Кажан! Огляд


Плюси

Забезпечує захищене програмне забезпечення для управління електронною поштою, яке захищає ваші повідомлення від хакерів. Захищає всі повідомлення електронної пошти за допомогою захищеної системи шифрування від кінця до кінця.

Мінуси

Доступний лише для платформи Windows, і він здебільшого обслуговується настільних користувачів, хоча він також може використовуватися на планшетних комп’ютерах під керуванням ОС Windows. Оновлення не доступні безкоштовно.

Загалом

Дозволяє захищати всі електронні комунікації та керувати своїми обліковими записами електронної пошти в одному зручному програмному забезпеченні для настільних ПК. Захищає ваші електронні листи від хакерів та шкідливого програмного забезпечення.

Веб-сайт: натисніть тут

Загальний рейтинг: [yasr_overall_rating]

Кажан! це захищений клієнт електронної пошти, який може бути встановлений у вигляді настільної програми або як серверний додаток, створений Ritlabs, SRL, програмною компанією, заснованою в 1998 році та заснованою в Республіці Молдова. Основна увага компанії – створення різних захищених комунікаційних продуктів як для приватних, так і для корпоративних клієнтів. The Bat – це основна продуктова лінійка компанії, яка представляє собою програмне забезпечення, яке допомагає користувачам керувати та захищати свою електронну пошту за умови комфорту власного робочого столу чи сервера.

Неперевершена система фільтрації

Кажан! це програмне забезпечення для управління електронною поштою, яке оснащене системою фільтрації, розробленою для того, щоб отримувати лише електронні листи, які належать вам. Це означає, що він може фільтрувати всі типи небажаної та шкідливої ​​електронної пошти та запобігати їх надходженню до папки “Вхідні”. Оскільки це програмне забезпечення зосереджене на захищеній комунікації електронною поштою, воно не переносить будь-якого типу спаму чи небажаної пошти. Отже, він видаляє їх, як тільки вони надходять. Система фільтрації є дуже потужною, і вона використовує розширений алгоритм, щоб визначити, які електронні листи важливі, а які електронні листи – непотрібні.

Безпечна система шифрування від кінця до кінця

Найважливіше, що стосується безпечного зв’язку електронною поштою, – це те, що ви зможете спілкуватися зі своїми контактами в найбільш приватному та захищеному середовищі. Це означає, що ніхто не може слухати ваші комунікації або бачити, які електронні листи ви надсилаєте та отримуєте за допомогою цього програмного забезпечення. Повідомлення, які ви надсилаєте назад і назад, можуть бачити лише ви та отримувач, а це означає, що повідомлення можуть переглядати лише обидва кінці лінії зв’язку. Це означає, що захищена система шифрування від кінця до кінця, і це програмне забезпечення має найбільш захищену систему шифрування для захисту всіх електронних повідомлень електронної пошти.

Внутрішній переглядач HTML

Хоча більшість інших подібних програм для безпечної електронної пошти може дозволяти вам переглядати електронні листи лише у текстовому форматі, The Bat! трохи інакше. Окрім того, що дозволяє переглядати електронні листи у текстовому форматі, він також підтримує HTML-адреси електронної пошти, а це означає, що якщо відправник електронної пошти використовує формат HTML, ви можете переглядати електронну пошту саме так, як призначив відправник. Це тому, що ця програма має власний внутрішній переглядач HTML, що забезпечує можливість перегляду електронних листів у форматі HTML максимально точно..

Необмежені повідомлення для зберігання

Ця програма дуже легка, оскільки для її запуску немає мінімальної потреби процесора. Якщо у вас є Windows, ви можете встановити це програмне забезпечення. Крім того, він також підтримує зберігання необмежених повідомлень на вашому комп’ютері, і ви можете використовувати його для з’єднання з будь-якими сервісами електронної пошти, які використовують POP та IMAP. Оскільки воно використовується не тільки як захищене програмне забезпечення для електронної пошти, але і як надійне програмне забезпечення для управління електронною поштою, вам не потрібно турбуватися про керування тисячами електронних листів. Завдяки надійній функції менеджера електронної пошти, керувати необмеженими повідомленнями на своєму комп’ютері просто та легко.

Кажан! Адресна книга

Кажан! також пропонується своя версія функції управління контактами, яка називається адресною книгою Bat, за допомогою якої можна керувати і зберігати всю вашу контактну інформацію. Хороша річ у цій функції полягає в тому, що ви можете легко додати свою контактну інформацію з різних програм для керування контактами на основі хмари, таких як Google Контакти та Outlook. Ви також можете легко перенести контактну інформацію з адресної книги в Google та Outlook. Пошук будь-якої контактної інформації настільки ж простий, як і введення їх електронної адреси або їх імені, що дуже зручно, коли вам потрібно надіслати та термінові повідомлення електронної пошти.

Висновок

Кажан! пропонує максимальну безпечну платформу зв’язку електронною поштою, яка дозволяє спілкуватися зі своїми контактами приватно та безпечно. Це позбавляє всіх шансів хакерів відстежувати вашу електронну пошту, оскільки це програмне забезпечення оснащене вдосконаленою системою шифрування в кінці. Як програмне забезпечення для управління електронною поштою, ви дуже легко керуєте тисячами електронних листів на своєму комп’ютері, і найкраще, що він може зберігати необмежену кількість повідомлень без будь-яких обмежень. Перегляд електронних листів HTML не є проблемою, оскільки на відміну від подібного програмного забезпечення, він оснащений внутрішнім засобом перегляду HTML для зручності перегляду електронних листів у форматі HTML. Загалом, кажан! є рекомендованим програмним забезпеченням для управління електронною поштою. Це також рекомендована безпечна система зв’язку електронною поштою, яка допоможе вам керувати всіма електронними листами в одному місці, а також гарантувати, що ваші електронні зв’язки завжди приватні та захищені.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map