesz bezpośrednio wpisać nazwę kanału, a pojawią się wyniki wyszukiwania. To łatwy i przyjazny dla użytkownika sposób na znalezienie potrzebnych informacji. Mimo to istnieją pewne ograniczenia. Gdy szukaliśmy Netflix w opcji wyszukiwania kanałów, pojawił się tylko „Netflix Us”. Oferują jednak także Netflix Polska, ale aby się z nim połączyć, musisz wybrać kraj. Równie łatwe zadanie, ale nie umieszczenie go na liście kanałów, może dostarczyć informacje, które uzyskują dostęp do „Netflix UK”. nie ma tutaj.

W każdym razie, jeśli czytasz tę recenzję, teraz wiesz, że możesz uzyskać do niej dostęp. Jednak trzeba dodać jeszcze kilka kanałów, takich jak „Netflix Japan”, który ma wiele ekskluzywnych programów anime i rynek na całym świecie. Mimo to jest wydajny niż większość innych dostawców VPN, którzy sprawdziliśmy.

Przejdźmy bezpośrednio do Udostępnianie ognia sieć serwerów i zostaw pozostałe na ostatnią. W mojej lokalizacji najlepiej zalecany serwer znajduje się pod adresem „Brunie Darussalam”, który znajduje się w odległości 2645 mil od naszej lokalizacji. Z tego powodu wydajne udostępnianie nie było możliwe, ale jeśli dodano więcej serwerów P2P, nie ma możliwości zastąpienia sieci serwerów PureVPN. W przypadku lokalizacji amerykańskiej i europejskiej istniałaby szybsza sieć, ale należy ją bardziej rozwinąć dla użytkowników z Azji i Oceanii.

Jest Dedykowane IP zwiększa twoją prędkość? Tak, na pewno. Ale czy jest to „stosunek jakości do ceny”, czy naprawdę robi dużą różnicę? Jeśli kupisz dedykowany adres IP za 23,88 USD rocznie, nie musisz udostępniać tego adresu IP nikomu innemu, ale będzie on używany tylko przez Ciebie. To nie tylko zwiększa prędkość, ale także pomaga uniknąć wycieku danych, zwiększając bezpieczeństwo ścieżki. Jeśli jednak jesteś osobą, która musi tylko uzyskać dostęp do VPN w celu zachowania prywatności, oceniając witryny z ograniczeniami geograficznymi i ciesząc się kanałami transmisji strumieniowej podczas podróży, wystarczy konto premium. Jeśli jednak prowadzisz firmę, która wymaga wysokiej ochrony przed cyberatakami, zalecamy zakup tej funkcji.

Pomieszanie PureVPN między trybami

Teraz omówmy i porównajmy dwa pozostałe tryby: Tryb wolności w Internecie & Tryb bezpieczeństwa / prywatności co nas zaciekawiło z powodu jednoznaczności w różnicach między metodologią roboczą. Najpierw sprawdźmy oświadczenie napisane poniżej trybów:

W trybie Freedom Internet priorytetem jest dostęp do treści, a Bezpieczeństwo / Prywatność – bezpieczeństwo i prywatność twoich treści. Jak to się stało? I czy nie można połączyć tych dwóch funkcji? Podjęliśmy próby uzyskania tych informacji, a odpowiedzi nie były jasne. Jesteśmy jednak pewni, że nie są to sztuczki marketingowe, ponieważ serwer i adresy IP są różne dla obu trybów.

Działanie podstawowych ustawień aplikacji

W tej sekcji nie było wielu opcji, ale i tak te, które zostały uwzględnione, wystarczyły, aby poprawić wrażenia użytkownika. Podjęli nawet każdą próbę dodania funkcji, które w niewielkim stopniu poprawiają interfejs użytkownika. To część, w której należy docenić PureVPN. Funkcja taka jak Uruchom domyślną przeglądarkę po połączeniu nie wymagała, ale przynajmniej usuwa ręczne zadanie kliknięcia ikony przeglądarki. Te małe elementy składają się na definiowanie doświadczenia użytkownika, a to naprawdę ma znaczenie, jeśli szukasz lojalnych klientów.

