Огляд Acevpn

Плюси


 • Основна особливість, яку Acevpn
  Вітрини – це його розумний DNS, який не коштує безкоштовно, але доступний лише при покупці
  їх VPN-план.
 • Його кінцевий план VPN також
  дозволяє виконувати торрент і P2P
  з’єднання.
 • Він підтримує всі популярні VPN
  протокол, який є OpenVPN, IPSec IKEv2, PPTP та L2PT.
 • Вони стверджують, що немає
  значно скоротити швидкість навіть після ввімкнення VPN або під час використання розумного DNS.
 • Можна також здійснити оплату
  через біткойн, що дозволяє підтримувати
  анонімність під час здійснення платежу.
 • Acevpn не реєструє жодного користувача
  трафіку або контролювати їх використання пропускної здатності.

Мінуси

 • Кінцева VPN коштує дванадцять
  доларів, які не доставляють цінності
  згідно з виплаченими грошима, оскільки це одна з найдорожчих угод
  стосується придбання клієнта VPN.
  Однак, преміальний VPN дуже дешевий, але він дозволяє лише отримувати доступ до серверів
  три країни, які є США, Великобританія.,
  та Франція. Крім того, це не дозволяє
  торрент і P2P-з’єднання.
 • Він збирає особисте
  інформація, яка включає навіть ім’я, адресу та
  IP-адреса.
 • Сервери представлені лише у 26+
  країн у більш ніж 50 місцях, яких немає
  достатньо, щоб забезпечити хорошу швидкість для величезної бази користувачів.
 • Ви не можете безпосередньо завантажити VPN
  клієнта та використовувати його. Потрібно завантажити інсталяцію та налаштувати її під конкретний протокол для її використання.

Огляд

Це те, про що вони стверджують

Штаб-квартира Acevpn знаходиться в США. Це означає, що від уряду Сполучених Штатів немає безпечного шляху. Оскільки він розташований в одній із країн «П’яти очей», і, отже, не можна очікувати повної конфіденційності з боку урядового нагляду. Acevpn має базу користувачів у США та великих європейських країнах. Завдяки своєму інтелектуальному DNS він робить спроби зробити доступним для користувачів обмеженим географічним потоком вміст. Він стверджує, що обходить обмеження, встановлені основними потоковими каналами.

Сервери

Список серверів Acevpn

Вони в основному
зосередити увагу на північноамериканській та європейській базі користувачів. У Північній Америці, ви можете мати погляд, який вони мають
охопив усі основні райони США, розмістивши в ньому тринадцять серверів
різні частини країни: Каліфорнія, Флорида, Колорадо, Джорджія, Нью-Йорк
Йорк тощо. Вони також охопили центральний
та північне розташування, розмістивши сервери загалом шістнадцять країн Європи.

Однак цей продукт зовсім не рекомендується користувачам, розташованих в Азії,
Африка, Південна Америка та Океанія. це є
тому що на цих чотирьох континентах є лише вісім розташування серверів. З іншого боку, вона поставила б
незрівнянна швидкість для США
та Європі.

Ціноутворення та плани

Ціни та плани Acevpn

Ну, хто надає будь-яку послугу безкоштовно?
Acevpn забезпечує Smart DNS, який розблокує багато популярних потокових каналів.
Однак, щоб отримати доступ до цього, вам потрібно
щоб придбати їхній VPN-продукт. У вас є можливість придбати два різних
плани:

 • Преміум VPN
 • Кінцева VPN

Premium VPN – один з найдешевших на ринку
плани, наявні на ринку. Однак вища VPN – одна з найдорожчих
Плани VPN, навіть дорогіші, ніж найвідоміші та налагоджені VPN
провайдерів.

Купуючи Premium VPN, ви отримуєте
доступ до всіх функцій, але ви можете отримати доступ лише до декількох серверів, і торрент і P2P заборонено. Якщо ви
бажаєте отримати доступ до їх розумного DNS, це гідний план для вас. Так як ви можете отримати доступ до всіх обмежених
вміст усіх популярних каналів, купуючи його. Однак вона має
розумно розміщене обмеження, яке не зачепило кожного. Навіть якщо ви отримаєте
повний доступ до використання інтелектуального DNS, ви не зможете передавати потоковий вміст
крім вмісту Сполучених Штатів Америки, вмісту Великобританії та Франції
через недоступність доступу до сервера до інших країн. Тож за бажанням
щоб отримати доступ до таких каналів, як TV3 та Zattoo, це вас точно розчарує.
Крім того, торрент і P2P заборонені, тому все, що він робить, приховує ваш IP
адресу та дозволяє вам передавати потоки США та Великобританії
зміст.

