Огляд Маллвада

Плюси


 • Mullvad відомий високою анонімністю, яку він надає кожному своєму користувачеві. Це атрибут, який не матиме жоден інший постачальник VPN. Інші постачальники VPN принаймні знають ваш ідентифікатор електронної пошти, але у випадку Mullvad така інформація не запитується та не зберігається.
 • Оскільки вони не просять будь-якої особистої інформації та спрямовані на повну анонімність, вони також дотримуються повного “Політики без реєстрації”.
 • Повністю простий користувальницький інтерфейс, який дозволяє кожному скористатися технологією VPN, не замислюючись над конфігурацією.
 • Вони використовують протокол OpenVPN, який вважається найкращим протоколом VPN. Крім того, він забезпечений двома різними типами, які є TCP і UDP.
 • Mullvad також дозволяє змінювати розмір MTU.
 • Ви також можете використовувати такі функції, як Split Split Tunneling та Port Forwarding, які не передбачені у додатку, але видно у його посібнику..

Мінуси

 • Штаб-квартира компанії знаходиться в одній із 14 країн, що очікують, і, отже, вони пов’язані угодою про нагляд. Однак якщо уряд попросить їх відслідковувати дані людини, немає ніякого способу зробити це, оскільки вони не мають жодної особистої інформації про когось із користувачів.
 • У них є сервери по всьому світу, але все-таки їх потрібно вдосконалити як зараз, він охоплює лише 30+ країн.

Огляд

Головний екран Муллвада

Компанія Mullvad, штаб-квартира якої знаходиться у Швеції, належить Amagicom AB, і вона вважається однією з найнадійніших програм, що стосується конфіденційності та анонімності. Однак ми спробували все можливе, щоб з’ясувати, чи є якісь лазівки в політиці конфіденційності Mullvad. Ми читали про різні політики і намагалися наздогнати, чи існують суперечності. Якщо ви турбуєтесь про свою конфіденційність в Інтернеті і думаєте про віру в Муллвад, вам слід пройти цей огляд, який допоможе вам прийняти стабільне рішення.

Що стосується швидкості, можливостей та підтримки клієнтів, то Mullvad намагався б зробити спроби, як і будь-який інший постачальник VPN. Але якщо мова йде про анонімність, як тільки ви починаєте працювати з додатком, ваша анонімність сприймається дуже серйозно вище більшості постачальників VPN.

Повна анонімність

Отже, як існує ця повна анонімність? Щоразу, коли ви робите обліковий запис для доступу до будь-якого VPN-клієнта, вам завжди потрібно надати їм певну інформацію, таку як ім’я користувача та адресу електронної пошти. У випадку з Муллвадом ці дані, пов’язані з ідентичністю, взагалі не потрібні.

Процедура така ж проста, як відчуття сонності на робочому місці. Вам просто потрібно додати капчу, і як тільки буде доведено, що ви людина, на екрані з’явиться шістнадцятизначний номер рахунку. Наступні три години безкоштовно, і до цього часу вам потрібно буде здійснити оплату, використовуючи різні варіанти оплати, які вони надають. Тож вони не дізнаються жодної інформації про вас. Це правда, але що робити, якщо вони записують будь-які дані нашої діяльності. Ви можете ознайомитися з політикою щодо файлів cookie, щоб переглянути це.

Печиво Mullvad

Це одночасно легко і анонімно. Якщо ви не хочете ділитися навіть банківськими реквізитами, вони також дозволяють здійснювати оплату готівкою та криптовалютами.

Однак спочатку ми не були впевнені в цілковитій анонімності і були надзвичайно цікаві, якщо вони реєструють наші дані будь-яким чином. Ось чому ми вивчили політику конфіденційності та політику повернення коштів повністю, щоб переконатися, чи є твердження стовідсотково правильними чи просто простою словами.

Детальне вивчення політики конфіденційності та повернення коштів

Вони згадали дані, які вони не входять, і ми цим були задоволені. Однак нам було цікаво зберегти дані:

Мульвадський відшкодування & Втрачений рахунок

Можна прочитати в політиці конфіденційності, що говорить, що Mullvad зберігає певні реквізити, пов’язані з оплатою, які відрізняються для різних способів оплати. За готівку вони зберігають платіж, номер рахунку, суму, валюту та часову марку. Для біткойна вони також записують інформацію про адресу біткойна. Для оплати через Stripe і Swish вони зберігають свої ідентифікатори запитів у своїй базі даних. Paypal – найнебезпечніша транзакція у випадку Mullvad, і вона потребує збереження ідентифікатора трансакції та ідентифікатора електронної пошти.

