Огляд Trust.Zone

Плюси


 • Простий користувальницький інтерфейс із меншою кількістю конфігурацій робить його VPN-провайдером «простим у використанні».
 • За допомогою панелі статусу ви можете відстежувати швидкість завантаження та завантаження.
 • Опція “Kill Switch” зберігає витік даних, якщо VPN несподівано знизиться.
 • “Захист від витоку DNS” допомагає переконатися, що запити DNS надсилаються через захищений тунель.
 • Для різних портів доступні різні варіанти протоколів.

Мінуси

 • Існує не так багато конфігурацій, тому це не дозволяє користувачеві вносити зміни відповідно до його вимог, але, можливо, саме для підтримки простоти.
 • Сервери не можна сортувати чи відфільтрувати жодним чином, і потрібно вибрати сервер вручну.
 • Іноді він може відображатись помилки, коли ви намагаєтесь з ним зв’язатися. Однак повторне підключення може вирішити проблему.

Веб-сайт: Відвідайте веб-сайт

Огляд

Швидкий огляд
Веб-сайт
ПротоколиOpenVPN та L2TP
ПлатформиAndroid, iOS, Windows, Mac, Linux
ЮрисдикціяСейшельські острови
Ведення журналівБез журналів
Шифрування256-бітний AES
З’єднанняДо 5 підключень
Місцеположення34 країни
Сервери164
Netflix / P2PP2P доступний
Варіанти оплатиPayPal, кредитна картка, біткойн, криптовалюта, PaymentWall
Параметри підтримкиКвиток підтримки
Ціноутворення від$ 2,88 / місяць Рахунок за 24 місяці
ГарантіяНіяких гарантій
Безкоштовний період випробовування3-денна безкоштовна пробна версія

Trust.Zone – це послуга віртуальної приватної мережі, що надається Trusted Solutions Ltd, компанією з безпеки в Інтернеті, що базується на Сейшелах, Східна Африка. Основна мета цієї послуги – допомогти користувачам уникнути будь-якого моніторингу провайдерів і зробити їх абсолютно анонімними під час здійснення онлайн-діяльності. Крім того, він надає користувачам необхідні функції захисту, щоб захистити їх від будь-яких хакерських атак та кіберзагроз. Завдяки простому користувальницькому інтерфейсу та “дії при натисканні” Trust.Zone – один із найбільш зручних у користуванні VPN-провайдерів.

Клієнт робочого столу довіри

Сто плюс сервери у вісімдесяти трьох зонах

Встановити 138 серверів у всьому світі – це непросте завдання, але якщо така мережа підключення буде встановлена, щирість щодо безпеки можна було б легко зробити. Вони розміщують свої сервери спритно і вже охопили більшість частин Північної Америки, Європи та Австралії. Ще кілька серверів потрібні в Азії, і після цього потрібно буде лише кілька серверів у Південній Америці, оскільки база користувачів на цьому континенті не величезна.

Доступний сервіс VPN, який пропонує необмежену пропускну здатність

Перше, що ви помітите про Trust.Zone, це те, що ця послуга VPN є цілком доступною за можливостями, які вона пропонує. Отже, це дуже хороша послуга, яку ви використовуєте, якщо ви бюджетуєте і не хочете витрачати занадто багато грошей на віртуальне приватне з’єднання. Крім того, він пропонує необмежену пропускну здатність, яка дозволяє споживати будь-який тип контенту в Інтернеті стільки, скільки вам потрібно.

Kill Switch

Різні параметри настройки

Перемикач Kill – одна з головних особливостей, яку надає Trust.Zone. Потрібно припинити Інтернет-трафік, коли будь-який збій має місце під час з’єднання VPN, коли ви користуєтесь Інтернетом. У разі відсутності програми перемикання, якщо ви відвідуєте будь-який веб-сайт з обмеженим доступом або використовуєте Netflix з іншого місця розташування, і клієнтські сховища VPN працюють без вашого відома, він сповістить провайдера. З цієї причини Kill Switch повинен бути по суті впроваджений у кожну VPN, і саме це зробив Trust.zone.

Захист від витоку DNS

Витік DNS може призвести до повного збою використання VPN. Захист від витоку DNS гарантує, що DNS-сервер Trust.Zone залишається видимим замість DNS-сервера вашого провайдера. Це гарантує, що кожен запит DNS, який ви робите, шифрується постачальником VPN, а потім проходить через захищений тунель.

Без реєстрації та без обмеження трафіку P2P

Хороша річ у Trust.Zone – це те, що він не веде журналів вашої онлайн-активності, тобто навіть постачальник послуг не знає, що ви робите в Інтернеті, незважаючи на те, що ви використовуєте їх приватне з’єднання. Це пояснюється тим, що ця компанія не пов’язана обмежуючими урядовими правилами, які вимагають від них дотримуватися будь-яких законів щодо збереження даних, тому користувачі в цьому відношенні є безпечними. Крім того, він забезпечує необмежений трафік P2P у випадку, якщо ви хочете використовувати своє приватне з’єднання для обміну торентами або P2P, що може бути неможливим, якщо ви використовуєте інші подібні послуги.

Панель стану

Панель стану

Панель стану – це унікальний атрибут Trust.Zone, який показує стан передачі даних та пов’язані з цим специфікації. Він показує ім’я сервера, порт та протокол, вибрані для встановлення з’єднання. Нижче ви можете перевірити швидкість завантаження та завантаження, за допомогою якої можна порівняти ту, для якого порту ви отримуєте максимальну швидкість. Це особливість, яка допомагає покращити ефективність роботи користувачів.