Oferują sześć różnych protokołów, a także oceniają je na podstawie szybkości i bezpieczeństwa, aby użytkownik wiedział, który protokół będzie odpowiadał ich wymaganiom. Dodanie opcji językowych zawsze pomaga zapewnić większą liczbę użytkowników, ponieważ są ludzie, którzy nie znają innych języków. Dodanie Niewiele więcej języków nie spowodowałoby żadnych szkód i może pomóc wielu użytkownikom uzyskać lepsze wrażenia.

Czy wymagane są te opcje zaawansowane?

Ustawienia zaawansowane PureVPN

NIE ODKRYWAJ OPCJI BEZPIECZEŃSTWA, JEŚLI NIE CHCESZ PRZECIEĆ SWOJĄ TREŚĆ!

Ich opcje bezpieczeństwa nie powinny być odznaczone, jeśli nie są wymagane. Czasami może wystąpić najgorszy problem z prędkością lub łącznością. W tym czasie muszą zostać zmienione, ale nie rób tego bez instrukcji obsługi klienta. Wyłączenie 256-bitowego szyfrowania klucza spowoduje, że tunel będzie podatny na atak, ale może zwiększyć szybkość ze względu na usunięcie szyfrowania (kosztem bezpieczeństwa). Można użyć serwera DNS innej firmy, ale tutaj zapewniają one własny DNS, więc dlaczego tego nie użyć? Być może z tego samego powodu, o którym mowa powyżej; ze względu na szybkość. Funkcje te dają użytkownikowi kontrolę nad aplikacją, a on może stworzyć równowagę między szybkością a bezpieczeństwem. PureVPN zapewnia tę funkcję, ale wtedy to całkowicie zależy od użytkownika, w jaki sposób wprowadza zmiany.

Funkcja Kill Switch zabija wyciek danych, zabijając ruch internetowy. Tę opcję można łatwo znaleźć u dowolnego dostawcy VPN, ale z czystym VPN jest trochę więcej. Pamiętasz, dyskutowaliśmy o drobnych atrybutach dodawanych przez PureVPN dla lepszego doświadczenia? Cóż, tutaj te drobne elementy zostały dodane dla bezpieczeństwa. Jeśli masz zwyczaj wyłączania klienta VPN przed wyłączeniem Internetu lub wyłączeniem aktywności przeglądania, dane mogą wyciekać. Aby tego uniknąć, PureVPN rozszerzył zabójstwo Przełącz na zabijanie ruchu internetowego po wyłączeniu klienta VPN.

Opcja Multiport jest znowu opcją, która pozwala użytkownikowi kontrolować szybkość i bezpieczeństwo. Tę opcję można wybrać tylko z opcją TCP i UDP. Jest to korzystne, gdy chcesz przesyłać dane z większą szybkością, ale za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej lub jeśli chcesz zwiększyć poziom bezpieczeństwa niezależnie od prędkości. W przypadku TCP prędkość w naszym przypadku spadła prawie o 60%, a dla UDP o 25%. Pokazuje to efektywną elastyczność, którą zapewnia PureVPN, aby mieć pełną kontrolę nad tunelem VPN.

Opcja Hotspot PureVPN

Bezpieczny hotspot PureVPN

Dostęp do Internetu bez VPN w ogóle nie jest opcją, a PureVPN zezwala na maksymalnie pięć urządzeń z jednego konta. Cóż, oni również zapewniają rozwiązanie tego problemu. PureVPN pozwala utworzyć punkt dostępu, a PureVPN przyniesie korzyści każdemu podłączonemu do niego urządzeniu. W nagłych wypadkach lub podczas podróży, gdy pięć urządzeń jest już podłączonych, masz możliwość utworzenia hotspotu z jednego z tych pięciu urządzeń, które pomogą ci uzyskać dostęp do całej sieci VPN wygenerowanej przez klienta PureVPN. Za pomocą tego urządzenia nie można jednak wprowadzać żadnych zmian w ustawieniach. Ustawienia można zmienić tylko za pomocą urządzenia, z którego tworzony jest punkt aktywny.