Це питання виникає, якщо вони не зберігають жодного журналу, чому ці всі деталі містяться в базі даних. Ну, це питання очевидно, і відповідати на це потрібно найбільше. Це може змусити Mullvad виглядати підозріло, але вони роблять це через політику повернення коштів або якщо ви втратите номер рахунку Mullvad.

Однак якщо ви втратите номер свого облікового запису Mullvad, вам потрібно надіслати електронною поштою дані, про які вони попросили на зображенні вище, щоб повернути номер облікового запису. Хоча ви можете втратити анонімність, надаючи електронну пошту; Ви завжди можете зв’язатися з ними через підроблену електронну адресу для цієї мети.

Тепер зрозуміло, що Mullvad зберігає лише декілька деталей, а не журналів. Ми перевірили файли cookie також на те, що дані про нас зберігаються під час відвідування веб-сайту, але нічого підозрілого не було, і це підтверджує, що ви можете бути абсолютно анонімним, якщо використовуєте Mullvad. Однак це не єдина особливість, від якої залежить якість постачальника VPN, і нам потрібно обговорити кожен аспект, за допомогою якого можна було б забезпечити належний огляд продукту..

Вимога більше серверів

Є сервери по всьому світу, але лише в 30+ країнах, і тому не всі користувачі відчувають хорошу підключення та швидкість.

Давайте подивимось на їх розташування на сервері: загалом існує тридцять шість країн, де розташовані їхні сервери. З цих тридцяти шести країн двадцять вісім – це європейські країни, три країни – з Азії, дві країни – з Північної Америки, дві – з Океанії, і одна – з Африки та Південної Америки. Навіть якщо в Азії сервери розподіляються між трьома країнами, загальна кількість серверів становить лише вісім, і це навіть не половина серверних місць, якими володіє США. Сценарій для користувачів Океанії також не такий великий. У них лише п’ять серверів, чотири розташовані в Австралії та одне в Новій Зеландії. Африка та Південна Америка повністю не виходять із зображення, лише на одному сервері.

Однак якщо ви користувач з Європи чи Північної Америки, це не доставить вам великих проблем через величезну кількість серверів на континенті. Спеціально для Сполучених Штатів, Нідерландів, Великобританії, Швеції та Німеччини цей постачальник VPN може вважатися вище багатьох інших постачальників VPN щодо кількості серверів, що безпосередньо впливає на швидкість та підключення.

Під час першого запуску програми він з’єднується з сервером Швеції, який встановлений за замовчуванням. Однак ви не відчуєте великої швидкості, якщо відстань більше. Ми намагалися вручну зв’язатися з найближчим сервером (адже це був єдиний варіант), щоб досягти оптимальної швидкості. Однак, можливо, є можливість отримати високу швидкість, навіть якщо ви підключитесь до більш віддаленого в порівнянні з географічно найближчим сервером. З цієї причини найкращий спосіб зв’язатися з найшвидшим сервером – це пошук вручну та швидкість його тестування. Наступного разу, коли включите програму, ви з’єднаєтесь із цим сервером одним клацанням.

Вподобання

Налаштування підключення

Давайте подивимося на вбудовані функції програми. Параметр налаштувань не містить багатьох налаштувань, але він дозволяє лише встановити налаштування, які потрібно підключити до VPN. Ви можете вибрати це, якщо ви хочете з’єднатися з ним, як тільки система почне налаштовуватися на вас або коли ви ввійдете в систему. Ви можете обмежити інші пристрої, які діляться в одній мережі. Це можуть бути дуже дрібні функції, але все-таки необхідні для підтримки управління користувачем простотою. Отже, ми цінуємо додавання цих функцій у кожного клієнта.

Розширені налаштування

Розширені налаштування в інтерфейсі користувача

Знову ж таки, не так багато можливостей відкрити, все-таки все, що ми тут дослідили, було корисним. Використання може керувати їхніми даними з IPv6, і ви вирішите шифрувати їх чи ні. Вони забезпечують лише протокол OpenVPN, але надають певну гнучкість щодо переваги високої швидкості та високої безпеки.

