Огляд PureVPN

Плюси:


 • PureVPN має одну з найкращих серверних мереж, яка не тільки ефективно працює для європейських та американських користувачів, але це ідеальний варіант для користувачів Азії та Океанії.
 • Вони надають безліч функцій, таких як Split Tunneling, Gravity та VPN Hotspot, які доповнюють разом, щоб забезпечити легкий, плавний, зручний для користувачів досвід.
 • Опція переадресації портів дозволяє вам отримати доступ до системи віддалено через мережу VPN. Якщо цієї опції немає, для віддаленого доступу потрібна буде стороння програма.
 • PureVPN не покладається на будь-яку зовнішню сторону для серверів DNS, оскільки вони мають власні первинні та вторинні сервери DNS.
 • Вони надають різні мережеві режими, схожі на фільтрацію серверів відповідно до вимог. Це робиться ефективно і охоплює кожну вимогу.
 • Підтримка клієнтів використовує програму для перегляду команд для швидкого вирішення проблем за коротший проміжок часу, коли користувач може сісти і побачити, як вони б’ють проблеми..
 • Провайдери VPN, що базуються на «П’яти очах» та «Чотирнадцяти очах», контролюються урядом, і навіть спецслужби мають певний контроль над ними. На щастя, PureVPN базується в Гонконзі, і тому їм не потрібно зберігати будь-які дані та можуть працювати самостійно.

Мінуси:

 • PureVPN пропонує розширення для веб-переглядачів лише для Chrome і Firefox, а не для інших браузерів, таких як Safari і Opera Mini.
 • Вони надають спеціальні сервери для потокової передачі різних популярних каналів. Однак поки що щодо Netflix доступні лише Netflix USA та Netflix US.
 • Функція Ozone доступна для повного захисту, але вона доступна лише для опції безпеки / конфіденційності та обмеженої кількості серверів. Однак керівник служби підтримки клієнтів повідомив нам, що команда розробників працює над тим, щоб також додати його до інших режимів.
 • Був незначний збій, що список серверів зник один раз, коли ми запускали програму. Є просте рішення для нього, і він виходить з системи, і знову ввійдіть. Ми поцікавились підтримкою щодо частоти, і вони відповіли, що “з цим ви більше не зіткнетеся. це відбувається лише після завантаження оновлення. “

Веб-сайт: Відвідайте офіційний сайт

Огляд:

Швидкий огляд
Веб-сайт
ПротоколиPPTP, L2TP, SSTP, IKEv2, OpenVPN, Stealth Protocol
ПлатформиWindows, Android, Mac, iOS, Linux, Smart TV, потокові послуги, Chrome, Firefox, маршрутизатори, консолі
ЮрисдикціяГонконг
Ведення журналівДеякі журнали
ШифруванняAES 256
З’єднання5 З’єднання
Місцеположення180+ місць
Сервери2000 рік+
Netflix / P2PЗахист P2P
Варіанти оплатиКредитна картка, PayPal, CoinPayments, PaymentWall, подарункові карти
Параметри підтримкиЖивий чат, квитки підтримки
Ціноутворення від$ 3,33 / місяць Рахунок щорічно
Гарантія31 день
Безкоштовний період випробовуванняНі

Гонконг! Чи можемо ми вважати це найкращим місцем розташування штаб-квартири провайдера VPN? Ну, подалі від П’яти очей і чотирнадцяти очей – це сам знак полегшення. Не тільки це, але PureVPN, що належить компанії GZ Systems Limited, розташованій у Гонконзі, також розвинув хорошу серверну мережу для американських, європейських та азіатських користувачів також.

Їх розташування забезпечує їм домінування над Азією, що допомагає створити кращу базу користувачів у всьому світі.

Основний екран PureVPN

Компанія була створена з двох серверів у 2007 році, і тепер у них є 2000+ серверів у всьому світі. За ці десять років було додано багато дивовижних функцій, які значно покращуються завдяки творчим доповненням. Однак досягти досконалості не завжди можливо, і PureVPN все ще існує, які потрібно видалити.

Їх фільтрація на сервері чітко визначена, але її використання невідомо чітко, що ми обговоримо в цьому огляді. Ми також будемо обговорювати різні особливості, їх ефективність та вимоги.

