ibVPN огляд

Плюси


 • Доступні різні категорії серверів, що дозволяє користувачеві вибрати сервер відповідно до його вимог. Це допомагає користувачеві підключитися відповідно до пріоритетів: швидкість, безпека або можливість передачі потоку.
 • Доступні всі важливі протоколи, що знову допомагає визначити пріоритетні вимоги. Крім того, вони надають протокол ShadowSocks, який допомагає обійти цензуру Китаю.
 • Вони забезпечують хороший контроль користувачів, коли мова йде про поведінку програми, надаючи функції підключення та параметри дозволу.
 • ibVPN має власні DNS-сервери, які також можна використовувати для блокування оголошень.
 • Вони надають різні плани відповідно до потреби користувачів. Ви можете придбати стандартні DNS, VPN для Torrent, IBDNS smart DNS або Ultimate VPN (що є комбінацією перших трьох із деякими додатковими функціями).
 • Netflix Originals доступний з будь-якої частини світу. Можна також використовувати iplayer Hulu та BBC за допомогою ibVPN.
 • Одноденна безкоштовна пробна версія доступна, якщо ви хочете використати та переконатися, наскільки ефективним є додаток.

Мінуси

 • Опція розділення тунелів не передбачена. Це могло б забезпечити кращий контроль користувачів, якщо ця функція буде додана до програми.
 • У категорії Tor over VPN є три сервери. Ми намагалися підключити систему, але вона показала мережеву помилку. Однак через кілька годин, коли ми знову спробували встановити зв’язок, це було легко встановлено з усіма трьома серверами.
 • Тільки програма Ultimate VPN має можливість п’яти одночасних з’єднань. Інші плани передбачають лише один одночасний зв’язок. Якщо ви хочете використовувати ibVPN на семи чи більше число пристроїв, вам потрібно пройти його бізнес-плани.

Огляд

ibVPN MainScreen

ibVPN робив постійні спроби надати все більше можливостей та можливостей для своїх користувачів з 2010 року, коли він був запущений. Після запуску вони зробили постійне оновлення в налаштуваннях протоколу, і сервери були помітні. Розташований у Трансільванії, прекрасному місті, розташованому в Румунії, ibVPN знаходиться далеко від П’яти очей, Дев’яти очей або Чотирнадцяти очей.

Вони додали сервери спеціально для використання Tor, і це один з перших постачальників VPN, який створив технологію подвійного сервера VPN. Також реалізація ShadowSocks додає перевагу китайським користувачам.

У цьому огляді кожен аспект ibVPN буде оцінений ретельно і зроблено висновки щодо швидкості, підтримки клієнтів та надійності. Ми також проходимо через ексклюзивні функції, які надає ibVPN, що входить у вкладку Майстра.

Різні сервери для різних вимог

Список серверів ibVPN

Як тільки ви відкриєте додаток, він забезпечить вибір з’єднання з найшвидшим сервером. Для цього він перевіряє всі сервери, що за іронією вперше займає хвилину. Однак після цього, якщо ви спробуєте знову з ним зв’язатися, він зв’яжеться протягом декількох секунд. Крім найшвидшого сервера для стандартного використання, вони також надають можливість підключити вашу систему до найшвидшого сервера P2P. Це з’єднання корисно для завантаження будь-якого вмісту.

Список улюблених серверів дозволяє вибрати сервер, з яким ви бажаєте підключитися вручну. Цей список серверів корисний, коли вам потрібно отримати доступ до вмісту будь-якої конкретної країни. Ви можете позначити найвизначніший сервер цієї країни та додати його до списку обраних. Це допомагає користувачеві безпосередньо підключатися, а не прокручувати список серверів знову і знову. Функція обертання дозволяє вам зв’язатися з різними улюбленими серверами через кілька хвилин (час можна встановити відповідно до вас) після того, як ви підключитесь до VPN-клієнта.

Над списком серверів можна також знайти параметр “Групувати за”, який допомагає згрупувати його в різні категорії:

 • Тор над VPN-серверами
 • P2P-сервери
 • Ігрові сервери
 • Подвійні сервери VPN

Tor можна використовувати разом із будь-яким сервером VPN, але ці спеціалізовані сервери допомагають виконувати продуктивність Tor. Коли Tor використовується з клієнтом VPN, швидкість перегляду значно зменшується через чотири шари шифрування: три шари Tor та один шар VPN. Щоб уникнути цього зменшення, в даний час ibVPN має три спеціальні сервери, призначені для використання з Tor.

