Podrobný návod na používanie VPN na sledovanie filmov so zemepisným obmedzením

Existuje veľké množstvo používateľov VPN, ktorí používajú svoje súkromné ​​pripojenie predovšetkým na sledovanie filmov s obmedzeným geografickým umiestnením. Ak nie ste jedným z nich a chcete začať pozerať niektoré filmy, ktoré nie sú dostupné vo vašej krajine z dôvodu obmedzení regiónu, je dobré začať s prihlásením na odber prémiovej služby VPN. Ak sa prihlásite na odber prémiovej služby VPN, budete môcť obísť obmedzenia regiónu vo svojej krajine a môžete začať sledovať filmy z iného regiónu bez problémov..


Predtým, ako to začnete, musíte však zaistiť, aby poskytovateľ služieb VPN mal funkciu automatického blokovania pre obmedzenie počtu poskytovateľov internetových služieb, ako aj ponúknutie maximálnej rýchlosti pripojenia a neobmedzenej šírky pásma. Musíte byť tiež prihlásený k poskytovateľovi internetových služieb so slušnou rýchlosťou pripojenia, ktorá vám umožní streamovať filmy najmenej 720p bez prerušenia. Keď je všetko pripravené, tu je podrobný návod, ako používať VPN na sledovanie filmov s obmedzením Geo:

1. Zapnite sieť VPN a skontrolujte, či je súkromné ​​pripojenie aktívne

Prvým krokom, ktorý musíte urobiť, je spustiť softvér VPN a aktivovať súkromné ​​pripojenie zo softvérového rozhrania. Po aktivácii pripojenia by ste mali skontrolovať, či ste sa už pripojili k súkromnej sieti. Za týmto účelom môžete skontrolovať svoju IP adresu a zistiť, či má vaše pripojenie súkromnú IP adresu alebo či stále používa bežnú IP adresu. Ďalším krokom je vykonanie rýchleho testu rýchlosti pripojenia, aby ste určili rýchlosť pripojenia a uistite sa, že rýchlosť súkromného pripojenia je dosť dobrá na streamovanie videa..

2. Prepnite na server, ktorý sa zhoduje s cieľovou oblasťou

Teraz premýšľajte o filmoch, ktoré chcete sledovať. Sú tieto filmy k dispozícii iba pre určitý región? Napríklad, ak chcete sledovať televíznu reláciu v USA, ktorá je zvyčajne k dispozícii iba v americkom alebo severoamerickom regióne, mali by ste svoj súkromný server prepnúť tak, aby sa zhodoval s týmto regiónom. Ak je film k dispozícii iba v Nemecku, mali by ste v softvéri VPN použiť nemecký server. Týmto spôsobom budete mať prístup k obsahu, ako by ste bývali v krajine, ktorá je určená na distribúciu filmu.

3. Vstúpte do streamingovej webovej stránky a ak je to potrebné, prihláste sa na odber ich služieb

Akonáhle ste sa rozhodli, ktorý film chcete sledovať, a prepínali ste server do rovnakej oblasti ako film, je čas navštíviť webovú stránku na streamovanie filmov. Zvyčajne existujú dva typy streamingových webových stránok, ktoré môžete navštíviť. Po prvé, stránka bezplatného streamovania a druhá stránka plateného streamovania. Napríklad Hulu je väčšinou k dispozícii v USA a ponúka streamy bezplatných aj platených videí. Takže môžete navštíviť webovú stránku na streamovanie filmov pomocou súkromného pripojenia a film môžete okamžite začať streamovať. Ak to vyžaduje predplatné, musíte sa najprv prihlásiť na odber streamovaného webu.

4. Dokončite registráciu a proces platby za službu

Mnoho webových stránok so streamovaním uzamknutým v regiónoch zvyčajne povoľuje streamovanie ich obsahu, pokiaľ sa používatelia neprihlásia na svoju platformu alebo sa neprihlásia na odber služby. V takom prípade musíte dokončiť proces registrácie na streamovanú webovú stránku a podľa potreby overiť svoju e-mailovú adresu. Ak služba vyžaduje, aby ste zaplatili za predplatné, môžete pokračovať v procese platby pomocou adresy USA v fakturačných údajoch. Po dokončení transakcie budete môcť okamžite začať používať službu streamovania filmu.

5. Vyberte požadovaný film a začnite streamovať

Teraz je pre vás potrebné začať streamovať akýkoľvek požadovaný film. Skontrolujte názov filmu a ihneď začnite streamovať. Ak je vo vašom prehliadači nainštalovaný doplnok, ktorý umožňuje proces streamovania, mali by ste ho nainštalovať podľa pokynov. Ak vám služba streamovania umožňuje streamovať ich filmy cez mobilné zariadenia, môžete nainštalovať ich aplikácie a streamovať filmy na cestách. Pred streamovaním filmov na cestách však musíte aktivovať aplikáciu VPN pre vaše mobilné zariadenie a používať server, ktorý sa zhoduje s cieľovou oblasťou..

Toto je podrobný návod na používanie VPN na sledovanie filmov s obmedzeným geografickým umiestnením. S VPN je možné obísť akékoľvek obmedzenia uzamknutia oblasti, ktoré vám umožňujú sledovať filmy z iných regiónov. Okrem toho, keď používate súkromné ​​pripojenie, znamená to, že vaše pripojenie je vždy zakódované a chránené.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map