Аналіз часу підключення

Цей аспект допомагає визначити стабільність програми та показує, наскільки швидко програма могла б встановити з’єднання. Ми виконували її для кожного постачальника VPN, а деякі показали нам несподівані результати, зробивши миттєве з’єднання. Однак це залежить від різних факторів, особливо відстані між вашим місцезнаходженням та сервером.

Час з’єднання із середнім

Час відповіді становить від 9,97 секунди (найкоротший) та 20,18 (найдовший), Trust.Zone показує надійний час підключення. Однак кілька разів було виявлено помилку, що “клієнт не може з’єднатися з віртуальною приватною мережею”. На цей час нам потрібно видалити його з “Диспетчера завдань”, після чого він працював чудово.

Тест на швидкість

До і після зони довіри

Коли порівнювали результати тесту на швидкість, ми були мало розчаровані, оскільки швидкість завантаження 17. 17 Мбіт / с і швидкість завантаження 18,30 Мбіт / с були знижені до 1,99 Мбіт / с і 0,38 Мбіт / с відповідно.

Це показує, що Trust.Zone не є ідеальним варіантом для завантаження вмісту, але все-таки перегляд може бути здійснений ефективно. Також ви можете передавати відео хорошої якості зі швидкістю, встановленою після підключення VPN.

Знову ж, це залежить від місця розташування. Наприклад, якщо ви живете в Канаді, ви не відчуєте такого зменшення через кілька серверів.

Безпека

Trust.Zone використовує шифрування AES за допомогою 256-бітного ключа, який, як відомо, є найпотужнішим шифруванням, яке неможливо зламати грубою силою.

Що стосується протоколу, вони мають доступ до протоколу OpenVPN, який є найбільш безпечним. Він не пропонує жодного протоколу PPTP, оскільки, як відомо, цей протокол є вразливим до багатьох хакерських атак. Крім того, ви можете перейти до параметра налаштувань та вибрати протокол відповідно до вашої вимоги. За допомогою декількох протоколів шифрування, які пропонує постачальник, можна гарантувати, що ви завжди використовуєте той, який є безпечним і безпечним для вашої онлайн-діяльності.

Вони щодня видають на своєму веб-сайті «ордер на каналах», який захищає клієнтів Trust.Zone у випадку, якщо закон вимагає журналів діяльності та про пошуки. Для підтвердження їх політики “Без журналу” ви можете відвідати: https://trust.zone/canary або подивитися тут:

Платформи

З одного облікового запису можна встановити три з’єднання одночасно, що є виправданням призу, який пропонує Trust.Zone.

Ви можете завантажити його на ПК з ОС Windows, Android, MacOS та iOS. Виключна частина полягає в тому, що він також надає клієнт для Linux, що є платформою, яка не охоплюється кожним постачальником VPN.

Установка та реєстрація настільки ж прості, як увімкнення підключення до віртуальної приватної мережі одним клацанням. Перейдіть на їхній веб-сайт і завантажте його відповідно до вашої операційної системи, підпишіться, вибравши план і ось ви йдете.

Інтерфейс користувача та досвід користувача

Ви не отримаєте простішого постачальника VPN, і це найкорисніше для покупців, які знають вимоги VPN, але не хочуть налаштовувати їх на налаштування. Це простий у використанні та легко досліджувати.

Протягом декількох хвилин ви ознайомитесь із повною роботою програми та способом її корисного використання. Досвід користувачів можна покращити, додавши ще деякі необхідні функції, такі як Ad-Blocker та Split Tunneling. Також помилка підключення є великим розчаруванням, коли мова йде про досвід користувачів. Однак, маючи декілька вдосконалень, цю проблему можна було б усунути, і можна було б запропонувати кращу програму.

Підтримка клієнтів

Форма підтримки клієнтів

У них немає підтримки в чаті, і підтримка електронної пошти також не доступна постійно. Він доступний лише з понеділка по п’ятницю з 6:00 до 16:00 GMT +0. Через це не можна очікувати негайної відповіді. Тож, якщо ви людина, яка сильно залежить від підтримки клієнтів у кожному питанні, Trust.Zone може бути не дуже корисним.

Однак вони надають повний набір поширених запитань, який майже вирішує всі проблеми, з якими може стикатися клієнт під час використання програми Trust.Zone. Ці поширені запитання стосуються кожного сегменту, де клієнту потрібна допомога. Вони також забезпечують повний процес усунення несправностей, який може допомогти клієнтам упорядкувати з’єднання без допомоги будь-кого.

Висновок

Trust.Zone забезпечує безпечне з’єднання з простим у користуванні інтерфейсом, ідеально підходить для людей, які не хочуть потонути в технологіях, але хочуть використовувати VPN для своєї проблеми конфіденційності. Кількість серверів вже 138, що охоплюють усі основні країни у всьому світі. Це допомагає зберегти ваше мережеве з’єднання приватним, щоб ви могли приватно та анонімно переглядати Інтернет, минаючи всю урядову цензуру та обмеження. Однак Trust.Zone можна було б покращити з точки зору швидкості та особливостей. І якщо він вжитиме міру покращення, він також може обіграти постачальника VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map