Доступний довгий список серверів P2P, і в будь-якому випадку, ви можете легко з’єднатися з найшвидшим сервером P2P, безпосередньо шукаючи його на вкладці сервера над списком. Однак якщо ви хочете встановити зв’язок із сервером P2P конкретної країни, це можна знайти зі списку.

Є лише один ігровий сервер, який був створений у Нідерландах у 2015 році. Після цього вони до цього часу не додавали жодного ігрового сервера. Можливо, такого типу серверів немає багато, але все-таки кожен користувач, який повинен використовувати VPN для ігор, повинен купувати ibVPN на цьому сервері..

Використання подвійних серверів VPN може бути варіантом, якщо потрібна висока безпека. У цій категорії дані переміщуються від одного клієнта до сервера 1, а звідти замість того, щоб перейти на цільовий сервер, який охоплює сервер 2. З сервера 2 дані переміщуються до цільового сервера. Схоже, це сповільнило б швидкість Інтернету. Ну, це правда, що значний відсоток знизить швидкість Інтернету, але це забезпечує ефективна безпека.

Крім цих серверів, ви знайдете ще два сервери у категорії Майстер. Ці сервери призначені для потокової передачі вмісту з певних країн. У США потоковий сервер може використовуватися для доступу до Netflix Originals та Hulu. Він також має спеціалізований сервер для доступу до BBC iPlayer. Однак ви не можете отримати доступ до Netflix Великобританії або Amazon Prime U.S.A або багатьох інших каналів з обмеженою географічною діяльністю.

Сортування сервера також може бути здійснено в алфавітному порядку. Сортування та виділені списки серверів допомагають забезпечити кращу роботу користувачів. Однак є лише 173 сервери, що набагато менше, ніж багато інших постачальників VPN, і це також впливає на швидкість Інтернету, якщо величезна кількість користувачів використовує один і той же сервер. Також у нашому досвіді ми стикалися з мережевою помилкою під час використання Tor через VPN. Якщо кількість серверів можна було б збільшити, особливо в категорії Tor над VPN, можна було б отримати кращу підключення.

Оплата згідно вимог

ibVPN Плани

Вони надають гнучкі пакети, які дозволяють користувачеві платити відповідно до його вимог. Якщо людина бажає використовувати VPN для потокової передачі, то для нього не потрібно також платити за торент-сервери. Всього доступно п’ять різних пакетів:

 • Стандартний VPN
 • Кінцева VPN
 • Торрент VPN
 • IBDNS Smart DNS
 • Плани VPN для бізнесу

Якщо ми вирішимо використовувати стандартний VPN-клієнт, то ми зможемо ефективно приховати свою IP-адресу, але ми не зможемо використовувати Smart DNS або захистити торрент. Для Torrenting можна придбати VPN-план Torrent, а для важкої потокової передачі доступний IBDNS Smart DNS. Однак якщо ви хочете використовувати всі три в одному пакеті, вам потрібно придбати Ultimate VPN пакет. Завдяки вищому пакету VPN ви також отримаєте додатковий сервер Tor Over VPN-сервера та Double VPN-серверів, а також всі засоби інших трьох планів. Це дозволяє підключатися до п’яти пристроїв з одним обліковим записом, але якщо вам потрібно підключити більше пристроїв, купівля бізнес-плану може стати хорошим варіантом.

У бізнес-планах ви отримуєте три варіанти: VPN 7, VPN 15, VPN 25. Число позначає кількість пристроїв, на які можна було завантажити клієнт VPN. Єдина відмінність Ultimate VPN від бізнес-планів – це кількість пристроїв, на яких їх можна було б встановити. Таким чином, це може бути варіант, що можна придбати Ultimate VPN, встановити його в маршрутизатор, і таким чином кожен може легко використовувати його, не платячи за бізнес-плани.

Усі можливі протоколи

ibVPN протоколи

Ми ніколи не стикалися з жодним постачальником VPN, який надає ці багато протоколів VPN. ibVPN надає дев’ять варіантів протоколу (включаючи автоматичний вибір), які мають різні рівні шифрування AES. Починаючи з найнебезпечнішого PPTP до найнадійнішого OpenVPN, ibVPN надає всі основні протоколи VPN.