Split Tunneling and Port Forwarding Feature

SplitVPN Split Tunneling Port Forwarding

Ponieważ sprawdzamy każdy mały element tej aplikacji, te dwie funkcje są nieuniknione. Wydajność Split Tunneling zależy od wartości absolutnej; albo działa poprawnie, albo działa z systemem. W przypadku PureVPN pozwala tylko wybranej aplikacji przejść przez wirtualną sieć prywatną. W ten sposób możesz używać jednej przeglądarki z VPN, a drugiej jako zwykłej sieci. Jeszcze jednym szczególnym narzędziem jest funkcja przekierowania portów, która umożliwia zdalny dostęp do systemu za pomocą VPN. Może być przydatny, jeśli jesteś daleko od sieci lub nie możesz zainstalować klienta VPN w systemie. Wszelkie dane, do których uzyskujesz dostęp zdalny, również zostaną zaszyfrowane i nikt nie będzie w stanie ich wykryć.

Analiza czasu połączenia

Nr próby Ameryka Północna Europa Azja Oceania Internet Freedom Security & Prywatność Tryb udostępniania plików
Średnia 9.1417.0898.0649.4149.238.3948.746
Tryb przesyłania strumieniowego według lokalizacjiNajlepsze zalecane tryby
19,9477,929.569.1910.56,84
2)96.018.068.4313,488,338.4
3)9.57.418.4111.068,577,436.7
49,448.67,919.311,279,447,35
58,997,586,828.458.068.4411,29
610.046,729.5612,337,647,848,7
79,647.337,769,87.418.649.06
89.226.37,478,358.647,987,51
97,546,927,768.637,947,798.12
108.637,028,978.2810,537,5513,49

Cztery z pięciu różnych trybów sprawdzono pod kątem analizy czasu połączenia. Piąty tryb, który był trybem dedykowanego adresu IP, nie mógł zostać przetestowany, ponieważ wymaga osobistego adresu IP. W trybie przesyłania strumieniowego ważne jest, aby połączyć się z serwerem, ponieważ każdy kraj ma wyłączne przesyłanie strumieniowe. Nie możemy jednak połączyć się z serwerem każdego kraju, dlatego wybraliśmy najbardziej wydajne z różnych kontynentów. Wyniki są satysfakcjonujące i nie wpłynęły znacząco na czas odpowiedzi, nawet jeśli łączysz się z różnymi serwerami.

Nawet jeśli średnia jest prawie taka sama dla każdego kontynentu, jeśli chcesz uzyskać dostęp do zawartości danego kraju, to w dużej mierze zależy od czasu pingowania. Dla nas połączenie z brazylijskim serwerem zajęłoby więcej czasu. Może to wynikać z odległości, wydajności klienta i serwera. Jednak we wszystkich innych przypadkach nie ma znaczenia, że ​​masz połączenie z którym serwerem. Zasadniczo, aby uzyskać efektywną prędkość, należy połączyć się z najlepiej zalecaną.

Test prędkości

Test prędkości PureVPN

Omówiliśmy już i sprawdziliśmy ich sieć serwerów, która wspaniale obejmuje wszystkie kontynenty ze względu na inteligentne rozmieszczenie serwerów. Aby osiągnąć tak najwyższą prędkość, wymagana jest tego rodzaju sieć serwerów. Mają jednak sieć serwerów opartą na różnych trybach, a zatem dla każdego trybu istnieją różne prędkości. Sprawdziliśmy cztery z pięciu trybów, ponieważ test prędkości dedykowanego adresu IP nie był możliwy. Dwa z czterech trybów zapewniają wydajną prędkość, ale dwa pozostałe wymagają rozwoju, jeśli muszą zadowolić bazę użytkowników na całym świecie.

