5 dôvodov prečo si vybrať prémiovú VPN s funkciou blokovania anti VPN

Ako už možno viete, existuje niekoľko krajín na svete, ktoré zakázali používanie VPN, čo znamená, že ak žijete v jednej z týchto krajín, nemôžete tam používať žiadny softvér VPN. Je to kvôli obmedzeniam, ktoré uplatňuje vláda týchto krajín a ktoré od používateľov často požadujú, aby sa plne riadili svojimi zákonmi o internete. Tieto vlády chcú kontrolovať správanie svojich občanov online, aby mohli navštevovať iba webové stránky schválené vládou. Pre mnohých používateľov to samozrejme predstavuje porušenie ich základných práv na súkromie a bezpečnosť online.


Vláda týchto krajín popri svojich zákonoch zakazujúcich používanie virtuálnej súkromnej siete monitoruje činnosť svojich občanov online. Vďaka technológii inšpekcie hlbokých paketov bude vláda vedieť, čo robia ich občania, keď používajú svoje online pripojenie. Našťastie však niektorí poskytovatelia VPN ponúkajú vo svojej službe funkciu blokovania anti VPN. Preto je dôležité, aby ste si vybrali prémiovú VPN s funkciou blokovania anti VPN, najmä ak plánujete navštíviť niektorú z týchto krajín v blízkej budúcnosti. Tu je 5 dôvodov, prečo si vybrať prémiovú VPN s funkciou blokovania anti VPN:

1. Softvér VPN môžete stále používať, aj keď je v krajine zakázaný

Jednou z výhod používania služby VPN s funkciou blokovania anti VPN je, že sa nemusíte obávať pripojenia k internetu z krajiny, ktorá zakázala používanie VPN. V tejto krajine môže byť zakázané veľa iných služieb virtuálnej súkromnej siete. Ak však používate službu VPN s funkciou blokovania anti VPN, vláda nemôže zablokovať používanie softvéru na súkromné ​​pripojenie. Vláda v skutočnosti nebude vedieť, že súkromné ​​pripojenie používate, keď sa pripájate k internetu. Ak teda používate tohto konkrétneho poskytovateľa virtuálnej súkromnej siete, softvér môžete stále používať, aj keď je oficiálne blokovaný vládou.

2. Skryjete svoju prevádzku VPN pred vládou

Virtuálna súkromná sieť, ktorá používa funkciu blokovania anti VPN, v skutočnosti používa tichú súkromnú komunikáciu, ktorú vláda nedá zistiť. Vláda zvyčajne používa systém kontroly hlbokých paketov na sledovanie vášho internetového prenosu a ak na pripojenie na internet používate súkromnú sieť, systém DPI je schopný to zistiť. Po zistení tento systém automaticky odmietne vaše pripojenie, a preto nemôžete získať prístup k žiadnej webovej stránke s vašou súkromnou sieťou. Ak však vaša VPN má funkciu, ktorá tomuto blokovaniu bráni, môžete skryť váš internetový prenos a systém DPI nedokáže zistiť vašu súkromnú sieť, takže budete mať normálny prístup k akejkoľvek webovej stránke.

3. Zabezpečuje bezpečnosť vášho súkromného pripojenia

Existuje len niekoľko poskytovateľov služieb VPN, ktorí vyvinuli túto technológiu, aby skryli svoju súkromnú komunikáciu v rámci systému kontroly hlbokých paketov. A na spustenie tejto technológie je potrebné vykonať veľa procesov. Našťastie pre používateľov tieto procesy neovplyvňujú bezpečnosť vášho súkromného sieťového pripojenia. Inými slovami, hoci si môžete vychutnať internetovú slobodu aj v najprísnejšej krajine, nemusíte sa obávať o svoju online bezpečnosť a súkromie. Vaše údaje sú šifrované a vláda nemôže sledovať, čo robíte online.

4. Môžete obísť postup škrtenia vášho poskytovateľa internetových služieb

Vláda bude zvyčajne spolupracovať s poskytovateľom internetových služieb s cieľom odradiť ľudí od prístupu na internet pomocou pripojenia VPN. Jedným zo spôsobov je vykonanie škrtiaceho postupu, ktorým je v zásade spomalenie internetového pripojenia. Ak sa pripájate na internet pomocou súkromnej siete, poskytovateľ internetových služieb môže určiť, či sa pripájate pomocou bežného alebo súkromného pripojenia. Keď zistí, že sa pripájate k súkromnému pripojeniu, poskytovateľ internetových služieb automaticky spomalí rýchlosť vášho pripojenia, takže môžete namiesto toho zvážiť použitie bežného internetového pripojenia. Ak vyberiete VPN s funkciou blokovania anti VPN, tento druh postupu obmedzovania ISP sa na vaše pripojenie nemôže uplatniť, pretože váš poskytovateľ internetových služieb nedokáže zistiť typ pripojenia, ktorý používate, a tým vám poskytuje rovnakú rýchlosť internetu ako bežné pripojenie..

5. Počas používania tejto služby ste oslobodení od vládneho monitorovania

Keďže vláda týchto krajín chce svojich občanov úplne sledovať, keď sú online, aby ich mohli mať pod kontrolou, je potrebné, aby blokovali používanie súkromných sieťových pripojení, aby ich občania mohli naďalej využívať svoje bežné internetové pripojenie. Čo je dobré, keď si vyberiete súkromnú sieť, ktorá ponúka funkciu blokovania anti VPN, je to, že sa budete môcť oslobodiť od vládneho monitorovania, pretože vaše súkromné ​​pripojenie je absolútne tiché a nezistené vládou, aj keď zakazujú pripojenia virtuálnej siete..

Toto je 5 dôvodov, prečo si vybrať prémiovú VPN s funkciou blokovania anti VPN. Pri tomto type služby virtuálnej súkromnej siete sa nemusíte báť slobodného prieskumu internetu z krajín, ktoré zakazujú používanie softvéru VPN. Preto si múdro vyberte poskytovateľa služieb.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map