5 príznakov zlého poskytovateľa služieb VPN

V súčasnosti existuje veľa poskytovateľov služieb VPN, ktorí ponúkajú svoje služby za prijateľné ceny, a tiež poskytujú používateľom rôzne funkcie, ktoré môžu ďalej chrániť ich pripojenie na internet. Existujú dokonca aj služby VPN, ktoré ponúkajú svoje služby zadarmo, čo znamená, že môžete využívať ich virtuálnu súkromnú sieť bez platenia mesačného alebo ročného poplatku. Prichádza však s mnohými obmedzeniami a zvyčajne obmedzujú šírku pásma alebo internetový prenos.


Aký typ služieb VPN sa treba vyhnúť za každú cenu?

S rastúcim dopytom po pripojení VPN z dôvodu rôznych obmedzení internetu, ktoré uplatňujú mnohé vlády na celom svete, mnohí používatelia internetu chcú znovu získať slobodu pri online aktivitách. Preto je pripojenie VPN čoraz obľúbenejšie a vďaka tejto popularite je k dispozícii stále viac nových poskytovateľov služieb VPN.

Musíte však pochopiť, že keďže služby VPN sú dnes v hojnom množstve, je pre vás čoraz ťažšie zvoliť si tú správnu. Aby ste si mohli vybrať tú správnu službu VPN pre vás, mali by ste byť schopní rozlíšiť dobro od zlého. Tu je 5 príznakov zlých poskytovateľov služieb VPN, ktorým sa musíte za každú cenu vyhnúť:

1. Nemá povesť

Nenechajte sa okamžite priviazať k poskytovateľovi služieb VPN, pokiaľ nemajú preukázateľnú povesť na zálohovanie svojej žiadosti. To platí najmä pre nových poskytovateľov služieb VPN. Nový poskytovateľ VPN zvyčajne ponúka službu, o ktorej sa tvrdí, že je lepšia ako tá, ktorá je už k dispozícii. Budú tvrdiť, že budú lepšie chrániť vašu online bezpečnosť a súkromie. Tvrdia, že majú lepšie servery, vyššiu rýchlosť, lepšie šifrovanie atď. Predtým, ako sa rozhodnete používať túto službu VPN, vždy sa pozrite, čo hovoria ľudia o tejto službe VPN. Pokiaľ ide o výber správnej VPN, reputácia je na prvom mieste.

2. Ponúka skutočne lacné sadzby s bezplatným VPN

Bežné sadzby služieb VPN sa môžu pohybovať od 6 do 11 dolárov za mesiac, v závislosti od funkcií, ktoré ponúkajú svojim zákazníkom. Ak však vidíte poskytovateľa služieb VPN, ktorý ponúka veľmi lacnú službu za svoju službu a ponúka tiež bezplatnú službu VPN, mali by ste si byť vedomí, že môže byť zlým poskytovateľom služieb. Pokiaľ nie sú v prevádzke niektoré druhy propagácie, nepristupujte k tomuto typu služieb VPN. Platí to najmä v prípade, ak je bezplatná služba VPN bombardovaná nespočetnými reklamami a je veľmi pomalá.

3. Napodobňuje obľúbeného a spoľahlivého poskytovateľa služieb VPN

Povedzme, že nájdete skutočne dobrého nového poskytovateľa služieb VPN. Ale na tom je niečo rybie. Celková webová stránka pripomína obľúbeného poskytovateľa VPN, ktorý už poznáte, a ponúka podobné funkcie a technológie. Je k dispozícii za oveľa lacnejšiu cenu, hlboko pod štandardnou mesačnou alebo ročnou sadzbou. Zvyčajne je tento typ poskytovateľa služieb VPN falošná služba VPN, ktorá sa snaží napodobniť populárnu v nádeji, že pre zákazníkov bude vyzerať serióznejšie. Ak nájdete tento typ poskytovateľa virtuálnej súkromnej siete, nezabudnite sa mu vyhnúť.

4. Na oficiálnej webovej stránke neposkytuje dostatok informácií

Poskytovateľ služieb VPN, ktorý poskytuje iba informácie o ich sadzbách, nestojí za vašu pozornosť. Ak nemôžete sledovať spoločnosť, ktorá je za touto temnou službou VPN, nepoužívajte ju. Pri výbere dobrej siete VPN by ste mali brať ohľad na informácie o spoločnosti za touto službou. Spoločnosť by mala mať niekde zavedené ústredie alebo kanceláriu a mali by ste sa k nej dostať rôznymi spôsobmi, napríklad šnekovou poštou, telefónom, chatom a e-mailom. Oficiálna webová stránka by tiež mala používateľom poskytovať veľa informácií o podrobnostiach o ich službách VPN.

5. Je príliš dobré, aby to bola pravda

Ak je VPN príliš dobrá na to, aby to bola pravda, potom je zvyčajne falošná. Mali by ste si to vždy pamätať. Poskytovateľ služieb neustále udržiava náklady na údržbu svojich serverov VPN, a preto si nemôžu účtovať túto službu príliš lacno. Ak ponúkajú lacné sadzby, obyčajne hlúpe funkcie, aby sa zhodovali s nákladmi na údržbu služby. Ak vám poskytovateľ služieb VPN ponúka veľmi lacnú alebo bezplatnú sieť VPN bez výlovu alebo s plnými funkciami, potom sa zvyčajne chcete vyhnúť službe, ktorej sa chcete vyhnúť. Nezabudnite, že existuje veľa falošných sietí VPN, ktoré namiesto ochrany údajov používateľa kradnú svoje údaje pre svoje vlastné účely. Len si uvedomte existenciu takýchto temných služieb VPN.

Toto je 5 príznakov zlého poskytovateľa služieb VPN, ktorým by ste sa mali za každú cenu vyhnúť. Vždy je lepšie minúť nejaké peniaze mesačne za kvalitnú sieť VPN, ktorá skutočne ochráni vaše súkromie online, namiesto toho, aby ste sa riskovali so zatieneným poskytovateľom VPN. Preto si múdro vyberte svoju sieť VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map