Для високої швидкості можна використовувати протокол PPTP. Однак це не безпечний протокол через менший рівень шифрування. Якщо ви не хочете порушувати безпеку, вам потрібно скористатися протоколом OpenVPN, але він поставляється із порушеною швидкістю. Коли потрібен хороший баланс швидкості та безпеки, можна розглянути протоколи L2PT та SSTP.

Він також пропонує протоколи Stealth VPN, які дозволяють змішувати дані зі звичайним інтернет-трафіком. Це робить використання VPN менш помітним. В основному використовується в країнах, де заборонено використання VPN. Для таких країн, як Китай та Росія, цей протокол забезпечує безпеку користувачів, щоб захистити себе від очей уряду. ibVPN забезпечує спеціальний протокол VPN, ShadowSocks, особливою функцією якого є обхід брандмауера Китаю. Це як SOCKS5; однак це простіше, а також із шаром шифрування.

Ефективність виділених потокових серверів

ibVPN має свій розумний DNS, який дозволяє ефективно виконувати потокове передавання. Однак у варіанті майстра існувало лише два різні варіанти для потокової передачі через ibVPN. Підключившись до потокового сервера Сполучених Штатів, ми змогли отримати доступ до Netflix та Hulu. Однак, коли ми зв’язалися із сервером Netflix Великобританії, ми отримали доступ до iPlayer BBC, але не до Netflix. Крім того, їм потрібно додати вміст інших країн, таких як Японія та Нідерланди. Ці країни мають надзвичайно ексклюзивний контент Netflix та глядачів у всьому світі. Крім того, якщо існує лише один конкретний сервер для доступу до вмісту Сполучених Штатів, ефективність не може бути обіцяна.

Захист від протікання

ibVPN Захист від витоку DNS

Основна причина, чому хтось використовує VPN, – зашифрувати дані та приховати реальну IP-адресу. Також, хто хоче, щоб хтось знав про їхню онлайн-діяльність. Однак існує можливість витоку IP та витоку DNS, що повідомляє стороннім особам про веб-сайт, який ви відвідуєте, та з якого місця. ibVPN пропонує налаштування захисту від витоку DNS, щоб Ваша онлайн-діяльність не могла бути відстежена. Також у вас є можливість відключення трафіку IPV6, гарантуючи заповнення всіх незахищених пор.

Налаштування клієнтської поведінки для кращого інтерфейсу користувача

Налаштування ibVPN поведінки

Ці основні налаштування доступні у всіх постачальників VPN. Тим не менш, це потрібно обговорити, оскільки це забезпечує гнучкість для користувача та допомагає йому мати контроль над VPN-клієнтом. Ви можете мати таку гнучкість, що, коли ви хочете, щоб програма почала роботу. Засіб автоматичного входу допомагає користувачеві встановити з’єднання, як тільки система запускається, або якщо він бажає використовувати додаток лише тоді, коли він відкриває його, тоді він може вибрати варіант автоматичного підключення для встановлення з’єднання при запуску програми..

Параметри поведінки тут пов’язані з частиною, де потрібно відобразити додаток. Ви можете розташувати його над будь-яким іншим екраном під час виконання будь-якого іншого завдання. Також ви можете вибрати його, щоб він залишався в центрі екрана. Після того, як ви підключитесь до VPN, він автоматично зведеться до мінімуму залежно від вашої потреби. Функціональність кнопки (X) закриття також може бути змінена. Навіть якщо ці параметри не пов’язані з первинним використанням, вони додаються в інтерфейс користувача програми.

Аналіз часу підключення

ServerAttempt 1Attempt 2Attempt 3Attempt 4Average Time
Час, зайнятий (в секундах) для встановлення з’єднання з сервером
Найшвидший сервер14.529.6117.4312.1413.425
Найшвидший сервер P2P11,7612.0610.3811.1211.33
Ігровий сервер12.3212.0312.2812.5112.28
Подвійний сервер VPN15.3711,7610,8411.6412.4
Тор над VPN сервером10.1710.1111,7811.310,84
Американський потоковий сервер11.4310.4510.329.4610.41
Великобританія потокового сервера10,7710,9910.4311.1910,84
Сервер для обходу
Китайський брандмауер
10.198,8411.279.439,93

Іронічно, що середній час, необхідний для з’єднання з найшвидшим сервером, є максимальним і більше, ніж середній час для з’єднання з серверами інших категорій. Ми згрупували сервер за кожною категорією та обрали найвищий сервер згрупованої категорії. Тоді встановив зв’язок, який дав нам чудові результати. Для будь-якої категорії кожна пробна версія близька до середньої кількості оголошень, що забезпечує надійне з’єднання. Середнє значення для будь-якої категорії не перевищувало понад 13 секунд, що порівняно краще, ніж для багатьох постачальників VPN.