Список серверів PureVPN

Ми також дотримуємось думки щодо підтримки клієнтів, яку ми розробимо, використовуючи різні враження, вирішуючи, чи варто їм називати «найкращу» чи «середню» службу підтримки.

Різні сервери для вибору режиму

Як тільки ви відкриєте клієнта, з’явиться п’ять різних піктограм. Екран дозволяє вибрати один із них залежно від вимоги. Різні сервери класифікуються, виконуючи різні завдання з назвою “Режими”.

 • Потік
 • Інтернет-свобода
 • Безпека / конфіденційність
 • Файлообмінник
 • Виділений IP

PureVPN Виберіть серверний режим

Поговоримо про можливості кожного режиму!

Потокове програми – це найскладніші платформи, де VPN-провайдери стикаються з реальними проблемами. Обійти “щось пішло не так” непросто, і ці потокові веб-сайти постійно прагнуть виявити та заблокувати їх доступ за допомогою віртуальної приватної мережі. Звідси. Це як би тривала війна, що триває між програмою Streaming та постачальником VPN. Однак PureVPN надає доступ до багатьох каналів, доступних лише для певних місць.

Це те, що також пропонує NordVPN, наскільки режим трансляції PureVPN має більш здатні? Що ж, у NordVPN ви не можете підключитися безпосередньо до певного каналу, але в PureVPN потрібно лише натиснути ім’я каналу. Вам потрібно буде вручну вибрати потоковий сервер цієї країни і побачити, який з усіх серверів підключається до конкретного потокового каналу у випадку NordVPN. Що стосується, наприклад, PureVPN, якщо ви хочете з’єднатися з Hulu, ви можете безпосередньо ввести ім’я каналу, і результати пошуку з’являться. Це простий і зручний користувач, щоб знайти необхідне. Але все ж є деякі обмеження. Коли ми шукали Netflix у варіанті пошуку каналу, з’явилося лише “Netflix Us”. Однак вони також пропонують Netflix Великобританія, але для того, щоб зв’язатись з нею, потрібно поїхати та вибрати країну. Не менш легке завдання, але не надання його у списку каналів, може доставляти інформацію, яка отримує доступ до “Netflix U.K. немає.

У будь-якому разі, якщо ви читаєте цей огляд, тепер ви знаєте, що можете отримати доступ до нього. Однак слід додати ще кілька каналів, таких як “Netflix Japan”, який має багато ексклюзивних аніме-шоу, та ринок у всьому світі. Але він більш ефективний, ніж більшість інших постачальників VPN, які ми розглянули.

Перейдемо безпосередньо до Обмін вогнем серверну мережу, а інші залиште останньою. Для мого розташування найкраще рекомендований сервер знаходиться за адресою “Brunie Darussalam”, що знаходиться в 2 645 милях від нашого місця. Через це ефективний обмін був неможливий, але якщо буде додано більше P2P-серверів, заміни серверної мережі PureVPN немає. Для американського та європейського розташування існувала б швидша мережа, але її потрібно більше розвивати для користувачів Азії та Океанії.

Є виділений IP підвищує вашу швидкість? Так звичайно. Але це “співвідношення ціни та якості” чи це дійсно має велике значення? Що ж, якщо ви купуєте виділений IP-адресу за 23,88 доларів на рік, вам не потрібно буде ділитися цією IP-адресою з ким-небудь іншим, але він буде використовуватися лише ви. Це не тільки збільшує швидкість, але також допомагає уникнути будь-яких витоків даних, роблячи шлях більш безпечним. Однак, якщо ви є особою, якій просто потрібно отримати доступ до VPN для конфіденційності, оцінюючи географічні сайти з обмеженим доступом та насолоджуватися потоковими каналами під час подорожі, то преміум-акаунта достатньо. Однак якщо ви займаєтесь бізнесом, який потребує високого захисту від кібератак, ми рекомендуємо вам придбати цю функцію.

