5 veidi, kā izmantot bloķētos Torrent klientus jūsu valstī

Torrenti ir kļuvuši par vienu no pretrunīgākajām tēmām internetā, īpaši pēc tam, kad daudzi autortiesību īpašnieki apgalvo, ka straumēm ir izmantots ar autortiesībām aizsargātā un nelegālā satura izplatīšana. Neskatoties uz valdības mēģinājumiem bloķēt torrentu vietnes, šīs vietnes joprojām pastāv līdz mūsdienām, un arī torrentu lietotāji nemazinās.


Tā kā pēdējos gados straumēšana ir bijusi saistīta ar nelikumīgu failu koplietošanu, ir valstis, kurās ir stingri noteikumi pret straumēm. Dažas valstis saviem pilsoņiem neļauj piekļūt nevienai straumējošai vietnei, un šīs valstis var arī bloķēt tādu torrentu klientu kā BitTorrent un uTorrent izmantošanu, apgrūtinot pilsoņiem failu apmaiņu caur torrent tīklu. Ja jūsu valsts pieder to valstu sarakstam, kuras bloķē torrentu klientu izmantošanu, Šeit ir 5 veidi, kā izmantot bloķētos torrent klientus jūsu valstī:

1. Izmantojiet VPN pakalpojumu, kas atbalsta torrentu

Ja valdība ir bloķējusi jūsu iecienītāko torrent klientu, lai jūs nevarētu to izmantot failu pārsūtīšanai, izmantojot P2P failu apmaiņas tīklu, varat atbloķēt šādu ierobežojumu, izmantojot VPN pakalpojumu, kas atbalsta torrenting. Atcerieties, ka ne visi VPN pakalpojumi ļaus jums izmantot P2P failu apmaiņas tīklu, tāpēc noteikti izvēlieties to, kas to ļauj. Kad esat abonējis VPN pakalpojumu, kas ļauj veikt torrentu, jums ir jāinstalē VPN lietotne darbvirsmas datorā, lai tas visu jūsu tīkla savienojumu varētu padarīt privātu. Tādā veidā jūs varat bez problēmām izmantot visas bloķētās lietotnes vai programmatūru, ieskaitot bloķēto torrent klientu.

2. Izmantojiet Torrent klienta mobilo versiju ar VPN

Lai jūs varētu izmantot torrenting klientu bez jebkādām problēmām, varat izmantot arī torrent klienta mobilo versiju apvienojumā ar mobilo VPN pakalpojumu. Šī metode ir ļoti vienkārša un viegli izmantojama. Vienkārši instalējiet izmantotās torrent programmatūras mobilo lietotni un pēc tam mobilajā ierīcē instalējiet VPN lietotni. Pirms torrent lietotnes vispirms jāaktivizē VPN lietotne, lai šifrētu savienojumu mobilajā ierīcē. Tādā veidā jūs varat bez ierobežojumiem lejupielādēt un augšupielādēt failus, izmantojot P2P failu koplietošanu mobilajā ierīcē.

3. Izmantojiet portu 80 ar parasto savienojumu

Ja jūs joprojām vēlaties izmantot parasto interneta savienojumu, neinstalējot VPN programmatūru, joprojām ir vēl viens veids, kā piekļūt bloķētam torrent klientam. Torrent klienta preferencēs varat mainīt porta numuru uz 80, kas ir porta numurs, ko izmanto regulārā HTTP datu pārraidē, un tas ir lēnāks nekā parastais ports, kuru izmanto jūsu ISP. Kamēr jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nav bloķējis jūsu torrent klienta portu pāradresācijas funkciju, varat izmantot šo portu, lai apietu sava interneta pakalpojumu sniedzēja ierobežojumus torrent klienta izmantošanai..

4. Izmantojiet tīmekļa starpniekserveri, kas atbalsta straumēšanu

Ja jūsu valdība slēdz torrent klientus, joprojām varat lejupielādēt torrentus, izmantojot tīmekļa starpniekserveri, kas atbalsta torrent lejupielādi. Kaut arī joprojām ir daudz tīmekļa starpniekserveru, kuriem ir ļoti ierobežotas iespējas un parasti zemas kvalitātes pakalpojumi, ir arī daži tīmekļa starpniekserveri, kas atbalsta torrentu lejupielādi un ātrdarbīgu video straumēšanu. Kad jūs izmantojat šāda veida tīmekļa starpniekserveri, varat izmantot tā piedāvātā bezmaksas pakalpojuma priekšrocības, kā arī tā vilinošo funkciju..

5. Mainiet savu DNS, izmantojot viedo DNS

Gudrs DNS ir vēl viena iespēja, kas jums var rasties, kad rodas problēmas ar piekļuvi torrentinga tīklam, izmantojot torrent klientu. Vienkārši mainot savu DNS adresi ar viedā DNS adresi, jūs varat viegli apiet valdības noteiktos ierobežojumus, un tas ļauj jums parasti izmantot torrent klientu. Tas ir vienkāršs un ātrs solis, ko varat veikt, lai mainītu parasto DNS uz privātu DNS, kam ar to nav saistīti nekādi ierobežojumi.

Šie ir veidi, kā izmantot jūsu valstī bloķētos mocošos klientus. Lai gan vilinoša darbība varētu būt saistīta ar pirātismu, ne visi faili, kas tiek koplietoti, izmantojot P2P tīklu, ir pirātiski vai nelikumīgi. Piemēram, daudzas skolas un uzņēmumi joprojām izmanto P2P tīklu, lai koplietotu failus ar studentiem un darbiniekiem. Tātad, ja jūsu valstī tiek bloķēti torrent klienti, šīs metodes var jums palīdzēt atgūt piekļuvi P2P failu apmaiņas tīklam..

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map