Ako skryjete svoju skutočnú polohu pomocou VPN, využijete svoju online bezpečnosť a súkromie

Dobrou vecou VPN je, že vám môže poskytnúť úplné súkromie a anonymitu kedykoľvek budete chcieť. Ak chcete byť anonymní online, jednoducho zapnete virtuálne súkromné ​​pripojenie. Ak tak neurobíte, môžete ho okamžite vypnúť a normálne budete prehliadať internet. Jednou z funkcií pripojenia VPN je, že môže skryť vaše skutočné umiestnenie maskovaním vašej adresy IP a DNS. Týmto spôsobom môžete prehľadávať internet, akoby ste sa nachádzali niekde inde, vďaka čomu majú sledovače tretích strán problémy s vyhľadaním alebo monitorovaním vašej činnosti..


Vďaka virtuálnemu súkromnému pripojeniu udržujete svoju online aktivitu bezpečnú a súkromnú. Takto skryjete svoju skutočnú polohu pomocou VPN, čo prinesie vašu online bezpečnosť a súkromie:

1. Bezohľadní tretie strany nemôžu určiť vašu skutočnú polohu

Toto je veľmi dôležité pre vaše súkromie online. Pri prehliadaní internetu existuje šanca, že niektoré tretie strany sa snažia zistiť vašu polohu na rôzne účely. Bezohľadní tretie strany však môžu chcieť sledovať vašu polohu pre obzvlášť zlé účely, ako je napríklad odcudzenie vašej skutočnej identity. Preto, keď používate VPN a skryjete svoju skutočnú polohu, budete mať možnosť chrániť svoju skutočnú identitu pred akýmikoľvek bezohľadnými tretími stranami, ktoré by ju mohli chcieť ukradnúť.

2. K vašej funkcii GPS môžu mať prístup iba schválené aplikácie

Ak na svojom mobilnom zariadení používate bežné pripojenie, k vašej funkcii GPS a skutočnej polohe budú mať prístup rôzne aplikácie, ktoré sú nainštalované vo vašom zariadení. To môže byť problematické, ak niektoré z týchto aplikácií používajú vašu skutočnú polohu na zlé účely, napríklad na sledovanie zvyku online alebo dokonca aktivity v reálnom živote. Preto pri používaní siete VPN môžete vypnúť svoju skutočnú polohu a používať funkciu GPS iba pre aplikácie, ktorým dôverujete, napríklad pre navigačné aplikácie..

3. Zabráňte výskytu škodlivej reklamy

VPN vás nielen ochráni pred akýmikoľvek bezohľadnými tretími stranami, ktoré sa snažia špehovať vašu každodennú bežnú činnosť – či už online alebo offline – pomocou funkcie GPS, ale tiež zabráni výskytu škodlivej reklamy, ktorá je priamo pre vás. Niekedy existujú aplikácie, softvér alebo webové stránky, ktoré sa pokúšajú nainštalovať škodlivé reklamy do vášho zariadenia na základe údajov o vašej polohe. Ak skryjete svoju skutočnú polohu pomocou VPN, budete môcť zabrániť tomu, aby sa to stalo, a aby vaše prehliadanie zostalo čo najviac súkromné.

4. Bezohľadní tretie strany nemôžu špehovať vašu online aktivitu

Vláda, bezohľadní tretie strany, prenasledovatelia alebo dokonca skutoční zločinci môžu každý deň ľahko špehovať to, čo robíte. Jednoducho sledovaním pohybu vašej polohy môžu špehovať vaše aktivity, odhaľovať vašu osobnosť, profilovať vaše informácie atď. Nakoniec sa už nebudete cítiť bezpečne, pretože máte pocit, že ho sledujete pri každom pohybe, ktorý urobíte. Či už dnes nakupujete v miestnych obchodoch, chodíte do banky, zostávate doma a robíte akúkoľvek inú činnosť, môžete si ju nechať súkromnú iba pre seba tým, že skryjete svoju skutočnú polohu pomocou pripojenia VPN..

5. Udržujte svoju online aktivitu súkromnú, kedykoľvek budete chcieť

Skrytie vašej skutočnej polohy pomocou súkromného pripojenia zaistí, že vaša skutočná identita, poloha a ďalšie osobné informácie zostanú skryté pred nikým iným, ako ste vy. Nikto nemôže špehovať vašu online aktivitu, sledovať miesta, ktoré ste navštívili, a ukradnúť vašu totožnosť. Keďže pripojenie VPN udrží vašu IP adresu skrytú a maskuje ju súkromnou IP adresou, budete môcť chrániť svoje zariadenia pred akýmkoľvek pokusom o hackovanie niektorými počítačovými zločincami. Najlepšie zo všetkého je, že je flexibilný. Niektoré služby VPN môžu dokonca ponúkať túto funkciu na aktiváciu systému GPS pre dôveryhodné aplikácie, pričom vaše pripojenie zostane súkromné.

Týmto spôsobom skryjete svoju skutočnú polohu pomocou VPN, čo prinesie vašu online bezpečnosť a súkromie. Nielenže budete môcť skryť svoju skutočnú polohu pomocou VPN, ale môže vám tiež pomôcť udržať svoju online aktivitu súkromnú a anonymnú. V kombinácii s dobrými antivírusovými a antispywarovými aplikáciami alebo softvérom si môžete byť istí, že vaše zariadenie, systémové a sieťové pripojenie bude bez akýchkoľvek votrelcov a špiónov.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map