Плутанина PureVPN між режимами

Тепер давайте обговоримо та порівняємо інші два режими: Режим свободи в Інтернеті & Режим безпеки / конфіденційності що зробило нас цікавими через неоднозначність різниці між робочою методикою. Спершу перевіримо твердження, написане нижче режимів:

Режим свободи Інтернету надає пріоритет доступу до вмісту, а безпека / конфіденційність надає пріоритет безпеці та конфіденційності вашого вмісту. Тепер, як це зроблено? І чи не можна поєднати ці обидві функції? Ми зробили спробу отримати цю інформацію, і відповіді не були зрозумілі. Однак ми впевнені, що це не маркетингові хитрощі, оскільки сервер та IP-адреси відрізняються для обох режимів.

Робота основних параметрів програми

У цьому розділі було не так багато варіантів, але все-таки тих, що включені, було достатньо для покращення користувальницької роботи. Вони навіть намагалися додавати функції, які покращують інтерфейс користувача на мить. Це частина, де PureVPN потрібно цінувати. Такі функції, як Запуск браузера за замовчуванням після з’єднання, не потребували, але принаймні це видаляє вручну завдання клацання піктограми веб-переглядача. Ці невеликі елементи складаються для визначення досвіду користувачів, і це дійсно важливо, якщо ви шукаєте лояльних клієнтів.

Вони пропонують шість різних протоколів, а також оцінили їх на основі швидкості та безпеки, щоб користувач міг знати, який протокол буде відповідати їх вимогам. Додавання мовних варіантів завжди допомагає забезпечити більшу кількість користувачів, оскільки є люди, які не знайомі з іншими мовами. Додавання ще декількох мов не завдасть шкоди, і це може допомогти багатьом користувачам отримати кращий досвід.

Чи потрібні ці додаткові параметри?

Розширені налаштування PureVPN

НЕ ПІДВИЩАЙТЕ ВАРІАНТИ БЕЗПЕКИ, ЯКЩО НЕ ВІДБАЄМО ВИСТАВИТИ СВОЙ ЗМІСТ!

Їх параметри безпеки не слід перевіряти, якщо вони не вимагаються. Часом у вас може виникнути найгірша проблема швидкості чи підключення. На той час вони повинні бути змінені, але все ж не робити це без інструкцій служби підтримки клієнтів. Відключення 256-бітного шифрування ключів зробить тунель вразливим, але він може підвищити швидкість за рахунок видалення шифрування (за рахунок безпеки). Сторонній DNS-сервер може бути використаний, але тут вони надають власний DNS, то чому б не використовувати його? Можливо, з тієї ж причини, згаданої вище; заради швидкості. Ці функції дають користувачеві можливість контролювати додаток, і він може створити баланс між швидкістю та безпекою. PureVPN надає вам засоби, але тоді користувач повністю залежить від того, як він вносить зміни.

Функція Kill Switch вбиває витік даних, вбиваючи інтернет-трафік. Цю опцію можна легко знайти у будь-якого постачальника VPN, але з чистою VPN – це трохи більше. Пам’ятайте, ми обговорювали хвилинні атрибути, які PureVPN додає для кращого досвіду? Ну, ось ці хвилинні елементи додаються для безпеки. Якщо у вас є звичка вимикати VPN-клієнт перед тим, як вимкнути Інтернет чи відключити діяльність веб-перегляду, ваші дані можуть просочитися. Щоб уникнути цього, PureVPN продовжив свій перемикач на вбивство, щоб убити Інтернет-трафік після відключення клієнта VPN.

Опція Multiport – це знову опція, яка дозволяє користувачеві контролювати швидкість та безпеку. Цей параметр можна вибрати лише за допомогою TCP та UDP. Це вигідно, коли вам потрібно передати дані з швидшою швидкістю, але через віртуальну приватну мережу або якщо ви хочете підвищити рівень безпеки незалежно від швидкості. Для TCP в нашому випадку швидкість знизилася майже на 60%, а для UDP – на 25%. Це показує ефективну гнучкість, яку PureVPN надає для повного контролю над тунелем VPN.