Це можливо завдяки опції протоколу TCP та UDP OpenVPN, який ви можете вибрати відповідно до своїх вимог. Вам також дозволяється коригувати пакети MTU, які ви повинні зробити, якщо у вас виникли проблеми з підключенням або низька швидкість. Вони також мають багато інших функцій, які не видно в додатку, але вони працюють у фоновому режимі, наприклад, Kill Switch. Вони не пропонують у своїх налаштуваннях опцію перемикача, але вона є, і її не можна вимкнути. Кожен раз, коли він відключається або знову підключається, він блокує всі дані Інтернету для збереження витоку даних. Деякі функції можна додатково додати, увійшовши в обліковий запис.

Особливості, якими можна керувати через Інтернет-акаунт

Додаткові можливості Mullvad

Якщо ви вже використовуєте Mullvad, ви будете знати, що у клієнта не так багато функцій. Однак ви можете додати більше функцій через онлайн-акаунт. Це ще один критерій, де вони проявили свою спритність. Вони спрощували своїх клієнтів, щоб зробити додаток зручним для користувачів, і в той же час дозволили додавати функції через Інтернет-акаунт, щоб забезпечити контроль над додатком. Ви можете знайти ці функції у варіанті путівників на веб-сайті Mullvad. Ці особливості також розширили область використання Муллвада. Ці функції включають переадресацію портів, розділене тунелювання, використання ключа SOCKS5, використання його з BitTorrent та додавання додаткового шару анонімності з Tor.

Аналіз часу підключення

Пробний номер. Час, необхідний для встановлення зв’язку (секунди)
Середній час в секундах 8,26
15.42
29,97
35.85
410.16
55.59
612.66
714.86
86.33
97.42
104.34

Як ми вже обговорювали, за замовчуванням Mullvad підключається до сервера Швеції, і аналіз часу з’єднання був зроблений для сервера, підключеного за замовчуванням. Якщо ви уважно подивитесь, то помітите, що діапазон від найкоротшого до найдовшого періоду часу становить приблизно 10 секунд, що більше, ніж у багатьох постачальників VPN, і це не добре. Однак це не призведе до великої різниці, але якщо діапазон зросте, це, безумовно, спричинить нестабільність. Ми намагалися з’єднати його з іншими серверами, які були нам географічно ближчими, і додаток підключилося до VPN за кілька секунд. Підключення до географічно ближчих серверів забезпечує більш швидке та стабільне з’єднання.

Тест на швидкість

Тест на швидкість Маллвада

Знову ж таки, через відсутність рекомендованого сервера або автоматичного зв’язку з найкращим сервером, ми навіть не знаємо, чи ми взяли тест швидкості для найшвидшого сервера чи ні, для нашого місця розташування. Очевидно, що ми не можемо зв’язатися з кожним сервером, який надає Mullvad, і в цьому випадку ми вибрали декілька на основі найбільш популярних серверів і серверів, які ближче до нашого місця розташування. У цьому тесті на швидкість ми охопили чотири континенти: Азію, Австралію, Північну Америку та Європу. Однак ми нехтували Південною Америкою та Африкою, оскільки саме це робить Муллвад. Вони мають лише одне розташування сервера на кожному континенті, тому вони не такі важливі.

З допомогою тесту на швидкість ми зрозуміли, що підключення до сервера за замовчуванням – не найкращий вибір, і вам потрібно вручну підключитися до найближчого географічного сервера, оскільки він забезпечить вам найкращу швидкість (як правило, але не завжди). Ми відчули високу швидкість порівняно з іншими серверами, коли ми з’єднали нашу систему з сервером Сінгапуру, який є найближчим географічним сервером. У цьому випадку ми відчули зниження лише на 6,62%. Далі йшов сервер Сполучених Штатів і причина цієї величезної кількості серверів. Тож, якщо ви не відчуваєте гарної швидкості, навіть якщо підключаєтесь до найближчого сервера, спробуйте підключитися до сервера Сполучених Штатів, і ви неодмінно отримаєте відносно хорошу швидкість.

Однак результат для австралійського сервера був невтішним, але очікуваним, оскільки він знаходився на величезній відстані, а всього континенту Океанія є лише п’ять локацій сервера. Ви також можете спробувати підключитися до Нідерландів та Німеччини, оскільки вони також мають багато серверів і можуть забезпечити хорошу швидкість.

