Prečo by ste mali používať službu VPN spolu so softvérom SUPERAntiSpyware?

Jeden z najlepších nástrojov na ochranu pred spywarom, ktorý môžete použiť, sa nazýva SUPERAntiSpyware, čo je výkonný program na ochranu pred spywarom vyvinutý spoločnosťou Support.com Inc., spoločnosťou zameranou na internetovú bezpečnosť so sídlom v USA. Otázka znie: Mali by ste používať službu VPN spolu so softvérom SUPERAntiSpyware? Je dokonca potrebné použiť obidve naraz? Jednoduchá odpoveď je áno, mali by ste.


Spoločnosť bola založená v: 2004

Počet používateľov: 60 miliónov+

Ochrana pred: Ransomware, Spyware, Malware, PUP, keyloggery, adware, trójske kone, rootkity, únoscovia, červy

Hodnotenie editora: [yasr_overall_rating]

Existuje množstvo bezpečnostných nástrojov, ktoré môžete použiť na zabezpečenie neustálej ochrany vašej online bezpečnosti a súkromia. VPN je jedným z týchto nástrojov. Umožňuje vám prehliadať internet súkromne, takže nemusíte zdieľať svoje údaje prehliadania s vládou a spoločnosťami alebo webovými stránkami tretích strán, ktoré navštevujete. Udržuje vaše internetové aktivity v anonymite a zároveň vám dáva slobodu prezerať akékoľvek webové stránky bez akejkoľvek cenzúry alebo obmedzení.

Ďalším dôležitým bezpečnostným nástrojom, ktorý by ste mali mať v zariadení, je nástroj na ochranu pred spywarom. Pomáha chrániť zariadenie pred útokmi spywaru a škodlivých programov, ktoré môžu ukradnúť vaše údaje a sprístupniť ich hackerom na použitie.

Často sa diskutuje, či môžete VPN a AntiSpyware používať spolu alebo nie. Aj keď ide o úplne oddelené aplikácie so samostatnými účelmi, pokúsili sme sa trošku načrtnúť, ako môžete obidve možnosti použiť, aby ste čo najlepšie využili na zlepšenie bezpečnosti a ochrany osobných údajov.. Toto sú dôvody, prečo by ste mali používať službu VPN spolu so softvérom SUPERAntiSpyware:

1. VPN chráni vaše údaje online, zatiaľ čo SUPERAntiSpyware chráni vaše systémové údaje

Virtuálna súkromná sieť bude chrániť všetky vaše online aktivity pred akýmikoľvek typmi hrozieb tretích strán, ktoré môžu ohroziť vaše súkromie a bezpečnosť, zatiaľ čo SUPERAntiSpyware bude pracovať za oponou, aby ochránil vaše zariadenie a operačný systém pred všetkými druhmi hrozieb, ktoré sú nainštalované vo vašom systéme. a je navrhnutý tak, aby akýmkoľvek spôsobom ohrozoval vaše súkromie a bezpečnosť.

Napríklad sieť VPN môže chrániť iba dátový prenos vo vašich zariadeniach a skryť ich pred vládou, spoločnosťami tretích strán a hackermi. Nemôže vás však chrániť pred hrozbami, ako sú ransomware, spyware, vírusy, malware a mnoho ďalších. To bude robiť program SUPERAntiSpyware.

2. Môžete rozšíriť ochranu svojho zariadenia proti rôznym typom škodlivých programov

Ak na prehliadanie internetu používate virtuálne súkromné ​​pripojenie, stále ste veľmi zraniteľní rôznymi typmi škodlivých programov, ako sú keylogger, ransomware, vírusy zadných dverí atď. Dôvodom je, že spojenie VPN technicky prepne vašu IP adresu na inú IP adresu a pri jej maskovaní bude skutočnú IP adresu. V zásade bude vaše zariadenie strážené iba od spoločností tretích strán, ktoré sa pokúšajú špehovať vaše aktivity prostredníctvom sieťového pripojenia.

Po nainštalovaní určitej hrozby do vášho systému, ako je napríklad keylogger, však pripojenie VPN nebude chrániť vaše dáta pred odcudzením, pretože samotná hrozba je nainštalovaná v operačnom systéme. Potrebujete na to iný typ bezpečnostného nástroja, ktorý sa nazýva anti-spywarový program. V tomto zmysle, keď skombinujete VPN aj SUPERAntiSpyware, môžete rozšíriť ochranu svojich zariadení proti širokému spektru potenciálnych hrozieb, ktoré naň môžu zaútočiť, či už z vnútornej alebo vonkajšej strany..

3. Denná aktualizácia databázy zabezpečuje najaktuálnejšiu ochranu vášho zariadenia

SUPERAntiSpyware má konzistentnú dennú aktualizáciu spywarovej databázy, ktorú si používatelia môžu automaticky stiahnuť, aby vylepšili systém ochrany v reálnom čase proti rôznym typom škodlivého softvéru. Okrem toho má inteligentný systém, ktorý dokáže detekovať malware, aj keď nebol spustený v zariadení používateľa. Znamená to, že má preventívny systém, ktorý pomáha používateľom chrániť pred mnohými problémami, ktoré tieto škodlivé programy môžu priniesť na ich zariadenia..

Najaktuálnejšia ochrana tiež zaisťuje, že používatelia môžu zabrániť akémukoľvek budúcemu malvéru preniknúť do ich systému. Poskytuje tak zariadeniu zabezpečenie, ktoré ste nikdy predtým nemali.

4. Funguje to krásne v synchronizácii s pripojením VPN

Vaše pripojenie VPN aj SUPERAntiSpyware môžu ísť ruka v ruke pri ochrane všetkých vašich zariadení pred útokmi tretích strán, ktoré sa snažia narušiť vaše súkromie. Dobrá vec na tom je, že sa navzájom nezrážajú, pretože sú to rôzne druhy nástrojov zabezpečenia a ochrany osobných údajov.

Keď do zariadenia nainštalujete dva rôzne antimalwarové programy, môžu spôsobiť zlyhanie systému, pretože sú v konflikte. To isté platí pre antivírusové a antimalwarové programy, ktoré v niektorých prípadoch môžu kolísať alebo spôsobiť nerovnováhu systému, pretože v zásade nie sú navzájom kompatibilné. S VPN je to však iné, pretože sú to rôzne typy programov a môžete si byť istí, že môžu spolupracovať bez toho, aby spôsobili nestabilitu alebo problémy systému..

5. Zabezpečuje najlepší zážitok zo súkromného prehliadania zistením hrozieb v systémových súboroch

Ak nezabezpečíte, že všetky vaše systémové súbory neobsahujú škodlivé programy, nemôžete v rámci svojej online aktivity skutočne dosiahnuť úplné súkromie. Aj keď už máte nainštalovanú sieť VPN, stále máte rôzne typy problémov s ochranou súkromia, ak máte v systéme nainštalovaný škodlivý program, pretože tieto problémy majú pôvod v systéme, nie od tretích strán mimo systému..

Inštaláciou VPN aj SUPERAntiSpyware si teda budete môcť zaistiť, že vaša prehliadacia aktivita bude úplne súkromná, pretože nedôjde k pretrvávajúcim škodlivým programom, ktoré boli nainštalované do vášho systému. Systémové súbory budú jasné z akýchkoľvek hrozieb a budete mať možnosť prehliadať web anonymne.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map