Варіант точки доступу PureVPN

PureVPN Безпечна точка доступу

Доступ до Інтернету без VPN зовсім не є варіантом, і PureVPN дозволяє лише максимум п’ять пристроїв з одного облікового запису. Ну, вони також дають рішення для цього. PureVPN дозволяє створити точку доступу, і PureVPN отримає перевагу від будь-якого пристрою, який підключається до нього. У разі надзвичайних ситуацій або під час подорожі, і вже підключено п’ять пристроїв, у вас є можливість створити точку доступу з одного з цих п’яти пристроїв, які допоможуть вам отримати доступ до всієї VPN-мережі, створеної через клієнта PureVPN. Однак ви не можете внести зміни в налаштування за допомогою цього пристрою. Параметри можна змінити лише через пристрій, з якого створена точка доступу.

Функція розбиття тунелів та переадресації портів

Експедиція тунельного порту PureVPN Split

Переглядаючи кожен невеликий компонент цього додатка, ці дві функції неминучі. Ефективність розділених тунелів залежить від абсолютної; або він працює належним чином, або замішає з системою. У випадку PureVPN це дозволяє лише вибраній програмі проходити через віртуальну приватну мережу. Таким чином, ви можете використовувати один браузер із VPN, а інший як звичайну мережу. Ще одним своєрідним інструментом є функція переадресації портів, яка дозволяє отримувати доступ до системи дистанційно за допомогою VPN. Це може бути корисно, якщо ви далеко від мережі або якщо ви не можете встановити VPN-клієнт у системі. Будь-які дані, до яких ви отримуєте доступ віддалено, також будуть зашифровані, і цього ніхто не зможе виявити.

Аналіз часу підключення

Пробний номер. Північна АмерикаЄвропаАзіяОцеаніяІнтернет-свободаЗахист & PrivacyFile Sharing Mode
Середній9.1417.0898.0649.4149.238.3948.746
Режим потокового потоку за місцямиКращі рекомендовані режими
19,9477.929.569.1910.56.84
296.018.068.4313.488.338.4
39.57.418.4111.068.577.436.7
49.448.67.919.311.279.447.35
58,997.586.828.458.068.4411.29
610.046.729.5612.337.647,848.7
79.647.337,769.87.418,649.06
89.226.37.478.358,647.987.51
97.546,927,768.637.947,798.12
108.637.028,978.2810.537.5513.49

Для аналізу часу з’єднання перевіряли чотири з п’яти різних режимів. П’ятий режим, який був виділений в режимі IP, не можна перевірити, оскільки він вимагає особистого IP-адреси. Для режиму потокової передачі важливо те, до якого сервера ви підключитесь, оскільки кожна країна має ексклюзивний потоковий вміст. Однак нам неможливо з’єднатись із сервером кожної країни, і саме тому ми вибрали найефективніші з різних континентів. Результати задовольняють, і це не мало особливого впливу на час відгуку, навіть якщо ви підключаєтесь до різних серверів.

Навіть якщо середній показник майже однаковий для кожного континенту, якщо ви хочете отримати доступ до вмісту певної країни, це дуже залежить від часу пінгу. Для нас знадобиться більше часу для з’єднання з бразильським сервером. Це може бути через відстань, ефективність клієнта та сервера. Однак у всіх інших випадках не має великого значення те, що ви підключаєтесь до того, на якому сервері. Як правило, для ефективної швидкості потрібно зв’язатися з найкращим, рекомендованим.

Тест на швидкість

Тест на швидкість PureVPN

Ми вже обговорювали та переглядали їх серверну мережу, яка чудово охоплює всі континенти через розумні місця розташування серверів. Для досягнення такої максимальної швидкості потрібна така серверна мережа. Однак у них є серверна мережа, заснована на різних режимах, і, отже, для кожного режиму існують різні швидкості. Ми перевірили чотири з п’яти режимів, оскільки тест швидкості для виділеного IP не був можливим. Два з чотирьох режимів забезпечують ефективну швидкість, але інші два потребують зростання, якщо їм потрібно задовольнити базу користувачів у всьому світі.