Безпека

Це не просто анонімний, але і повністю захищений постачальник VPN, який пропонує шифрування AES за допомогою 256-бітного ключа. Крім того, вони пропонують лише протокол OpenVPN, оскільки він є найбільш захищеним, і не дозволяє комусь змінювати його для суворої безпеки. Однак він поставляється з опцією UDP та TCP, і легкий контроль користувача забезпечується для балансування швидкості та безпеки відповідно до вимог. Вони володіють серверами DNS, і, таким чином, жодна зміна участі сторонніх у цій справі не змінюється.

Інтерфейс користувача та досвід користувача

Вони досягли успіху в тому, що планували поставити: Зручна програма. Вони забезпечили дивовижно просту конструкцію, побивши ZenMate, який ми вважали найпростішим. Сила, що стоїть за цим дизайном, прихована в онлайн-акаунті та на тлі програми.

Провайдер VPN повинен запропонувати багато функцій, оскільки це ускладнює інтерфейс користувача. Рішення для цього, яке запропонував Mullvad, полягало в наданні цих функцій у фоновому режимі, а не наданні користувачеві необов’язкового контролю. Наприклад, у муллваді є вбудований комутатор вбивства, який працює у фоновому режимі, але ви не можете його вимкнути. Другим рішенням було встановлення всіх функцій, таких як переадресація портів, розділене тунелювання тощо, через посібники для того, хто бажає їх використовувати..

Тут можна сказати, що користувальницький досвід абсолютно інший, ніж той, який пропонують інші VPN-провайдери. “Немає політики журналів” є повністю надійним, і жодна Ваша інформація не отримує місця в їхній базі даних. Це допомагає забезпечити абсолютно анонімний досвід користувача, і коли він використовується з tor (як вони дозволяють), анонімність виходить на інший рівень. Крім анонімності, швидкість та підключення дуже хороші, якщо ви підключаєтесь до потрібного сервера. Mullvad надає простий у користуванні та гладкий користувальницький інтерфейс, як той, якого очікує користувач від будь-якого постачальника VPN.

Платформа

Що стосується кількості платформ, то Mullvad надає всі платформи, які є відповідними для використання програми Mullvad. Ви впевнені, що можете завантажити його для Windows, Linux, MacOS, Android та iOS. Крім цього, пропонується ще кілька платформ, таких як Qubes OS, Qubes OS 4. Вони також доступні для обмеженої кількості маршрутизаторів: Merlin, Tomato DD-WRT, Asus, OpenWrt та pfSense. Однак ми не знайшли жодних посилань на завантаження для розширення браузера і не впевнені, чи вони доступні.

Підтримка клієнтів

Електронна пошта для підтримки клієнтів Mullvad

Вони не пропонують систему Live Chat, ані генерацію квитків. Можливо, вони також намагаються бути анонімними зі свого боку. Але, коли програма пропонує щось унікальне, на неї покладається обов’язок стежити за тим, як люди цим користуються. Можливо, якщо інформація загубиться або якщо їх генерування анонімних номерів облікового запису створює будь-яку плутанину, їх не можна отримати негайно.

Звертаючись до них для кожного запиту, величезного чи невеликого, потрібно надсилати електронною поштою. Ви можете прийняти відповідь того самого дня через десять годин. У нашому випадку ми їм надіслали електронну пошту вранці 10:30 ранку про певну плутанину між політикою повернення коштів та політикою конфіденційності, на яку вони відповіли нам увечері о 17:30. Відповідь була актуальною та детальною, забезпечуючи 100% задоволення. Хоча відповідь була корисною, якщо час, який знадобиться для відповіді, можна скоротити, то це може покращити якість підтримки клієнтів.

Висновок

Mullvad – найкращий постачальник VPN, коли йдеться про анонімність, але його не слід плутати між безпекою. Однак вони забезпечують шифрування світового класу з OpenVPN, тому це не сумнівно, але в той же час, не особливо. Що стосується швидкості, то вони потребують вдосконалення для Азії, Австралії, Південної Америки та Африки. Однак вони забезпечують дуже хорошу швидкість для Північної Америки та Європи. Додавання прямого чату було б чудовим варіантом, оскільки людям потрібна допомога з багатьох причин.

Що стосується користувальницького інтерфейсу, платформи та функцій, Mullvad отримує повне задоволення, роблячи його продуктом «співвідношення ціни та якості». Якщо ви людина, яка бажає отримати доступ до Інтернету з цілковитою анонімністю, Mullvad – найкращий варіант.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map