VPN необмежений огляд

Про

Офіційний логотип VPNUnlimited


 • VPN Unlimited розробив технологію схованості KeepSolid Wise, яка робить ваші дані менш помітними через Інтернет, і схоже на стандартний трафік замість зашифрованого трафіку.
 • Вони також забезпечують довічну підписку, яка недоступна для більшості постачальників VPN. Це дозволяє користувачеві платити за один раз та користуватися послугою без поновлення підписки після кожного визначеного періоду.
 • Ви можете вибрати план відповідно до кількості пристроїв. Вони надають можливість вибору одного пристрою, п’яти пристроїв та десяти пристроїв одночасно. Однак ви можете видалити лише один пристрій за тиждень.
 • Окремі сервери для Streaming, BBC та Netflix створені, щоб знищити заборону на розваги.

Мінуси

 • Плавність підключення була відсутнім елементом, і кілька разів, коли ми намагалися переключити сервер, він переставав підключатися до Інтернету. Навіть після того, як я закрив додаток, Інтернет буде назавжди знищений, поки ми не внесемо зміни в конфігурацію мережі вручну.
 • Перший кон привів нас до іншого; сервер для BBC iplayer не працював нормально. Наступного разу, коли ми її відключили, навіть Інтернет відпав разом із ним. Ми вважаємо, що це псується з нашими мережевими конфігураціями, і перегляд цього завдання було вивести життя з мертвих.
 • У ньому немає багатьох варіантів, які могли б дозволити користувачам вносити зміни в додаток та його використання.
 • KeepSolid Inc. підпорядковується юрисдикції США, і дуже добре відомо, що США – одне з “П’яти очей”, тому створити штаб-квартиру там не годиться..

Веб-сайт: Відвідайте веб-сайт

Огляд

Швидкий огляд
Веб-сайт
ПротоколиOpenVPN, IKEv2,
ПлатформиWindows, Mac, iOS, Android, Linux, Windows Phone, Apple TV, браузери
ЮрисдикціяСША
Ведення журналівНемає журналу
ШифруванняAES 256
З’єднанняДо 10 пристроїв
Місцеположення70+ локацій
Сервери400+
Netflix / P2PP2P доступний
Варіанти оплатиPayPal, Bitcoin, Amazon, Кредитні картки, подарункові карти, магазини додатків
Параметри підтримкиЧат в прямому ефірі
Ціноутворення від 4,17 дол. / Місяць Рахунок за 3 роки
Гарантія7 день
Безкоштовний період випробовуванняТак

KeepSolid VPN Unlimited – це послуга VPN, що надається KeepSolid Inc., яка володіє продуктами, пов’язаними з конфіденційністю. Вони заявляють про політику “Без журналу”, але наскільки це правда, давайте відкриємо це в цьому огляді. Крім того, вони заявляють про надання послуги з “граничною швидкістю” та “Без обмеження даних”.

Ми розробили основу їхньої різної політики та досліджували клієнтів VPN Unlimited з усіх аспектів. Ми знайшли деякі приховані факти, які не були помітні на поверхні, і ці факти, безумовно, братимуть участь у висновку, рекомендуємо ми VPN Unlimited чи ні.

VPN необмежений головний екран

Однак його ціна може стати привабливим фактором, оскільки вона також забезпечує довічну підписку, і якщо ви хочете придбати її через цю причину, продовжуйте роботу. Але, якщо для вас важливі інші фактори, залиште і пройдіть огляд, який говорить про функціональність та ефективність його застосувань.

Сервери

VPNUnlimited Обслуговувати карту місць розташування

Сервери проводять реальну гру ефективності, якщо говорити про підключення до віртуальної приватної мережі. Хороша серверна мережа дозволяє користувачеві встановити швидке та ефективне з’єднання з будь-якого куточка світу.

VPN Unlimited має відносно хорошу мережу з 400+ високошвидкісними серверами (як вони стверджують) у 70+ місцях, розташованих по всьому світу. Отже, це повинно забезпечувати високу швидкість, правда? Ну, це залежить і від вашого місцезнаходження; відстань між вами та сервером, іноді погодні умови та багато інших факторів також можуть впливати на швидкість.

У випадку VPN Unlimited, навіть якщо ми робимо ситуацію ідеальною, швидкість не відчувалася. Тепер, якщо говорити про фільтрацію серверів, вони розподіляються в чотирьох різних категоріях:

Категорія сервера VPNUnlimited

 • Усі сервери
 • Рекомендовано
 • Вибране
 • Потокове

Для нас це виглядає ефективно, оскільки ці категорії допомагають користувачам вибирати сервери відповідно до вимоги. З категорії «Всі сервери» ви можете вибрати сервер із країни, вміст якої ви хочете відвідати. Однак він не з’єднується з серверами ефективно та вимагає багато часу, щоб зв’язатися з кількома серверами. Можливо, ці сервери телефонують на технічне обслуговування і сподіваються, що це питання буде вирішено в майбутньому.

