5 Opera VPN priekšrocības un kāpēc tas ir labākais bezmaksas VPN, ko izmantot

Opera ir viens no nedaudzajiem pārlūkiem, kurus varat izmantot, lai anonīmi piekļūtu internetam. Tas notiek tāpēc, ka starp daudziem vispārpieņemtajiem pārlūkiem Opera ir tā, kas lietotājiem sniedz bezmaksas piekļuvi savam virtuālā privātā tīkla pakalpojumam, ko sauc par Opera VPN, kuru lietotāji var aktivizēt izvēlnē Iestatījumi. Šī integrētā privātā savienojuma funkcija ir iespējama pēc tam, kad uzņēmums, kas atrodas aiz pārlūka Opera, dažus gadus iepriekš iegādājās diezgan labi pazīstamu VPN uzņēmumu. Pats labākais, ka Opera lietotājiem bez maksas piešķir piekļuvi virtuālajam privātajam tīklam bez ierobežojumiem.


Ar simtiem vai pat tūkstošiem bezmaksas VPN pakalpojumu, kas ir pieejami visā pasaulē, Opera VPN izceļas no pūļa, piedāvājot bezmaksas virtuālā privātā savienojuma pakalpojumu, kas ir ērti lietojams un pieejams visiem. Joslas platuma ierobežojumiem, ko lietotāji var izmantot kopā ar pakalpojumu, nav ierobežojumu, un ir arī dažādas citas priekšrocības, kuras viņi var iegūt. Ja nevēlaties maksāt par VPN pakalpojumu, tas noteikti ir tas, kas jums vajadzētu izmantot. Šeit ir 5 Opera VPN priekšrocības un kāpēc tas ir labākais bezmaksas VPN, ko izmantot:

1. Tas ir integrēts pārlūkā

Ja esat Opera pārlūka lietotājs un izmantojat šo pārlūkprogrammu kā galveno pārlūku, lai piekļūtu internetam, jums nav jāinstalē neviens papildinājums, lai varētu izmantot tam pievienoto VPN pakalpojumu. Jūs vienkārši aktivizējat privāto savienojumu pārlūkprogrammas privātuma iestatījumos, un tas ir labi jādara. Virtuālais privātais tīkls jau ir iestrādāts pārlūkprogrammā, un jūs to varat viegli konfigurēt arī no pārlūka interfeisa. Tātad, atšķirībā no citiem bezmaksas pakalpojumiem, kas prasa instalēt papildu programmatūru vai papildinājumu, jūs varat vienkārši izmantot Opera VPN no komplekta.

2. Tas nāk no cienījama uzņēmuma

Opera ir cienījama kompānija, un tā vairāk nekā desmit gadu laikā ir kļuvusi par vienu no labākajiem pārlūku izstrādātājiem ar labiem sasniegumiem. Faktiski tā ir viena no galvenajām pārlūkprogrammām, kas vienmēr kā vienu no galvenajiem mērķiem uztur lietotāja privātumu. VPN savienojuma integrācija pārlūkprogrammā tiek veikta saskaņā ar viņu privātuma politiku, kā arī viņu pakalpojumu mērķiem. Viņi patiešām vēlas padarīt internetu par drošāku vietu lietotājiem, lai izpētītu un uzlabotu tiešsaistes privātuma aizsardzību, izmantojot VPN savienojumu..

3. Joslu platuma ierobežojums vispār nav noteikts

Lielākā daļa bezmaksas VPN pakalpojumu, kas pastāv, piedāvās jums privātu savienojumu ar ierobežotu joslas platumu, ko viņi katru mēnesi piešķir lietotājiem. Kad mēnesī esat izmantojis visu piešķirto joslas platumu, jums jāgaida vēl viens mēnesis, lai iegūtu vēl vienu bezmaksas joslas platuma kvotu privātajam savienojumam. Vai arī, ja nevēlaties gaidīt nākamo mēnesi, varat iegādāties viņu piedāvāto premium līmeņa abonēšanas plānu. Tas neattiecas uz Opera VPN. Šis pārlūka balstītais virtuālais privātais savienojums piedāvā lietotājiem neierobežotu privāto savienojumu, ko viņi var izmantot bez jebkādiem ierobežojumiem vai ierobežojumiem.

4. Pakalpojums galvenokārt ir stabils un uzticams

Atkal, tā kā pārlūkprogrammā integrētā VPN funkcija radās no diezgan labi pazīstama un cienījama VPN pakalpojuma, kuru Opera iegādājās dažus gadus iepriekš, tas nozīmē, ka pakalpojums lielākoties ir stabils un uzticams lietošanai. Atšķirībā no citiem bezmaksas VPN pakalpojumiem, ko šodien varat atrast tirgū, reti būs jūtamas savienojuma problēmas ar Opera VPN pakalpojumu. Pat ja jums varētu rasties savienojuma problēma, jums vienkārši ir jārestartē pārlūks, un problēma parasti tiek atrisināta nekavējoties.

5. Tas nepārdod jūsu privātos datus

Opera VPN ir apņēmusies saglabāt lietotāju drošību un privātumu kā galvenās rūpes, jo viņi tic drošam, bezmaksas un atvērtam internetam. Tāpat kā citas bezpeļņas pārlūkprogrammas, kas nodrošina savus pārlūkus kā veidu, kā lietotājiem iegūt pilnīgu privātumu un drošību tiešsaistē, tas ir tas, ko Opera mēģinājusi darīt gadiem ilgi. Tādējādi viņi neizmanto savu VPN funkciju, lai pārdotu savu lietotāju privātos datus, un faktiski to izmanto, lai vēl vairāk aizsargātu viņu lietotāja datus. Tas ir vēl viens ieguvums, kas padara Opera VPN par vienu no labākajiem bezmaksas pakalpojumiem, ko varat izmantot. Tātad, ja, pārlūkojot operu, vēlaties pilnīgu drošību un privātumu, neaizmirstiet aktivizēt šo mazo funkciju sadaļā Konfidencialitāte..

Šīs ir Opera VPN priekšrocības un kāpēc tas ir labākais bezmaksas VPN, ko izmantot. Jūs, iespējams, atradīsit daudzus bezmaksas privāta savienojuma pakalpojumus, taču tas ir tas, uz kuru jūs patiešām varat paļauties.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map