5 lietas, ko varat darīt, tiklīdz atbloķējat vietnes un apiet interneta ierobežojumus

Joprojām ir daudz valstu, kas saviem pilsoņiem piemēro stingrus interneta likumus, piemērojot filtrus, kas bloķē dažu vietņu piekļuvi sabiedrībai. Ļoti nedaudzas valstis varētu arī veikt ārkārtēju pasākumu, lai bloķētu jebkāda veida vietnes, kuras nekalpo valdības mērķiem. Dažās valstīs cilvēkiem būs arī grūti atbloķēt tīmekļa vietnes, kuras bloķējusi valdība. Piemēram, VPN izmantošana dažās valstīs varētu būt arī nelikumīga.


Neatkarīgi no tā, kur dzīvojat, ja rodas tāda problēma kā interneta ierobežojumi un tiešsaistes darbību uzraudzība, jūs varat iziet cauri šādiem ierobežojumiem. Atcerieties, ka, lai gan dažas valstis saviem pilsoņiem piemēro dažus interneta ierobežojumus, daudzas valstis nepiemēro šāda veida ierobežojumus. To valstu skaits, kuras ievēro interneta brīvību, ir lielāks nekā to valstu skaits, kuras ir ierobežojušas interneta likumus, kurās netiek ievērota indivīda tiešsaistes privātums un drošība. Piemēram, ASV, Kanāda, Japāna, Lielbritānija un daudzas citas pasaules valstis ievēro savu pilsoņu tiešsaistes privātumu un drošību. Tātad, ja vēlaties izjust interneta brīvību, labākais sākšanas veids ir VPN. Piedāvājam 5 lietas, kuras varat darīt, atbloķējot vietnes un apiet interneta ierobežojumus:

1. Jūs varat pārlūkot internetu kā vēl nekad

Kad esat pakļauts ierobežojošajiem interneta likumiem, lielākoties varat pārlūkot vietējās vietnes, kurām jums ļaus piekļūt valdība. Apmeklējamo vietņu izvēle ir ierobežota, un jūs, iespējams, pat nevarēsit apmeklēt sociālo mediju vietnes, kas ir pieejamas citu valstu cilvēkiem. Arī informācijas daudzums, ko varat iegūt no interneta, ir ļoti ierobežots, jo to kontrolē valdība. Bet, tiklīdz jūs būsit apiejuši šādus interneta ierobežojumus, varēsit pārlūkot internetu tā, kā jūs nekad to vēl neesat izdarījis. Jūs varat paplašināt savu skatījumu uz pasauli, jo ir daudz izvēles iespēju un daudz jaunu lietu, ko varat iemācīties.

2. Jūs esat drošs no jebkāda veida valdības un ISP uzraudzības

Lielākā daļa interneta ierobežojumu likumu ir izstrādāti, lai kontrolētu interneta lietotājus tiešsaistes darbībās, kā arī lai uzraudzītu viņu uzvedību tiešsaistē. Ja jūs esat pakļauts ierobežojošai valdībai, jūs nevarēsit izteikties internetā. Valdība un jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs uzraudzīs visas jūsu apmeklētās vietnes. Vienmēr tiks uzraudzīti visi jūsu ierakstītie komentāri, kā arī sarunas. Tas nenotiks, kad atbrīvosities no interneta ierobežojumiem. Kad būsit brīvs, jūs visu laiku varēsit pasargāties no jebkāda veida valdības un ISP uzraudzības.

3. Jūs varat pārlūkot tīklu anonīmi un privāti

Bez VPN vai virtuālā privātā tīkla aizsardzības jūs nevarat pārlūkot internetu, neatklājot savu identitāti. Pārlūkojot neto, jūs vienmēr atklājat savu īsto identitāti, parādot savu īsto IP adresi vietnēm, kuras apmeklējat. No jūsu IP adreses daudzas trešās puses varēs izsekot jūsu patiesajai identitātei, jūsu reālajai atrašanās vietai, kā arī daudzai citai jūsu informācijai. Tas, protams, jums nav droši, it īpaši, ja ap stūri lien daudz hakeru, kas mēģina nozagt jūsu datus. Apejot interneta ierobežojumus, jūs varēsit pārlūkot tīklu anonīmi un privāti, neatklājot savu īsto IP adresi un līdz ar to savu īsto identitāti tiešsaistē.

4. Jūs varat apmeklēt visas vietnes

Vietņu atbloķēšana nozīmē, ka varat piekļūt visām vietnēm, kuras ir pieejamas internetā. Vietnes, kuras valdība parasti bloķē vai cenzē, jums būs pilnībā pieejamas. Tas nozīmē, ka, apmeklējot jebkuru vietni internetā, nenotiks cenzūra vai kaut kas tamlīdzīgs. Tas jums nodrošina pilnīgu brīvību un pilnīgu kontroli tiešsaistē, jo jūs ļausit tikai sev izlemt, kuras vietnes varat apmeklēt un kuras vietnes nevēlaties apmeklēt. Ja varēsit apmeklēt visas tīmekļa vietnes, jūs varēsiet uzzināt daudzas citas lietas no citām valstīm un citām kultūrām, un tādējādi jūs varēsit viegli paplašināt savu redzesloku..

5. Jūs varat apiet jebkura veida ģeogrāfiskās atrašanās vietas ierobežojumus

Piemēram, ja vēlaties skatīties noteiktu filmu, kas ir pieejama tikai citā valstī, varat to izdarīt, apejot interneta ierobežojumus un atbloķējot vietnes. Jebkurš ar reģionu aizsargāts saturs jums būs pieejams, un jūs varat straumēt vai lejupielādēt visas filmas, kuras vēlaties. Jūs pat varat abonēt pakalpojumus, kas ir pieejami tikai citās valstīs. Tas var sniegt jums pilnīgu interneta baudīšanas pieredzi, ļaujot jums izbaudīt jebkādu interneta piedāvāto saturu.

Šīs ir 5 lietas, kuras varat darīt, atbloķējot vietnes un apiet interneta ierobežojumus. Ja jums rodas jautājums par to, kā sākt, varat sākt, abonējot premium VPN pakalpojumu. VPN jeb virtuālais privātais tīkls ir pakalpojumu veids, kas ļauj apiet interneta ierobežojumus un atdot jums tiešsaistes brīvību. Tas arī palīdzēs aizsargāt jūsu drošību un privātumu tiešsaistes darbību laikā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map