На підставі чого вибираються “Рекомендовані сервери”, нам невідомо, але найкращий, до якого клієнт автоматично підключився, встановлюється в тій же країні, де ми знаходимось. Інші рекомендовані сервери були з Європи, і ми зіткнулися з подібною проблемою підключення. Ми рекомендуємо зберегти сервери, які функціонують належним чином у списку улюблених, щоб ви могли за короткий час підключитися до відповідного сервера.

Ну, є чотири виділені сервери для потокової передачі, які названі як:

Категорія сервера потокового потоку VPNUnlimited

 • Потокове
 • BBC iplayer
 • Хулу
 • Netflix

Ці потокові сервери названі відповідно до мети, яку вони обслуговують. Однак не всі потокові сервери виконують свої завдання ефективно. Ми бачили багато “На жаль .. Щось пішло не так” протягом усього огляду. На щастя, врешті-решт, нам вдалося насолодитися улюбленими шоу після декількох разів підключення, відключення та підключення до серверів..

Політика ведення журналів

“Немає політики реєстрації”

Це звучить як найнадійніший фактор, згідно з яким ви обрали б свого постачальника VPN. VPN Unlimited вимагає не зберігати журнали для кожного плану. Однак він не згадується на домашній сторінці веб-сайту. Щоразу, коли ви переходите до розділу завантаження, ви можете прочитати цю заяву, зазначену нижче ціни.

VPN необмежена політика ZeroLog

За допомогою прямого чату ми виявили, що він насправді зберігає деякі журнали, які, як кажуть, потрібні для вдосконалення програми. Вони нам чітко пояснили, що ця інформація зовсім не шкідлива. Однак є один виняток, коли записується сума загального веб-трафіку за кожен сеанс. Інформація про кількість підключених пристроїв також записується, що, безумовно, не хвилює.

VPNUnlimited ZeroLog Policy Livechat

Навіть спочатку ми вважали, що це не має значення, необхідно провести додаткові дослідження щодо політики конфіденційності постачальника VPN, і ми знайшли кілька моментів, які не впевнені в конфіденційності користувача. Це обмеження, яке має постачальник VPN, якщо його штаб-квартира знаходиться в будь-якому з П’яти очей.

Політика конфіденційності VPNUnlimited ZeroLog Policy

Є більше інформації, яку ви повинні знати перед покупкою програми. Прочитайте повну політику конфіденційності, і ви дізнаєтесь, що ця програма підходить вам чи ні. Додаток може або не може зберігати особисті журнали, але отримання та використання даних проводиться різними способами, що може викликати занепокоєння, якщо ви хочете залишатись анонімними. Також у випадку, якщо суд попросить провайдера, він зобов’язаний відстежувати вашу онлайн-діяльність.

Додаткові послуги

VPN Необмежені додаткові послуги

Додаткові функції включають персональний IP, персональний сервер, а також ви можете збільшити кількість слотів або пристроїв, які ви хочете підключити до VPN. Без додаткових функцій ваш IP-адресу та ваш сервер поділяться також іншими користувачами. Тут “спільний доступ не буде” не спрацює, і наслідком цього стане повільне з’єднання через багатьох користувачів.

Якщо ви придбаєте одну окрему IP-адресу, ніхто більше не зможе скористатися цією IP-адресою, і таким чином ви зможете уникнути будь-яких шансів стикатися з повільною мережею. Якщо навіть це не вдасться, ви можете придбати персональний сервер, і лише ваші дані пройдуть через нього.

Якщо вам потрібно поділитися перевагами VPN з великою командою, або ви можете встановити його в маршрутизатор, або якщо це неможливо, у вас є можливість збільшити кількість пристроїв з п’яти (що є стандартним) до десяти на сплачуючи ціну відповідно. Завдяки цій функції, якщо ви знаєте когось, хто бажає придбати VPN-клієнт, ви можете поділитися обліковим записом та зробити його більш економічним.

Netflix

Доступ до Netflix – одна з головних причин, через яку люди використовують VPN. Однак це також залежить від країни, до якої ви бажаєте отримати доступ до Netflix. Використовуючи VPN Unlimited, ви можете отримати доступ до вмісту Netflix США, але не інших країн. Як тільки ви натиснете на сервер Netflix, ваш IP зміниться і покаже ваше місцезнаходження як Каліфорнія.

