Kā lietot meklētājprogrammu, neatstājot pēdas tiešsaistē

Meklētājprogrammas ir kļuvušas par ikviena cilvēka dzīves sastāvdaļu, kopš internets ir kļuvis par galveno tehnoloģiju, kuru cilvēki ikdienā izmanto. Neatkarīgi no tā, kādu informāciju vēlaties atrast internetā, jums ir jāizmanto viņu platforma un meklēšanas lodziņā jāievada savi jautājumi. Pēc tam jums tiks piegādātas daudzas saites uz Web lapām, kurās ir meklētā informācija. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Google, Bing vai citus pakalpojumus, pateicoties šiem pakalpojumiem, internetā varat atrast visu nepieciešamo informāciju..


Tomēr ir viena problēma, kas jums jāpatur prātā, lietojot šos pakalpojumus. Problēma ir tā, ka jūsu vaicājumus un citus datus reģistrē jūsu izmantotais pakalpojums. Pēc tam datus var izmantot, lai profilētu jūsu personību un atklātu cita veida personisko informāciju, kas varētu piederēt jums. Citiem vārdiem sakot, vairums meklētājprogrammu ir pakļauti jūsu tiešsaistes privātuma riskiem. Izmantojot šos pakalpojumus, jūs riskējat atstāt pēdas tiešsaistes darbībām, kā arī atklāt savu īsto identitāti. Šeit ir daži padomi, kā izmantot meklētājprogrammu, neatstājot pēdas tiešsaistē:

1. Izmantojiet privātu meklētājprogrammu

Tiešsaistes pakalpojumus, piemēram, Google un Bing, pārvalda lieli uzņēmumi, kuri ir ieinteresēti uzzināt viņu lietotāja personisko informāciju. Faktiski tas ir veids, kā viņi var nopelnīt vairāk naudas saviem uzņēmumiem, tādējādi paplašinot savu biznesa impēriju. Tomēr ir arī alternatīvo pakalpojumu veids, ko sauc par privātā meklētājprogrammas pakalpojumu, kuru varat izmantot, lai atrastu informāciju internetā, neatstājot nekādas pēdas. To sauc arī par privātuma meklētājprogrammu, un, izmantojot šo pakalpojumu, jūs varat aizsargāt savu tiešsaistes privātumu, veicot dažādas tiešsaistes meklēšanas. Šis pakalpojums, iespējams, būs pieejams jums par brīvu vai par samaksu atkarībā no jūsu izmantotā uzņēmuma.

2. Neieejiet savā kontā, veicot tiešsaistes meklēšanas

Viena lieta, ko varat darīt, lai nodrošinātu, ka meklētājprogrammu uzņēmumam netiek sniegta personīga informācija, nav pieteikties, meklējot informāciju tiešsaistē. Neatkarīgi no tā, vai izmantojat Google, Bing vai kādus citus pakalpojumus, neierakstieties savā kontā, iesniedzot savus pieprasījumus. Tas notiek tāpēc, ka, kad esat pieteicies, pakalpojums reģistrēs jūsu vaicājumus, kā arī tiks pārraudzīta jūsu pārlūkošanas aktivitāte. Lai pārliecinātos, ka neesat pieteicies, varat to izmantot pārlūkprogrammā inkognito režīmā.

3. Izmantojiet privātuma meklēšanas pārlūka paplašinājumu

Ir daži pārlūka paplašinājumi, kas palīdzēs padarīt jūsu tiešsaistes meklēšanu bez jebkāda veida uzraudzību. Izmantojot konfidencialitātes meklēšanas pārlūka paplašinājumu, jūs varēsit privāti atrast informāciju ar savu iecienītāko meklētājprogrammu platformu un atrast nepieciešamo informāciju, neatstājot pēdas tiešsaistē. Šis paplašinājums darbojas, novirzot trafiku uz privātu serveri, kas pieder paplašinājumu izstrādātājam, tādējādi nodrošinot meklēšanas rezultātu caur privāto serveri. Izmantojot šo paplašinājumu, jūs varat pārliecināties, ka visi vaicājumi tiek slēpti no meklētājprogrammu uzraudzības un izsekošanas sistēmas.

4. Izmantojiet VPN savienojumu

VPN savienojums var arī palīdzēt slēpt meklēšanas aktivitātes, visu laiku šifrējot tīkla trafiku. Vienīgais, kas jums jādara, ir tas, ka, veicot meklēšanas darbības, neesat pieteicies savā kontā. Tomēr, pārslēdzot interneta savienojumu uz privātu savienojumu, jūs automātiski tiksit izslēgts no sava konta, jo jūs izveidosit savienojumu ar privātu serveri citā valstī, un meklētājprogrammas jūsu IP adresi uzskatīs par jaunu lietotāju, kurš tāpēc, izmantojot privātā savienojuma pakalpojumu, jūs neesat pieteicies savā kontā.

5. Izmantojiet pārlūku Tor Tor

Tor pārlūks ir privāta pārlūka tips, kas automātiski šifrē visu jūsu datu pārraidi un slēpj jūsu IP adresi. Izmantojot šo pārlūku, jūs varēsit iekļūt Tor tīklā un paslēpt savu IP adresi starp daudziem šī tīkla serveriem. Faktiski jūsu IP adrese ir ļoti labi paslēpta, jo jūsu izmantotā tīkla trafiks vairākas reizes tiek novirzīts no servera uz serveri, kas pilnībā noņem jūsu tiešsaistes pēdas. Izmantojot šo konfidencialitātes pārlūku, jūs varat arī slēpt savas meklēšanas aktivitātes un neļaut tām atrasties meklētājprogrammu uzraudzības sistēmā.

Šie ir daži padomi, kā izmantot meklētājprogrammu, neatstājot pēdas tiešsaistē. Noņemot tiešsaistes meklēšanas darbību pēdas, jūs varēsit novērst jebkādu uzraudzību vai izsekošanu, ko meklētājprogrammu uzņēmums izmanto, lai profilētu savus lietotājus, pamatojoties uz viņu jautājumiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me