Завдяки наявності величезної кількості режимів свободи та режиму безпеки / конфіденційності вони ефективно забезпечують високу швидкість. Однак у режимі потокового режиму та сервера P2P існує обмежена кількість серверів, і саме тому вони надають дуже низьку швидкість для нашого місцезнаходження. Навіть якщо ми можемо отримати доступ до оригіналів Netflix, хорошої якості потоку не можна очікувати. Наприклад, якщо у вас швидкість Інтернету в 10 Мбіт / с, то після підключення до сервера, призначеного для Netflix Сполучених Штатів, ви зможете відчути принаймні вісімдесят відсотків декременту (для нашого місця). Однак це не так у Netflix Великобританії, і середня якість потокової передачі забезпечується. Ви не можете використовувати Netflix в будь-якій іншій країні за межами місця, використовуючи PureVPN. У нашому випадку для США, 0,74 Мбіт / с і Великобританії, було записано 1,27 Мбіт / с, коли ми були підключені до віртуальної приватної мережі. Початкова швидкість становить 8,70 Мбіт / с, тому ми дійсно не можемо надати PureVPN повні оцінки, якщо мова йде про Netflix. Якщо вам потрібно дивитись будь-який інший канал, сервер був би для цього іншим, і інша швидкість буде відчуватися. Однак включити тест швидкості для кожного каналу не вдасться, тому виділяється мало популярних каналів, і для цих каналів проводиться табуляція..

Список каналівЗавантаження завантаженняЗавантаженняЗавантаженняЗавантаження
Швидкість Інтернету перед з’єднанням (Мбіт / с)Швидкість Інтернету після з’єднання з конкретним сервером (Мбіт / с)
Amazon Prime US9.017.510,440,26
Хулу9.046.53,632.65
HBO GO7.426.175.042,28
BBC9.137.980,832.04
Зоряні види спорту7.378.164.74,62

Це показує, що їм потрібно вдосконалити деякі сервери своїх каналів. Однак багато з них спрацьовують чудово, забезпечуючи принаймні 50% швидкості до тієї швидкості, яку ми відчували перед з’єднанням.

Як ми вже згадували, відстань між нашим місцем розташування та найближчим сервером P2P становила приблизно 2645 миль. Тепер, як ми могли очікувати хорошої швидкості? Ми б не були, але яка б швидкість не була, ми, безумовно, зробили б кращу швидкість, якби вони розмістили більше серверів P2P у місцях, які не охоплені. Ми майже впевнені, що Північна Америка та Європа не відчують цього зниження швидкості, оскільки вони охопили всі райони цих континентів. Однак ми не можемо бути впевнені у випадку “потокового режиму”.

Інші два режими працюють ідеально, і вони прагнуть забезпечити хорошу швидкість, оскільки навіть у серверах Африки є сервери. Поки що ми не бачили жодного постачальника VPN, який орієнтувався на Африку. Для нас найближчий сервер знаходився на відстані 625 миль, але все ж значної втрати швидкості у режимі Freedom Mode не спостерігалось. Однак у випадку режиму безпеки там було дещо зменшення, що є прийнятним.

Безпека

Що стосується безпеки, ми очікуємо відсутність витоків, сильної інкапсуляції, суворої політики без реєстрації та спеціальних функцій безпеки. PureVPN надає всі ці вимоги, і ми не знайшли жодної пори в безпеці, що надається PureVPN. По-перше, ми ретельно перевірили їх політику конфіденційності, і все було ідеально, крім однієї речі. В один момент було залучено сторонні організації, але вони пояснили, що PureVPN має з ними договір про захист даних і його безпечний.

Політика конфіденційності PureVPN Залучення сторонніх осіб

Якщо ми говоримо про функцію безпеки, то існують розширені функції, пов’язані з шифруванням, перемикачем вбивства та протоколами. Якщо ви не хочете порушувати безпеку заради швидкості, тоді ви можете включити всі параметри безпеки. Однак природно відчувати меншу швидкість, оскільки включення опції захисту створює додатковий рівень захисту, через який проходять дані. Вони забезпечують шифрування AES-256, яке ви можете будь-коли відключити. Перемикач Kill також підвищує безпеку від витоків. Вони також забезпечують захист від витоку IPv6, що блокує інтернет-трафік через IPv6, що забезпечує кращу безпеку. Однак мені не вдалося знайти захист від витоку DNS, і цю функцію можна було додати.