Тест на швидкість

IB Тест на швидкість

Проведено тест швидкості для різних категорій серверів, і результати не розчарували. Відбулося зниження швидкості. Однак він ефективний відповідно до кількості серверів, які має ibVPN. Найшвидший сервер, до якого він підключається, автоматично забезпечує швидкість завантаження 71% від початкової швидкості, що може вважатися достатньою, коли у вас є додатковий рівень безпеки. Якщо була використана подвійна категорія сервера VPN, швидкість завантаження знизилася на 54%, що очікувалося, коли дані переміщуються з одного сервера на інший сервер, перш ніж перейти на цільовий сервер.

Незважаючи на те, що у них є лише один ігровий сервер, один потоковий сервер Сполучених Штатів та один потоковий сервер Сполученого Королівства, зниження швидкості завантаження склало лише 40%, 42% та 30% відповідно. Це показує, що сервери ефективні для обробки величезної кількості користувачів. Зміна швидкості завантаження під час використання VPN сильно залежить від відстані між серверами. Наше місцезнаходження та ці сервери знаходяться на різних континентах, через що між нашим розташуванням та серверами проходять тисячі миль.

Коли ми говоримо про використання протоколу ShadowSocks, зменшення було суттєвим через високий рівень шифрування. Зниження швидкості завантаження на 79%, використання протокола ShadowSocks не рекомендується. Однак це пов’язано з високим рівнем безпеки, який він забезпечує, і урядові навіть важко виявити використання VPN.

Якщо говорити про швидкість завантаження, то це майже 50% від загальної швидкості в більшості випадків. Однак знову ж таки, для ShadowSocks він демонструє зменшення на 85%. Якщо вас турбує швидкість та проживання в країні, де використання VPN обмежене, ви також можете спробувати скористатися протоколом Stealth VPN, якщо ShadowSocks забезпечує компрометовану швидкість. Але ви повинні знати, що рівень безпеки знизиться зі збільшенням швидкості.

Безпека

ibVPN надає більшість важливих протоколів, а для додаткової безпеки також додаються протокол Stealth VPN та ShadowSocks. Ці протоколи дозволяють змішувати дані зі звичайним інтернет-трафіком і роблять його менш помітним. Навіть за допомогою цієї функції вони не йдуть на компроміс із шифруванням (однак, ShadowSocks має нижчий рівень шифрування, ніж інші протоколи VPN), і для більшості протоколів вони використовуються Шифрування RIJNDAEL який NSA приймає як розширений стандарт шифрування. Однак довжина ключа може змінюватися зі зміною протоколу.

Використання OpenVPN є найкращим варіантом щодо безпеки, оскільки це стосується 256-бітного ключа AES, який не забезпечує великих загроз під час його використання. PPTP – це найстаріший протокол, і тому ibVPN рекомендує використовувати його лише в тому випадку, якщо пристрій не підтримує інші шифрування. PPTP має основні проблеми безпеки та легкий рівень шифрування. Крім цього, він має SSTP, який вважається таким же захищеним, як протокол OpenVPN.

Функція Kill Switch і безпека від трафіку IPv6 також покращують безпеку. Вони використовують власні DNS, і тому жодне залучення сторонніх сторін не заповнює пори, які могли б дозволити стороннім сторонам зберігати нашу діяльність. Однак, як і багато інших постачальників VPN, вони також могли оновити свій продукт, додавши функції, які допомагають уникнути атак зловмисного програмного забезпечення.

Безпека даних ibVPN

Крім того, “політика без журналу” допомагає захищати ваші дані від інших, в основному компаній з видобутку даних. Якщо уряд попросить їх надати інформацію про вашу діяльність, вони повинні надіслати ваші дані владі. Оскільки штаб-квартира знаходиться в Румунії, таких питань взагалі не очікується і не виникає. Вони діляться третьою стороною неопознавальною інформацією, щоб зрозуміти активність користувачів на веб-сайті ibVPN. Крім того, вони не гарантують і не гарантують безпеку нашої інформації від порушення.

Інтерфейс користувача та досвід користувача

ibVPN надає простий користувальницький інтерфейс, спрямований на єдину мету – забезпечення використання VPN-технології. Додавання декількох категорій серверів, параметрів сортування та функції групування серверів полегшує дослідження потрібного сервера. Серед усіх постачальників VPN ibVPN має найсучаснішу та найефективнішу категоризацію серверів. Ескізи, які використовуються у продукті, привабливі та забезпечують його призначення лише зображенням.

