Огляд KeePass

Плюси

Забезпечує безкоштовне, легке та безпечне програмне забезпечення для керування паролями, яке допомагає зберігати будь-який пароль в одному зручному місці. Ліцензія є відкритим кодом, і вона підтримує розширену систему шифрування.


Мінуси

Він доступний лише для Windows, хоча є деякі неофіційні версії, які доступні для інших платформ, таких як Android, iOS та Linux.

Загалом

Забезпечує просту і безпечну платформу для зберігання всіх ваших паролів в одному місці за допомогою вдосконаленої системи шифрування. Дозволяє легко та надійно керувати всіма вашими паролями.

Веб-сайт: Keepass.info

Загальний рейтинг: [yasr_overall_rating]

KeePass – це безкоштовне програмне забезпечення з відкритим кодом для керування паролями, створене в 2003 році Домініком Рейхлом, програмістом із Німеччини. Хоча воно спочатку розроблялось однією людиною, як програмне забезпечення з відкритим кодом, воно було вдосконалено за пропозиціями багатьох ентузіастів-користувачів, змусивши програмне забезпечення розвиватися як сьогодні. Мета цього програмного забезпечення – допомогти користувачам керувати та зберігати всі важливі паролі, щоб вони не використовували один і той же пароль для кожного облікового запису, який вони мають.

Кілька користувачів

Коли ви створюєте базу даних для свого пароля, у вас є можливість створити головний пароль для бази даних. Однак є додаткові ключі, які ви можете застосувати до бази даних паролів, щоб зробити її більш захищеною. За допомогою декількох ключів користувача існує безліч способів убезпечити базу даних паролів та забезпечити доступ до неї лише у вас. Ви можете використовувати кілька ключових файлів, якщо вам це потрібно для посилення безпеки бази даних паролів. Це вам рекомендується робити, хоча відстежувати кожен створений вами ключ користувача трохи громіздко. Однак, що стосується безпеки, функція декількох ключів користувача може допомогти ще більше посилити безпеку бази даних паролів.

Генератор випадкових паролів

Більшість людей просто створюють прості паролі для своїх облікових записів. Це в основному тому, що складні паролі важко запам’ятати, а також їх складно створити. У цьому програмному забезпеченні доступна функція генератора випадкових паролів, яка допомагає користувачам створювати надійні паролі для своїх облікових записів. Таким чином, вони більше не повинні встановлювати слабкі паролі, оскільки вони можуть бути зламані пізніше. Ця функція допомагає користувачам захищати кожен свій обліковий запис найсильнішими паролями, які неможливо зламати.

Розширена система шифрування

KeePass – це як велике сховище для всіх ваших паролів. Це означає, що це дуже важлива програма для управління та зберігання ключів доступу до ваших облікових записів. Ви повинні переконатися, що це програмне забезпечення є повністю безпечним та безпечним для використання. На щастя, він використовує вдосконалену систему шифрування, яку неможливо зламати. Іншими словами, люди не можуть просто змусити відкрити менеджер паролів і легко отримати інформацію про ваші паролі. Це програмне забезпечення не легко зламати, і єдиний, хто може отримати доступ до цінної інформації в базі даних – це користувач.

Просте управління паролем

Однією з основних функцій цього програмного забезпечення є допомога користувачам легко керувати паролями. Незалежно від того, скільки паролів ви зберігаєте в цьому програмному забезпеченні, вам дуже легко керувати ним так, як вам потрібно. Є можливість класифікувати ваші паролі та полегшити доступ. Крім того, є функції, які допомагають швидко шукати збережений пароль, навіть якщо він заглиблений у вашу базу даних. Ви також можете імпортувати чи експортувати свою базу даних досить легко у випадку, якщо ви хочете перенести свої дані з іншої платформи або на неї.

Архітектура плагінів

Основні функції KeePass надають користувачам усі функції та переваги, які їм потрібні від менеджера паролів. Однак є додаткова функція, яка дозволяє користувачам ще більше розширити основні функції, що називається функцією плагіну. З архітектурою плагінів, яку має це програмне забезпечення, ви можете легко додавати додатки до цього програмного забезпечення для підвищення його функціональності. Оскільки це програмне забезпечення є відкритим кодом, є багато людей, які сприяють розробці різних плагінів цього програмного забезпечення.

Висновок

KeePass – одне з найкращих безкоштовних програм для керування паролями. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете легко зберігати та керувати своїми паролями в одному зручному місці. Також програмне забезпечення захищене вдосконаленою системою шифрування, а також безліччю файлів користувача, щоб гарантувати, що база даних не є хакерською. Ніхто не може зламати програмне забезпечення та вкрасти паролі у вашій базі даних легко. Крім того, він також має можливість допомагати користувачам створювати надійні паролі для своїх облікових записів, а також додавати деякі додатки для підвищення функціональності програмного забезпечення. Загалом, KeePass – це рекомендоване програмне забезпечення для керування паролями, якщо ви шукаєте просте і безпечне рішення, щоб зберегти всі ваші дані пароля в безпечному і надійному захищеному місці в одному зручному місці.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map