5 spôsobov použitia blokovaných klientov typu Torrent vo vašej krajine

Torrenty sa stali jednou z najkontroverznejších tém na internete, najmä potom, čo mnohí držitelia autorských práv tvrdia, že torrenty boli použité na distribúciu obsahu chráneného autorskými právami a nezákonného obsahu. Napriek rôznym pokusom o blokovanie torrentových webových stránok, ktoré vykonáva vláda, tieto webové stránky stále existujú dodnes a užívatelia torrentov vôbec neklesajú..


Keďže torrentovanie bolo v posledných rokoch spojené s nelegálnym zdieľaním súborov, existujú krajiny, ktoré majú prísne pravidlá proti torrentingu. Niektoré krajiny nepovoľujú svojim občanom prístup k žiadnym torrentovým webom a tieto krajiny môžu tiež blokovať používanie torrent klientov ako BitTorrent a uTorrent, čo občanom sťažuje zdieľanie súborov prostredníctvom torrentovej siete. Ak vaša krajina patrí do zoznamu krajín, ktoré blokujú používanie torrent klientov, Tu je 5 spôsobov, ako používať blokovaných klientov torrent vo vašej krajine:

1. Použite službu VPN, ktorá podporuje torrent

Ak vláda blokuje vášho obľúbeného torrent klienta, takže ho nemôžete použiť na prenos súborov prostredníctvom siete na zdieľanie súborov P2P, môžete takéto obmedzenie odblokovať pomocou služby VPN, ktorá podporuje torrenting. Nezabudnite, že nie všetky služby VPN vám umožnia používať sieť na zdieľanie súborov P2P, preto si vyberte tú, ktorá vám to umožní. Po prihlásení na odber služby VPN, ktorá umožňuje torrentovanie, musíte do svojho stolného počítača nainštalovať aplikáciu VPN, aby vaše súkromné ​​sieťové pripojenie bolo súkromné. Týmto spôsobom môžete bez problémov používať všetky blokované aplikácie alebo softvér vrátane zablokovaného torrent klienta.

2. Použite mobilnú verziu klienta Torrent s VPN

Aby ste mohli bez problémov používať klienta torrentingu, môžete tiež použiť mobilnú verziu torrent klienta kombinovanú s mobilnou službou VPN. Táto metóda je veľmi jednoduchá a ľahko sledovateľná. Stačí nainštalovať mobilnú aplikáciu torrentového softvéru, ktorý používate, a potom nainštalovať aplikáciu VPN do svojho mobilného zariadenia. Pred použitím aplikácie torrent by ste mali najprv aktivovať aplikáciu VPN a šifrovať pripojenie na svojom mobilnom zariadení. Týmto spôsobom môžete sťahovať a nahrávať súbory prostredníctvom zdieľania súborov P2P na svojom mobilnom zariadení bez akýchkoľvek obmedzení.

3. Použite port 80 s normálnym pripojením

Ak stále chcete používať bežné internetové pripojenie, ktoré máte, bez toho, aby ste museli inštalovať softvér VPN, existuje ešte ďalší spôsob prístupu k zablokovanému torrent klientovi. V preferenciách vášho torrentového klienta môžete zmeniť číslo portu na 80, čo je číslo portu používané v bežných prenosoch údajov HTTP a je pomalšie ako štandardný port používaný poskytovateľom internetových služieb. Pokiaľ váš poskytovateľ internetových služieb neblokuje funkciu presmerovania portov vášho torrent klienta, môžete pomocou tohto portu obísť obmedzenia vášho ISP na používanie torrent klienta.

4. Použite webový proxy server, ktorý podporuje torrent

Ak vaša vláda vypína torrent klientov, stále si môžete sťahovať torrenty pomocou webového servera proxy, ktorý podporuje sťahovanie torrentov. Aj keď stále existuje veľa webových serverov proxy, ktoré majú veľmi obmedzené funkcie a všeobecne nízku kvalitu služieb, existuje niekoľko webových serverov proxy, ktoré podporujú sťahovanie torrentov a vysokorýchlostné streamovanie videa. Pri použití tohto typu webového servera proxy môžete využiť bezplatnú službu, ktorú ponúka, ako aj funkciu torrentovania, ktorú má..

5. Zmeňte svoj DNS pomocou inteligentného DNS

Inteligentný DNS je ďalšia možnosť, ktorú môžete mať, keď sa vyskytne akýkoľvek problém s prístupom k torrentovacej sieti prostredníctvom torrent klienta. Jednoduchou zmenou adresy DNS a adresy inteligentného servera DNS môžete ľahko obísť obmedzenia uložené vašou vládou a umožňuje vám normálne používať torrent klienta. Je to jednoduchý a rýchly krok, ktorým môžete zmeniť svoju normálnu DNS na súkromnú DNS, ktorá s ňou nemá žiadne obmedzenia..

Toto sú spôsoby, ako používať blokovaných klientov torrentingu vo vašej krajine. Aj keď torrentovanie môže byť spojené s pirátstvom, nie všetky súbory zdieľané prostredníctvom siete P2P sú pirátske alebo nelegálne súbory. Napríklad mnoho škôl a firiem stále používa sieť P2P na zdieľanie súborov so svojimi študentmi a zamestnancami. Ak sú blokovaní klienti torrent vo vašej krajine, tieto metódy vám môžu pomôcť znovu získať prístup k sieti zdieľania súborov P2P späť k vám.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map