5 padomi, kā palielināt VPN savienojuma anonimitāti

Lai gan jūs varētu apgalvot, ka VPN vienīgais mērķis ir palīdzēt aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu, daudzi cilvēki izmanto virtuālā privātā tīkla pakalpojumu, precīzi nezinot, ko tas dara. Par VPN viņi zina, ka tas viņiem var palīdzēt piekļūt vietnēm, kuras bloķē valdība vai ISP. Viņi nezina, ka virtuālais privātais tīkls spēj arī aizsargāt viņu tīkla savienojumu no dažādiem tiešsaistes draudiem, kā arī saglabāt savas pārlūkošanas sesijas anonīmas.


Šī zināšanu trūkuma dēļ daudzi cilvēki izmanto VPN bez otrām domām, un viņi izmanto pakalpojumu, faktiski nepārbaudot pakalpojumu sniedzēju privātuma politiku. Tā rezultātā viņi pilnībā neizmanto anonimitātes funkciju, ko nodrošina VPN pakalpojums. Ja esat viens no šiem lietotājiem, jums vajadzētu apsvērt iespēju pilnībā izmantot savas VPN tiešsaistes anonimitātes funkciju. Šeit ir 5 padomi, kā palielināt VPN savienojuma anonimitāti:

1. Ne tikai instalējiet VPN lietotni savā pārlūkprogrammā

Daudzi VPN pakalpojumi lietotājiem nodrošina pārlūkprogrammu paplašinājumus savām VPN lietotnēm, lai gan atbalstīto pārlūkprogrammu skaits var atšķirties. Tomēr vairums pakalpojumu nodrošinās vismaz vienu pārlūka paplašinājumu, kuru lietotāji var instalēt savā pārlūkprogrammā, lai datu pārraide, kas tiek veikta, izmantojot šo pārlūku, tiktu šifrēta. Diemžēl lielākā daļa lietotāju instalēs VPN tikai savā pārlūkprogrammā, kas nozīmē, ka viņi gūs labumu no privātuma aizsardzības tikai tik ilgi, kamēr viņi izmantos šādu pārlūkprogrammu. Ja vēlaties maksimizēt savu anonimitāti, instalējiet VPN lietotni ne tikai savā pārlūkprogrammā, bet arī operētājsistēmas platformā..

2. Instalējiet VPN visās ierīcēs, kuras jums ir

Ja vēlaties pilnībā izmantot tiešsaistes aizsardzības priekšrocības no izmantotā virtuālā privātā tīkla pakalpojuma, vienmēr ir labāk instalēt VPN lietotnes visās jūsu ierīcēs. Tas jāinstalē ne tikai mobilajās ierīcēs, kā to dara vairums cilvēku, bet arī instalējams galddatoros, Linux mašīnās, viedajā TV vai pat spēļu konsolēs. Protams, iespējams, ka nevarēsit instalēt VPN lietotni tieši noteiktās ierīcēs, piemēram, spēļu konsolēs un viedajā TV, taču vienmēr varat to instalēt maršrutētājā.

3. Pārbaudiet, vai jūsu privātajā savienojumā nav IP adreses un DNS noplūdes

VPN savienojuma izmantošana nenozīmē, ka jūsu savienojums vēl ir pilnībā anonīms, ja vien nepārbaudat, vai nav IP adreses vai DNS noplūdes. Ir noteiktas vietnes, kuras varat izmantot, lai pārbaudītu, vai privātajam savienojumam nav noplūdes no jūsu IP adreses vai DNS informācijas. Varat izmantot šīs vietnes, lai pārbaudītu, vai tīkla savienojums ir pilnībā privāts, pirms izmantojat savienojumu parasto tiešsaistes darbību veikšanai. IP adreses un DNS adreses noplūde var nebūt pamanāma nekavējoties, ja vien to nepārbaudāt IP adreses un DNS noplūdes pārbaudītāja vietnē.

4. Pārliecinieties, vai ir ieslēgta funkcija Kill Switch un Firewall

Jūsu darbībām tiešsaistē nav nozīmes, ja noteiktu iemeslu dēļ pēkšņi esat izslēdzis privāto savienojumu. Faktiski VPN pakalpojumam savienojuma pārtraukumi ir diezgan izplatīti. Tātad, lai neļautu jūsu VPN savienojumam noplūst jūsu reālajai informācijai tiešsaistē, kamēr tā savienojums nedarbojas, jums jāieslēdz nogalināšanas slēdža funkcija, lai tā nenotiktu. Šī funkcija palīdzēs jums izslēgt visu tīkla savienojumu gadījumā, ja privātajā savienojumā rodas savienojuma pārtraukumi. Pārliecinieties arī, lai ieslēgtu ugunsmūra funkciju, lai aizsargātu ierīces no hakeru un citiem tiešsaistes draudiem.

5. Izmantojiet speciālu privātu IP adresi

Daži VPN pakalpojumi jums piedāvās izmantot īpašu privātu IP adresi, nevis koplietotu privātu IP adresi. Viņi jums piedāvās šo pakalpojumu par papildu cenu. Tomēr pretī jūs pilnībā iegūsit anonimitāti tiešsaistes darbībās, jo jūsu privātā privātā IP adrese ir IP adrese, kuru izmantojat tikai jūs. Citi VPN lietotāji to neizmanto, tāpēc jūs izmantojat īpašu VPN pakalpojumu sniedzēja IP adresi tāpat kā jūs izmantojat sava ISP veltīto IP adresi. Tas tiešsaistē sniegs jums daudz vairāk privātuma aizsardzības priekšrocību.

Šie ir padomi, kā palielināt VPN savienojuma anonimitāti. Izmantojiet tikai savu VPN savienojumu, lai piekļūtu bloķētām vietnēm. Izmantojiet to, lai maksimāli palielinātu tiešsaistes anonimitāti, ievērojot šos padomus.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map