Що стосується досвіду користувача, то багато аспектів складаються разом, щоб зробити остаточний досвід. Якщо ми обговоримо функції, додавання переадресації портів, розділення тунелінгу та захисту від зловмисного програмного забезпечення може підвищити простоту та ефективність програми. Поточні функції, такі як параметри відображення, параметри поведінки та Kill Switch, показують, що ibVPN вже перебуває на дуже хорошій стадії, з якої легко розвивати.

Платформи

ibVPN Платформи

Окрім усіх основних операційних систем (Linux, Windows, MacOS, iOS та Android), вони також пропонують розширення для всіх основних браузерів (Chrome, Firefox та Opera Mini). Однак у них немає розширень для Safari та Internet Explorer. Вони також надають продукт VPN для смарт-телевізорів: Apple TV, Apple TV 4, LG Smart TV, LG WebOS Smart TV, Samsung Smart TV і Sony Smart PV та ігрових консолей: PS Vita, PS3, PS4, Xbox 360 та Xbox One. Кількість платформ, які вони надають, є достатньою, щоб покрити величезну базу користувачів. ibVPN також пропонує конфігурацію маршрутизатора для Asus RT-N66U, Wi-Fi Linksys E2500 та Wi-Fi Netgear WNR3500L. Вони повинні збільшити кількість платформ для маршрутизаторів, оскільки вона нижча, ніж у багатьох постачальників VPN, які надають конфігурацію маршрутизатора для понад десяти різних маршрутизаторів. Також ціна різниться для всіх трьох маршрутизаторів, які ви можете перевірити на їхньому веб-сайті.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів – це найефективніша частина будь-якої послуги, яку надає будь-яка компанія. Важливо забезпечити задоволеність клієнтів для покращення бізнесу, і тільки ефективна підтримка клієнтів може гарантувати це.

До цього часу я вважав, що ibVPN є гарним продуктом в цілому. Однак, розмовляючи з обслуговуванням клієнтів, ми були розчаровані, коли справа стосується ввічливості та надійності. Ми також поглянемо на чат наживо, але спочатку давайте подивимось на генерацію квитків. Ми поставили їм запитання щодо політики конфіденційності, щодо якої нас плутали. Вони відповіли на мій квиток через сім годин. Однак я очікував відповіді протягом години, як це стосується інших інших постачальників VPN. Вони відповіли мені люб’язно та детально відповіли електронною поштою. Однак це було не те саме, що стосується прямого чату.

Вони заявляють, що мають цілодобовий варіант прямого чату, але це неправда. Live Chat не був цілий день, поки ми пишемо цей огляд. У попередній день я перевірив наявність прямого чату, і його там не було. Коли він з’явився знову, я попросив керівника служби підтримки клієнтів про відсутність прямого чату, на що він відповів, що «Він постійно присутній. Чат ми закриваємо лише під час обіду ». Ми погодилися на це і чекали цілий день, але чат у реальному часі не з’явився. Однак, за їх словами, він був присутній весь час. Вони не пояснили причину цього, і тому ми не можемо сказати, що їх прямий чат є надійним. Також бракувало ввічливості.

Висновок

ibVPN ще знаходиться на стадії розробки. Що стосується протоколів, вони надають максимальний тип у порівнянні більшості постачальників VPN – також різні плани, які вони пропонують забезпечити користувачеві гнучкість платити відповідно до його вимог. Навіть якщо кількість серверів становить 173, швидкість та підключення зовсім не порушені. Однак, коли кількість користувачів збільшується, їм потрібно збільшити кількість серверів, що надають пріоритет додавання потокових та ігрових серверів.

Їм потрібно додати більше функцій, про які ми вже говорили вище, які могли б покращити користувальницький інтерфейс. Крім того, не можна приймати підтримку клієнтів як грубу та ненадійну, і людські ресурси потрібно вдосконалити спочатку. На це їм знадобилося шість годин, щоб відповісти на нас, що на час надзвичайних ситуацій не прийнятно. Вони пояснили нам, що наше питання не є першочерговим і тому це зайняло так багато часу. Ми рекомендуємо цей продукт для країн, де використання VPN обмежене через його ефективність для приховування вмісту серед стандартного трафіку.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map