Ze względu na obecność ogromnej liczby trybów wolności i trybu bezpieczeństwa / prywatności skutecznie zapewniają wysoką prędkość. Jednak w przypadku trybu przesyłania strumieniowego i trybu serwera P2P istnieje ograniczona liczba serwerów, dlatego renderują one bardzo niską prędkość dla naszej lokalizacji. Nawet jeśli jesteśmy w stanie uzyskać dostęp do Netflix Originals, nie można oczekiwać dobrej jakości przesyłania strumieniowego. Na przykład, jeśli masz prędkość Internetu 10 Mb / s, to po połączeniu z serwerem dedykowanym Netflixowi w Stanach Zjednoczonych, może wystąpić co najmniej osiemdziesiąt procent dekrementacji (dla naszej lokalizacji). Jednak nie jest tak w przypadku Netflix UK i zapewniona jest średnia jakość przesyłania strumieniowego. Nie możesz korzystać z serwisu Netflix w żadnym innym kraju spoza lokalizacji przy użyciu PureVPN. W naszym przypadku dla USA, 0,74 Mb / s i Wielkiej Brytanii, 1,27 Mb / s zarejestrowano, gdy byliśmy połączeni z wirtualną siecią prywatną. Oryginalna prędkość wynosi 8,70 Mb / s, więc naprawdę nie możemy zapewnić pełnej oceny PureVPN, jeśli chodzi o Netflix. Jeśli chcesz oglądać jakikolwiek inny kanał, serwer będzie do tego inny i doświadczysz innej prędkości. Nie byłoby jednak możliwe włączenie testu prędkości dla każdego kanału, dlatego wybrano niewiele popularnych kanałów, a dla tych kanałów przeprowadzono tabelę.

Lista kanałów Pobieranie Pobieranie Przesyłanie Pobieranie Przesyłanie
Prędkość Internetu przed połączeniem (Mb / s)Szybkość Internetu po połączeniu z określonym serwerem (Mb / s)
Amazon Prime US9,017,510,440,26
Hulu9.046.53,632,65
HBO GO7.426.175.042.28
BBC9.137,980,832.04
Star Sports7.378.164.74.62

To pokazuje, że muszą ulepszyć niektóre serwery kanałów. Jednak wiele z nich działa dobrze, zapewniając co najmniej 50% prędkości, z którą mieliśmy do czynienia przed połączeniem.

Jak już wspomnieliśmy, odległość między naszą lokalizacją a najbliższym serwerem P2P wynosiła około 2645 mil. Jak moglibyśmy oczekiwać dobrej prędkości? Nie byliśmy, ale bez względu na szybkość, z pewnością uzyskalibyśmy lepszą prędkość, gdyby umieścili więcej serwerów P2P w lokalizacjach nieobjętych. Jesteśmy prawie pewni, że Ameryka Północna i Europa nie odczują takiego spadku prędkości, ponieważ objęły wszystkie obszary tych kontynentów. Jednak nie możemy być pewni w przypadku „Trybu przesyłania strumieniowego”.

Pozostałe dwa tryby działają idealnie i są zobowiązane do zapewnienia dobrej prędkości, ponieważ mają nawet serwery w krajach afrykańskich. Jak dotąd nie widzieliśmy żadnego dostawcy VPN atakującego Afrykę. Dla nas najbliższy serwer znajdował się w odległości 625 mil, ale nadal nie zaobserwowano znacznej utraty prędkości w trybie Freedom. Jednak w przypadku trybu bezpieczeństwa istnieje pewna redukcja, co jest dopuszczalne.