Параметр Ozone надається лише в режимі безпеки / конфіденційності. Крім того, безпека була покращена завдяки наявності стінок, які не дозволяють просто передати весь вміст. Користувач може поставити обмеження та контролю над передачею даних. Ця функція має вбудований антивірус, який рятує пристрій від загроз, які можуть заподіяти шкоду пристрою. Він ефективно виявляє зловмисників, а потім захищає систему, блокуючи їх. Ви також можете відфільтрувати URL-адресу та програму, які ви не бажаєте використовувати.

Озон PureVPN

Інтерфейс користувача та досвід користувача

Що стосується користувальницького інтерфейсу, то їх клієнти настільки ж чіткі, як кришталь, і їх легко дослідити прозоро. Сервери розподіляються між режимами, і це полегшує пошук потрібного сервера. Список їх каналів для потокового сервера – це ефективний атрибут, який приваблює аудиторію, яка не бажає знаходити кожен сервер для кожного каналу, який вони відвідують вручну. Це зовсім не можливо. Їхній космічний фон додає гіпнотичний інтерфейс, коли він підключається, і кожен компонент робить спроби залучити користувачів.

Гарний досвід користувача – це ключ до заробітку постійних користувачів продукту. Досвід користувачів у випадку PureVPN є надзвичайним, оскільки вони додали елемент, який максимально зменшує ручну роботу. Додавання функції Ozon і Gravity також допомогло підвищити безпеку, а також користувацький досвід.

Гравітація дещо нагадує озон, але вона зосереджується більше на захисті системи від хакера та зловмисного програмного забезпечення, а не на фільтрації вмісту. Це також додає користувальницькій роботі, зменшуючи переривання зловмисників, щоб покупець міг задовільно користуватися VPN-з’єднанням.

PureVPN Gravity

Забезпечення повного контролю над швидкістю та безпекою дозволяє користувачеві змінювати свій досвід відповідно до власного вибору. Якщо він бажає мати більш високу швидкість, він завжди може знизити захист, змінивши протокол і знявши прапорець із застосуванням 25-бітного шифрування ключа. Однак, якщо він хоче, кілька шарів підвищеної безпеки можуть реалізовувати один над одним. Це може спричинити зменшення швидкості, але це буде за вибором користувача. Забезпечення контролю над клієнтом непросте завдання. Це також може призвести до несправності, але у випадку PureVPN це може не статися через належне встановлення кожної опції.

Платформа

Підтримка пристрою PureVPN

Окрім Windows, Android, MacOS, iOS та Linux, вони також сумісні з ще тридцять шістьма пристроями, які включають маршрутизатори, смарт-телевізори, ігрові консолі та похідні Linux. Ви також можете додати розширення до Chrome та Firefox, якщо потрібно. Додавання розширення не відбуватиметься серед загальноприйнятих пристроїв, і, таким чином, втрати при додаванні розширення не мають. Однак це може дещо уповільнити вашу активність перегляду. Він сумісний з різними маршрутизаторами, такими як томат, Pfsense та дев’ять інших. Отже, коли мова заходить про платформи, в основному всі охоплені

PureVPN

Підтримка маршрутизатора PureVPN

Якщо ні, ви можете використовувати переадресацію портів для доступу до цього пристрою або інший захищений варіант гарячої точки – це спосіб, якщо ви хочете з’єднатися з пристроєм, який не підтримує PureVPN. Параметри спільного доступу завжди корисні, якщо мова йде про налаштування VPN-з’єднання для пристрою, на якому клієнт VPN не підтримується.

Підтримка клієнтів

Нас завжди бентежили ефективність підтримки PureVPN. Давайте спочатку обговоримо моменти, які мають абсолютну відповідь. Якщо ми говоримо про час, який вони потребують, щоб надати відповідь у прямому чаті або через електронну пошту. У випадку прямого чату та декількох хвилин (конкретно 5-60 хвилин) через електронну пошту не знадобиться більше декількох секунд. Отже, у нас ніколи не виникало проблем із спілкуванням. Тепер, якщо врахувати ввічливість, вони завжди ініціюють розмову з привітанням, використовують скромну мову, роблять усі можливі спроби вирішити питання та відповідатимуть на кожен запит детально та терпляче.