У випадку США це працювало успішно, але як бути з Netflix інших країн? Ну, вибачте, але ви не можете отримати доступ до них за допомогою VPN Unlimited. Ми намагалися встановити зв’язок із усіма трьома канадськими серверами, сервером Нідерландів та обома серверами Великобританії. Результати були невтішними, і “На жаль, щось пішло не так” було єдиним, що з’явилося на нашому екрані. Тепер під потоковими серверами було два сервери, які отримали назву “Streaming” і “Hulu”, обидва мають розташування Сполучених Штатів, так що навіть якщо Netflix працює на цих серверах, це було б марно, тому що для США, вже є один виділений сервер Netflix.

Є одна особливість, якої не вистачає більшості постачальників VPN, і це потоковий сервер BBC iplayer. Один з двох американських серверів призначений для потокової передачі iplayer BBC. Ви можете підключитися до нього та легко обійти обмеження. Однак це не спрацює, якщо ви спробуєте з’єднатись з Великобританією Netflix за допомогою цього сервера.

Аналіз часу підключення

Середній час, необхідний для з’єднання

Іноді найпростіші завдання стають найскладнішими, і саме з цим ми стикаємося під час аналізу часу підключення. Це виглядає так стабільно, правда? В середньому 18,94, і це можна прийняти, оскільки багато інших постачальників VPN займають більше часу, ніж це. Одного разу, встановлюючи зв’язок, ми також відчували час вичерпання. Але це добре; Я маю на увазі, що це може статися колись.

Що неприпустимо, це закриття ПІДКЛЮЧЕННЯ ІНТЕРНЕТУ щоразу, коли я переходжу до іншого сервера чи відмовляюся від обслуговування VPN. Це один важливий мінус, який руйнує ефективну безпеку та дивовижні ціни, які пропонує KeepSolid Inc..

Ми були пов’язані з VPN та переглядали жаб. Після цього ми думали отримати доступ до вмісту iplayer BBC, але, на жаль, тоді ми не були у Великобританії. Отже, ми перейшли на сервер iplayer BBC, і магія сталася. Він не тільки не відтворював iplayer BBC, але й блокував моє підключення до Інтернету, до якого я не зміг підключитися навіть після підключення до інших серверів або відключення постачальника VPN.

VPNUnlimited BBCiplayer Failure

Дратівливу частину ще належить прийти!

Після того як ми вимкнули VPN Unlimited, ми видалили його з диспетчера завдань і спробували знову з’єднатися з Інтернетом. Це не допомагало. Ми намагалися зв’язатися з VPN Unlimited, і він просив нас переконатися, що наше підключення до Інтернету увімкнено. Отже, для з’єднання з постачальником VPN нам потрібен Інтернет, а для з’єднання з Інтернетом нам потрібно зв’язатися з постачальником VPN, і ми не дуже добре справляємося з парадоксами.

Тепер ми підключили систему за допомогою іншого Wi-Fi, і це допомогло нам отримати доступ до VPN-клієнта та створити Ethernet. Виходячи з цього, вам потрібно виконати кроки, якщо зіткнетеся з тією ж проблемою:

 • Після підключення до іншої мережі просто встановіть VPN-з’єднання за допомогою постачальника VPN.
 • Як тільки постачальник VPN з’єднається з сервером, переключіть вашу систему на попередню мережу.
 • Перейдіть до центру мереж та обміну > Відключити Ethernet від “перегляду активних мереж” > Перейдіть до “Налаштування мережевого адаптера” > Увімкніть його ще раз.

Ця проблема може з’являтися знову і знову, і постійне рішення недоступне, і тому ми не рекомендуємо її використовувати, якщо проблема продовжується. VPN Unlimited повинен мати команду розробників, яка повинна вирішити цю помилку якнайшвидше.

Тест на швидкість

VPNUnlimited SpeedTest

Це зовсім не розчаровує, коли мова йде про швидкість (принаймні, порівняно з іншими функціями, які він надає). Ми особливо перевірили його на Netflix і зрозуміли, що сервер Netflix забезпечує швидкість Інтернету, ніж рекомендований сервер. Це можна констатувати смішно або можна зробити висновок, що VPN Unlimited не дає правильних рекомендацій для серверів. Якщо ви використовуєте VPN Unlimited, вручну спробуйте вибрати різні сервери, і, можливо, ви відчуєте кращу швидкість, ніж рекомендована швидкість сервера.