Bezpieczeństwo

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, nie oczekujemy wycieków, silnego hermetyzacji, ścisłej zasady braku dziennika i specjalnych funkcji bezpieczeństwa. PureVPN spełnia wszystkie te wymagania i nie znaleźliśmy żadnych porów w zabezpieczeniach zapewnianych przez PureVPN. Po pierwsze, dokładnie sprawdziliśmy ich politykę prywatności i wszystko było idealne oprócz jednej rzeczy. W pewnym momencie było zaangażowanie stron trzecich, ale wyjaśnili oni, że PureVPN ma z nimi umowę o ochronie danych i jej bezpieczeństwo.

Polityka prywatności PureVPN Zaangażowanie stron trzecich

Jeśli mówimy o funkcji bezpieczeństwa, istnieją zaawansowane funkcje związane z szyfrowaniem, przełącznikiem „zabicia” i protokołami. Jeśli nie chcesz narażać bezpieczeństwa ze względu na szybkość, możesz włączyć wszystkie opcje zabezpieczeń. Jednak naturalne jest odczuwanie niższej prędkości, ponieważ włączenie opcji bezpieczeństwa tworzy dodatkową warstwę ochrony, przez którą przechodzą dane. Zapewniają szyfrowanie AES-256, które można wyłączyć w dowolnym momencie. Kill Switch zwiększa również bezpieczeństwo przed wyciekami. Zapewniają również ochronę przed wyciekiem IPv6, która blokuje ruch internetowy przez IPv6, co zapewnia lepsze bezpieczeństwo. Nie udało mi się jednak znaleźć ochrony przed wyciekiem DNS i tę funkcję można dodać.

Opcja ozonu jest dostępna tylko w trybie bezpieczeństwa / prywatności. Dzięki dodaniu poprawiono bezpieczeństwo ze względu na obecność ścian, które nie pozwalają po prostu przejść całej zawartości. Użytkownik może nałożyć ograniczenia i kontrolować transfer danych. Ta funkcja ma wbudowany program antywirusowy, który chroni urządzenie przed zagrożeniami, które mogą spowodować uszkodzenie urządzenia. Skutecznie wykrywa intruzów, a następnie chroni system, blokując ich. Możesz także filtrować adres URL i aplikację, których nie chcesz używać.

Ozon PureVPN

Interfejs użytkownika i wrażenia użytkownika

Jeśli chodzi o interfejs użytkownika, ich klienci są tak krystaliczni, jak łatwo jest ich przejrzeć w przejrzysty sposób. Serwery są rozdzielone między tryby, co ułatwia znalezienie wymaganego serwera. Ich lista kanałów dla serwera przesyłania strumieniowego jest wydajnym atrybutem, który przyciąga odbiorców, którzy nie chcą znaleźć każdego serwera dla każdego kanału, który odwiedzają ręcznie. To wcale nie jest możliwe. Ich tło kosmiczne dodaje hipnotyczny interfejs, gdy się łączy, a każdy komponent próbuje przyciągnąć użytkowników.

Dobre doświadczenie użytkownika jest kluczem do zdobycia stałych użytkowników produktu. Doświadczenie użytkownika, w przypadku PureVPN, jest ostateczne, ponieważ dodali element, który maksymalnie zmniejsza pracę ręczną. Dodanie funkcji ozonu i grawitacji pomogło również zwiększyć bezpieczeństwo i komfort użytkowania.

Grawitacja przypomina nieco ozon, ale skupia się bardziej na ochronie systemu przed hakerami i złośliwym oprogramowaniem niż na filtrowaniu treści. Zwiększa to również wygodę użytkownika poprzez ograniczenie zakłóceń intruzów, aby kupujący mógł w satysfakcjonujący sposób korzystać z połączenia VPN.

