7 galvenās atšķirības starp bezmaksas VPN un premium VPN pakalpojumiem

Pārbaudot oficiālo Android un iOS lietotņu veikalu un meklējot VPN lietotnes, jūs redzēsit, ka ir pieejams simtiem VPN lietotņu, un vairums no tām ir bezmaksas. Bezmaksas VPN lietotņu skaits ir daudz lielāks nekā premium VPN lietotņu, kas padara bezmaksas VPN lietotnes populārākas vidusmēra lietotāju vidū. Tā kā vidusmēra lietotāji VPN izmanto tikai izklaidei, proti, piekļuvei saturam, kas ir ierobežots viņu valstī vai reģionā, viņi neuztraucas maksāt par savu VPN pakalpojumu, jo viņi domā, ka viņiem tas nav tā vērts. Ja kaut ko varat iegūt bez maksas, kāpēc par to maksāt??


Ja tas ir jūsu domāšanas veids, izvēloties virtuālā privātā tīkla savienojumu, esiet gatavs šokam. Tas ir tāpēc, ka vairums šo bezmaksas VPN pakalpojumu atšķiras no saviem premium klases partneriem. Šeit ir 7 galvenās atšķirības starp bezmaksas VPN un premium VPN pakalpojumiem:

1. Kopējais sniegums

Bezmaksas VPN: Bezmaksas privātā tīkla pakalpojuma kopējais sniegums parasti ir slikts, ar daudzām problēmām, kas var rasties jebkurā laikā. Piemēram, serveris var nedarboties pareizi, un, tā kā tie nodrošina tikai sliktas kvalitātes serverus un lietotājiem nav daudz serveru izvēles, problēmas var pastāvēt vairākas stundas vai vairākas dienas, ja tās netiek labotas..

Premium VPN: Augstākā labuma privātā tīkla pakalpojuma veiktspēja vienmēr ir augstākajā līmenī, ņemot vērā, ka tie izmanto vislabākās kvalitātes serverus ar daudz serveriem, no kuriem izvēlēties. Serveri vienmēr darbojas un darbojas, nodrošinot vislabāko veiktspēju un vislabāko lietotāja pieredzi. Jebkuras problēmas ar serveri var ātri novērst.

2. Drošība un privātums

Bezmaksas VPN: Bezmaksas pakalpojumā parasti netiks ņemta vērā lietotāju drošība un privātums, un viņiem nerūp sava lietotāja datu aizsardzība. Tas, ko viņi piešķir lietotājiem, ir tikai līdzeklis, lai apietu valdības noteiktos ierobežojumus, taču šajā rīkā nav iekļautas spēcīgas drošības un konfidencialitātes funkcijas. Dažos gadījumos bezmaksas pakalpojums var pat nozagt viņu lietotāja datus un pārdot tos trešai pusei.

Premium VPN: Piemaksu pakalpojums ļoti nopietni rūpējas par lietotāja privātumu un drošību. Tie nodrošina visu nepieciešamo drošības tehnoloģiju un šifrēšanas sistēmu, lai lietotāja identitāte un dati būtu droši un privāti, kamēr viņi bauda savu interneta brīvību.

3. Šifrēšanas sistēma

Bezmaksas VPN: Bezmaksas privātā savienojuma pakalpojumā nav iekļauta spēcīga šifrēšanas sistēma lietotājiem, kā rezultātā lietotājiem var rasties datu noplūde. Parasti lietotājiem tiek piedāvāti zemākās kvalitātes drošības protokoli, kurus hakeriem ir ļoti viegli salauzt, ar daudzām drošības ievainojamībām..

Premium VPNAugstākā līmeņa privātā savienojuma pakalpojums izmantos augstākās klases šifrēšanas sistēmu ar labākajiem tirgū esošajiem drošības protokoliem, nodrošinot visu laiku drošu viņu lietotāju privāto savienojumu. Hakeriem ir ļoti grūti salauzt šifrēšanu, un visas drošības ievainojamības nekavējoties tiks novērstas servera pusē.

4. Ātruma un joslas platuma ierobežojums

Bezmaksas VPN: Izmantojot bezmaksas privāto savienojumu, jūs nevarat sasniegt pilnu ātrumu, un joslas platuma lietojums parasti tiek ierobežots tikai līdz 1-2 GB mēnesī. Ir daudz serveru palēnināšanās, lai neatpaliktu no to lietotāju skaita, kuri vienlaikus izmanto vienu un to pašu serveri.

Premium VPN: Izmantojot premium privāto savienojumu, jūs vienmēr varat iet pilnā ātrumā, nodrošinot vienmērīgu video buferizēšanu un ātru Web lapu ielādi. Mēnesim nav joslas platuma vai datu patēriņa ierobežojuma, tāpēc ar privāto savienojumu varat straumēt visu vēlamo saturu.

5. Ļaunprātīga programmatūra un reklāmprogrammatūra

Bezmaksas VPN: Tiek ziņots, ka daudzās bezmaksas VPN lietotnēs un programmatūrā to avota kodā ir iegulta ļaunprogrammatūra un reklāmprogrammatūra. Tas nozīmē, ka VPN uzņēmums parasti uzrauga viņu lietotāja datus un aktivitātes internetā, un daudzas reizes viņi rādīs izlases reklāmas, pamatojoties uz viņu lietotāja darbībām tiešsaistē.

Premium VPN: Avota kodā nav iegulta ļaunprogrammatūra vai reklāmprogrammatūra. Jūs varat izbaudīt privāto savienojumu bez jebkādiem traucējumiem, un pakalpojumu sniedzējs neuzrauga jūsu darbības internetā.

6. Pieejamie serveri

Bezmaksas VPN: Bezmaksas pakalpojumam parasti ir ierobežots serveru skaits, un lielāko daļu laika šie serveri ir pilni ar lietotājiem, kā rezultātā ir slikts savienojums vai slikta vispārējā veiktspēja. Serveriem parasti ir slikta kvalitāte, un resursi ir ierobežoti.

Premium VPN: Premium pakalpojumam ir daudz pieejamu serveru, kas sekotu lietotāja prasībām, lai katram serverim būtu līdzsvars resursu izmantošanā, lai saglabātu vislabāko servera veiktspēju. Serveriem ir augstas kvalitātes aparatūra, kas nodrošina, ka viņi vienlaikus var apstrādāt visus lietotāju pieprasījumus.

7. Klientu atbalsts

Bezmaksas VPN: Bezmaksas privātajam savienojumam nav esoša klientu atbalsta, un daudzas problēmas nav pareizi izlabotas.

Premium VPN: Premium privātajam savienojumam ir lielisks klientu atbalsts, atbalsta nodaļai reaģējot uz gadījumiem, kad lietotāji ziņo par dažām problēmām ar saviem serveriem.

Šīs ir 7 galvenās atšķirības starp bezmaksas VPN un premium VPN pakalpojumiem. Ja esat jauns VPN lietotājs, kurš joprojām nav izlemts par to, kuru pakalpojumu vēlaties izmantot, jums labāk ir izmantot premium VPN pakalpojumu, jo tie parasti ir uzticamāki un piedāvā daudz funkciju, kas nodrošinās jūsu tiešsaistes drošību un privātumu, kā arī nodrošinot vislabāko lietotāja pieredzi katrā pārlūkošanas sesijā.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map