Тепер ми розпочали чат із повідомленням: «Ей! Netflix не працює », до якого керівник служби підтримки клієнтів попросив нас виконати кілька кроків, наданих ним. Однак це не працювало навіть після цього. Вони надали нам виділений IP, але ми все ще не змогли отримати доступ до Netflix (з клієнтом нічого поганого не було. Просто потрібні були деякі зміни в конфігурації). Після цього вони розмістили варіант роботи над «Командом перегляду». Зазвичай, якщо проблему не вирішити, постачальник VPN попросить нас надіслати їх електронною поштою або передати її на інший рівень. Тут вони отримали доступ до нашої системи дистанційно, і дізналися проблему та вирішили її протягом декількох хвилин. Вони не тільки вирішили це питання, але й переписали нам процедуру підключення до каналів, і водночас показали нам, як це працює, переміщуючи вказівник миші через різні вкладки та прокрутки. Це був ефективний спосіб вирішення проблем із клієнтами, коли користувачеві просто потрібно сидіти і переглядати їх роботу. З цим зображенням ми забезпечили б підтримку клієнтів п’ятьма зірками.

Переглядач групи підтримки PureVPN

Як це не іронічно, користувачі VPN, що дозволяють постачальникам VPN використовувати Team Viewer.

Після цього ми зв’язалися зі службою підтримки клієнтів, і завжди це перша команда з продажу. Ми інколи пояснюємо їм питання, а потім, якщо вони не змогли його вирішити, передають нас у технічний відділ. Це засмучує те, що тепер вам потрібно ще раз пояснити повну проблему технічному відділу. Існує прямий варіант вибору відділу, до якого користувач бажає звернутися. Це не тільки заощадить час користувача, але й зробить чат в реальному часі більш ефективним.

Після цього ми запустили ще один запит до них: “Ей, мені просто було цікаво, що буде” технічною “різницею між режимом свободи Інтернету та режимом безпеки?” Однак на це я отримав відповідь на посилання, що пояснює різні типи режимів. Це посилання було для нас абсолютно неважливим, і ми знову спробували пояснити їм мій запит детально.

“Є два різних режими: безпека Інтернету та режим конфіденційності. Тепер давайте розглянемо режим свободи Інтернету: в ньому йдеться про те, що ви можете отримати доступ до всього вмісту, правда? Тепер перейдемо до режиму конфіденційності. Це говорить про те, що ви знову будете більш безпечні, правда? Єдина відмінність – рівень шифрування. Три заяви поспіль. Тепер, якщо єдиною різницею є шифрування, я також можу оцінити весь вміст у режимі конфіденційності, тож який сенс мати режим свободи Інтернету? “

Для цього мене попросили надіслати їм електронний лист за запитом. Відповідь на електронну пошту також не стосувалася, і відповіді на мій запит не було надано. Таким чином, ми маємо «змішане відчуття» щодо підтримки клієнтів, але якщо уважно проаналізувати, вони добре вирішують проблеми та сумніви, пов’язані з клієнтами. Це питання було пов’язане з внутрішньою роботою програми та було важкою роботою, щоб дати відповідь. Однак я дійсно очікував, що вони перешлють запит далі.

Висновок

Без сумніву, PureVPN є одним з кращих VPN-провайдерів, особливо коли мова йде про серверну мережу. Однак їм потрібно працювати на декількох потокових серверах, де спостерігалася низька швидкість. Розумний користувальницький інтерфейс безпосередньо зменшив завдання вручну, і це полегшує користувачеві користування своїм клієнтом навіть після такої кількості конфігурацій. Такі функції, як Ozon і Gravity, забезпечують особливий захист. Кожен має контроль над швидкістю та безпекою. Однак він може підвищити швидкість, знижуючи протокол та шифрування, але в той же час робить його захищеним від Озону та Гравітації. Отже, можна було б отримати повний баланс між швидкістю та безпекою. Коли ми говоримо про їх службу підтримки, Live Chat іноді був високоефективним, а іноді заплутаним. Таким чином, це можна було б покращити не шляхом внесення змін у програмне забезпечення, а шляхом модернізації людського ресурсу, що знаходиться за ним. Якщо ці кілька реалізацій вдасться зробити в їх застосуванні, вони забезпечили б більш жорстку конкуренцію провідним гравцям ринку VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map