PureVPN Grawitacja

Zapewniając pełną kontrolę nad szybkością i bezpieczeństwem, użytkownik może zmieniać swoje wrażenia zgodnie z własnym wyborem. Jeśli chce mieć większą prędkość, zawsze może zmniejszyć bezpieczeństwo, zmieniając protokół i odznaczając użycie szyfrowania kluczem 25-bitowym. Jednak jeśli chce wysokiego poziomu bezpieczeństwa, wiele warstw może implementować się jeden nad drugim. Może to spowodować zmniejszenie prędkości, ale będzie to zależało od wyboru użytkownika. Zapewnienie kontroli nad klientem nie jest łatwym zadaniem. Może to również powodować nieprawidłowe działanie, ale w przypadku PureVPN może się to nie zdarzyć z powodu prawidłowego ustalenia każdej opcji.

Platforma

Obsługa urządzeń PureVPN

Oprócz systemów Windows, Android, MacOS, iOS i Linux są one również kompatybilne z trzydziestoma sześcioma innymi urządzeniami, w tym routerami, telewizorami inteligentnymi, konsolami do gier i pochodnymi systemu Linux. W razie potrzeby możesz także dodać rozszerzenia do Chrome i Firefox. Dodanie rozszerzenia nie nastąpiłoby wśród wszystkich dozwolonych urządzeń, więc dodanie rozszerzenia nie wiąże się z żadnymi stratami. Może to jednak nieco spowolnić przeglądanie Internetu. Jest kompatybilny z różnymi routerami, takimi jak Tomato, Pfsense i dziewięcioma innymi. Dlatego jeśli chodzi o platformy, prawie wszystkie są objęte

PureVPN

Obsługa routera PureVPN

Jeśli nie, możesz użyć przekierowania portów, aby uzyskać dostęp do tego urządzenia, lub bezpieczna opcja hotspot jest sposobem, jeśli chcesz połączyć się z urządzeniem, które nie obsługuje PureVPN. Opcje udostępniania są zawsze pomocne, jeśli chodzi o konfigurację połączenia VPN dla urządzenia, w którym klient VPN nie jest obsługiwany.

Obsługa klienta

Zawsze byliśmy zdezorientowani wydajnością obsługi klienta PureVPN. Najpierw omówmy punkty, które mają absolutną odpowiedź. Jeśli mówimy o czasie poświęconym na udzielenie odpowiedzi za pośrednictwem czatu na żywo lub e-maila. W przypadku czatu na żywo nie zajmie to więcej niż kilka sekund i kilka minut (w szczególności 5-60 minut) przez e-mail. Tak więc nigdy nie mieliśmy problemu z komunikacją. Teraz, jeśli weźmie się pod uwagę uprzejmość, zawsze rozpoczynają rozmowę z pozdrowieniami, używają skromnego języka, podejmują wszelkie możliwe próby rozwiązania problemów i odpowiadają na każde zapytanie w wyszukany i cierpliwy sposób.

Teraz zainicjowaliśmy czat z komunikatem „Hej! Netflix nie działa ”, do którego kierownictwo działu obsługi klienta poprosiło nas o wykonanie kilku podanych przez niego kroków. Jednak po tym nie działało. Podali nam dedykowany adres IP, ale nadal nie udało nam się uzyskać dostępu do Netflix (z klientem nie było nic złego. Wymagało to tylko pewnych zmian w konfiguracji). Następnie umieścili opcję pracy nad „Team Viewer”. Zwykle, jeśli problem nie zostanie rozwiązany, dostawca VPN poprosi nas o wysłanie e-maila na ten temat lub przeniesie go na inny poziom. Tutaj zdalnie uzyskali dostęp do naszego systemu, poznali problem i rozwiązali go w ciągu kilku minut. Nie tylko rozwiązali problem, ale przesłali nam procedurę łączenia się z kanałami, a jednocześnie pokazali nam, jak to działa, przesuwając wskaźnik myszy przez różne zakładki i zwoje. Był to skuteczny sposób rozwiązywania problemów klientów, w których użytkownik musi tylko usiąść i zobaczyć, jak działają. Dzięki temu obrazkowi zapewnilibyśmy obsługę klienta pięć gwiazdek.

