Огляд захисту від захисту від відгромів Acronis

Плюси


Забезпечує
сильний захист від будь-якого виду викупних програм, відомих чи невідомих, та
допомагає відновити ваші файли. Поставляється з безкоштовним хмарним сховищем 5 Гб.

Мінуси

Доступно лише
для операційних систем Windows з встановленою принаймні ОС Windows 7.

Загалом

Допомагає
захистити вашу систему від викупу програм безкоштовно, з сильним захистом
алгоритм, який може працювати з різними видами викупних програм, особливо
популярні.

Захист від сказування Acronis це безкоштовне програмне забезпечення для захисту, яке допомагає захистити вашу систему від типу зловмисного програмного забезпечення, яке блокує ваш доступ до системи та вимагає викупу від вас, якщо ви хочете відновити такий доступ. Він створений Acronis International GmbH, компанією із забезпечення програмного забезпечення, заснованою в Сінгапурі в 2003 році, а згодом зареєстрована в Швейцарії в 2008 році. Програмне забезпечення забезпечує безпеку вашої машини Windows від будь-якого типу зловмисного програмного забезпечення та негайно забезпечує безпеку вашого доступу назад до системи, коли вона заражена.

Повністю безкоштовний у використанні та повністю випробуваний

На відміну від багатьох інших продуктів безпеки, які вимагають платити за щорічну плату за підписку лише для доступу до всіх функцій продукту, ви можете безкоштовно скористатися програмою Acronis Ransomware Protection. Вам не потрібно платити за щорічну плату лише для доступу до всіх функцій або ввімкнення всієї системи захисту. Більше того, він повністю перевірений на всіх видах шкідливих програм викупу, тому вам не потрібно хвилюватися, що це може пропустити будь-яке виявлення у вашій системі. Він постачається з безкоштовним хмарним сховищем 5 Гб, і ви можете придбати більше місця, якщо вам це потрібно.

Блокувати відоме та невідоме викупне програмне забезпечення

Управління процесами за допомогою захисту від Acronis Ransomware

Річ
Про викупне програмне забезпечення полягає в тому, що він поширюється як пожежа, коли він заражає мережу
комп’ютери. Наприклад, WannaCry – популярний тип викупних програм
заразили понад 300 000 комп’ютерів по всьому світу, і воно поширювалося дуже швидко.
Хороша частина цього програмного забезпечення полягає в тому, що воно може блокувати як відомий, так і невідомий тип
викупу програмного забезпечення, як тільки він потрапить у вашу систему. У ньому є інтелектуальна охорона в режимі реального часу
які можуть виявити будь-які підозрілі поведінки у вашій системі відразу. Потім, це
негайно припинить атаку і зробить необхідні кроки для виправлення будь-яких збитків
це могло бути зроблено шкідливим програмним забезпеченням.

Автоматичне резервне копіювання в хмару

Багато людей готові заплатити викуп за заблокований доступ до файлів, оскільки вони зберігають дуже важливі файли у своєму локальному сховищі, не створюючи резервну копію. Програмне забезпечення має вбудований хмарний доступ до пам’яті, який автоматично створюватиме резервні копії важливих файлів у хмарі кожні 15 хвилин. Таким чином ваші важливі файли завжди будуть безпечними та доступними для вас у будь-який час. Також програмне забезпечення пропонує до 5 Гб безкоштовного сховища, яке ви можете використовувати для зберігання важливих файлів, що зазвичай більш ніж достатньо для більшості людей. Ви завжди можете розширити простір для зберігання, якщо вам це буде потрібно пізніше.

Відновлення доступу до файлів автоматично

Коли
викупова атака на вашу систему, ви негайно втратите доступ до
файлова система, якщо ви не заплатите за вимаганий викуп. У багатьох випадках викуп
може бути в будь-якій кількості. Середня сума, яку потрібно заплатити жертвам, становить приблизно
1000 доларів. Особливо це стосується зловмисного програмного забезпечення
спеціально для нападу на підприємства, які мають багато важливого
файли, що зберігаються у локальному сховищі. Однак із цим продуктом безпеки ви
не потрібно хвилюватися, оскільки це може виявити будь-яку атаку зловмисного типу
програмне забезпечення негайно та відновлення доступу до ваших файлів автоматично. Так,
вам не потрібно відповідати їх вимогам.

Охорона в режимі реального часу з подвійним захистом

Подвійний захист ARP

Найсильнішою особливістю, яку можна отримати від Acronis Ransomware Protection, є захист у режимі реального часу з подвійною системою захисту. Ця система призначена для того, щоб захистити вашу машину від будь-якого типу програмного забезпечення, і завдяки своїй системі захисту в режимі реального часу вона може виявити будь-які вхідні атаки та працювати над вирішенням проблеми негайно. Подвійна система захисту може виявляти підозрілі процеси у вашій системі, будь то відомий шкідливий процес чи ні. Він також є ідеальним супутнім продуктом безпеки для вашого поточного захисту від зловмисного програмного забезпечення або антивірусного захисту. Він працює поруч з іншими рішеннями безпеки, щоб підтримувати роботу системи в найкращому стані.

Висновок

Якщо справа стосується викупного програмного забезпечення, яке потенційно може загрожувати безпеці та конфіденційності ваших даних, а також спричиняти великі фінансові втрати для вас, завжди краще вжити запобіжний крок, щоб весь час захищати вашу систему. Acronis Ransomware Protection – це захисне програмне забезпечення, розроблене саме для цього. Це допомагає захистити ваші комп’ютери Windows від різних нападів викупних програм, відомих чи невідомих. Це також допомагає автоматично зберігати ваші важливі файли в хмарі. Він має систему захисту в режимі реального часу, яка захищає вашу систему від можливих атак. Загалом цей продукт безпеки рекомендується встановлювати у вашій системі зараз, якщо ви хочете захистити його від будь-яких видів шкідливих програм, що вимагають викуп, а найкраще – це абсолютно безкоштовно користування.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map