Якщо хтось хоче повністю використовувати його Smart DNS, йому потрібно придбати остаточний план VPN, який коштує приблизно 12 доларів. Однак, переглядаючи кількість серверів та функції, які він надає, ми дійсно не рекомендуємо платити лише завдяки розумній службі DNS.

Розумний DNS

Smart DNS-канали Acevpn

115+ каналів, які передають спорт, фільми, телесеріали та відео, можуть бути розблоковані за допомогою розумного DNS Acevpn. Раніше ми думали, що це дозволить нам відвідувати контент з усіх країн, де б не знаходився сервер. Однак це неправда, але все ж у списку багато основних країн.

 • Сполучені Штати
 • Об’єднане Королівство
 • Австралія
 • Канада
 • Данія
 • Франція
 • Німеччина
 • Ірландія
 • Італія
 • Нідерланди
 • Іспанія
 • Швейцарія

Наявність сервера в Південній Кореї склало враження, що у них повинен бути потоковий сервер, але, на жаль, корейська драма недоступна (грає драматичну музику) з DNS Acevpn. Однак якщо ми подивимось на світлу сторону, ви можете отримати доступ до п’ятдесяти різних потокових каналів із Сполучених Штатів. Вони також охоплювали інші основні канали з європейських країн, які є найбільш відвідуваними. Однак у випадку Netflix доступний лише американський Netflix.

Немає необхідності завантажувати окремі програми для Smart DNS. Він постачається разом з VPN-клієнтом, який ви можете встановити за допомогою установки, передбаченої для різних платформ. Однак перевірити кожен канал неможливо, і єдиний спосіб дізнатися це – придбати додаток, використовувати його та ідентифікувати.

Тепер вони стверджують, що це безкоштовна послуга, а також вони можуть отримати доступ до 115 каналів. Що робити, якщо те, що вони стверджують, піде не так? Якщо ви придбаєте службу VPN, щоб отримати доступ до смарт-DNS, і після цього, якщо ви не можете передати канал, за який ви заплатили, ви не отримаєте відшкодування. Причина цього: це безкоштовно. Так! Ви заплатили за продукт VPN, але не за розумний DNS, тому навіть якщо він не працює, ви не можете сперечатися з ними, оскільки ви нічого не заплатили їм за підтримку їх розумного DNS. Розумний хід, правда? Ну, ми розумніші за них, щоб висувати аспекти, які можуть спричинити втрати для користувачів.

Безпека та протоколи

Особисті дані, які вони збирають!

Вони не передбачають політики журналів. Однак безпека дещо порушена, оскільки вони зберігають справжнє ім’я, адресу та іншу особисту інформацію, включаючи IP-адресу. Також вони розташовані у Сполучених Штатах, тому немає можливості врятувати себе від суворого урядового нагляду.

Що стосується протоколів, вони пропонують різні налаштування для різних платформ. OpenVPN доступний для всіх платформ, і вони спеціально пропонують Китай OpenVPN для китайських користувачів для MacOS та Windows. Вони забезпечують PPTP (не рекомендується) для всіх платформ, крім MacOS та Windows Phone. Для гарного балансу між швидкістю та безпекою, L2TP присутній. Нещодавно вони також додали IKEv2 для Windows. Гнучкість, доступна через ці багато протоколів, дозволяє користувачеві встановлювати планку безпеки відповідно до його потреб.

Платформи

Список платформ Acevpn

Дивно бачити кількість каналів, які він розблокує. Однак кількість платформ, на яких працює програма, недостатньо величезна, щоб покрити потреби кожного користувача. Основним недоліком є ​​те, що установка прямого клієнта недоступна. Вам потрібно налаштувати Acevpn після завантаження налаштування для різних платформ. Також всі протоколи доступні не для кожної платформи.