Przeglądarka zespołu obsługi klienta PureVPN

Jak ironia jest, użytkownicy VPN zezwalają dostawcom VPN na korzystanie z Team Viewer.

Następnie skontaktowaliśmy się z działem obsługi klienta i zawsze jest to pierwszy zespół sprzedaży. Czasami wyjaśniamy im problem, a następnie, jeśli nie byli w stanie go rozwiązać, przekazują nas do działu technicznego. To frustrujące, że teraz musisz ponownie wyjaśnić cały problem działowi technicznemu. Istnieje bezpośrednia opcja wyboru działu, z którym użytkownik chce się skontaktować. Pozwoli to nie tylko zaoszczędzić czas użytkownika, ale także zwiększy wydajność czatu na żywo.

Następnie zadaliśmy im jeszcze jedno zapytanie: „Hej, zastanawiałem się tylko, jaka byłaby„ techniczna ”różnica między trybem Freedom Internet a trybem bezpieczeństwa?” Jednak na to otrzymałem odpowiedź z linkiem wyjaśniającym różne typy trybów. Ten link był dla nas zupełnie nieistotny i ponownie próbowaliśmy wyjaśnić im moje zapytanie w skomplikowany sposób.

„Istnieją dwa różne tryby: tryb bezpieczeństwa w Internecie i tryb prywatności. Rozważmy teraz tryb Freedom Internet: Mówi, że możesz uzyskać dostęp do wszystkich treści, prawda? Teraz przejdźmy do trybu prywatności. Mówi, że będziesz bezpieczniejszy, prawda? Jedyną różnicą jest poziom szyfrowania. Trzy stwierdzenia z rzędu. Teraz, jeśli jedyną różnicą jest szyfrowanie, mogę również ocenić całą zawartość z trybu prywatności, więc po co mieć tryb Wolności w Internecie? ”

W tym celu poproszono mnie o przesłanie zapytania pocztą e-mail. Odpowiedź na wiadomość e-mail również była nieistotna i nie podano właściwej odpowiedzi na moje zapytanie. Mamy więc „mieszane odczucia” dotyczące obsługi klienta, ale jeśli przeanalizujemy ją dokładnie, są dobrzy w rozwiązywaniu problemów i wątpliwościach związanych z klientem. To pytanie było związane z wewnętrznym działaniem aplikacji i było trudne zadanie, aby udzielić odpowiedzi. Jednak naprawdę spodziewałem się, że prześlą dalej zapytanie.

Wniosek

Bez wątpienia PureVPN jest jednym z najlepszych dostawców VPN, szczególnie jeśli chodzi o sieć serwerów. Muszą jednak pracować na kilku serwerach przesyłania strumieniowego, na których występuje niska prędkość. Inteligentny interfejs użytkownika bezpośrednio ograniczył ręczne wykonywanie zadań i ułatwia użytkownikowi korzystanie z klienta nawet po tak wielu konfiguracjach. Funkcje takie jak ozon i grawitacja zapewniają specjalną ochronę. Kontroluje się szybkość i bezpieczeństwo. Może jednak zwiększyć prędkość, obniżając protokół i szyfrowanie, ale jednocześnie zapewnia bezpieczeństwo dzięki Ozonowi i Grawitacji. Tak więc można uzyskać pełną równowagę między szybkością a bezpieczeństwem. Kiedy mówimy o ich obsłudze klienta, czat na żywo był czasami bardzo wydajny, a czasem mylony. Można go więc ulepszyć nie poprzez wprowadzanie zmian w oprogramowaniu, ale poprzez aktualizację zasobów ludzkich. Gdyby te kilka wdrożeń można było wprowadzić w ich aplikacji, zapewniłyby one silniejszą konkurencję najlepszym graczom rynku VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map