Безпека

Ну, кожен постачальник VPN в даний час використовує AES-256, який є шифруванням військового рівня, який використовується розвідувальними службами Сполучених Штатів і рекомендований як найкращий “Diamond Wall”, який майже неможливо зламати. Тепер, чим відрізняються VPN Unlimited? Навіть після надання цього сильного шифрування вони додали ще один рівень безпеки, додавши технологію KeepSolid Wise Stealth VPN. Через це ваші дані виглядають як невинно перетворена інформація, і ніхто не міг дізнатися, що вона зашифрована. Він змішується з інтернет-трафіком, допомагаючи вашому VPN-зв’язку стати невидимим. Це корисно в країнах, де відбувається активне блокування VPN, таких як Китай та Росія. Використання VPN вважається незаконним у цих країнах, і якщо когось визнають винним, проти нього може бути порушено звинувачення. Тож корисно захистити себе від уряду.

Ця технологія може виявитися марною через кілька причин:

Жодне порушення даних не могло статися через цього постачальника VPN: правда. ✅
Вони не діляться нашими даними жодною стороною: Неправдивою. ❌
Стороння може спричинити витік наших даних: Можливо. ❓

Вони не володіють DNS і використовують Google DNS, що також може стати джерелом витоку. Через стільки розливів у тунелі передачі даних, ми не можемо стверджувати, що він є абсолютно надійним.

VPN необмежений обмін даними

Платформи

Будь-який пристрій у вас є, для більшості платформ вони надають клієнт VPN. Ви також можете завантажити розширення для Chrome та Firefox. Вони також пропонують конфігурацію маршрутизатора, але це суто залежить від маршрутизатора, сумісний він з постачальником VPN чи ні.

Одне, що ми хотіли б запропонувати тут, це те, що клієнт не завантажує безпосередньо з веб-сайту, якщо ви використовуєте старішу версію будь-якої операційної системи. Ці завантаження підходять лише для останньої версії, і через це виникне проблема з помилкою підключення. Останню версію слід встановлювати лише в останній версії операційної системи. Це може спричинити несправності та вихід з ладу мережі, якщо остання версія буде встановлена ​​у старій версії операційної системи.

Ви можете безпосередньо зв’язатися з ними за допомогою прямого чату або електронної пошти, і вони нададуть вам клієнтське посилання, підходяще для вашої операційної системи.

Для одного облікового запису можна використовувати до 10 пристроїв, і ця пропозиція не надається більшістю постачальників VPN. Це допомагає користувачеві встановити його на декількох платформах у кількох місцях, не турбуючись про кількість підключень. Однак для одного облікового запису існує обмеження на використання даних. Ви не можете використовувати більше 900 ГБ даних через один обліковий запис за один місяць, тож якщо десять різних людей користуються VPN Unlimited, то 90 ГБ припадає на спільну частку всіх.

Інтерфейс користувача та досвід користувача

Інтерфейс користувача ніколи не є проблемою для цієї програми. Клієнти настільки прості та зручні у використанні, що навіть хтось, хто не знайомий із технологією VPN, міг би її легко вивчити. Кожні кілька функцій та конфігурації не потрібно багато думати над оптимізацією своєї мережі.

Проста карта та кілька вкладок з чіткими атрибутами – це те, що потрібно зробити VPN більш привабливим. Але це трапляється не кожен раз, коли хороший інтерфейс користувача призводить до користувацької роботи. Ми дійсно мали поганий досвід роботи через проблему з підключенням, з якою ми стикалися. Досвід користувачів можна також покращити, додавши ще деякі функції, такі як розділений тунель та блокувальник реклам, які CyberGhost та NordVPN вже зробили.

Підтримка клієнтів

Підтримка клієнтів надається двома різними способами, які є необхідними для забезпечення задоволеності клієнтів: опція “Генерація квитків” та “Чат в прямому ефірі”. Обидва дуже ефективні, і вони насправді допомогли нам розкрити політику конфіденційності, інформацію про DNS та проблеми, пов’язані з помилками.

Однак, коли я поскаржився на неправильну опцію завантаження, розміщену на їхньому веб-сайті, вони направили мені на електронну пошту пропозицію. Якщо я кажу про генерацію квитків, це швидше, ніж більшість служб підтримки VPN. На це не знадобиться більше двадцяти хвилин, щоб відповісти вам правильним рішенням та посиланнями запиту.

VPN необмежена генерація квитків

Висновок

Навіть після досягнення хорошої швидкості та наявності KeepSolid Wise, нам не вдасться зробити чистий дзвінок, якщо ви збираєтеся придбати цей VPN-продукт. Це пов’язано з проблемами з підключенням, з якими ми стикалися під час використання VPN та навіть після його видалення. Не тільки це, але й політика ведення журналів не видається нам зрозумілою, і це не є надійним. Вони також залучають третіх сторін для зберігання даних та використання Google DNS.

Якщо ці всі проблеми вдасться вирішити, ми будемо раді переглянути продукт знову з позитивним аспектом, але наразі VPN Unlimited розчаровує, і не рекомендував би його, навіть якщо він дешевший, ніж інші постачальники VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map