Ako odomknúť Netflix – 5 tipov na začatie streamovania filmov Netflix teraz

Netflix je služba streamovania filmov, ktorá neustále rozširuje svoje služby do iných krajín ako USA. Čoraz viac krajín si teraz môže užiť službu digitálneho vysielania, ktorú poskytuje Netflix, a tak môže kedykoľvek sledovať televízne seriály alebo filmy. Je to tak preto, že sa ponúka nielen ako aplikácia pre váš televízor alebo stolový počítač, ale ponúka sa aj na rôznych iných platformách, ako sú napríklad herné konzoly a mobilné zariadenia. Týmto spôsobom môžete svoje predplatné kedykoľvek použiť na pozeranie najnovších televíznych seriálov alebo filmov od spoločnosti Netflix, ako aj na sledovanie pôvodných seriálov, ktoré publikuje iba táto služba streamovania.


Problém s Netflixom je v tom, že stále existujú krajiny, ktoré nie sú schopné používať túto službu streamovania, pretože v týchto krajinách ešte nie je k dispozícii. Aj keď táto krajina ponúka túto službu, niektorí z vašich poskytovateľov internetových služieb ju môžu blokovať z rôznych dôvodov. Alebo môžu požadovať, aby ste zaplatili viac za svoje súčasné predplatné. Tu je 5 tipov, ako odblokovať Netflix a začať streamovať filmy Netflix teraz:

1. Použite prémiové predplatné VPN, ktoré neumožňuje žiadne obmedzovanie ISP

Pretože Netflix je služba digitálneho streamingu, potrebujete internetové pripojenie, ktoré zvládne proces streamingu. Pravdepodobne budete potrebovať pripojenie približne 3 MB / s alebo viac v závislosti od kvality videa, ktorú chcete streamovať, ako aj od vášho výberu predplatného. Na tento účel si musíte zvoliť prémiovú službu VPN, ktorá neumožňuje žiadne obmedzovanie internetového pripojenia, ako aj ponúka neobmedzenú šírku pásma pre vaše vysielanie. Ak vyberiete tento typ služby VPN, nebudete sa musieť v priebehu procesu streamovania zaoberať spomalením rýchlosti a svoje filmy alebo televízne seriály môžete streamovať tak, ako chcete, pretože neexistuje žiadny limit šírky pásma. Nezabudnite, že bezplatné predplatné VPN nebude stačiť, pretože ponúkne pomalú rýchlosť pripojenia a často má aj limit šírky pásma za mesiac.

2. Vyberte VPN server založený na USA

Po prihlásení na odber prémiovej služby VPN podľa vášho výberu si budete môcť vybrať, ktorý server sa použije pre vaše pripojenie VPN. Odporúčame vám používať server so sídlom v USA, pretože chcete získať prístup k službe USA Netflix, aby ste mohli streamovať viac obsahu. Áno, aj keď vaša krajina môže ponúkať predplatné služby Netflix, obsah ponúkaný pre vašu krajinu nemusí byť taký úplný ako obsah ponúkaný službou USA Netflix. Ak teda chcete získať úplnú skúsenosť so službou Netflix, choďte na server VPN so sídlom v USA a prihláste sa na odber služby Netflix v USA..

3. Prihláste sa na odber Netflix pomocou adresy v USA

Ak sa chcete prihlásiť na odber služby Netflix z amerického regiónu, musíte mať ako fakturačnú adresu americkú adresu. Mnoho amerických adries môžete získať vyhľadaním takýchto adries na internete alebo prihlásením sa na virtuálnu americkú adresu. Potom sa môžete prihlásiť na odber služby Netflix pre oblasť USA aktiváciou siete VPN pomocou servera USA a následným vykonaním postupu platby pomocou adresy v USA. Na tento účel budete možno potrebovať debetnú kartu so sídlom v USA alebo virtuálnu kreditnú kartu v USA, ktorú môžete ľahko nájsť online.

4. Nainštalujte USA VPN do všetkých svojich zariadení

Po prihlásení na odber služby US Netflix získate prístup k službe z ľubovoľného zariadenia, ktoré máte. Musíte však byť stále pripojení k americkej VPN VPN, pretože k obsahu digitálneho streamovania máte prístup iba vtedy, keď ste pripojení k americkej IP adrese. Preto je dôležité, aby ste nainštalovali softvér VPN na všetky svoje zariadenia. Môže byť tiež potrebné nainštalovať sieť VPN na smerovač, čo pomôže šifrovať vaše pripojenie Wi-Fi pomocou americkej adresy IP..

5. Užite si neobmedzenú zábavu na dosah ruky

Netflix USA vám umožní vychutnať si veľa a veľa obsahu digitálneho streamovania, ku ktorému máte prístup na dosah ruky. V porovnaní so službou, ktorá je k dispozícii vo vašej krajine alebo v iných krajinách, vám môže americký región Netflix poskytnúť oveľa viac obsahu, pretože ide o primárnu službu Netflix, ktorá má licencie od rôznych štúdií a spoločností. Väčšina nových seriálov alebo filmov exkluzívnych od spoločnosti Netflix bude zvyčajne k dispozícii v americkom regióne skôr, ako sa môžu sprístupniť iným regiónom..

Toto je 5 tipov, ako odblokovať Netflix a začať streamovať najlepší digitálny obsah teraz. Či už chcete sledovať svoje obľúbené filmy alebo televízne seriály, Netflix má väčšinu zábavy pripravenú pre vás na akejkoľvek platforme, ktorú si vyberiete. K streamingovej aplikácii máte prístup z herných konzol, inteligentných televízorov, stolových počítačov, prenosných počítačov a mobilných zariadení.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map