Якщо говорити про Windows, доступно п’ять різних налаштувань для п’яти різних протоколів. Вони мають окрему програму з назвою “OpenVPN China”, яка спеціально розроблена для того, щоб обійти обмеження Китаю щодо використання VPN. Він також доступний для MacOS. Однак для MacOS доступні лише дві інші платформи, які є OpenVPN та L2PT.

Завантажувати та використовувати налаштування безпечно, якщо він використовує протокол OpenVPN або SSTP. Але якщо використовується будь-який інший протокол, рівень безпеки знижується, і саме це відбувається з Windows Phone і Boxee Box. Для Windows доступні лише IKEv2 VPN протокол та L2PT. Навіть якщо вони вважаються безпечними, для Boxee Box використання Acevpn не рекомендується, оскільки воно має лише параметр протоколу PPTP.

Acevpn також підтримує використання маршрутизаторів: Tomato, DD-WRT та Asus OpenVPN. Для Asus OpenVPN доступний лише один тип конфігурації, а для двох інших – ви можете вибрати просту або розширену конфігурацію. За допомогою маршрутизаторів ви можете підключатися до ігрових консолей, таких як Nintendo, Xbox та PS3. Ви можете безпосередньо налаштувати для Sony PS3, дотримуючись цих кроків, але для цієї конфігурації ви повинні мати попередні знання про мережу. Ми пропонуємо зберегти адресу сервера за замовчуванням та налаштування в разі виникнення помилок у конфігурації.

Підтримка клієнтів

Відповідь виконавчої служби підтримки клієнтів Acevpn

Продукт без прямого чату – це продукт без миттєвої допомоги. З нашого досвіду чат в часі має велике значення, коли ви стикаєтесь із проблемами, пов’язаними з мережею чи витоком даних. Без чату в реальному часі, єдиний варіант, який залишається користувачеві, – це переглядати вміст, завантажений на його веб-сайт, або дістатись до них електронною поштою. Ми їм надіслали електронний лист щодо переліку ігрових консолей, до яких можна отримати доступ за допомогою їх сервісу. У відповіді було надано посилання, спрямоване на сторінку, на якій є список каналів, які вони розблокують. Повне задоволення не було і не може бути гарантоване у випадку Acevpn. Крім того, він був більше спрямований на продаж товару, а не на допомогу користувачеві.

Їхній розділ підтримки містить форум клієнтів, до якого не виникає багато запитань, тому він не є надійним. Їхній розділ блогу містить більше ста статей, які користувач може прочитати, щоб дізнатись про розробку програми, а також дати ідею вирішити проблеми, з якими ви могли зіткнутися під час використання програми. Їм потрібно розробити розділ поширених запитань, в якому є менша кількість питань, навіть якщо ви порівнюєте його з іспитом.

База знань заповнена статтями щодо налаштування клієнтів з різними платформами в різних операційних системах. Вони також містять інформацію, що стосується усунення несправностей та використання серверів Torrent та P2P.

Такої кількості інформації недостатньо, і вони потребували шести годин, щоб відповісти на відповідь
електронна пошта. Це не так швидко, як очікувалося. Отже, якщо ви десь застрягли, ви
не отримають допомоги за ту ж годину.

Висновок

Acevpn, якщо вони є такими, на які вони претендують, то їх можна придбати. Однак до нашого досвіду це найдорожчий VPN-сервіс серед усіх постачальників VPN. Причиною цього є розумний DNS. Навіть якщо вони заявляють, що це безкоштовно, вони стягують 12 $ за остаточний VPN-план. Ця значно висока ціна не принесе відчуття «співвідношення ціни та якості».

Також пряме завантаження недоступне, і вам потрібно налаштувати налаштування для різних протоколів. Це складне завдання для того, хто не знайомий з мережевими налаштуваннями. Це гарантує, що це не зручний для користувачів продукт. Однак якщо вони можуть отримати доступ до каналу, який недоступний для будь-якого іншого DNS, ви можете розглянути можливість його придбання залежно від вашої потреби. Однак, з точки зору VPN, ми не рекомендуємо платити таку високу ціну.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map